Pozegnalnia

Pierwszy dzień na forum? Zapraszamy do powitalni i zapoznania się z regulaminem forum. Bywalczynie mogą tu dzielić się opiniami i pomysłami dotyczącymi forum i portalu.
ODPOWIEDZ
adama
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 971
Rejestracja: 12 sie 2014, o 23:07

Re: Pozegnalnia

Post autor: adama » 15 lip 2015, o 22:13

Wiosennagwiazda pisze:
adama pisze: (żyć bez forum nie umieją :cool: )
bardziej, bez tych emocji...
no cóż .... dla jednych to praca, dla innych rozrywka (bywają gorsze :wink: ) :lol:
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Pozegnalnia

Post autor: ImaSumak » 16 lip 2015, o 00:56

Altena_Q pisze:Zainspirowana zachowaniem Babette, ogólnym trendem na forum, który dąży do wyśmiewania ludzi, oraz brakiem faktycznego "azylu" dla lesbijek, najwyższy czas aby dać sobie z tym forum spokój.
Życzę paniom i panom miłej zabawy.
Mam wrażenie, że bardzo emocjonalnie podchodzisz do tego co tu czytasz. Emocjonalnie i również bardzo osobiście.
Czytając kogoś/coś zaś dobrze by było pamiętać, że każdy z nas jest inny, więc nie warto utożsamiać się z czytanym tekstem, a raczej starać się wczuć w daną osobę i zastanowić, co miała na myśli. Nie mniej istotną rzeczą jest fakt, że czytając kogoś nie widzimy jego miny, gestów etc. więc niekoniecznie jest tak, że ktoś chce "przywalić" (jeśli z góry zakładamy, że coś jest przeciwko nam), że kpi z nas, czy chce nas ośmieszyć. Dystans, analiza i poznanie, to podstawa.
Prof. Bartoszewski powiedział kiedyś (cytat z pamięci): Człowiek inteligentny od nieinteligentnego różni się tym, że inteligent lubi żarty, rozumie żarty i się o nie nie obraża.

Nie mniej jednak doskonale rozumiem, że dałaś się ponieść emocjom akurat tego dnia. Nie wiem czy wiesz, ale właśnie wtedy w okolice Plutona dotarła sonda kosmiczna wysłana przez Ziemian 10 lat temu (trochę interesuję się kosmosem- to informacja na marginesie dla mojej biografki). Ja tego dnia też czułam się paskudnie i dość mocno rozżalona. Odpuściłam więc sobie forum, jak i kilka innych rzeczy i poszłam dość wcześnie spać.
Pewna mądra kobieta wyjaśniła mi, że moje tak kiepskie samopoczucie psychofizyczne było związane z tym wydarzeniem. Z pewnością nie tylko ja i Ty, tego dnia czułyśmy się fatalnie, ale pewnie jeszcze kilka innych kobiet na świecie również (wiesz, te nasze kobiece sfochowane hormony...). Tak czy siak pole grawitacyjne Plutona zostało zachwiane przez sondę i stąd część kobiet (tych wrażliwych akurat na ten obiekt transneptunowy) popadło w melancholię. Witam więc w klubie :)

Pozostaje mi mieć nadzieję, że w miarę szybko Ci przejdzie i znowu będziemy mogły knuć, jak odróżnić raka od ryby :) I że nie należysz do tego "szacownego" grona osób posiadających pińsiąt jeden twarzy na tym forum w ramach szczytnego bycia kobietą renesansu, bo renesans zakończył się pięć wieków temu, która to informacja niestety nie dotarła do wszystkich w Kozich Bobkach Wielkich. What a pity...

Na temat kto tutaj chroni facetów, jak śmieszne są żarty z penisów, nie będę się wypowiadać, bo to dla mnie żenuła. Każdy orze jak może.

A co do babette, zgadzam się całkowicie z salami. I choć wiele jej postów (salami) mnie denerwuje, a nawet czasem oburza, to tutaj zdecydowanie muszę zejść ze swojego piedestału i przybić jej piątkę.
Salami- uwaga o majtkach, bezcenna :) (tylko jak ja mam teraz pójść do lekarza...)

