ogłoszenia towarzyskie i nie tylko...

Pierwszy dzień na forum? Zapraszamy do powitalni i zapoznania się z regulaminem forum. Bywalczynie mogą tu dzielić się opiniami i pomysłami dotyczącymi forum i portalu.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
tygrysica3
super forma
super forma
Posty: 2036
Rejestracja: 13 cze 2010, o 17:30

Re: ogłoszenia towarzyskie i nie tylko...

Post autor: tygrysica3 » 20 lis 2015, o 10:27

Saren pisze:Wysłałam jej zdjecia Sashy Grey, teraz koniecznie się chce umawiać :(
... :lol: - a zażądała Twojego numeru telefonu, czy tak ją "wzięło", że bezzwłocznie podała swój? - tak czy siak, Saren nie rozpaczaj - idź na całość! :cool: :wink:
Jak tygrysica bądź co pręży się, wygina gdy czuje świeży łup, gdy na niej jest zwierzyna ;)
Awatar użytkownika
Saren
super forma
super forma
Posty: 1130
Rejestracja: 10 kwie 2012, o 16:39
Lokalizacja: pogranicze

Re: ogłoszenia towarzyskie i nie tylko...

Post autor: Saren » 20 lis 2015, o 16:08

tygrysica3 pisze:
Saren pisze:Wysłałam jej zdjecia Sashy Grey, teraz koniecznie się chce umawiać :(
... :lol: - a zażądała Twojego numeru telefonu, czy tak ją "wzięło", że bezzwłocznie podała swój? - tak czy siak, Saren nie rozpaczaj - idź na całość! :cool: :wink:
:( żartowałam :(
"Niby pomiędzy czarnym i czerwonym występuje różnica wektora w interioryzacji... metody i cel mają podobny " E.S.L
Awatar użytkownika
tygrysica3
super forma
super forma
Posty: 2036
Rejestracja: 13 cze 2010, o 17:30

Re: ogłoszenia towarzyskie i nie tylko...

Post autor: tygrysica3 » 20 lis 2015, o 18:13

Saren pisze: :( żartowałam :(
...wiem :wink: ...ale nie bądź smutna = zawsze możesz wysłać swoje - a nuż się uda :cool: :wink:
Jak tygrysica bądź co pręży się, wygina gdy czuje świeży łup, gdy na niej jest zwierzyna ;)
Lenka09091909
Posty: 2
Rejestracja: 30 mar 2016, o 21:18

Re: ogłoszenia towarzyskie i nie tylko...

Post autor: Lenka09091909 » 31 mar 2016, o 21:56

Marionette pisze::) ja mam zupełnie odwrotne odczucia, poznałam dwie kobiety stąd i obie są bardzo w porządku.

Drażni mnie trochę Twoja selekcja o_O. Z takim podejściem narażasz się na ogrom rozczarowań. Nie mówiąc o tym, że mnie osobiście nie zachęca to do pisania do Ciebie :)
Nazywam sie Lenka, bardzo bym proszila o pomoc jak na tym portalu kogosz poznalas?
prosze o porade kdie mam pisac ,kdzie zaglondac ,...atd
Preprasam za pisownie pochodze z Cziech a z gory dzenkuje za porade :-)
moja_alchemia
super forma
super forma
Posty: 4600
Rejestracja: 27 lis 2007, o 00:00

Re: ogłoszenia towarzyskie i nie tylko...

Post autor: moja_alchemia » 7 maja 2016, o 13:43

Nie napisałam nigdy żadnego ogłoszenia na tym portalu i nie zamierzam. Korespondowanie zapoznawcze z kilkoma osobami na raz i ta tzw. "selekcja" to ponad moje siły, zdecydowanie wolę liczbę pojedynczą i poznawanie konkretnego człowieka.
Ale odpowiedziałam na kilka ogłoszeń, z kimś się nawet spotkałam, zostałam też "wystawiona" :) W każdym razie, żadna z tych znajomości nie przetrwała.

