Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Pierwszy dzień na forum? Zapraszamy do powitalni i zapoznania się z regulaminem forum. Bywalczynie mogą tu dzielić się opiniami i pomysłami dotyczącymi forum i portalu.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
thessvhs
Posty: 3
Rejestracja: 23 lis 2017, o 02:20

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: thessvhs » 23 lis 2017, o 02:27

Zdaje się że to forum nawet żyje i funkcjonuje...to miła odmiana, bo sporo takowych datuje na 2007/2008 rok...Ale zostawmy to.

Póki co jestem Thess, mieszkam w Warszawie, mam circa 30 parę lat. Aktualnie w kolejnym związku z mężczyzną, który, mimo, że pozytywnie naznaczony szacunkiem wobec siebie, dobrą energią i wolą ,po prostu "nie gra" i zaczynam miec nieśmiałe przeświadczenia, że być może pewnych rzeczy o sobie nie wiem, tak więc z tą myślą - myślą i chęcią poznania siebie - witam się.:)
Awatar użytkownika
Lexus-1980
super forma
super forma
Posty: 1015
Rejestracja: 1 lip 2016, o 21:17

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: Lexus-1980 » 25 lis 2017, o 21:06

:D żyje ma się dobrze :D witam :>
__________________________________________________
Praw­dzi­wa Ko­bieta, jest nies­kończoną tajemnicą
Awatar użytkownika
Lexus-1980
super forma
super forma
Posty: 1015
Rejestracja: 1 lip 2016, o 21:17

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: Lexus-1980 » 25 lis 2017, o 21:07

Lexus-1980 pisze::D żyje ma się dobrze :D witam :>
to było oczywiście do thessvhs
__________________________________________________
Praw­dzi­wa Ko­bieta, jest nies­kończoną tajemnicą
bielyje_rozy
Posty: 1
Rejestracja: 2 gru 2017, o 14:43

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: bielyje_rozy » 2 gru 2017, o 15:36

Witam wszystkie Foremki! Jestem prawie 33-letnia biseksualna kobieta. Mam nadzieje, ze bedzie nam sie razem milo przebywalo tu na Forum. Z pozdrowieniami
Bielyje_rozy
g00cha
Posty: 1
Rejestracja: 9 gru 2017, o 11:25

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: g00cha » 9 gru 2017, o 11:34

Cześć, mam 24 lata, jestem z południa Polski.

Nie wiem czego szukam; koleżanek, przyjaciółek, przygody, rozmowy - zobaczymy :)

Jestem otwarta. ;)
Brillantez
Posty: 1
Rejestracja: 14 gru 2017, o 11:53

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: Brillantez » 16 gru 2017, o 00:40

Witajcie :slonko:
Po 27 latach dotarło do mnie, iż coś, co próbowało się dotychczas nieśmiało wydostać z mojej osobowości, może mnie przywieść do naszego forum :wink:

Doznałam objawienia :idea: Dlatego tutaj...

Szukam odpowiedzi, Waszej rady a przede wszystkim kobiecego uczucia, które ma szansę być moim pierwszym.

Pozdrawiam Was.
Awatar użytkownika
sweter
Posty: 5
Rejestracja: 17 gru 2017, o 12:47

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: sweter » 17 gru 2017, o 13:50

dzień dobry!

mam na imię eter i jestem młodą lesbijką w swoich wczesnych nastoletnich latach. moja orientacja zawsze była dla mnie jasna (aka ,,dziewczyny są cudowne" od małego), za to gorzej z tożsamością płciową, z którą do tej pory mam problem. po diagnozie dysforii płciowej bardzo długo myślałem, że jestem trans, jednak zdałem sobie sprawę, że to nie ja i że w moim przypadku transpłciowość nie jest dobrym słowem na opisanie moich przeżyć. obecnie identyfikuję się jako dysforyczna kobieta, za to używam formy męskiej by radzić sobie z właśnie dysforią i nonkonformizmem płciowym. czuję się pewniej gdy zwraca się do mnie per on, ale jest mi obojętnie w jakiej formie do mnie ktoś powie dopóki jest miła, otwarta na dialog i nie podważa moich przeżyć

cieszę się, że znalazłem polskie forum, w którym mogę porozmawiać i poznać przeżycia ludzi takich jak ja! jestem podekscytowany i już już zaczynam się zagłębiać w posty. o o, i miłego dnia wszystkim!!
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: ImaSumak » 17 gru 2017, o 14:13

sweter pisze:dzień dobry!