Zgadzam się również z Wiosenną, bo faktycznie liczy się jakość, a nie ilość, ale to już kwestia inteligencji, która niestety/stety jest wrodzona. Tego akurat nauczyć się nie można.
Lubię kiedy kobieta...
odbicie
super forma
super forma
Posty: 1364
Rejestracja: 29 cze 2010, o 15:13

Re: Pozegnalnia

Post autor: odbicie » 22 lip 2015, o 13:56

Nie było mnie chwilkę na forum, ale jeśli mogę... Bo i inne mogły swoje trzy grosze dorzucić.
Altena, Nick - bo Wy tutaj żegnałyście się w ostatnich dniach, jak wakacje się skończą, wróćcie 8)
Awatar użytkownika
tygrysica3
super forma
super forma
Posty: 2036
Rejestracja: 13 cze 2010, o 17:30

Re: Pozegnalnia

Post autor: tygrysica3 » 22 lip 2015, o 14:27

odbicie pisze: Altena, Nick - bo Wy tutaj żegnałyście się w ostatnich dniach, jak wakacje się skończą, wróćcie 8)
...mam nadzieję, że wrócą i jeszcze kilka innych foremek - w przeciwnym razie, jak tak dalej pójdzie z tymi "pożegnaniami", to za jakiś czas aktywny będzie tylko dział "Cafe 16-tka" :cool: :wink:
Jak tygrysica bądź co pręży się, wygina gdy czuje świeży łup, gdy na niej jest zwierzyna ;)
Awatar użytkownika
Alfa_Omega
super forma
super forma
Posty: 1835
Rejestracja: 9 cze 2012, o 21:54

Re: Pozegnalnia

Post autor: Alfa_Omega » 22 lip 2015, o 14:31

Wrócą. Może w innych sukienkach ale wrócą, zawsze wracają :D
Miód jest dla mięczaków, prawdziwi twardziele żują pszczoły :-D
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Pozegnalnia

Post autor: Wiosennagwiazda » 22 lip 2015, o 14:55

tygrysica3 pisze:
odbicie pisze: Altena, Nick - bo Wy tutaj żegnałyście się w ostatnich dniach, jak wakacje się skończą, wróćcie 8)
...mam nadzieję, że wrócą i jeszcze kilka innych foremek - w przeciwnym razie, jak tak dalej pójdzie z tymi "pożegnaniami", to za jakiś czas aktywny będzie tylko dział "Cafe 16-tka" :cool: :wink:

Że w młodych nadzieja? W sumie.... :podbite oczko:
bikeowa
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 91
Rejestracja: 31 maja 2014, o 19:10

Re: Pozegnalnia

Post autor: bikeowa » 22 lip 2015, o 15:23

Co to by się działo, gdyby została sama młodzież. Wszakże wiadomo, że młodość sądzi - starość rozgrzesza. Bez nas, ani rusz :D
Awatar użytkownika
tygrysica3
super forma
super forma
Posty: 2036
Rejestracja: 13 cze 2010, o 17:30

Re: Pozegnalnia

Post autor: tygrysica3 » 22 lip 2015, o 15:34

Wiosennagwiazda pisze: Że w młodych nadzieja? W sumie.... :podbite oczko:
... - w sumie, to Gwiazdeczko nie pytaj, bo pewnie masz rację - one też się kiedyś "zestarzeją" i na nie też przyjdzie pora :wink: ...chociaż zapewne nie za mego żywota :mrgreen: - no chyba, że w międzyczasie powstanie dział "Cafe 70-tka" i będzie się banować za penisa, dziadka Alzheimera, aby nas mnie nie dopadł :cool: :wink:
Jak tygrysica bądź co pręży się, wygina gdy czuje świeży łup, gdy na niej jest zwierzyna ;)
adama
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 971
Rejestracja: 12 sie 2014, o 23:07

Re: Pozegnalnia

Post autor: adama » 22 lip 2015, o 20:07

Eeeee ..... tam Tygrysico, dlaczego po wakacjach?

