wykorzystywanie wypowiedzi z postów w innych portalach

Pierwszy dzień na forum? Zapraszamy do powitalni i zapoznania się z regulaminem forum. Bywalczynie mogą tu dzielić się opiniami i pomysłami dotyczącymi forum i portalu.
ODPOWIEDZ
kalinda83
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 697
Rejestracja: 31 maja 2012, o 09:30

wykorzystywanie wypowiedzi z postów w innych portalach

Post autor: kalinda83 » 30 lip 2012, o 14:23

Nie doczytałam się tego w regulaminie, ale czy to oznacza, że treści zamieszczone przeze mnie na forum mogą być wykorzystywane poza nim. Właśnie odkryłam, ze mój komentarz został wykorzystany na blogu http://www.facebook.com/trzyczesciowyga ... omments=11
Awatar użytkownika
jestemwloczega
super forma
super forma
Posty: 4605
Rejestracja: 22 maja 2010, o 07:46

Re: wykorzystywanie wypowiedzi z postów w innych portalach

Post autor: jestemwloczega » 30 lip 2012, o 17:09

Wiesz, to jest internet, trzeba się ze wszystkim liczyć.
dla mnie jesteś smieciem, i nie podskakuj, stara .... bo cię załatwię ..... uważaj, zarazo ...... koralik
Awatar użytkownika
selloi
super forma
super forma
Posty: 2345
Rejestracja: 23 cze 2010, o 13:25

Re: wykorzystywanie wypowiedzi z postów w innych portalach

Post autor: selloi » 30 lip 2012, o 17:51

nawet na facebooku z tego co widzę..

zakazu chyba nie ma ale to...świństwo jednak, zwłaszcza w takim tonie w jakim zostało zamieszczone
Mówić trzeba prosto, a myśleć w
sposób skomplikowany - nie na
odwrót.
Awatar użytkownika
dragboi
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 14
Rejestracja: 27 lip 2012, o 11:22

Re: wykorzystywanie wypowiedzi z postów w innych portalach

Post autor: dragboi » 30 lip 2012, o 18:42

Forum jest miejscem publicznym, do którego każdy ma dostęp (do dużej części nawet osoby niezalogowane), wypowiedź została oznaczona jako cytat i podpisana, więc jest wykorzystana w granicach dozwolonego użytku.
kto mi skasował konto "svefn"?
Awatar użytkownika
selloi
super forma
super forma
Posty: 2345
Rejestracja: 23 cze 2010, o 13:25

Re: wykorzystywanie wypowiedzi z postów w innych portalach

Post autor: selloi » 30 lip 2012, o 19:13

dragboi pisze:Forum jest miejscem publicznym, do którego każdy ma dostęp (do dużej części nawet osoby niezalogowane), wypowiedź została oznaczona jako cytat i podpisana, więc jest wykorzystana w granicach dozwolonego użytku.
co nie znaczy, że to nie jest..oślizłe (subiektywne odczucie)

tu dyskutować a później cytować z użyciem nicków na innych portalach. można było zacząć gdzieś dyskusję z ogólnym zarysowaniem problemu a to tu, to takie jakieś..mające podtekst szczeniackich "podśmiechujek"


no mnie się nie podoba i już ;)
Mówić trzeba prosto, a myśleć w
sposób skomplikowany - nie na
odwrót.
kalinda83
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 697
Rejestracja: 31 maja 2012, o 09:30

Re: wykorzystywanie wypowiedzi z postów w innych portalach

Post autor: kalinda83 » 30 lip 2012, o 19:51

Jak dla mnie jest to bezprawne użycie moich słów, bez autoryzacji. Zakładając konto na kk, wyrażam zgodę na obowiązujący tu regulamin i w ramach tego forum funkcjonuję pod określonym nickiem i wypowiadam się w tematach tutaj zaakcentowanych. Ktoś bezczelnie wyrwał fragment wypowiedzi i umieścił na blogu dla środowiska lgbt. I nawet nie czepiałabym się o to, gdyby powyżej nie figurował mój nick, i gdyby ktoś po chamsku nie zmanipulował moim słowem, bo akurat ten fragment był czysto sarkastyczny w nawiązaniu do wcześniejszych postów w wątku.

