ogłoszenia towarzyskie i nie tylko...

Pierwszy dzień na forum? Zapraszamy do powitalni i zapoznania się z regulaminem forum. Bywalczynie mogą tu dzielić się opiniami i pomysłami dotyczącymi forum i portalu.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Joey
super forma
super forma
Posty: 1349
Rejestracja: 11 cze 2003, o 00:00
Lokalizacja: Wawa

Czy ktoś w ogóle kontroluje ogłoszenia?

Post autor: Joey » 7 mar 2011, o 16:47

Nie wiem, kto jest odpowiedzialny za ogłoszenia, ale razi mnie, gdy ktoś szuka dziwek do swojego burdelu:


To nie licuje z tym portalem - może ktoś coś z tym zrobi, co?
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: Czy ktoś w ogóle kontroluje ogłoszenia?

Post autor: zosia24 » 7 mar 2011, o 16:48

Joey, już zostało to zgłoszone do moderacji.
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
Awatar użytkownika
Joey
super forma
super forma
Posty: 1349
Rejestracja: 11 cze 2003, o 00:00
Lokalizacja: Wawa

Re: Czy ktoś w ogóle kontroluje ogłoszenia?

Post autor: Joey » 7 mar 2011, o 16:54

Dzienx :)
Awatar użytkownika
Japonka
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3906
Rejestracja: 3 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy ktoś w ogóle kontroluje ogłoszenia?

Post autor: Japonka » 7 mar 2011, o 19:09

Już zablokowane.
Następnym razem, bardzo proszę o bezpośredniego e-maila z wskazaniem na konkretne ogłoszenie.
Pozdrawiam Piękne Panie
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: Czy ktoś w ogóle kontroluje ogłoszenia?

Post autor: zosia24 » 7 mar 2011, o 19:19

ten link do ogłoszenia też można usunąć, bo kole strasznie w oczy. Klikając w odnośnik ogłoszenie nadal jest.
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
Awatar użytkownika
Joey
super forma
super forma
Posty: 1349
Rejestracja: 11 cze 2003, o 00:00
Lokalizacja: Wawa

Re: Czy ktoś w ogóle kontroluje ogłoszenia?

Post autor: Joey » 8 mar 2011, o 17:05

No właśnie - to w takim razie temat proszę zdjąć, ale i podać adres mailowy do moderatora ogłoszeń wśród ważnych informacji o portalu :)
Awatar użytkownika
elastica
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 157
Rejestracja: 6 lis 2010, o 18:37

Re: Czy ktoś w ogóle kontroluje ogłoszenia?

Post autor: elastica » 24 mar 2011, o 00:18

Też natknęłam się na ogłoszenie, które nie za bardzo pasuje do tego portalu:
http://kobiety-kobietom.com/ogloszenia/ ... _ogl=57492 :lol:
Awatar użytkownika
M-planet
super forma
super forma
Posty: 1379
Rejestracja: 30 sty 2008, o 00:00
Lokalizacja: Wielka Deska Mazowiecka

Re: Czy ktoś w ogóle kontroluje ogłoszenia?

Post autor: M-planet » 24 mar 2011, o 09:08

Stały bywalec. Ale widzę, że się rozwija, fiu fiu. Ciekawe, czy go tak nakręcił odzew, czy brak odzewu. :faja:
Awatar użytkownika
M-planet
super forma
super forma
Posty: 1379
Rejestracja: 30 sty 2008, o 00:00
Lokalizacja: Wielka Deska Mazowiecka

Re: Czy ktoś w ogóle kontroluje ogłoszenia?

Post autor: M-planet » 6 maja 2011, o 09:43

Awatar użytkownika
Ali99
super forma
super forma
Posty: 1540
Rejestracja: 21 gru 2009, o 11:07

Re: Czy ktoś w ogóle kontroluje ogłoszenia?

Post autor: Ali99 » 6 maja 2011, o 11:08

Czy ktos nie powinien takich rzeczy kasowac?
„Mam wrażenie, że wszyscy poza mną są bezwstydnie szczęśliwi, ale mam nadzieję, że tylko udają.”
Awatar użytkownika
Japonka
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3906
Rejestracja: 3 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy ktoś w ogóle kontroluje ogłoszenia?

Post autor: Japonka » 6 maja 2011, o 15:04

zrobione
Pozdrawiam Piękne Panie
xjax
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 11
Rejestracja: 19 wrz 2006, o 00:00

ogłoszenia towarzyskie i nie tylko...