mam na imię eter i jestem młodą lesbijką w swoich wczesnych nastoletnich latach. moja orientacja zawsze była dla mnie jasna (aka ,,dziewczyny są cudowne" od małego), za to gorzej z tożsamością płciową, z którą do tej pory mam problem. po diagnozie dysforii płciowej bardzo długo myślałem, że jestem trans, jednak zdałem sobie sprawę, że to nie ja i że w moim przypadku transpłciowość nie jest dobrym słowem na opisanie moich przeżyć. obecnie identyfikuję się jako dysforyczna kobieta, za to używam formy męskiej by radzić sobie z właśnie dysforią i nonkonformizmem płciowym. czuję się pewniej gdy zwraca się do mnie per on, ale jest mi obojętnie w jakiej formie do mnie ktoś powie dopóki jest miła, otwarta na dialog i nie podważa moich przeżyć

cieszę się, że znalazłem polskie forum, w którym mogę porozmawiać i poznać przeżycia ludzi takich jak ja! jestem podekscytowany i już już zaczynam się zagłębiać w posty. o o, i miłego dnia wszystkim!!
To forum dla lesbijek, a nie facetów/chłopaków, którzy sadzą że są lesbijkami. Rzuć okiem na te fora:
http://transpomoc.pl
http://www.crossdressing.pl/main.php
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
sweter
Posty: 5
Rejestracja: 17 gru 2017, o 12:47

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: sweter » 17 gru 2017, o 15:02

ImaSumak pisze: To forum dla lesbijek, a nie facetów/chłopaków, którzy sadzą że są lesbijkami. Rzuć okiem na te fora:
http://transpomoc.pl
http://www.crossdressing.pl/main.php
nie jestem mężczyzną myślącym że jestem lesbijką. jestem kobietą identyfikującą się jako kobieta mającą w dating pool wyłączne inne kobiety, czyli lesbijką. używanie formy męskiej w celu radzenia sobie z dysforią lub ze względów bezpieczeństwa wśród ,,męsko wyglądających" czy butch lesbijek jest częściej spotykane niż ci się może wydawać, szczególnie wśród tych młodszych lub historycznie zza granicy. identyfikowałem się KIEDYŚ jako trans mężczyzna, ale jest to przeszłość, a forma której używam jest sposobem na radzenie sobie z traumą, nie czymś świadczącym o mojej płci. odsyłanie mnie, butch lesbian po detranzycji/deidentyfikacji do źródeł dla trans ludzi i crossdresserów jest po prostu przykre, tak samo jak wykluczanie mnie ze źródeł dla lesbijek, kiedy jestem jedną, ze względu na sposób w jaki mówię o sobie.
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: biedronca » 17 gru 2017, o 15:13

Na forum jest opcja ignorowanie innych foremek. Sugeruje od razu zastosować to do Imy, nie ma nic istotnego do powiedzenia i bardzo to poprawi jakość dyskusji 8)

Witaj na pokładzie @sweter :)
reader
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 313
Rejestracja: 17 maja 2013, o 21:40

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: reader » 17 gru 2017, o 15:38