Za to nawiązałam kilka wartościowych poprzez forum i pw :D
Awatar użytkownika
Interlokutorka
super forma
super forma
Posty: 1018
Rejestracja: 8 mar 2014, o 12:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: ogłoszenia towarzyskie i nie tylko...

Post autor: Interlokutorka » 7 maja 2016, o 17:25

moja_alchemia pisze:Nie napisałam nigdy żadnego ogłoszenia na tym portalu i nie zamierzam. Korespondowanie zapoznawcze z kilkoma osobami na raz i ta tzw. "selekcja" to ponad moje siły, zdecydowanie wolę liczbę pojedynczą i poznawanie konkretnego człowieka.
Ale odpowiedziałam na kilka ogłoszeń, z kimś się nawet spotkałam, zostałam też "wystawiona" :) W każdym razie, żadna z tych znajomości nie przetrwała.

Za to nawiązałam kilka wartościowych poprzez forum i pw :D
A co masz na myśli pisząc "wystawiona"? ;-)

Fakt, że zadanie napisania _odpowiedniego_ ogłoszenia a potem "selekcja" jest bardzo trudne, ale kto nie próbuje, ten nie ma... ;-) Inna rzecz, że w moim przypadku to też było nieskuteczne. Tu trzeba mieć olbrzymie szczęście, którego jak widać brakuje mi. Jeśli zaś chodzi o forum, to owszem, zawdzięczam mu wspaniałą przyjaźń :-) , jednak bliższych znajomości, które można by kontynuować w realu w moim mieście, forum mi nie przyniosło. Ale to trochę moja wina (mam teraz mało czasu, bo uczę się do jakichśtam egzaminów), warszawska grupa z nadejściem wiosny nabrała życia i zaczyna się coś dziać :-)
To ważne dokąd płyniesz, a nie skąd https://www.youtube.com/watch?v=W5DegZrdPjU
moja_alchemia
super forma
super forma
Posty: 4600
Rejestracja: 27 lis 2007, o 00:00

Re: ogłoszenia towarzyskie i nie tylko...

Post autor: moja_alchemia » 7 maja 2016, o 18:10

Interlokutorka pisze:A co masz na myśli pisząc "wystawiona"? ;-)
to znaczy, że ktoś umówił się na spotkanie, ale nie pojawił się ;)
(tłumacząc później, dla mnie nieprzekonująco, swoją nieobecność)
Awatar użytkownika
Interlokutorka
super forma
super forma
Posty: 1018
Rejestracja: 8 mar 2014, o 12:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: ogłoszenia towarzyskie i nie tylko...

Post autor: Interlokutorka » 7 maja 2016, o 18:20

moja_alchemia pisze:to znaczy, że ktoś umówił się na spotkanie, ale nie pojawił się ;)
Cóż, są ludzie bez klasy, i jest ich pewnie tak dużo, że spotkanie kogoś takiego na swojej drodze jest nieuchronne... ale tych z klasą też się spotyka, na szczęście.
To ważne dokąd płyniesz, a nie skąd https://www.youtube.com/watch?v=W5DegZrdPjU
Awatar użytkownika
pila1987
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 7 mar 2016, o 03:26

Re: ogłoszenia towarzyskie i nie tylko...

Post autor: pila1987 » 8 maja 2016, o 06:45

Współczuję.... lecz niestety tak trafiasz nieodpowiednio, lecz jeśli ktoś. wciska bajki, wystawia, ii próbuje kolejny makaron na uszy nawinać to tylko świadczy o dojrzałości danej osoby a w obecnych czasach jest coraz gorzej sama coś o tym wiem co to się porobiło z tymi kobietami, tak ciężko być sobą, szczerość nie parzy, tylko wiecznie połowa conajmniej kobiet pisze jakie to one nie sa dojrzałe emocjonalnie i itp, a okazuje się w trakcie coś innego. niestety to już rzadkość poznać kogoś kto jest szczery prawdziwe.... Pozdrawiam z Piły
:wink:
ulotna_chwila40
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 917
Rejestracja: 16 lis 2014, o 20:36

Re: ogłoszenia towarzyskie i nie tylko...

