ogłoszenia towarzyskie i nie tylko...

Pierwszy dzień na forum? Zapraszamy do powitalni i zapoznania się z regulaminem forum. Bywalczynie mogą tu dzielić się opiniami i pomysłami dotyczącymi forum i portalu.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Marionette
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 342
Rejestracja: 21 lis 2012, o 21:42

Re: ogłoszenia towarzyskie i nie tylko...

Post autor: Marionette » 12 mar 2013, o 22:49

Motyl9 pisze:Bo chyba jeśli ktoś jest dorosły i odpowiedzialny to powinien liczyć się z tym że jego zachowanie ma jakieś konsekwencje i wypadałoby mieć trochę cywilnej odwagi aby powiedzieć że to koniec i nic z tego nie będzie.
Co powiesz na cywilną odwagę i wzięcie odpowiedzialności za własne uczucia? Dziwnie Ci się robi, że ktoś nie pisze - jeśli uważasz, że niczego źle nie zrobiłaś, dlaczego nie spróbujesz napisać jeszcze raz, żeby dopytać, czy wszystko ok? Tak dla odmiany, zamiast siedzieć i kontemplować głębię ran, które de facto, wybacz, ale w tym momencie zadajesz sobie sama. Jeśli piszesz do kogoś raz i drugi i nadal nie ma odzewu, skreślasz go z czystym sumieniem. Nie dogadaliście się, jest zajęta, czy finalnie po prostu nie chce z jakichś swoich problemów - przecież to wszystko jest ok i nie znaczy, że to z Tobą jest coś nie tak.

Podobnie jak Flimpe_L byłam czasami przesłuchiwana, a czasami czułam, że sama muszę ciągnąć dyskusję, bo za cholerę się nie kleiła. Nie wiem, z czego to wynika? Nawet, jeśli któraś foremka czy ogólnie osoba jakakolwiek ma coś do zaoferowania, to jakoś wycofują się, robią krok w przód, potem dwa w tył... Wiecie, wszystko ok, takie podchody są fajne i wszystko pięknie, ale mnie to np. męczy. Przepraszam, no taka jestem :P. A skoro tak, i tak na dłuższą metę tylko zmęczę się z taką panią stokrotką, lepiej dla niej, żeby skumała się z sobie podobną, zamiast tracić czas ze mną. Bez nadawania żadnych wartości którejkolwiek z postaw, taka lekka dziewczęcość i nieśmiałość są urocze, ale nie dla mnie. Komuś innemu mogę się wydawać delikatna jak słoń w składzie porcelany (czy jak to przeczytałam na swoim profilu, jakbym "torpedowała słowami") no i też ok ;). Jestem konkretna, najbliżej trzymam z równie konkretnymi, otwartymi co ja. Co wrażliwszych mogę po prostu nadepnąć i to szczerze niechcący, nie czytam wszystkim w myślach.

Nie zmienia to jednak faktu, że nie będę brać odpowiedzialności za czyjeś "ja myślałam, a mi się wydawało". A mi się wydawało, że jasnym jest, że nic z tego. Jeśli ktoś ma wątpliwości, dopytuje. Jeśli ktoś ma ochotę się posamobiczować, dobrej zabawy :). Ja wychodzę z założenia, że nikt nikomu krzywdy nie chciał zrobić, wszyscy jesteśmy dorosłymi ludźmi, każdy jest fajny na swój sposób, ale nie każdy jest dopasowany do każdego. I tyle ;). A ludzi jeszcze pozna się od groma.
It's fun to be a box of cats
Motyl9
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 333
Rejestracja: 13 kwie 2012, o 23:20
Lokalizacja: z całkiem niedaleka

Re: ogłoszenia towarzyskie i nie tylko...

Post autor: Motyl9 » 12 mar 2013, o 23:55

Wiesz próbowałam się dowiedzieć czemu nagle przestawały pisać ale po 2 lub 3 mailu i braku odpowiedzi stwierdziłam że dam sobie spokój bo kopać się z koniem zamiaru nie mam. A co do takiego ciągnięcia tematów i dyskusji na siłę to rzeczywiście bywa to męczące i skoro się rozmowa nie klei to najlepiej chyba zakończyć to w miarę szybko.
W życiu są wzloty i upadki
Jeśli ich nie ma znaczy, że nie żyjesz
Awatar użytkownika
Marionette
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 342
Rejestracja: 21 lis 2012, o 21:42

Re: ogłoszenia towarzyskie i nie tylko...