Dla mnie to jest świństwo.
Awatar użytkownika
jestemwloczega
super forma
super forma
Posty: 4605
Rejestracja: 22 maja 2010, o 07:46

Re: wykorzystywanie wypowiedzi z postów w innych portalach

Post autor: jestemwloczega » 30 lip 2012, o 21:00

bo to jest świństwo ale nie roztrząsaj tego bo ktoś kto to zrobił jest wśród nas - i całkiem możliwe ze zacznie się bawić.
dla mnie jesteś smieciem, i nie podskakuj, stara .... bo cię załatwię ..... uważaj, zarazo ...... koralik
Awatar użytkownika
selloi
super forma
super forma
Posty: 2345
Rejestracja: 23 cze 2010, o 13:25

Re: wykorzystywanie wypowiedzi z postów w innych portalach

Post autor: selloi » 30 lip 2012, o 21:02

jestemwloczega pisze:bo to jest świństwo ale nie roztrząsaj tego bo ktoś kto to zrobił jest wśród nas - i całkiem możliwe ze zacznie się bawić.
co racja to racja
Mówić trzeba prosto, a myśleć w
sposób skomplikowany - nie na
odwrót.
kalinda83
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 697
Rejestracja: 31 maja 2012, o 09:30

Re: wykorzystywanie wypowiedzi z postów w innych portalach

Post autor: kalinda83 » 30 lip 2012, o 21:06

Nie chodziło mi o roztrząsanie, bo szczerze to mi to "wisi", tylko interesowało mnie to w kwestiach formalno-prawnych.

A wrógów mam Ci pod dostatkiem :) tylko myślałam, że bardziej wyrafinowanych.

Nie ma to jak być kapo we własnym obozie.
zurawina32
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 470
Rejestracja: 24 maja 2008, o 02:00

Re: wykorzystywanie wypowiedzi z postów w innych portalach

Post autor: zurawina32 » 30 lip 2012, o 22:03

Szczeniacki portal dla szczeniaków i niedojrzałych"lesbijek","gejów"z Bożej łaski i zwykłych niezorientowanych ludzi.Moje dwie wypowiedzi tam też są(dziękuję za maila,Kalindo))i mam to gdzieś.Śmieszą mnie takie komentarze.
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: wykorzystywanie wypowiedzi z postów w innych portalach

Post autor: gimmeeverything » 30 lip 2012, o 23:05

selloi pisze:
dragboi pisze:Forum jest miejscem publicznym, do którego każdy ma dostęp (do dużej części nawet osoby niezalogowane), wypowiedź została oznaczona jako cytat i podpisana, więc jest wykorzystana w granicach dozwolonego użytku.
co nie znaczy, że to nie jest..oślizłe (subiektywne odczucie)
..., które w pełni podzielam.
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Awatar użytkownika
dragboi
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 14
Rejestracja: 27 lip 2012, o 11:22

Re: wykorzystywanie wypowiedzi z postów w innych portalach

Post autor: dragboi » 31 lip 2012, o 00:40

zurawina32 pisze:Szczeniacki portal dla szczeniaków i niedojrzałych"lesbijek","gejów"z Bożej łaski i zwykłych niezorientowanych ludzi.Moje dwie wypowiedzi tam też są(dziękuję za maila,Kalindo))i mam to gdzieś.Śmieszą mnie takie komentarze.
uhm, rzeczywiście "szczeniackie"..., z was są tam tylko cytaty, a tutaj widzę pełną ocenę działalności cytujących. jeśli się wstydzicie tego, co piszecie na forum, to może lepiej nie piszcie.
kto mi skasował konto "svefn"?
zurawina32
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 470
Rejestracja: 24 maja 2008, o 02:00

Re: wykorzystywanie wypowiedzi z postów w innych portalach

Post autor: zurawina32 » 31 lip 2012, o 08:03

Dragboi,nie widzę tu często Twoich tekstów i nie wydaje mi się,abyś była uprawniona do takiej wypowiedzi pod moim adresem.Mogę Ci podać moje dane,adres,nr tel.,nr auta,zawód,miejsce pracy-tylko po co?Osobom niedojrzałym nie warto poświęcać czasu a trolikom tym bardziej.Napisz coś mądrego a nie stawiaj mi infantylne zarzuty.A najpierw WYDOROŚLEJ.
Awatar użytkownika
jestemwloczega
super forma
super forma
Posty: 4605
Rejestracja: 22 maja 2010, o 07:46