Post autor: ulotna_chwila40 » 29 lis 2017, o 22:25

A ja zwracam Waszą uwagę na pana który posługuje się tu nickiem marcindrugi.
Dostałam od niego coś co miało być chyba mailem ale nie jestem pewna bo były tam same serduszka i buziaki.
Oczywiście usunęłam od razu.
Do tego pan ów posługuje się mailem roztoczanin01 i podszywa się pod pięćdziesięcioletnią kobietę z Roztocza.
Jak by któraś z Was dostała odpowiedź z tego adresu to nie reagujcie.
To tak poza tematem choć nie do końca bo jego ogłoszenia są tu regularnie(pod nazwą zbyszek grab)więc proszę o zwrócenie uwagi na tego pana.
W ogóle co robi facet na tym portalu??
Wszystko co potępiamy u innych, znajdziemy we własnej duszy.
Seneka.
FitGirl96
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 18
Rejestracja: 11 maja 2018, o 16:02
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: ogłoszenia towarzyskie i nie tylko...

Post autor: FitGirl96 » 7 cze 2018, o 13:04

Cześć

Ogłoszenia...temat rzeka ale i ja się wypowiem.
Zdążyłam zauważyć iż kobiety mają tutaj dość wysokie wymagania...wręcz z kosmosu jeśli chodzi o to jaką kobietę szukają. Oczywiście to iż w co drugim ogłoszeniu można przeczytać " szukam normalnej " jest tutaj już codziennością.

Mistrzostwo jednak mają tutaj kobiety które piszą w ogłoszeniu iż nie są " desperatkami " a odświeżany anons jest co dzień...ewentualnie dwa.
No i najlepsze na koniec...ogłoszenia które piszą faceci - szczyt nad szczytami.

Moderacja ogłoszeń to ogólnej poprawy...
jasandra
super forma
super forma
Posty: 1755
Rejestracja: 23 sty 2014, o 18:24

Re: ogłoszenia towarzyskie i nie tylko...

Post autor: jasandra » 9 sty 2019, o 16:14

Drogie moderatorki!
Syf w dziale ogłoszeń jest tak straszny, że niezbędne wydaje się wprowadzenie zatwierdzania ogłoszeń przed wrzucaniem ich na stronę. Robią tak np. administorzy niektórych grup na Facebooku. Ogłoszenia zawierające wyzwiska czy w inny sposób obraźliwe powinny być sprawdzane... Bo naprawdę zrobił się ściek straszny.
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: ogłoszenia towarzyskie i nie tylko...

Post autor: dobranocka14 » 10 sty 2019, o 01:14

jasandra pisze:
9 sty 2019, o 16:14
Drogie moderatorki!
Syf w dziale ogłoszeń jest tak straszny, że niezbędne wydaje się wprowadzenie zatwierdzania ogłoszeń przed wrzucaniem ich na stronę. Robią tak np. administorzy niektórych grup na Facebooku. Ogłoszenia zawierające wyzwiska czy w inny sposób obraźliwe powinny być sprawdzane... Bo naprawdę zrobił się ściek straszny.
Faktycznie jakieś dno bez kontroli zupełnej. Wstyd, że coś takiego jest tolerowane.
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: ogłoszenia towarzyskie i nie tylko...

Post autor: biedronca » 10 sty 2019, o 16:56

Rzeczywiście zrobiło się bagno. Może by chociaż czasowo wprowadzić akceptację ogłoszeń przez moderatorki.
zielonkawa
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 99
Rejestracja: 4 lis 2018, o 13:08

Re: ogłoszenia towarzyskie i nie tylko...

Post autor: zielonkawa » 23 sty 2019, o 20:15

I znów spamer debil na portalu z ogloszeniami
Czy mozna cos zrobic z debilem ktory robi syf na portalu z ogloszeniami??
Za chwile znów bedzie syf jak ostatnio.
Psychol o adresie: bajkaa40@interia.eu ma najwyrazniej problem psychiczny
Czy znów ma byc syf jak ostatnio?????
ODPOWIEDZ