Podobno tylko "krowa nie zmienia" (ktoś mądry to wymyślił :cool: )

p.s. jak to mówi moja koleżanka, "wakacje to mają dzieci" :D
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Pozegnalnia

Post autor: Wiosennagwiazda » 22 lip 2015, o 20:34

adama pisze:
p.s. jak to mówi moja koleżanka, "wakacje to mają dzieci" :D
:kwiatek: :kwiatek:
tygrysica3 pisze: - no chyba, że w międzyczasie powstanie dział "Cafe 70-tka" i będzie się banować za penisa, :wink:
czy po 70- tce, pojawiają się dodatkowe narządy? :shock: :D :D
adama
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 971
Rejestracja: 12 sie 2014, o 23:07

Re: Pozegnalnia

Post autor: adama » 22 lip 2015, o 20:57

Altena, Nick, wracajcie, przecież to jakaś dziecinada.

Co ma Absolut czy Japonka do naszych przekomarzań. One stwarzają tylko techniczną możliwość do takich igraszek słownych.
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Pozegnalnia

Post autor: Wiosennagwiazda » 22 lip 2015, o 21:01

adama pisze:Altena, Nick, wracajcie, przecież to jakaś dziecinada.

Co ma Absolut czy Japonka do naszych przekomarzań. One stwarzają tylko techniczną możliwość do takich igraszek słownych.
Adamo ponoć indywidualna zachęta jest bardziej przekonująca. Zachęcam do wysłania PW z zaproszeniem.
adama
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 971
Rejestracja: 12 sie 2014, o 23:07

Re: Pozegnalnia

Post autor: adama » 22 lip 2015, o 21:18

Oj Wiosenna, przecież mnie też Nick "podgryzała", ale jest oczytana, ma ciekawe przemyślenia, wyraziste zdanie - w sumie to lubię. Altenę - no ... zawsze czytam (to dużo :wink: )
Awatar użytkownika
tygrysica3
super forma
super forma
Posty: 2036
Rejestracja: 13 cze 2010, o 17:30

Re: Pozegnalnia

Post autor: tygrysica3 » 22 lip 2015, o 21:33

adama pisze: Eeeee ..... tam Tygrysico, dlaczego po wakacjach?
...a dlaczego, nie?
Wiosennagwiazda pisze: czy po 70- tce, pojawiają się dodatkowe narządy? :shock: :D :D
... :roll: - a skąd ja to mam wiedzieć, skoro nie mam 70-tki i nigdy po niej nie byłam :D
Jak tygrysica bądź co pręży się, wygina gdy czuje świeży łup, gdy na niej jest zwierzyna ;)
to_jest_nick
super forma
super forma
Posty: 1315
Rejestracja: 5 mar 2013, o 14:01

Re: Pozegnalnia

Post autor: to_jest_nick » 29 lip 2015, o 18:36

Po miesiącu odblokowali :-). I jak na forum? Słyszałam, że nudno. Salami i lewelof mają dyżur, to dobrze, ktoś musi! :lol:
Adama i odbicie - dzięki za miłe słowa.
Alfa_Omega pisze:Wrócą. Może w innych sukienkach ale wrócą, zawsze wracają :D
Pewnie tak, z tym, że ja jestem tu tylko pod nickiem to_jest_nick, znam stronę KK od lat dzięki mojej poprzedniej dziewczynie, niektóre nicki kojarzę ale wcześniej zajmowałam się głownie przeglądaniem portalu: wiadomości, artykuły, opowiadania, literatura i filmy no i forum zdaje się nie było wtedy na hasło więc czytać mógł każdy. Od kiedy tu jestem widać w profilu i w tym była roczna przerwa po awanturze w TDL (dla niewtajemniczonych temat Tylko Dla Lesbijek jako żart moderacji i arena starć goldstarów z cała resztą). Wtedy to trzeba było tworzyć nowe zapisy w regulaminie i zbierać żniwo w postaci banów, jakaś początkująca modka miałaby radochę, jakie to porządne forum. :cool:

Nigdy nie ukrywałam się tu za klonami, nie jest to dla mnie oznaką wielkiego życiowego sprytu. Jeśli jakiś założyłam aby napisać coś publicznie do Japonki czy teraz ten ostatnio (razem były dwa i oba są już nieaktywne), to zawsze informowałam, że to ja. Moje poglądy są moje, a nie kilku klonów jednocześnie. Zatem nick HaiAthenai i kolejne wcielenia nie są moje, ani nikogo ode mnie. Początkowo myślałam, że ta dziewczyna pisze o mnie ale widać ktoś jeszcze dostał bana.
;-)