@sweter
Po pierwsze, nie daj sobie wmówić, że jesteś facetem tylko dlatego, że masz dysforie. Niektóre młode kobiety jej doświadczają z różnych powodów (np. zinternalizowana homofobia, zinternalizowane przekonania o stereotypach płciowych, doświadczenie dyskryminacji ze względu na płeć, czy jeszcze inne.) i wybierają podobną tobie drogę. Tranzycja nie jest jedynym rozwiązaniem, to ty masz wiedzieć czego chcesz, a nie obcy w internecie, a taka nabyta dysforia może przejść, zwłaszcza jeśli dojdzie się jej przyczyny. W polskim internecie niestety nie znajdziesz wiele na ten temat, ani nie znajdziesz miejsc dla osób tobie podobnych. W ogóle miejsca dla LGBT można policzyć na palcach jednej ręki i są one dla homo lub bi, albo dla osób transpłciowych. Dla osób dysforycznych ale nie identyfikujących się transpłciowo nie ma nic.
Dodatkowo niektóre lesbijki boją się posądzenia o "męskość", cokolwiek ktokolwiek przez to rozumie i odżegnują się od kobiet niestereotypowych płciowo, więc twoja obecności może kłuć w oczy. Zwłaszcza jeśli będziesz tę "męskość" podkreślać językiem. W stosunku do lesbijek, zwłaszcza niestereotypowych, bardzo często stosuje się posądzenie o męskość lub bycie mężczyzną lub babochłopem jako obelgę. Tak jak przegiętych gejów wyzywa się od ciot i panienek. I jedną i drugą grupę posądza się o robienie złej sławy osobom homo. Dokładnie tak samo jak parady i "obnoszenie się z seksualnością" są obwiniane o powodowanie homofobii.
Niestety, istnienie osób doświadczających dysforii, które nie są trans kole w oczy wiele osób.
Na koniec jedna uwaga. Męska forma na tym forum może nie być mile widziana. To jest forum dla kobiet i jeśli uważasz się za kobietę, to używaj tu raczej formy żeńskiej, bo użytkowniczki będą cię brać za faceta i może im przeszkadzać twoja obecność, mogą niefajnie reagować na twoje posty. Co jakiś czas są tu naloty męskich trolli i dla kobiet homo i bi, które szukają tu bezpiecznej enklawy twoja męska forma może być dość mocno irytująca, a wręcz triggerująca. Triggerująca także właśnie ze względu wyzywania lesbijek od babochłopów, czy wmawiania nam, że tak naprawdę każda i tak chce chłopa. Akurat to nie jest dobre miejsce do niwelowania dysforii męską formą. Pewnym wyjściem jest unikanie jeśli się da form męskich lub żeńskich, choć fakt, że w naszym języku to trudne.
jasandra
super forma
super forma
Posty: 1755
Rejestracja: 23 sty 2014, o 18:24

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: jasandra » 17 gru 2017, o 15:50

Dzięki reader za ten post :jupi: A sweter i tak zrobi, jak czuje. Powodzenia. Nie mów, że nie ostrzegałyśmy ;)
Awatar użytkownika
sweter
Posty: 5
Rejestracja: 17 gru 2017, o 12:47

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: sweter » 17 gru 2017, o 16:05

dziękuję!
karolina12
Posty: 1
Rejestracja: 18 gru 2017, o 10:59

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: karolina12 » 18 gru 2017, o 11:03

Cześć wszystkim :)
M4LGIESI4
Posty: 1
Rejestracja: 22 gru 2017, o 11:35

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: M4LGIESI4 » 22 gru 2017, o 13:30

Witam serdecznie wszystkich ;)
Unexpected90
Posty: 4
Rejestracja: 1 lis 2017, o 17:23

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: Unexpected90 » 25 gru 2017, o 23:12

Witam wszystkie Panie,
jeszcze święta ale chyba przywitać się można. A, że cenię konkrety:
-mam 27 lat,
-mieszkam w Warszawie,
-czytam od dawna - ukradkiem,
-jestem lesbijką.

Miłego wieczoru :)
Awatar użytkownika
Crevan
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 11
Rejestracja: 28 gru 2017, o 12:00

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: Crevan » 28 gru 2017, o 13:22

Witam!

Przyszłam tu rozmawiać, z podobnymi sobie :-P

Pozdrawiam!
maltae
Posty: 6
Rejestracja: 4 sty 2018, o 10:53

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: maltae » 4 sty 2018, o 12:14

cześć wszystkim :)
Awatar użytkownika
Exxhale
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 15
Rejestracja: 3 sty 2018, o 21:51

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: Exxhale » 4 sty 2018, o 17:32

Cześć, jestem A.
Latek mam już prawie szesnaście (to jeszcze ten wiek, kiedy zaokrągla się w górę), niedawno wyszłam z szafy do rodziców. Próbuję czuć się komfortowo ze sobą, ale nie jest to łatwe. Od jakiegoś czasu czytam tu otwarte wątki, co mnie niekiedy napawa nadzieją, ale równie często przeraża. Wierzę jednak, że znajdę tu to, czego szukam, czyli jakieś poczucie przynależności w tej rozwichrzonej społeczności.