Re: wykorzystywanie wypowiedzi z postów w innych portalach

Post autor: jestemwloczega » 31 lip 2012, o 10:17

zurawina32 pisze:Dragboi,nie widzę tu często Twoich tekstów i nie wydaje mi się,abyś była uprawniona do takiej wypowiedzi pod moim adresem.Mogę Ci podać moje dane,adres,nr tel.,nr auta,zawód,miejsce pracy-tylko po co?Osobom niedojrzałym nie warto poświęcać czasu a trolikom tym bardziej.Napisz coś mądrego a nie stawiaj mi infantylne zarzuty.A najpierw WYDOROŚLEJ.
a ja bym przeczytała "podpis" Dragboi - mi się bardzi podoba. A który numer auta proponujesz, bo nie wiem czy w to wchodzić
dla mnie jesteś smieciem, i nie podskakuj, stara .... bo cię załatwię ..... uważaj, zarazo ...... koralik
kalinda83
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 697
Rejestracja: 31 maja 2012, o 09:30

Re: wykorzystywanie wypowiedzi z postów w innych portalach

Post autor: kalinda83 » 31 lip 2012, o 10:55

dragboi pisze: z was są tam tylko cytaty, [...] jeśli się wstydzicie tego, co piszecie na forum, to może lepiej nie piszcie.
Myślisz, że to o to chodzi?? Bo mi się wydaje, że bardzo upraszczasz sprawę.

Nie wydaje Ci się to nie w porządku, że ktoś z nieczystych pobudek wykorzystuje czyjś image i to ktoś ze środowiska LGBT.
Ale to tylko potwierdza moje zdanie i stosunek do tego środowiska i do tego typu stowarzyszeń. Niestety niepochlebne zdanie.

Tak na marginesie art. 23 k.c.
Dobra osobiste człowieka, jak w szczególności [...] wolność, cześć, swoboda sumienia, nazwisko lub pseudonim, wizerunek, tajemnica korespondencji, [...] pozostają pod ochroną prawa cywilnego niezależnie od ochrony przewidzianej w innych przepisach.
zurawina32
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 470
Rejestracja: 24 maja 2008, o 02:00

Re: wykorzystywanie wypowiedzi z postów w innych portalach

Post autor: zurawina32 » 31 lip 2012, o 11:05

Fakt,w tym momencie mogłabym założyć sprawę autorom facebookowych wypowiedzi,bo mam b.ciętego prawnika na chamstwo.Mogłabym ale...czy warto walczyć z tym bzdurnym pseudośrodowiskiem? Czasem lepiej z politowaniem pokiwać głową i życzyć im wydoroślenia i mniej naiwności-nadal twierdzę,że wrzaskami o ustawy nic się nie osiągnie.I mam tego dowód.
Awatar użytkownika
jestemwloczega
super forma
super forma
Posty: 4605
Rejestracja: 22 maja 2010, o 07:46

Re: wykorzystywanie wypowiedzi z postów w innych portalach

Post autor: jestemwloczega » 31 lip 2012, o 11:09

kalinda83 pisze:
dragboi pisze: z was są tam tylko cytaty, [...] jeśli się wstydzicie tego, co piszecie na forum, to może lepiej nie piszcie.
Myślisz, że to o to chodzi?? Bo mi się wydaje, że bardzo upraszczasz sprawę.

Nie wydaje Ci się to nie w porządku, że ktoś z nieczystych pobudek wykorzystuje czyjś image i to ktoś ze środowiska LGBT.
Ale to tylko potwierdza moje zdanie i stosunek do tego środowiska i do tego typu stowarzyszeń. Niestety niepochlebne zdanie.

Tak na marginesie art. 23 k.c.
Dobra osobiste człowieka, jak w szczególności [...] wolność, cześć, swoboda sumienia, nazwisko lub pseudonim, wizerunek, tajemnica korespondencji, [...] pozostają pod ochroną prawa cywilnego niezależnie od ochrony przewidzianej w innych przepisach.
Ja tam żadnej nieczystości nie zauważam, fakt, ze nieładnie jeśli bez Waszej wiedzy, no cóż, trzeba czekac - zobaczymy co bedzie dalej
dla mnie jesteś smieciem, i nie podskakuj, stara .... bo cię załatwię ..... uważaj, zarazo ...... koralik
Awatar użytkownika
jestemwloczega
super forma
super forma
Posty: 4605
Rejestracja: 22 maja 2010, o 07:46