Pożegnać się chcę, a czy wrócę to się okaże, nie mówię, że nie, że nigdy i Omega pewnie ma rację, w końcu jedyna taka strona dla les, taka która nie jest gimbazą i serwisem ogłoszeniowym. Tylko z drugiej strony to... ileż to razy słyszymy: "jesteś tym co jesz", "jesteś tym co myślisz" itd. A tu przeglądanie KK codziennie, nawet nie pisanie ale choćby samo czytanie. Czy naprawdę to jest potrzebne? Te dramaty, rozstania, patologie, dziwactwa, trudności na każdym etapie życia. Rozumiem, że są dziewczyny (te zajęte też), które chcą porozmawiać w gronie lesbijek np. o seksie, o problemach życia w związku i nie tylko, pożartować czy na poważnie w Debacie. Ale w sumie takie tematy jak w Debacie mogę poruszyć od biedy z każdym, nie musi być LGBT, pożartować też, a o seksie nie piszę więc po co czytać, kto kogo zdradził, sponiewierał, oszukał, kto nie jest pewien czegoś tam, kto ma chorobę psychiczną i kogo nie akceptują, aby mieć chwilową satysfakcję z bycia "radzącą". To strasznie siada na psychikę, to jest niepotrzebne. Szkoda mi na to czasu i odejscie nie jest gestem solidarności z Alteną, każda ma inne powody.

I na tym zakończę, pozdrowione się czujecie i te których nie lubię też niech się czują pozdrowione, a co! :pilka:

I jeszcze słówko do Inter - nie załapałaś się do grona porządnych ale do najbardziej wyjątkowych się załapiesz. :-)

"Bye, żegnam, dziękuję więcej tu nie napiszę" - żeby nie było to nie jest tekst Saren ale innej foremki, lecz jest cudowny hehehe
Awatar użytkownika
tygrysica3
super forma
super forma
Posty: 2036
Rejestracja: 13 cze 2010, o 17:30

Re: Pozegnalnia

Post autor: tygrysica3 » 29 lip 2015, o 19:07

to_jest_nick pisze: Pożegnać się chcę, a czy wrócę to się okaże, nie mówię, że nie,
... :( - do napisania, Nickuś :papa:
Jak tygrysica bądź co pręży się, wygina gdy czuje świeży łup, gdy na niej jest zwierzyna ;)
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Pozegnalnia

Post autor: Wiosennagwiazda » 29 lip 2015, o 20:52

to_jest_nick pisze:Po miesiącu odblokowali :-)
właśnie odczułam upływ czasu.... :roll:
to_jest_nick pisze: Czy naprawdę to jest potrzebne? Te dramaty, rozstania, patologie, dziwactwa, trudności na każdym etapie życia. Rozumiem, że są dziewczyny (te zajęte też), które chcą porozmawiać w gronie lesbijek np. o seksie, o problemach życia w związku i nie tylko, pożartować czy na poważnie w Debacie. Ale w sumie takie tematy jak w Debacie mogę poruszyć od biedy z każdym, nie musi być LGBT, pożartować też, a o seksie nie piszę więc po co czytać, kto kogo zdradził, sponiewierał, oszukał, kto nie jest pewien czegoś tam, kto ma chorobę psychiczną i kogo nie akceptują, aby mieć chwilową satysfakcję z bycia "radzącą". To strasznie siada na psychikę, to jest niepotrzebne. Szkoda mi na to czasu i odejscie nie jest gestem solidarności z Alteną, każda ma inne powody.
racja.

zatem do!