Post autor: Marionette » 13 mar 2013, o 00:07

;) no i trudno, spotkasz jeszcze wiele lasek. Trochę dumy. Olewa Cię, albo czujesz się olana? To po jej stronie boiska jest teraz piłeczka, żeby się wytłumaczyć, jeśli jej zależy na Tobie czy jakiejś kiełkującej z tego znajomości. Jeśli nie, jeśli byłas pełna pozytywnych intencji i to tej drugiej stronie coś nie przypasowało - jej strata ;). Trochę dumy!
It's fun to be a box of cats
Motyl9
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 333
Rejestracja: 13 kwie 2012, o 23:20
Lokalizacja: z całkiem niedaleka

Re: ogłoszenia towarzyskie i nie tylko...

Post autor: Motyl9 » 13 mar 2013, o 00:13

Wiem i właśnie dlatego dałam już sobie spokój, bo jeśli będzie chciała to napisze a jak nie to cóż przecież skakać przez to z mostu nie będę :) .
W życiu są wzloty i upadki
Jeśli ich nie ma znaczy, że nie żyjesz
Awatar użytkownika
AuraLaura
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 34
Rejestracja: 3 paź 2013, o 22:03

Re: ogłoszenia towarzyskie i nie tylko...

Post autor: AuraLaura » 16 lis 2013, o 16:08

Co z ogloszeniami typu - "szukam bogatej pani" szukam sponsorki" "szukam zamoznej pani" Od dluzszego czasu na naszym portalu pojawiaja sie tego typu ogloszenia.Nasz portal NIE JEST PORTALEM DLA PROSTYTUTEK!
Prostytutki maja swoje strony,wiec niech tam oferuja swoje uslugi!
Nie dajmy z Naszego portalu zrobic burdelu!
Awatar użytkownika
AuraLaura
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 34
Rejestracja: 3 paź 2013, o 22:03

Re: Czy ktoś w ogóle kontroluje ogłoszenia?

Post autor: AuraLaura » 16 lis 2013, o 16:19

Ostatnio dziwki oferuja swoje uslugi :evil: Tego typu ogloszenia nalezy blokowac!
Awatar użytkownika
drsiwek
super forma
super forma
Posty: 6082
Rejestracja: 5 lut 2012, o 20:13
Lokalizacja: punkt W

Re: ogłoszenia towarzyskie i nie tylko...

Post autor: drsiwek » 16 lis 2013, o 18:29

To się ładnie nazywa sponsoring, a nie prostytucja :wink:
:piwo:
Awatar użytkownika
bad_boy
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 153
Rejestracja: 27 gru 2012, o 13:08

Re: ogłoszenia towarzyskie i nie tylko...

Post autor: bad_boy » 16 lis 2013, o 20:10

^ a jaka jest między nimi różnica? ;)
Chciałabym wyrazić swoją opinię, ale nie chce mi się jej bronić przez następne trzy godziny.
Awatar użytkownika
drsiwek
super forma
super forma
Posty: 6082
Rejestracja: 5 lut 2012, o 20:13
Lokalizacja: punkt W

Re: ogłoszenia towarzyskie i nie tylko...

Post autor: drsiwek » 16 lis 2013, o 20:30

nie ma :P dupodajka wciąż jest dupodajką, tylko wierzy, że nią nie jest :roll:
:piwo:
ZBIGWLAD06
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 40
Rejestracja: 21 paź 2013, o 07:18

Re: Czy ktoś w ogóle kontroluje ogłoszenia?

Post autor: ZBIGWLAD06 » 26 lis 2013, o 18:14

Dziwne ogłoszenia blokować TAK . Podanie publiczne adresu @-maila NIE - naruszenie dóbr osobistych
Awatar użytkownika
Bibliophilia
Posty: 5
Rejestracja: 16 sty 2014, o 22:11
Lokalizacja: Wrocław

Re: Czy ktoś w ogóle kontroluje ogłoszenia?

Post autor: Bibliophilia » 18 sty 2014, o 18:48

Mi strasznie nie podoba się to, że ogłoszenia się strasznie powtarzają. Ja wiem, że niektóre osoby próbują w ten sposób wręcz rozpaczliwie zwrócić swoją uwagę, ale jak ja widzę taki spam ogłoszeniami to strasznie się zniechęcam.
Nie mogę Ci pomóc – jestem pójdźką.
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: Czy ktoś w ogóle kontroluje ogłoszenia?

