RING WOLNY czyli ulżyj sobie

Pierwszy dzień na forum? Zapraszamy do powitalni i zapoznania się z regulaminem forum. Bywalczynie mogą tu dzielić się opiniami i pomysłami dotyczącymi forum i portalu.
ODPOWIEDZ
tamaryjanka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 9 cze 2012, o 09:50

RING WOLNY czyli ulżyj sobie

Post autor: tamaryjanka » 12 paź 2012, o 12:11

nie ma chyba takiego tematu, wątku, dygresji na forum, gdzie można byłoby się w sposób mniej lub bardziej inteligentny wy(rzyć) werbalnie... może warto byłoby wszelkiej maści żale do innych włożyć w jeden dział na forum.
Chodzi mi o to, że jak ktoś coś ma do kogoś i chce by o tym wiedział cały świat, to mógłby nawrzucać tu, a nie w ogłoszeniach... z zachowaniem jednej reguły (bez podawania danych osobowych )- myślę, że ta, kogo by się tyczyła epistoła wiedziałaby o co kaman, sama zainteresowana wyżaliłaby się słownie, a cała reszta mogła by biernie lub czynnie w tym uczestniczyć...
chodzi mi o coś takiego:
http://www.youtube.com/watch?v=rdkz9vXIAhU

nikomu nie uwłaczając - rzecz jasna...
Awatar użytkownika
Japonka
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3906
Rejestracja: 3 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: RING WOLNY czyli ulżyj sobie

Post autor: Japonka » 12 paź 2012, o 15:15

Zdaje się, że masz na myśli ogłoszenia na KK. Posprzątałam tam, ale ręce mi opadły.... dziecinada i głupota na maksa
Pozdrawiam Piękne Panie
Sumerland
Posty: 2
Rejestracja: 9 mar 2012, o 11:16

Re: RING WOLNY czyli ulżyj sobie

Post autor: Sumerland » 12 paź 2012, o 17:06

Czy mogę coś powiedzieć?:)
Nie mam absolutnie nic do nikogo, a zauważyłam że pewna osoba trolluje tu od dawna. Nie jest to zdrowy psychicznie człowiek. Kiedy naruszyła strefę mojej prywatności, ostro się zirytowałam. Zwłaszcza, że podała dane, do których nikt z zewnątrz nie ma dostępu, gdyż nie znajdzie się ich w wyszukiwarce google. Stąd niestety dokładnie wiem kto to zrobił i z jakich powodów, ale u nas prawo dotyczące przestępczości internetowej jest w powijakach. Niemniej może by tak zbanować pewne IP?:) Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Rilla
super forma
super forma
Posty: 1927
Rejestracja: 2 kwie 2006, o 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: RING WOLNY czyli ulżyj sobie

Post autor: Rilla » 12 paź 2012, o 18:23

Idiotów i idiotki się powinno tępić, a nie dawać im dział/temat, w którym mogą swoją głupotę eksponować. Jak coś ktoś ma do kogoś innego, to niech to załatwia jak dorosły człowiek, a nie wylewa żale na forum. W większości tutaj mamy jednak więcej niż 15 lat i na pewno nas stać na to żeby na tyle się zachowywać.

Absolutnie się na coś takiego nie zgadzam.
Sumerland
Posty: 2
Rejestracja: 9 mar 2012, o 11:16

Re: RING WOLNY czyli ulżyj sobie

Post autor: Sumerland » 12 paź 2012, o 18:44

Z tego co widać po ogłoszeniach - za wysoko oceniasz ludzi....Nie każdego stać na odwagę.
Awatar użytkownika
Rilla
super forma
super forma
Posty: 1927
Rejestracja: 2 kwie 2006, o 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: RING WOLNY czyli ulżyj sobie

Post autor: Rilla » 12 paź 2012, o 20:33

To nie jest kwestia odwagi. I to czy kogoś stać na zachowania kulturalne czy nie, nie zmienia tego, że niewłaściwym jest pyskowanie w internecie na czyjś temat.
tamaryjanka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 9 cze 2012, o 09:50

Re: RING WOLNY czyli ulżyj sobie

Post autor: tamaryjanka » 15 paź 2012, o 13:19

Dziękuję za wszystkie wypowiedzi. Też jestem przeciwna naruszaniu prywatności. Chodziło mi raczej o coś innego. Kobiety jak wiadomo mają psm czyli okresowy wnerw na wszystkich i wszystko. Uściślając, chodziło mi o ukierunkowanie złości i wnerwienia na dział, w którym (bezosobowo) można sobie pokrzyczeć... niewiem czy niektóre kobiety potrafią krzyczeć "nie uwłaczając"... ale można by spróbować założyć taki hyde park... gdzie motywem przewodnim byłyby "gorzkie żale" nie naruszające niczyjej prywatności...
taka terapia zastępcza przez wywalenie z siebie złości... werbalne... czy to jest zrozumiałe co napisałam?
zyczliwa
Posty: 1
Rejestracja: 7 paź 2012, o 18:11