:wink:
Awatar użytkownika
Interlokutorka
super forma
super forma
Posty: 1018
Rejestracja: 8 mar 2014, o 12:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pozegnalnia

Post autor: Interlokutorka » 29 lip 2015, o 20:58

adama pisze:Altena, Nick, wracajcie, przecież to jakaś dziecinada.
Popieram, wracajcie. Z Waszym odejściem robi się tu beznadziejnie mało ciekawie... :?
To ważne dokąd płyniesz, a nie skąd https://www.youtube.com/watch?v=W5DegZrdPjU
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Pozegnalnia

Post autor: ImaSumak » 30 lip 2015, o 21:01

Kiedys z przyjaciolmi mielismy taka zabawe, ze chodzilismy do kina ogladac amerykanskie filmy wojenne. Zawsze byla kupa smiechu ze wzgledu na patetyczne przeslania powciskane gdzie sie da. Teraz przypomnial mi sie taki jeden film, w ktorym jeden z bohaterow (zolnierz) umierajac w ramionach innego przed smiercia wyglasza tekst: "Powiedz mojej matce, ze walczylem dzielnie". Po uslyszeniu go parsknelismy smiechem i wstali bijac brawo. Czesc kina zalapawszy o co nam chodzi tez zaczela sie smiac, a druga byla zniesmaczona zlekcewazeniem tak ujmujacej za serce sceny.
Coz, pod tym wzgledem rownie ujmujace i zabawne sa rowniez przemowienia amerykanskich prezydentow w amerykanskich filmach katastroficznych. Pyszne! :D
Mam taka propozycje, by zalozyc osobny watek przejsciowych odejsc ze sciana zalow i patetycznych madrosci. Nikt nie bedzie wychodzil na osobe nieslowna czy niestabilna emocjonalnie i nie bedzie musial pisac: odchodze, bo nie odchodze, ale moze jeszcze wroce, no chyba ze nie :) Bylozby to doskonale miejsce do przekazywania swych koncowych- niekoncowych madrosci. Taki pudelek dla gwiazd tuz przed wydaniem drugiej plyty. :D
Tlum zas moglby klaskac i smiac sie lub trzymac za rece i laczyc sie w bolu, ale przynajmniej nikt nie wychodzilby na schizofrenika.

Moze wtedy watek Pozegnalni nabralby sensu. :)
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Pozegnalnia

Post autor: Wiosennagwiazda » 30 lip 2015, o 22:57

ImaSumak pisze: lub trzymac za rece
najlepiej w kółeczku :wink:
Awatar użytkownika
tygrysica3
super forma
super forma
Posty: 2036
Rejestracja: 13 cze 2010, o 17:30

Re: Pozegnalnia

Post autor: tygrysica3 » 31 lip 2015, o 08:22

ImaSumak pisze:
Teraz przypomnial mi sie taki jeden film
...jeżeli jesteśmy już przy "odgrzewaniu" filmów:
Mam taka propozycje
...jak Don Corleone - "nie do odrzucenia"? :D
Jak tygrysica bądź co pręży się, wygina gdy czuje świeży łup, gdy na niej jest zwierzyna ;)
Awatar użytkownika
czarodziej-z-oz
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 710
Rejestracja: 28 gru 2012, o 18:51

Re: Pozegnalnia

Post autor: czarodziej-z-oz » 31 lip 2015, o 08:26

alez alez - propozycje Padre mozna bylo odrzucic - co najwyzej potem znajdowalo sie leb konia w lozku :cool:
Awatar użytkownika
Alpha
super forma
super forma
Posty: 3548
Rejestracja: 9 cze 2012, o 22:00

Re: Pozegnalnia

Post autor: Alpha » 31 lip 2015, o 12:08

Statystyka mi się nie zgadza, powinno być tyle lądowań, co startów - a tu katastrofy po drodze :wink:
..życie jest wierzchowcem, który nie znosi tchórzliwego jeźdźca
malataka
Posty: 2
Rejestracja: 5 mar 2015, o 17:54

Re: Pozegnalnia

Post autor: malataka » 27 sie 2015, o 16:26

,, poproszono mnie o przekazanie:/ Lalka1975 nie bedzie juz pisac. Zegna sie z forum i Wami wszystkimi. Dziekuje za mile spedzony czas. Pozdrawia serdecznie wszystkich z ktorymi pisala, a szczegolnie przyjaciol forumowych i corke forumowa Follow. Przeprasza jezeli napisala cos zle. Prosi moderacje o odpowiednia reakcje jezeli ktos napisze z tego konta cos nie zgodnego z regulaminem lub zwykla przyzwoitoscia. Oraz o niekasowanie tego postu /Wiecej nic nie wiem poproszo mnie wiec zgodnie z prosba umieszczam. ,,
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Pozegnalnia