Post autor: Altena_Q » 15 lut 2014, o 11:22

Czy takie ogłoszenia też są tu ostatnio akceptowane? Bo jakoś niedobrze mi się zrobiło.

pod Twoimi stopami...
Niewolnik odda się Pani, która chce mieć całowane i pieszczone stópki. Poczęstuj mnie złotym nektarem, wibratorem, albo pasem...
http://kobiety-kobietom.com/ogloszenia/ ... ogl=106969

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: Czy ktoś w ogóle kontroluje ogłoszenia?

Post autor: Altena_Q » 2 mar 2014, o 22:57

http://kobiety-kobietom.com/profile/pro ... &ref=hptop

Czy to coś w końcu zniknie, czy ktoś ma zawiadomić policję, że tu się przyjmuje alfonsów i popiera handel ludźmi?

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
Awatar użytkownika
mrufka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 38
Rejestracja: 17 wrz 2003, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy ktoś w ogóle kontroluje ogłoszenia?

Post autor: mrufka » 2 cze 2014, o 22:43

Zajrzałam w ogłoszenia.. to co się teraz wdziewa, to już przechodzi samo siebie. Jedna lepsza od drugiej. Jedna zamieszcza ogłoszenia że męskie do związku milionowy raz, druga że cośtam.. już nie pamiętam.. a teraz kolejne dwie Panie postanowiły zaśmiecić dział z ogłoszeniami.
Pomijając brak kultury, to już chamstwo. Tak, mnie też drażni jak widzę trzy razy na jednej stronie MESKIE KOBIETY DO STAŁEGO ZWĄZKU!, albo Konkretnej, kobiecej, dojrzałej.. :) x4, kolejne ` szukam jej <3 . GorzÓw :3 .. Nie mniej jednak panie, a może jednak pani od meskie kobiety do zrzygania przesadziła. :poop:

A teraz.. drogie Panie Adminki, uprzejmie proszę o doprowadzenie działu ogłoszeń do porządku, bo spora część ma tego dosyć.
Nie wiem jak.. są sposoby, od tego jesteście Adminkami.
dont-think-so
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 194
Rejestracja: 2 gru 2013, o 10:51

Re: Czy ktoś w ogóle kontroluje ogłoszenia?

Post autor: dont-think-so » 20 cze 2014, o 12:26

Aż sobie z ciekawości zerknęłam w te ogłoszenia i... ehehe, najlepsze. ;) Czy można coś z tym zrobić? Wprowadzić, nie wiem, jakieś limity, albo chociaż kasować powtarzające się milion razy "męskie kobiety do stałego związku"? Albo chociaż napisać pani, że skoro się nie udaje, to być może męskie kobiety nie chcą być w stałym związku, hm?

Okej, a teraz tak całkiem poważnie: fajnie byłoby jakoś ogarnąć ten dział, bo za moment ludzie będą tam zerkać tylko po to, aby się pośmiać, ew. wylać łzy politowania połączone ze sporą dawką zażenowania.
Awatar użytkownika
Japonka
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3906
Rejestracja: 3 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy ktoś w ogóle kontroluje ogłoszenia?

Post autor: Japonka » 20 cze 2014, o 13:49

Ja od czasu do czasu przeglądam te ogłoszenia i robię porządek.
Ale robię to z doskoku.

Czy w związku z tym jest tu na forum jakaś chętna pani, która chciałaby na stałe zająć się ogłoszeniami i przeglądać je codziennie oraz zgłaszać te do usunięcia?
Proszę o propozycje na PW.
Pozdrawiam Piękne Panie
dont-think-so
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 194
Rejestracja: 2 gru 2013, o 10:51

Re: Czy ktoś w ogóle kontroluje ogłoszenia?

Post autor: dont-think-so » 20 cze 2014, o 18:57

No ja bym mogła, ale obawiam się, że usunęłabym 3/4, więc może lepiej nie. :mrgreen:
Awatar użytkownika
mrufka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 38
Rejestracja: 17 wrz 2003, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy ktoś w ogóle kontroluje ogłoszenia?