Re: wykorzystywanie wypowiedzi z postów w innych portalach

Post autor: jestemwloczega » 31 lip 2012, o 11:10

zurawina32 pisze:Fakt,w tym momencie mogłabym założyć sprawę autorom facebookowych wypowiedzi,bo mam b.ciętego prawnika na chamstwo.Mogłabym ale...czy warto walczyć z tym bzdurnym pseudośrodowiskiem? Czasem lepiej z politowaniem pokiwać głową i życzyć im wydoroślenia i mniej naiwności-nadal twierdzę,że wrzaskami o ustawy nic się nie osiągnie.I mam tego dowód.
SPRAWE W SĄDZIE ? Idz do tego cietego prawnika to Cie wyśmieje
dla mnie jesteś smieciem, i nie podskakuj, stara .... bo cię załatwię ..... uważaj, zarazo ...... koralik
zurawina32
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 470
Rejestracja: 24 maja 2008, o 02:00

Re: wykorzystywanie wypowiedzi z postów w innych portalach

Post autor: zurawina32 » 31 lip 2012, o 11:18

No to Cię pewnie zdziwię,moja droga-miesiąc temu wygrałam sprawę z pewną"lesbijką"o naruszenie dóbr osobistych-miałam sms,gg i tel.Dostała dziesięć tysięcy nawiązki na rzecz niepełnosprawnych.Nadal wątpisz w moją skuteczność?
zurawina32
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 470
Rejestracja: 24 maja 2008, o 02:00

Re: wykorzystywanie wypowiedzi z postów w innych portalach

Post autor: zurawina32 » 31 lip 2012, o 11:29

I,rozwiewając wątpliwości-mój prawnik jest"starej daty"(ma prawie 50.),pracuje w firmie budowlanej dobrego znajomego,zna moją Panią i mnie(wie i akceptuje nasz związek)i poproszony o pomoc w udupieniu takich"dorosłych"jak ta"lesbijka"z przyjemnością w to wchodzi.A obecnie prowadzi sprawę przeciwko mojej sąsiadce i administratorowi wspólnoty w której mieszkam.Jesteśmy na etapie prokuratorskim i urzędu skarbowego.Coś dodać?
Awatar użytkownika
jestemwloczega
super forma
super forma
Posty: 4605
Rejestracja: 22 maja 2010, o 07:46

Re: wykorzystywanie wypowiedzi z postów w innych portalach

Post autor: jestemwloczega » 31 lip 2012, o 11:45

zurawina32 pisze:No to Cię pewnie zdziwię,moja droga-miesiąc temu wygrałam sprawę z pewną"lesbijką"o naruszenie dóbr osobistych-miałam sms,gg i tel.Dostała dziesięć tysięcy nawiązki na rzecz niepełnosprawnych.Nadal wątpisz w moją skuteczność?
Wiesz, co innego nekanie sms co innego to o czym teraz rozmawiamy, także ątpie i sadze ze Ty tez doskonale zdajesz sobie z tego sprawę
zurawina32 pisze:I,rozwiewając wątpliwości-mój prawnik jest"starej daty"(ma prawie 50.),pracuje w firmie budowlanej dobrego znajomego,zna moją Panią i mnie(wie i akceptuje nasz związek)i poproszony o pomoc w udupieniu takich"dorosłych"jak ta"lesbijka"z przyjemnością w to wchodzi.A obecnie prowadzi sprawę przeciwko mojej sąsiadce i administratorowi wspólnoty w której mieszkam.Jesteśmy na etapie prokuratorskim i urzędu skarbowego.Coś dodać?
Tak, rozwiałaś moje wątpliwości, i nic już nie dodawaj - teraz jak ktoś Twojego posta wklei gdzie trzeba myślę że Twój prawnik się bardzo ucieszy - nie, wtopa kurcze
dla mnie jesteś smieciem, i nie podskakuj, stara .... bo cię załatwię ..... uważaj, zarazo ...... koralik
zurawina32
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 470
Rejestracja: 24 maja 2008, o 02:00

