E-kartki w portalu?

Pierwszy dzień na forum? Zapraszamy do powitalni i zapoznania się z regulaminem forum. Bywalczynie mogą tu dzielić się opiniami i pomysłami dotyczącymi forum i portalu.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
po-prostu-ja
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 910
Rejestracja: 10 gru 2006, o 00:00
Lokalizacja: Zielona Góra <> Londyn

E-kartki w portalu?

Post autor: po-prostu-ja » 3 cze 2012, o 13:47

Skoro jest to dział o portalu także, to pomyślałam, że dorzucę swoje 3 grosze. Nigdzie nie znalazłam wzmianki na ten temat, jeśli jest- proszę o usunięcie wpisu i przepraszam za duplikat- nie był celowy.

Sprawa ma się tak, że googluję i googluję i nie znalazłam wielu stron, które oferują wysyłanie e-kartek o tematyce lgbt. Te, które znalazłam były albo płatne ($ USA) albo brzydkie albo jedno i drugie.
Wydaje mi się, że spośród tylu użytkowniczek K-K wiele z chęcią by skorzystało i na pewno znalazłyby się też bardzo ciekawe pomysły na same e-kartki.

Co Wy na to?
Ja sama bym się pokusiła i spędziła parę godzin z fototszopem...
To kwestia matematyki. Zawsze.

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Awatar użytkownika
chiyome
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 192
Rejestracja: 30 mar 2012, o 15:45
Lokalizacja: Malbork/Pirmasens

Re: E-kartki w portalu?

Post autor: chiyome » 4 cze 2012, o 11:58

to nie jest zły pomysł. jednakowoż na ogół jest wiele portali, które oferują kartki na wszelakie okazje, ale zazwyczaj są bez płciowe, kurczaczek na święta, serduszko, czy kotek na walentynki, mikołaj na gwiazdkę.

chociaż moim zdaniem to dobry pomysł, aby kartka dla ukochanej był z motywem flagi, czy lesbijskiego symbolu. ale należałoby zrobić referendum wśród użytkowniczek. nie wiadomo, czy sie pomysł przyjmnie
Biseksualizm to nie niezdecydowanie! to orientacja seksualna!
Awatar użytkownika
po-prostu-ja
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 910
Rejestracja: 10 gru 2006, o 00:00
Lokalizacja: Zielona Góra <> Londyn

Re: E-kartki w portalu?

Post autor: po-prostu-ja » 4 cze 2012, o 20:34

Chiyome,

Po co chciałabyś robić referendum? :) Która kartka ładniejsza?

Wstawienie opcji e-kartki wiąże się (tak mi się wydaje) jedynie z techniczną stroną przedsięwzięcia, czyli skryptem- nie wiem, czy są dostępne OS, czy trzeba za nie płacić.

Zdaję sobie sprawę z tego, że jest sporo portali, które ofiarują kwiatki, kurczaczki i zakochane pary. Mi chodziło o stricte lesbijskie e-kartki. Jak chcę komus życzenia z okazji Dnia Babci złożyć to mogę iść na onet albo wp, ale kurczę, gdzie mam znaleźć ładną walentynkę, kartkę z okazji Dnia Kobiet, Parady Równości czy innych okazji, gdzie chodzi o kobiety i kobiety? Ni ma, kicha. Uważam, że opcja wysyłania e-kartek branżowych- czy to z tęczowym motywem, czy kobieco-kobiecym, mogłaby się przyjąć, nie uważacie?
To kwestia matematyki. Zawsze.

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Awatar użytkownika
selloi
super forma
super forma
Posty: 2345
Rejestracja: 23 cze 2010, o 13:25

Re: E-kartki w portalu?

Post autor: selloi » 5 cze 2012, o 11:51

jak najbardziej myślę że mogłaby się przyjąć owa opcja
Mówić trzeba prosto, a myśleć w
sposób skomplikowany - nie na
odwrót.
Awatar użytkownika
chiyome
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 192
Rejestracja: 30 mar 2012, o 15:45
Lokalizacja: Malbork/Pirmasens

Re: E-kartki w portalu?

Post autor: chiyome » 6 cze 2012, o 12:00

chiyome pisze:chociaż moim zdaniem to dobry pomysł, aby kartka dla ukochanej był z motywem flagi, czy lesbijskiego symbolu. ale należałoby zrobić referendum wśród użytkowniczek. nie wiadomo, czy sie pomysł przyjmnie
ja napisałam, to proponowałam referendum w sprawie kartek, ile użytkowniczek jest za a ile przeciw.
nie mówiłam o wyborach "miss kartki"!
Biseksualizm to nie niezdecydowanie! to orientacja seksualna!
Awatar użytkownika
po-prostu-ja
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 910
Rejestracja: 10 gru 2006, o 00:00
Lokalizacja: Zielona Góra <> Londyn

Re: E-kartki w portalu?

Post autor: po-prostu-ja » 6 cze 2012, o 18:21

chiyome pisze: proponowałam referendum w sprawie kartek, ile użytkowniczek jest za a ile przeciw.
I co Ci da ta wiedza? Przypuścmy wynik na 30 użytkowniczek, które odpowiedzą, 15 będzie na nie i 15 na tak, a wszystkich zarejestrowanych w portalu (nie tylko na forum) jest ponad 1000 (lekko) - co Ci da analiza statystyczna?
To kwestia matematyki. Zawsze.

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Awatar użytkownika
Pinkberry
super forma
super forma
Posty: 7088
Rejestracja: 11 sie 2004, o 00:00
Lokalizacja: Poznań

Re: E-kartki w portalu?

Post autor: Pinkberry » 6 cze 2012, o 20:16

Fajny pomysł
Awatar użytkownika
Endless
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 87
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 15:17

Re: E-kartki w portalu?

Post autor: Endless » 29 sie 2012, o 20:13

Mi też się podoba :)
ODPOWIEDZ