Poza tym jestem gatunkiem, który niedługo wyginie, bo chodzę do gimnazjum. Mieszkam w Warszawie, także można mnie tu spotkać na niektórych eventach.
Lubię kolorowe włosy, kolczyki, tatuaże (choć ze względu na wiek i względną odpowiedzialność nie posiadam żadnych), emocjonalną muzykę, słodkie zapachy, ładne ubrania, wschody słońca, koty. Jestem weganką (trzeba to było zawrzeć w tym poście, bo jak inaczej). Bardziej human niż umysł ścisły, lubię języki obce, interesuję się psychologią.
Do zobaczenia!
Kobietaaa82
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 23
Rejestracja: 6 sty 2018, o 17:34

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: Kobietaaa82 » 7 sty 2018, o 09:30

Witam serdecznie
Mam 36lat i spory bagaż doświadczeń które przywiodły mnie właśnie tu , gdzie mam nadzieję poczuć się wśród swoich.Miłego dnia
Awatar użytkownika
camea1989
Posty: 1
Rejestracja: 10 sty 2018, o 09:50

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: camea1989 » 10 sty 2018, o 10:14

Cześć wszystkim:)
Mam na imię Ania, 28 lat, pochodzę z Torunia. Od dłuższego czasu sama. I mam nadzieję że poczuję się tu jak u siebie.
Pozdrawiam wszystkie Panie serdecznie:)
Mrika
Posty: 2
Rejestracja: 24 sty 2018, o 18:12

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: Mrika » 24 sty 2018, o 18:48

Dzień dobry wszystkim! Jestem mamą 4-letniego Kacperka, jesteśmy z Łodzi. Chętnie poznam inne mamy z Łodzi, wymienię się doświadczeniami, fajnymi placówkami dla dzieci :D :D
jasandra
super forma
super forma
Posty: 1755
Rejestracja: 23 sty 2014, o 18:24

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: jasandra » 24 sty 2018, o 18:57

Mrika pisze:Dzień dobry wszystkim! Jestem mamą 4-letniego Kacperka, jesteśmy z Łodzi. Chętnie poznam inne mamy z Łodzi, wymienię się doświadczeniami, fajnymi placówkami dla dzieci :D :D
Ale jesteś lesmamą z Łodzi? Zajrzyj do działu "regionalne" albo tematów dla lesmam/przyszłych lesmam
miiigotka
Posty: 2
Rejestracja: 25 sty 2018, o 19:28

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: miiigotka » 25 sty 2018, o 20:18

Hej wszystkim Tu migotka milego wieczoru :wink:
Awatar użytkownika
martka-bis
Posty: 2
Rejestracja: 2 lut 2018, o 10:08
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: martka-bis » 2 lut 2018, o 10:16

Witajcie miłe :) Jestem Marta i właśnie się zarejestrowałam na forum. Pozdrawiam!
PS: Tutaj czytam, że wazektomia jest skuteczną metodą i że zabieg nie jest inwazyjny. WOW!
Karlie
Posty: 1
Rejestracja: 4 lut 2018, o 21:52

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: Karlie » 4 lut 2018, o 22:01

Cześć wszystkim!

Od jakiegoś czasu przymierzałam się do rejestracji tutaj, w końcu się zdecydowałam. Jestem z południa Polski, mam 28 lat, nigdy nie byłam w związku z facetem i wydaje mi się, że jednak pociągają mnie kobiety a nie mężczyźni...

Nie jestem pewna kogo tu szukam, czy tylko fajnych osób do pogadania, czy również partnerki, w każdym razie cieszę się że znalazłam to miejsce :)
AnitaKruszewska
Posty: 2
Rejestracja: 7 lut 2018, o 22:48

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: AnitaKruszewska » 7 lut 2018, o 22:51

Witam, jestem Anita, lat 28. Miło mi gościć na forum :)
lamaczka
Posty: 9
Rejestracja: 12 lut 2018, o 19:30

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: lamaczka » 12 lut 2018, o 19:31

Cześć! :)
Awatar użytkownika
neko9
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 49
Rejestracja: 13 lut 2018, o 11:48

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: neko9 » 14 lut 2018, o 08:47

Nowa nie jestem, raczej nowy nick dla większej anonimowości :>
_________________________________
Bylibyśmy niejako martwi, gdybyśmy już nie mieli o czym marzyć.
Awatar użytkownika
spacemcnugget
Posty: 1
Rejestracja: 1 paź 2017, o 21:45

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: spacemcnugget » 18 lut 2018, o 05:05

Witajcie! :)
Nazywam się Karolina, mam 19 lat.
Założyłam profil, po to, żeby poznać w końcu jakieś normalne, ciekawe osoby. Mam nadzieje, że mi się uda ;) może nawet znajdę w końcu drugą połówkę?
You can't kill what's already dead.
ODPOWIEDZ