Post autor: Wiosennagwiazda » 14 lis 2015, o 13:12

niemamnicku pisze:mówię pas na jakiś czas, moderacja nie będzie miała tyle syfu do usuwania. :mrgreen: Pozdrawiam 8)

Jesteś zby surowa dla siebie ;-)
Do! :-)
Awatar użytkownika
drama_t
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 367
Rejestracja: 25 mar 2014, o 10:47

Re: Pozegnalnia

Post autor: drama_t » 20 lis 2015, o 21:54

:papa:
Nie dajcie sobie, drodzy państwo, srać w duszę.
Awatar użytkownika
tygrysica3
super forma
super forma
Posty: 2036
Rejestracja: 13 cze 2010, o 17:30

Re: Pozegnalnia

Post autor: tygrysica3 » 20 lis 2015, o 22:00

drama_t pisze::papa:
...Drama_t, a to czemu się z nami żegnasz?...chyba, że udajesz się na krótkie "wakacje" :wink: - to w takim razie do rychłego zobaczenia :papa: :slonko:
Jak tygrysica bądź co pręży się, wygina gdy czuje świeży łup, gdy na niej jest zwierzyna ;)
agapoem
super forma
super forma
Posty: 2126
Rejestracja: 13 lip 2010, o 22:07

Re: Pozegnalnia

Post autor: agapoem » 14 gru 2015, o 17:50

ImaSumak pisze:Kiedys z przyjaciolmi mielismy taka zabawe, ze chodzilismy do kina ogladac amerykanskie filmy wojenne. Zawsze byla kupa smiechu ze wzgledu na patetyczne przeslania powciskane gdzie sie da. Teraz przypomnial mi sie taki jeden film, w ktorym jeden z bohaterow (zolnierz) umierajac w ramionach innego przed smiercia wyglasza tekst: "Powiedz mojej matce, ze walczylem dzielnie". Po uslyszeniu go parsknelismy smiechem i wstali bijac brawo. Czesc kinalapawszy o co nam chodzi tez. zaczela sie smiac, a druga byla zniesmaczona zlekcewazeniem tak ujmujacej za serce sceny.
Coz, pod tym wzgledem rownie ujmujace i zabawne sa rowniez przemowienia amerykanskich prezydentow w amerykanskich filmach katastroficznych. Pyszne! :D
Mam taka propozycje, by zalozyc osobny watek przejsciowych odejsc ze sciana zalow i patetycznych madrosci. Nikt nie bedzie wychodzil na osobe nieslowna czy niestabilna emocjonalnie i nie bedzie musial pisac: odchodze, bo nie odchodze, ale moze jeszcze wroce, no chyba ze nie :) Bylozby to doskonale miejsce do przekazywania swych koncowych- niekoncowych madrosci. Taki pudelek dla gwiazd tuz przed wydaniem drugiej plyty. :D
Tlum zas moglby klaskac i smiac sie lub trzymac za rece i laczyc sie w bolu, ale przynajmniej nikt nie wychodzilby na schizofrenika.

Moze wtedy watek Pozegnalni nabralby sensu. :)
Dobre :D :D jest tu parę takich ,,gwiazd'' co żegnają się po kilka razy wywalając,za każdym razem,swoje mądrości.Na początku to było zabawne ale później już tylko żałosne :pilka:
cogito, ergo sum
omen-nomen
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 482
Rejestracja: 24 maja 2013, o 20:01

Re: Pozegnalnia

Post autor: omen-nomen » 12 sty 2016, o 18:56

:papa: :salut:
Awatar użytkownika
neutrall
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 345
Rejestracja: 5 kwie 2014, o 16:27

Re: Pozegnalnia

Post autor: neutrall » 12 sty 2016, o 23:48

Naprawdę szkoda, że to forum powoli się zatapia, we wzajemnych kłótniach i niesnaskach... Nie lepiej, dać sobie na wzajem, merytorycznie po gębie, a potem się pogodzić, zamiast od razu się żegnać (?) (Tak tylko... Głośno myślę)
''Wolność to stan umysłu''
ODPOWIEDZ