Post autor: xjax » 27 sty 2012, o 23:44

wiele Nas mieszka poza granicami Polski... dlaczego więc w ogłoszeniach jest tylko pocja wyboru województwa?
cutty77
Posty: 7
Rejestracja: 15 kwie 2012, o 01:09

Re: ogłoszenia towarzyskie i nie tylko...

Post autor: cutty77 » 30 lip 2012, o 19:21

Dołączam się do zapytania (prośby) :cool:
NewTedy
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 702
Rejestracja: 2 sie 2012, o 17:29

Ogłoszenia towarzyskie to porażka

Post autor: NewTedy » 11 lut 2013, o 22:14

Chciałam się z Wami podzielić moimi spostrzeżeniami na temat skuteczności sekcji Ogłoszenia Towarzyskie.
Zaglądam tu od około roku. Stworzyłam profil może nie powalający ale jakaś treść została w nim zawarta. Emitowałam ogłoszenia kilkanaście razy w miarę sensowne moim zdaniem i nigdy nie otrzymałam odpowiedzi od kogoś, że tak to ujmę poważnego. Mam wrażenie, że każdy kto pisze do mnie jedno czy dwa zdania robi sobie po prostu żarty. Napisało łącznie może kilkadziesiąt kobiet, z których kilka wysłało zdjęcia i kilka podało numer telefonu. Za co wam serdecznie dziękuję. Cała reszta jest po prostu bezmyślnym kłębkiem chińskich odpadów i nie wiem po co właściwie zawraca ludziom głowę. Wiem, że piszą również nadpobudliwi albo niemogący się pogodzić z rzeczywistością erotomani i inni idioci. Ale na litość boską gdzie są zwyczajne z krwi i kości lesbijki, które szukają partnerki. Niemożliwe, że zostałam w tym kraju tylko ja. Napiszcie mi jeśli mogę prosić, czy wy też tak się zraziłyście do rubryki - Ogłoszenia Towarzyskie?
Awatar użytkownika
Marionette
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 342
Rejestracja: 21 lis 2012, o 21:42

Re: ogłoszenia towarzyskie i nie tylko...

Post autor: Marionette » 11 lut 2013, o 22:42

:) ja mam zupełnie odwrotne odczucia, poznałam dwie kobiety stąd i obie są bardzo w porządku.

Drażni mnie trochę Twoja selekcja o_O. Z takim podejściem narażasz się na ogrom rozczarowań. Nie mówiąc o tym, że mnie osobiście nie zachęca to do pisania do Ciebie :)
It's fun to be a box of cats
Awatar użytkownika
Saren
super forma
super forma
Posty: 1130
Rejestracja: 10 kwie 2012, o 16:39
Lokalizacja: pogranicze

Re: ogłoszenia towarzyskie i nie tylko...

Post autor: Saren » 12 lut 2013, o 08:13

Napisało łącznie może kilkadziesiąt kobiet, z których kilka wysłało zdjęcia i kilka podało numer telefonu. Za co wam serdecznie dziękuję. Cała reszta jest po prostu bezmyślnym kłębkiem
Przepraszam- a ile chciałaś, aby napisało?

Dwieście?
Pińcet?

Kilkadziesiąt Ci nie wystarcza?
"Niby pomiędzy czarnym i czerwonym występuje różnica wektora w interioryzacji... metody i cel mają podobny " E.S.L
Awatar użytkownika
bad_boy
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 153
Rejestracja: 27 gru 2012, o 13:08

Re: Ogłoszenia towarzyskie to porażka

Post autor: bad_boy » 12 lut 2013, o 11:22

NewTedy pisze:Emitowałam ogłoszenia kilkanaście razy w miarę sensowne moim zdaniem i nigdy nie otrzymałam odpowiedzi od kogoś, że tak to ujmę poważnego. Mam wrażenie, że każdy kto pisze do mnie jedno czy dwa zdania robi sobie po prostu żarty.
A co, eposy miały ci pisać? Może próbowały być zabawne? Humor dobrą teorią wielkiego podrywu :)
NewTedy pisze:Napisało łącznie może kilkadziesiąt kobiet, z których kilka wysłało zdjęcia i kilka podało numer telefonu. Za co wam serdecznie dziękuję. Cała reszta jest po prostu bezmyślnym kłębkiem chińskich odpadów i nie wiem po co właściwie zawraca ludziom głowę.
Kilkadziesiąt?! Wow. To się ciesz. Mi nikt nie odpowiada na ogłoszenia ;) Owszem, zamieszczam, lubię cały portal KK. Można tu znaleźć wszystko, nie trzeba się rozbiegać na kilka różnych. Niektóre ogłoszenia są fajne, no już nie mów. Panie są bardzo kreatywne. To mój codzienny rytuał, siadam z kawą i czytam ogłoszenia.
Chciałabym wyrazić swoją opinię, ale nie chce mi się jej bronić przez następne trzy godziny.
Awatar użytkownika
Japonka
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3906
Rejestracja: 3 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ogłoszenia towarzyskie to porażka