Post autor: mrufka » 22 cze 2014, o 19:08

Ja się podejmę, wysyłałam na PW, ale nie wiem czy dochodzą wiadomości.
Jak widzę coś takiego to .. nie powiem co mnie strzela
http://kobiety-kobietom.com/ogloszenia/ ... 692&ref=hp
Awatar użytkownika
mrufka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 38
Rejestracja: 17 wrz 2003, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy ktoś w ogóle kontroluje ogłoszenia?

Post autor: mrufka » 22 cze 2014, o 19:17

Tyle że powstaje pytanie, co daje zgłaszanie linków.
Ogłoszenia pojawiają się jak grzyby po deszczu, Wy drogie Panie zaglądacie tam raz na jakiś czas.
Zanim dostaniecie linki w mailu, pojawi się kilka, kilkanaście nowych.
Awatar użytkownika
Akumu
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 202
Rejestracja: 25 sty 2012, o 19:43
Lokalizacja: Kraków

Re: Czy ktoś w ogóle kontroluje ogłoszenia?

Post autor: Akumu » 25 cze 2014, o 15:01

z ogłoszeniami na tym portalu to ogólnie jest kiepsko. przeważająca część sprowadza się do "Hej, poznam dziewczynę". profil w serwisie nie istnieje, słowa na temat wieku i zainteresowań nie ma.. nie da się jakoś tego działu usprawnić? nie wiem, może dać obowiązkowe do wypełnienia rubryczki? albo wymóg posiadania konta na KK? może niektóre Panie nie zdają sobie sprawy z tego, że raczej nikt nie zwraca uwagi na anonse, w których nie ma absolutnie nic na temat autorki? i potem ogłoszeniowy spam, bo jak to tak, że nikt nie odpisuje..
Awatar użytkownika
Saren
super forma
super forma
Posty: 1130
Rejestracja: 10 kwie 2012, o 16:39
Lokalizacja: pogranicze

Re: Czy ktoś w ogóle kontroluje ogłoszenia?

Post autor: Saren » 25 cze 2014, o 15:27

a to każe Ci ktoś odpowiadać na ogłoszenia o treści "poznam laskie", bez profilu, bez pitu pitu? Mnie się zdawało, że to jest na zasadzie- podoba sie Ci, piszesz, ona pisze, wy piszecie, fotka, fotka, piwo, kalacja, buzi-buzi, a nie na zasadzie, że sprawdzasz ilośc znaków w ogłoszeniu- ilośc sie zgadza- buzi-buzi- zwionsek jednopułciowy- dzieci-emerytura.

Kurcze- na portalu są setki profili- nie podobają się ogłoszenia, chodzisz po profilach, ruda-pisze wierszem-fajna dupa, akceptujesz--> pitu pit- buzi buzi.


W czym problem?

moszna? moszna!
"Niby pomiędzy czarnym i czerwonym występuje różnica wektora w interioryzacji... metody i cel mają podobny " E.S.L
Awatar użytkownika
mrufka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 38
Rejestracja: 17 wrz 2003, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy ktoś w ogóle kontroluje ogłoszenia?

Post autor: mrufka » 25 cze 2014, o 15:37

wiele rzeczy nożna. Pytanie ile razy pod rząd mozna tolerować to samo ogłoszenie. Trzy razy na jednej stronie?
Awatar użytkownika
Saren
super forma
super forma
Posty: 1130
Rejestracja: 10 kwie 2012, o 16:39
Lokalizacja: pogranicze

Re: Czy ktoś w ogóle kontroluje ogłoszenia?

Post autor: Saren » 25 cze 2014, o 15:44

ale co- zaatakowało ci komputer czy ukradło słoiki ze spiżarki?
Trzy razy na jednej stronie?
a nie prościej dać swoje ogłoszenie z wymaganiami, jeżeli owe wymagania sie ma, niż wymagać od tych co wymagań nie maja i nie oczekują?

:czerwononosyrenifer:
"Niby pomiędzy czarnym i czerwonym występuje różnica wektora w interioryzacji... metody i cel mają podobny " E.S.L
Awatar użytkownika
Akumu
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 202
Rejestracja: 25 sty 2012, o 19:43
Lokalizacja: Kraków

Re: Czy ktoś w ogóle kontroluje ogłoszenia?