Re: wykorzystywanie wypowiedzi z postów w innych portalach

Post autor: zurawina32 » 31 lip 2012, o 11:54

To nie tak-ja nie toleruję chamstwa i obelg bez powodu.Nie jestem zahukaną smarkulą z kompleksami,którą można podcierać swój tyłek.Jestem niemal czterdziestoletnią KOBIETĄ.Jeśli ktoś myśli,że mam naście lat i zero wiedzy prawnej to się zdziwi-jestem ze środowiska prawniczego i potrafię usadzić chamów na dupie.Tylko tyle.Jeśli się rozmawia na poziomie to nie jestem"groźna".
Awatar użytkownika
jestemwloczega
super forma
super forma
Posty: 4605
Rejestracja: 22 maja 2010, o 07:46

Re: wykorzystywanie wypowiedzi z postów w innych portalach

Post autor: jestemwloczega » 31 lip 2012, o 12:03

zurawina32 pisze:To nie tak-ja nie toleruję chamstwa i obelg bez powodu.Nie jestem zahukaną smarkulą z kompleksami,którą można podcierać swój tyłek.Jestem niemal czterdziestoletnią KOBIETĄ.Jeśli ktoś myśli,że mam naście lat i zero wiedzy prawnej to się zdziwi-jestem ze środowiska prawniczego i potrafię usadzić chamów na dupie.Tylko tyle.Jeśli się rozmawia na poziomie to nie jestem"groźna".
Nic juz nie chce wiedziec - nie chce miec na sumieniu nikogo. Wg mnie roztrzasnełyscie sprawe zupełnie niepotrzebnie - ja tam zadnych gróżb karalnych nie widze - w życiu trzeba miec troche dystansu i zdrowego pojęcia. Ty chcesz to wywalczyc strachem i w ogóle. W ten sposób nie zyskasz szacunku .

ps
Rozdział XVI

Wykroczenia przeciwko obyczajności publicznej.

Art. 140. (129) Kto publicznie dopuszcza się nieobyczajnego wybryku,

podlega karze aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1.500 złotych albo karze nagany.

Art. 141. Kto w miejscu publicznym umieszcza nieprzyzwoite ogłoszenie, napis lub rysunek albo używa słów nieprzyzwoitych,

podlega karze ograniczenia wolności, grzywny do 1.500 złotych albo karze nagany.

Art. 142. Kto natarczywie, narzucając się lub w inny naruszający porządek publiczny sposób, proponuje innej osobie dokonanie z nią czynu nierządnego, mając na celu uzyskanie korzyści materialnej,

podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.



co - wszystki nas załatwisz? - Zacznij od siebie, jakby nie było "dupa" sie kwalifikuje, a stwierdzenie "posadze na dupie" to juz tak jakby "zastraszanie". Ale myślę, ze o tym wiesz, bo jesteś ze środowiska prawniczego.
Reasumując - robisz z igły widły, lub jak kto woli - odwracasz kota ogonem.
dla mnie jesteś smieciem, i nie podskakuj, stara .... bo cię załatwię ..... uważaj, zarazo ...... koralik
zurawina32
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 470
Rejestracja: 24 maja 2008, o 02:00

Re: wykorzystywanie wypowiedzi z postów w innych portalach

Post autor: zurawina32 » 31 lip 2012, o 12:10

Chcesz się licytować na paragrafy?OK,mogę w to wejść.Mogę podsunąć Ci cały dział KC.Tylko nie ma to sensu.Z nikim nie zamierzam wojować,ostrzegłam tylko czego nie lubię i na co NIKOMU NIE POZWOLĘ.To wszystko.Temat uważam za ZAMKNIĘTY.Wycofuję się także z dalszej rozmowy.Wkrótce wyjeżdżam na Kretę do pracy więc zniknę na około rok z KK i nie będę się tu udzielać.
Awatar użytkownika
jestemwloczega
super forma
super forma
Posty: 4605
Rejestracja: 22 maja 2010, o 07:46

Re: wykorzystywanie wypowiedzi z postów w innych portalach

Post autor: jestemwloczega » 31 lip 2012, o 12:16

dobrze że nie na 3 lata
dla mnie jesteś smieciem, i nie podskakuj, stara .... bo cię załatwię ..... uważaj, zarazo ...... koralik
kalinda83
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 697
Rejestracja: 31 maja 2012, o 09:30

Re: wykorzystywanie wypowiedzi z postów w innych portalach

Post autor: kalinda83 » 31 lip 2012, o 13:43

jestemwloczega pisze: Wg mnie roztrzasnełyscie sprawe zupełnie niepotrzebnie
Masz rację, może niepotrzebnie, bo przyzwoitość i szacunek dla innych to pojęcia z prehistorii kultury i nie wiem na co ja naiwna liczyłam.
Dla mnie ta osoba jest żałosnym tchórzem. Zabrakło jej argumentów albo polotu i udziela się kosztem innych osób.
Anarchia w internecie nie każdego zobowiązuje do tego, by się jej poddawać.