Post autor: Japonka » 12 lut 2013, o 12:09

NewTedy pisze: Emitowałam ogłoszenia kilkanaście razy w miarę sensowne moim zdaniem i nigdy nie otrzymałam odpowiedzi od kogoś, że tak to ujmę poważnego.
Hmm... czytając Twoje ogłoszenie, nie odnosi się wrażenia, że poszukujesz kogoś poważnego.
http://kobiety-kobietom.com/ogloszenia/ ... _ogl=86376
"Może tak napiszę...
Normalna piwnooka amerykanka pozna hard corową cool lesbę w celu edukacyjno- matrymonialnym. Żadnych mężów, kochanków i dzieci. Mile widziane skłonności lekko sado-masochistyczne z akcentem na to pierwsze. No ... nareszcie coś konkretnego a nie jakieś pierdolety :)
"
Pozdrawiam Piękne Panie
Motyl9
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 333
Rejestracja: 13 kwie 2012, o 23:20
Lokalizacja: z całkiem niedaleka

Re: ogłoszenia towarzyskie i nie tylko...

Post autor: Motyl9 » 12 lut 2013, o 13:51

Czasami odnoszę wrażenie że niektóre osoby chyba Same niewiedzą czego chcą. Kobieto ciesz się że napisało do Ciebie aż tyle dziewczyn, bo przecież kilkadziesiąt to jednak dużo. W porównaniu z odpowiedziami na Moje ogłoszenie ( odpowiedziało zdecydowanie mniej osób niż na Twoje, ale przecież nie ilość się liczy tylko to aby spotkać kogoś fajnego ) to Ja się Ci trochę dziwię że tak narzekasz, bo przecież można spotkać tu bardzo wartościowe osoby a z takim podejściem to Ty raczej będziesz zrażała innych do Siebie.
W życiu są wzloty i upadki
Jeśli ich nie ma znaczy, że nie żyjesz
ogienzwoda
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 14
Rejestracja: 8 lut 2013, o 00:43
Lokalizacja: Hogwart

laski ogarnijcie się troszkę

Post autor: ogienzwoda » 12 mar 2013, o 16:08

Witam was forumowiczki w te zimne popołudnie :) Wchodząc co jakiś czas na tą stronę widzę że w prawie co 10 ogłoszeniu nagłówek brzmi i tu zacytuje "poznam normalną kobietę". Po czym wnioskujecie czy dana dziewczyna/kobieta jest jak to określają niektóre z was "normalna" są jakieś kryteria a może coś przegapiłam? :cool: Nie wiem na jakiej podstawie tak sądzicie ale tego nie da się ocenić dosłownie po wymianie kilku słów przez mejla itd. A zdarzają się takie osoby które po kilku rozmowach urywają kontakt i tak dalej. To w końcu czego ***** szukacie? Ideałów nie ma... :slonko: :shock: Trzeba dobrze poznać osobę, pogawędzić z nią, spotkać się przy kawie itd. To brak poszanowania rozmówcy jak i jego czasu... :evil: Właśnie w taki sposób udowadniacie że to wy nie jesteście te "normalne".
Ps. mój wpis na forum nie ma na celu obrażanie nikogo, wyrażam tylko swoją opinię... Jestem ciekawa co sądzicie na ten temat. Pozdrawiam. Peace. :D :D :D
Awatar użytkownika
Marionette
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 342
Rejestracja: 21 lis 2012, o 21:42

Re: ogłoszenia towarzyskie i nie tylko...

Post autor: Marionette » 12 mar 2013, o 16:41

Uważam iż Twój wpis nie jest normalny.

Jest za to nienormalny z jakichś niewiadomych powodów.

Osobiście sądzę, że każdy ma prawo tak wybierać i przebierać, jak mu się podoba. Nie uważam żadnego czasu poświęconemu komukolwiek za "zmarnowany", z niektórymi się dogaduję, z innymi nie, luźno.
It's fun to be a box of cats
Motyl9
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 333
Rejestracja: 13 kwie 2012, o 23:20
Lokalizacja: z całkiem niedaleka

Re: ogłoszenia towarzyskie i nie tylko...