Re: RING WOLNY czyli ulżyj sobie

Post autor: zyczliwa » 15 paź 2012, o 16:33

Lepiej sobie poszukaj chłopaka, ja znalazłam, to i tobie się w końcu uda, nie będziesz się musiała ogłaszać. :lol:
zurawina32
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 470
Rejestracja: 24 maja 2008, o 02:00

Re: RING WOLNY czyli ulżyj sobie

Post autor: zurawina32 » 15 paź 2012, o 18:09

Spróbować zawsze można.Ale proponuję zaangażować psychologa,bo sądzę że miałby co robić-wszak kobiety są nieobliczalne w słowach.
Awatar użytkownika
szczur
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 361
Rejestracja: 21 cze 2009, o 02:00
Lokalizacja: Za horyzontem nie widać!

Re: RING WOLNY czyli ulżyj sobie

Post autor: szczur » 15 paź 2012, o 18:14

Sprzatanie ogloszeniowiska, chyba znow wymagane :D
o, to znaczy ze moge sobie ulzyc i pochlastac na roznostki ktore mnie zloszcza? Bomba, tylko po co?
zurawina32
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 470
Rejestracja: 24 maja 2008, o 02:00

Re: RING WOLNY czyli ulżyj sobie

Post autor: zurawina32 » 15 paź 2012, o 19:16

A choćby po to,by-jak napisała Autorka-poużywać sobie na innych.Coś jak na np.onecie,gdzie czasem czytam tak debilne komentarze że ogarnia mnie załamka.
Awatar użytkownika
Rilla
super forma
super forma
Posty: 1927
Rejestracja: 2 kwie 2006, o 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: RING WOLNY czyli ulżyj sobie

Post autor: Rilla » 15 paź 2012, o 23:03

zurawina32 pisze:A choćby po to,by-jak napisała Autorka-poużywać sobie na innych.Coś jak na np.onecie,gdzie czasem czytam tak debilne komentarze że ogarnia mnie załamka.
O i to mi się podoba ;) Jak ktoś potrzebuje terapii zastępczej i werbalnego wyżycia się na kimś/na czymś, to nie tu na forum syfić, tylko na onet, skoro tam już tak jest :lol: :lol:
Marsela
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 77
Rejestracja: 29 sty 2012, o 21:13

Re: RING WOLNY czyli ulżyj sobie

Post autor: Marsela » 15 paź 2012, o 23:21

To może jak ring wolny to jakieś walki w kisielu czy jak
coś mi się widzi że niskie zachowania z ogłoszeń przedą tutaj a końca tego nie zobaczymy
zurawina32
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 470
Rejestracja: 24 maja 2008, o 02:00

Re: RING WOLNY czyli ulżyj sobie

Post autor: zurawina32 » 15 paź 2012, o 23:38

Fakt,jak się pozwoli raz na założenie np.działu pt.-dajmy na to-"syfilisko"to będziemy mieć neverending story na każdy bzdurny temat bo którejś nie spodoba się czyjś komentarz i będzie jatka jak w rzeźni.A chyba nie o to chodzi na forum.
Awatar użytkownika
Anna_Q
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 300
Rejestracja: 3 sie 2010, o 19:47

Re: RING WOLNY czyli ulżyj sobie

Post autor: Anna_Q » 15 paź 2012, o 23:41

Pytanie - sugestia do moderatorek - a może by te panie z wiecznym wirtualnym pmsem po prostu do koczowiska przenosić? Tam mecze w kisielu nikogo nie będą raziły ;)
o o o
__ /7__/7__/7___
\/::::::::::::::::::
~~~~~~~~~~~~~~~~
tamaryjanka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 9 cze 2012, o 09:50

Re: RING WOLNY czyli ulżyj sobie

Post autor: tamaryjanka » 16 paź 2012, o 08:11

no tak, jakie miłe i bez psmów z Was kobiety... zupełnie nie potrzebujące słownych potyczek (nie mówię o wulgaryzmach) i tylko jedna życzliwa mnie zrozumiała... idę poszukać chłopaka do bicia... tylko niewiem czy to będzie lepsze... :P
ODPOWIEDZ