Post autor: Akumu » 25 cze 2014, o 15:55

o kurczaczek, Saren, nie spodziewałam się takiej "atakującej" odpowiedzi, jako że mój post zawierał tylko luźne spostrzeżenia i pytania :shock:
kompletnie źle to odebrałaś. oczywistym jest, że odpisuję tylko na te ogłoszenia, które mnie zainteresują - każda z nas tak robi, czyż nie? moje uwagi nie były podyktowane złośliwością, a zwykłą uprzejmością.. po prostu tak sobie pomyślałam, że podanie chociażby wieku (dwie cyferki - nijak ma się to do Twojego złośliwego komentarza o ilości znaków), w jakiś sposób zwiększa prawdopodobieństwo tego, że któraś postanowi maila naskrobać. dużo ogłoszeń to praktycznie kopiuj-wklej i prawdopodobnie nie jestem jedyną osobą na tym portalu, która zauważa w tym zmarnowanie potencjału tego działu :)
Awatar użytkownika
mrufka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 38
Rejestracja: 17 wrz 2003, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy ktoś w ogóle kontroluje ogłoszenia?

Post autor: mrufka » 25 cze 2014, o 16:05

Saren pisze:ale co- zaatakowało ci komputer czy ukradło słoiki ze spiżarki?
Całą spiżarkę mi ukradło. :evil:
Takie zdublowane ogłoszenia, a szczególnie jeśli jest ich więcej identycznych, łączą się w grupy i kradną całe mrufcze spiżarki.

Irytuje mnie, że widzę co widzę i mam prawo swoje zdanie wyrazić. :)
Awatar użytkownika
chiyome
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 192
Rejestracja: 30 mar 2012, o 15:45
Lokalizacja: Malbork/Pirmasens

Re: Czy ktoś w ogóle kontroluje ogłoszenia?

Post autor: chiyome » 11 lip 2014, o 12:57

ja upraszam o zrobienie porządek z "beatkami". teksty są żenujące, a ostatnie wulgarne. jeśli nadal jest poszukiwana osoba do moderacji ogłoszeń ja się zgłaszam. mam dużo wolnego czasu i mogę wchodzić praktycznie.
Biseksualizm to nie niezdecydowanie! to orientacja seksualna!
Awatar użytkownika
chiyome
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 192
Rejestracja: 30 mar 2012, o 15:45
Lokalizacja: Malbork/Pirmasens

Re: Czy ktoś w ogóle kontroluje ogłoszenia?

Post autor: chiyome » 11 lip 2014, o 13:00

ach i może o zablokowanie tych kont bym prosiła. robią trzodę i nie powinny znaleźć się wśród cywilizowanych ludzi
Biseksualizm to nie niezdecydowanie! to orientacja seksualna!
Thamsin
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 23
Rejestracja: 27 cze 2014, o 14:08

Re: Czy ktoś w ogóle kontroluje ogłoszenia?

Post autor: Thamsin » 11 lip 2014, o 13:20

chiyome pisze:ja upraszam o zrobienie porządek z "beatkami". teksty są żenujące, a ostatnie wulgarne. jeśli nadal jest poszukiwana osoba do moderacji ogłoszeń ja się zgłaszam. mam dużo wolnego czasu i mogę wchodzić praktycznie.
Chciałam właśnie poprosić o to samo. Moderatorki drogie zróbcie z tym coś, proszę.
Awatar użytkownika
triko777
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 477
Rejestracja: 14 gru 2012, o 21:45

Re: Czy ktoś w ogóle kontroluje ogłoszenia?

Post autor: triko777 » 11 lip 2014, o 15:07

Wzmacniam powyżaszą prośbę dołączając się do niej. Ach, i może to jeszcze:

http://kobiety-kobietom.com/ogloszenia/ ... 744&ref=hp
IT'S NOT A PROBLEM IT'S A CHALLENGE
Awatar użytkownika
bonz
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 293
Rejestracja: 9 lut 2013, o 18:03
Lokalizacja: Kraków

Re: Czy ktoś w ogóle kontroluje ogłoszenia?

Post autor: bonz » 11 lip 2014, o 19:11

Powinna być taka opcja, że jedno ogłoszenie może być dodawane max raz na tydzień, to wtedy byłby większy porządek i te same ogłoszenia nie pojawiałyby się codziennie.
Lecz miłość i tak znów nas rozdzieli (IC,1980)
ODPOWIEDZ