Post autor: Motyl9 » 12 mar 2013, o 16:51

Oj tak to jest rzeczywiście bardzo irytujące gdy pisze się z kimś i po pewnym czasie z niewiadomych przyczyn ta druga osoba nagle przestaje się odzywać i zaczyna Cie olewać. Może to co napisze nie będzie należało do najprzyjemniejszych ale niektórym chyba po prostu brakuje odwagi aby postawić sprawę jasno i powiedzieć że to koniec, ale chyba jest im łatwiej kogoś olać i mieć go w nosie nie licząc się z tym że tej osobie może być i pewnie jest przykro że została olana i potraktowana w ten sposób.
W życiu są wzloty i upadki
Jeśli ich nie ma znaczy, że nie żyjesz
Awatar użytkownika
Marionette
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 342
Rejestracja: 21 lis 2012, o 21:42

Re: ogłoszenia towarzyskie i nie tylko...

Post autor: Marionette » 12 mar 2013, o 17:07

Hm, no może coś w tym jest. Mnie ludzie setki razy olewali, chyba po prostu rozumiem to jako koniec tematu i tyle. Nie bawię się w tłumaczenia i dopytywania, a z drugiej strony czasem też nie udzielam jasnych informacji, że nie i już. Chociaż jak rozmowa się wybitnie nie klei, to aż czasem dziw mnie bierze, że niektórym w ogóle trzeba mówić, że nic z tego... Jest przecież tyle ludzi wokół, dlaczego upierać się akurat na jakąś konkretną i to znaną z zaledwie wymiany paru zdań? Mi by było szkoda nerwów ;).
It's fun to be a box of cats
Motyl9
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 333
Rejestracja: 13 kwie 2012, o 23:20
Lokalizacja: z całkiem niedaleka

Re: ogłoszenia towarzyskie i nie tylko...

Post autor: Motyl9 » 12 mar 2013, o 17:22

Ja chyba po prostu nie lubię niejasnych sytuacji i wole wiedzieć na czym stoję. Szczególnie jeśli chodzi o osoby z którymi fajnie mi się rozmawiało i z niewiadomych przyczyn nagle z drugiej strony zapada cisza a ja nie wiem czy kogoś uraziłam czy po prostu ktoś mnie olewa.
W życiu są wzloty i upadki
Jeśli ich nie ma znaczy, że nie żyjesz
Awatar użytkownika
Marionette
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 342
Rejestracja: 21 lis 2012, o 21:42

Re: ogłoszenia towarzyskie i nie tylko...

Post autor: Marionette » 12 mar 2013, o 17:40

No właśnie chyba będę musiała się nauczyć jasno mówić, że sorry, ale nic z tego. Chociaż nie wiem, czy wiem, jakimi słowami to się powinno wyrażać :P. Zawsze jestem zdziwiona, jak muszę tłumaczyć komuś, dla kogo już wcześniej bylam kompletnie oschła, że nie mam ochoty ciągnąć znajomości, jakby to nie było jasne już od jakiegoś czasu. Mówię, że sorry, ale nie, to zaczyna się wypytywanie "ale dlaczego? zrobiłam coś źle? przecież tak dobrze nam się rozmawiało". Nie. Nie zrobiłaś niczego źle. Nie rozmawiało nam się dobrze :roll:.

Wybaczcie jeśli to brzmi zarozumiale, ale czasem naprawdę po prostu lżej kogoś dosłownie olać niż tłumaczyć oczywiste rzeczy, siebie samą, a na końcu jeszcze najlepiej usłyszeć, że ktoś się pomylił co do mnie. Na zdrowie? :roll:
It's fun to be a box of cats
Awatar użytkownika
Flimpe_L
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 851
Rejestracja: 29 sie 2010, o 13:41

Re: ogłoszenia towarzyskie i nie tylko...

Post autor: Flimpe_L » 12 mar 2013, o 18:02

Co prawda to prawda. Z drugiej strony dla mnie liczy się jeszcze sprawa intencji takich pytań, jeśli mają służyć dalszej "akwizycji" to podpisuję się, że odpowiadać nie ma sensu. Z drugiej strony jeśli trafia na dwie dojrzałe osoby to powiedzenie prosto z mostu może być bardzo konstruktywne, chociaż to się chyba nie czesto zdarza. Kiedyś w takiej sytuacji usłyszałam od snobek a uzasadnieniem plakietki miało być czytanie ... Shmitta :roll:
Cała Polska Śpiewa Sąsiadom!;)
Motyl9
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 333
Rejestracja: 13 kwie 2012, o 23:20
Lokalizacja: z całkiem niedaleka

Re: ogłoszenia towarzyskie i nie tylko...

