Przyjazny ginekolog- projekt KPH

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
marta1409
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 16
Rejestracja: 28 kwie 2009, o 02:00

Przyjazny ginekolog- projekt KPH

Post autor: marta1409 » 19 sie 2009, o 20:47

Na nowo rusza akcja KPH Przyjazny Ginekolog. Skierowana jest do wszystkich kobiet homoseksualnych(homo)i biseksualnych. Jej celem jest znalezienie? wytypowanie? wskazanie? lekarzy ginekologów którzy będą dla Was delikatni oraz w pełni zaakceptują Wasz życiowy wybór(Waszą orientacje psychoseksualną) Same możecie wpisywać adresy sprawdzonych lekarzy na naszym forum internetowym:

http://kobieta.kph.org.pl/forum/

Jeśli macie pozytywne doświadczenia - podzielcie się z innymi.
Awatar użytkownika
akada
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 261
Rejestracja: 14 cze 2009, o 02:00
Lokalizacja: Osobowość z Pogranicza

Post autor: akada » 22 sie 2009, o 16:55

przepraszam a czy którakolwiek rozmawiała ze swoim gine o swojej orientacji ? co go to obchodzi ? chcecie mieć gine z pieczątką "zatwierdzony przez KPH" ?
czarka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 47
Rejestracja: 17 lis 2007, o 00:00

Post autor: czarka » 22 sie 2009, o 18:15

Tak ja rozmawiam :) -ja bym chciała wiedzieć
Awatar użytkownika
Rilla
super forma
super forma
Posty: 1927
Rejestracja: 2 kwie 2006, o 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Rilla » 22 sie 2009, o 22:06

akada pisze:przepraszam a czy którakolwiek rozmawiała ze swoim gine o swojej orientacji ? co go to obchodzi ? chcecie mieć gine z pieczątką "zatwierdzony przez KPH" ?
Poczytaj sobie inne tematy o ginekologach, zobaczysz jak często to stanowi problem.
wild_flowers
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 172
Rejestracja: 29 sie 2007, o 00:00

Post autor: wild_flowers » 24 sie 2009, o 22:23

świetna akcja.
Awatar użytkownika
Shalimarx
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 103
Rejestracja: 20 lis 2008, o 01:00
Lokalizacja: Miasto Kraka

Post autor: Shalimarx » 24 sie 2009, o 22:31

akada pisze:przepraszam a czy którakolwiek rozmawiała ze swoim gine o swojej orientacji ? co go to obchodzi ? chcecie mieć gine z pieczątką "zatwierdzony przez KPH" ?
No cóz , ginekolog nie zadał Ci nigdy pytania jak często współżyjesz z partnerem? na odpowiedź - z partnerką patrzą na Ciebie jakby Ci druga głowa lub co innego urosło ..
Maluszka
Posty: 8
Rejestracja: 13 wrz 2009, o 00:00

Post autor: Maluszka » 13 wrz 2009, o 01:15

tak miałam kiedyś fantastycznego ginekologa... skończyło się jak się domyśliły. patrzały się na mnie z wyrazami politowania i skazania na śmierć.
lovette
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 139
Rejestracja: 11 wrz 2008, o 02:00

Post autor: lovette » 13 wrz 2009, o 01:29

masz 30 lat, brak dzieci, lekarz pyta cię jakiej antykoncepcji używasz. I co, mówisz że jesteś dziewicą, nie uprawiasz seksu? Czy dotychczas ci się 'udawało' nie zajść? Chyba jedynym sensownym wyjściem jest powiedzenie, że nie musisz, bo.. i tu już jesteś zmuszona powiedzieć o orientacji - bo jesteś z kobietą.
Awatar użytkownika
Eile
super forma
super forma
Posty: 1624
Rejestracja: 1 mar 2008, o 01:00

Post autor: Eile » 13 wrz 2009, o 02:08

lovette pisze:masz 30 lat, brak dzieci, lekarz pyta cię jakiej antykoncepcji używasz. I co, mówisz że jesteś dziewicą, nie uprawiasz seksu? Czy dotychczas ci się 'udawało' nie zajść? Chyba jedynym sensownym wyjściem jest powiedzenie, że nie musisz, bo.. i tu już jesteś zmuszona powiedzieć o orientacji - bo jesteś z kobietą.
Wiesz, niekoniecznie. Ja mam koleżanki, które z różnych powodów w wielu 30 lat są dziewicami i nie bardzo rozumiem jaki to problem. Rozumiem, że ktoś może czuć się z tego powodu inny. Ale w sumie mam w nosie to, czy lekarzowi się podoba to, że być może nie współżyję. Albo czy współżyję, czy nie.
Awatar użytkownika
grus87
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 323
Rejestracja: 10 gru 2006, o 00:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: grus87 » 5 lis 2009, o 20:18

Ja mam dobrego gina w Poznaniu :)

Gdy dowiedział się o mojej orientacji przyjął to zupełnie naturalnie, nie przestał być delikatny i odbierał telefony gdy później dzwoniłam po poradę :)

Niestety ostatnio z dr zrobił się prof i cena wzrosła dwukrotnie...

Zatem jeśli komuś nie przeszkadza cena - 200zł to mogę polecić bardzo dobrego specjalistę :)
Awatar użytkownika
posh
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 202
Rejestracja: 3 wrz 2005, o 00:00

Post autor: posh » 7 lis 2009, o 00:51

jejku, dziewczyny, badajcie sie. to podstawa.
lekarz musi wiedziec, jak wspolzyjecie i jak sie czujecie. nie wolno tego ani zatajac, ani zaniedbywac.
chodzi o wasze zdrowie. lesbijki tez umieraja na raka szyjki macicy.
yo se que estare bien
los gatos como yo
caen de pie
ODPOWIEDZ