Włóczęgo, powiedziałaś, że nie uważasz tego za "nieczyste". Dla mnie jakby ktoś miał czyste intencje, to zacytowałby te wypowiedzi, bez podawania nicków autorek. A ktoś tu zrobił to z osobistą satysfakcją.
Awatar użytkownika
jestemwloczega
super forma
super forma
Posty: 4605
Rejestracja: 22 maja 2010, o 07:46

Re: wykorzystywanie wypowiedzi z postów w innych portalach

Post autor: jestemwloczega » 31 lip 2012, o 15:46

kalinda83 pisze:
jestemwloczega pisze: Wg mnie roztrzasnełyscie sprawe zupełnie niepotrzebnie
Masz rację, może niepotrzebnie, bo przyzwoitość i szacunek dla innych to pojęcia z prehistorii kultury i nie wiem na co ja naiwna liczyłam.
Dla mnie ta osoba jest żałosnym tchórzem. Zabrakło jej argumentów albo polotu i udziela się kosztem innych osób.
Anarchia w internecie nie każdego zobowiązuje do tego, by się jej poddawać.

Włóczęgo, powiedziałaś, że nie uważasz tego za "nieczyste". Dla mnie jakby ktoś miał czyste intencje, to zacytowałby te wypowiedzi, bez podawania nicków autorek. A ktoś tu zrobił to z osobistą satysfakcją.
Wszystko pojawiło się 7 lipca, komentarze tez i na tym koniec, po co to ciągnąć? Hm ...gdyby nie ten wątek nawet bym nie wiedziała o takowym, myślę że reszta dziewczyn tez. A tak poleci w eter i tyle z mojej strony.
Ps a to że taką zażarta dyskusje tu prowadzimy wie każdy ! Trzeba było w koczowisku problem rzucić - wtedy wiedziałyby tylko użytkowniczki tego forum - i to nie wszystkie. Tyle z mojej strony
dla mnie jesteś smieciem, i nie podskakuj, stara .... bo cię załatwię ..... uważaj, zarazo ...... koralik
Awatar użytkownika
selloi
super forma
super forma
Posty: 2345
Rejestracja: 23 cze 2010, o 13:25

Re: wykorzystywanie wypowiedzi z postów w innych portalach

Post autor: selloi » 31 lip 2012, o 17:19

no tak, tyle że ich nie ma kto wpuścić do koczowiska, ponieważ jedyna moderatorka, która miała do tego uprawnienia już tu nie bywa.

i o...
Mówić trzeba prosto, a myśleć w
sposób skomplikowany - nie na
odwrót.
Awatar użytkownika
selloi
super forma
super forma
Posty: 2345
Rejestracja: 23 cze 2010, o 13:25

Re: wykorzystywanie wypowiedzi z postów w innych portalach

Post autor: selloi » 31 lip 2012, o 17:25

jestemwloczega pisze: .gdyby nie ten wątek nawet bym nie
wiedziała o takowym, myślę że reszta
dziewczyn tez. A tak poleci w eter
to prawda
ciekawe ile się teraz chętnych znajdzie do robienia takich durnot ;)
Mówić trzeba prosto, a myśleć w
sposób skomplikowany - nie na
odwrót.
Awatar użytkownika
dragboi
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 14
Rejestracja: 27 lip 2012, o 11:22

Re: wykorzystywanie wypowiedzi z postów w innych portalach

Post autor: dragboi » 1 sie 2012, o 03:50

jak było wyżej, mój podpis mówi za mnie, chociaż postów podpisanych svefn też już nie znajdziesz, jakimś cudem z dnia na dzień zniknęło parę lat mojej tutaj historii, ale pewnie gdzieś są w archiwach sieci, jeśli bardzo chcesz poczytać.

mnie tylko zastanawia, jaka byłaby podstawa prawna tego pozwu, bo nawet w komciach nie widzę tu personalizowanego obrażania, a że zacytowano ironicznie, to nie podchodzi pod ochronę dóbr osobistych... w każdym razie bardzo bardzo chciałabym obejrzeć ten proces :D
kto mi skasował konto "svefn"?
ODPOWIEDZ