Post autor: Motyl9 » 12 mar 2013, o 18:06

Wiesz nie chodzi że coś się kończy tylko to w jaki sposób niektórzy traktują innych. Już się tak kilka razy nacięłam że pisałam z kimś i wszystko było fajnie po czym nagle zapadała cisza i ta druga osoba przestawała się odzywać i już więcej nie odpisywała. Bo chyba najgorsze jest to że się nie wie dlaczego kontakt się urwał i tylko pozostają domysły co mogło być tego przyczyną.
W życiu są wzloty i upadki
Jeśli ich nie ma znaczy, że nie żyjesz
Motyl9
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 333
Rejestracja: 13 kwie 2012, o 23:20
Lokalizacja: z całkiem niedaleka

Re: ogłoszenia towarzyskie i nie tylko...

Post autor: Motyl9 » 12 mar 2013, o 18:11

Nie wiem ale może niektórzy lubią bawić się uczuciami innych albo zachowują się tak zawsze i nie zauważają tego że kogoś takie postępowanie może zaboleć. Bo chyba jeśli ktoś jest dorosły i odpowiedzialny to powinien liczyć się z tym że jego zachowanie ma jakieś konsekwencje i wypadałoby mieć trochę cywilnej odwagi aby powiedzieć że to koniec i nic z tego nie będzie.
W życiu są wzloty i upadki
Jeśli ich nie ma znaczy, że nie żyjesz
small_town_girl
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 121
Rejestracja: 11 mar 2013, o 12:33

Re: Ogłoszenia towarzyskie to porażka

Post autor: small_town_girl » 12 mar 2013, o 21:04

NewTedy pisze:Chciałam się z Wami podzielić moimi spostrzeżeniami na temat skuteczności sekcji Ogłoszenia Towarzyskie.
Zaglądam tu od około roku. Stworzyłam profil może nie powalający ale jakaś treść została w nim zawarta. Emitowałam ogłoszenia kilkanaście razy w miarę sensowne moim zdaniem i nigdy nie otrzymałam odpowiedzi od kogoś, że tak to ujmę poważnego. Mam wrażenie, że każdy kto pisze do mnie jedno czy dwa zdania robi sobie po prostu żarty. Napisało łącznie może kilkadziesiąt kobiet, z których kilka wysłało zdjęcia i kilka podało numer telefonu. Za co wam serdecznie dziękuję. Cała reszta jest po prostu bezmyślnym kłębkiem chińskich odpadów i nie wiem po co właściwie zawraca ludziom głowę. Wiem, że piszą również nadpobudliwi albo niemogący się pogodzić z rzeczywistością erotomani i inni idioci. Ale na litość boską gdzie są zwyczajne z krwi i kości lesbijki, które szukają partnerki. Niemożliwe, że zostałam w tym kraju tylko ja. Napiszcie mi jeśli mogę prosić, czy wy też tak się zraziłyście do rubryki - Ogłoszenia Towarzyskie?

a ja powiem coś przeciwnego. Dawno temu bodajże też wysłałam do ciebie maila, albo ty do mnie - nawet już nie pamiętam. W drugim lub trzecim zdawkowym 2-3 zdaniowym mailu otrzymałam wiadomość, że mam wysłać zdjęcie. Porażka, zwykle nie kończę kontaktów, ale po Twoich nijakich mailach o porażającej długości smsa dałam sobie spokój. wysyłanie zdjęcia całkiem nieznanej osobie, nie wiedząc o niej nic, jest śmieszne. Dziwię się, ze masz pretensje do innych.
small_town_girl
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 121
Rejestracja: 11 mar 2013, o 12:33

Re: ogłoszenia towarzyskie i nie tylko...

Post autor: small_town_girl » 12 mar 2013, o 21:09

Motyl9 pisze:Wiesz nie chodzi że coś się kończy tylko to w jaki sposób niektórzy traktują innych. Już się tak kilka razy nacięłam że pisałam z kimś i wszystko było fajnie po czym nagle zapadała cisza i ta druga osoba przestawała się odzywać i już więcej nie odpisywała. Bo chyba najgorsze jest to że się nie wie dlaczego kontakt się urwał i tylko pozostają domysły co mogło być tego przyczyną.
Tak, pisałam o tym samym w inny dziale. To takie "wyjście po angielsku". Piszesz, jest fajnie, a potem albo nagła utrata kontaktu, albo stopniowe, miarowe wycofywanie się. Czasami komuś coś wypadnie, rozumiem, że nie zawsze jest czas, ale moje doświadczenie z ogłoszeń pokazuje, że jest to notoryczne zachowanie.
ODPOWIEDZ