forumowa pyskówka :)

Pierwszy dzień na forum? Zapraszamy do powitalni i zapoznania się z regulaminem forum. Bywalczynie mogą tu dzielić się opiniami i pomysłami dotyczącymi forum i portalu.
Zablokowany
Mare
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 603
Rejestracja: 28 sty 2014, o 12:13

Re: Pozegnalnia

Post autor: Mare » 19 sie 2014, o 15:38

KobiecaPrzyjazn pisze:
jarosinska1987 pisze:
KobiecaPrzyjazn pisze: Ja też nie lubię kobiet.
Lubisz, lubisz :P
No lubię i nie lubię :P
Zatem ban czasowy - jak wrócisz, to będziesz lubiła. Kiedy pojawią się pierwsze oznaki, że sympatia do kobiet przechodzi Tobie, to znowu potraktowana zostaniesz banem. Po kilku seriach będziesz już tylko lubiła.
to_jest_nick
super forma
super forma
Posty: 1315
Rejestracja: 5 mar 2013, o 14:01

Re: Pozegnalnia

Post autor: to_jest_nick » 19 sie 2014, o 15:40

jarosinska1987 pisze:Co wy z tym bonzem? Pomijając jego rzeczywistą płeć, to faktem jest, że jechał po kobietach ogólnie i przebijała się w tych jego wypowiedziach jakaś niechęć (delikatnie mówiąc) do kobiet. Za to facetów wielbił, nawet miał foto faceta wstawione u siebie, więc nie rozumiem tych pretensji :roll: Ban był całkiem uzasadniony.
Tak Jamesa Deana :-) "Buntownik bez powodu" taki to bonz :-)
odbicie
super forma
super forma
Posty: 1364
Rejestracja: 29 cze 2010, o 15:13

Re: Pozegnalnia

Post autor: odbicie » 19 sie 2014, o 15:40

Wy to sobie wydzielcie jakiś wątek do tego pisania - a tak to wchodzę do tej "pożegnalni" - a tutaj nikt się nie chce rozstać z forum :wink: Ale tęskni z pisaniem do innych...

I tak pewnie posty wylecą.
aktualizacja1z5
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 388
Rejestracja: 16 mar 2014, o 10:17

Re: pytanie

Post autor: aktualizacja1z5 » 19 sie 2014, o 15:41

Ano Nicku- Bonz se już nie pisze. Patos? nie. Antypatos. Napierdalactwo z tych, które tak się najadły idei że im wyszła idea fix knorra (nie mylić z knura. Albo mylić)
:toast:
Awatar użytkownika
drama_t
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 367
Rejestracja: 25 mar 2014, o 10:47

Re: Pozegnalnia

Post autor: drama_t » 19 sie 2014, o 15:42

Bonz prosi o przekazanie zatem włala:


"Nie zmienię się jednak. Pomimo tego, że wiem, że będzie mi trudno znaleźć dziewczynę podobną do mnie. Gdybym dostała drugą szansę [co wiem, że nie nastąpi], to nie zmieniłabym ani techniki pisania, ani treści, ani poczucia humoru, które im nie odpowiada i powoduje ból pośladków. [Już nie dopiszę, że pięknych, bo to będzie zbyt męskie]. Tak więc lepiej, aby mnie tam nie było. Wszystkie krzaczki równo przycięte = zdrowy ogród."
Nie dajcie sobie, drodzy państwo, srać w duszę.
Awatar użytkownika
coala
super forma
super forma
Posty: 1857
Rejestracja: 5 maja 2008, o 02:00

Re: Pozegnalnia

Post autor: coala » 19 sie 2014, o 15:43

aktualizacja1z5 pisze:
zosia24 pisze:To co piszesz i nie tylko Ty w wątku o transfobii, to na pewno jest przyjazne, prawda?
przyjazne są Twoje homofobki i transfobki. A Ty ciagle nie wiesz skund ta atmosfera. Z d..y. Meskiej. Ale tej lepszej męskiej bo w trakcie zmiany na żeńską. Transfobko, homofobko, betonie. Miło Ci? Chcesz ikonkę? porobimy se hi hi? myślisz że możesz być powaznie traktowana jako moderatorka obrzygując nieznanych Ci ludzi takimi hasłami i korzystając z uprawnień modki kiedy masz inne zdanie od piszących? nie byłabyś poważana nawet jako burdelmama.
uważam, że po takim tekście bana się należy aktualizacji za obrażanie :!: ostatnio zresztą strasznie ją ponosi. przydałby się odpoczynek, aczkolwiek pewnie, jak salami pod innym Nickiem wystąpi i siać będzie zamęt.
aktu, wyluzuj, jak mantrę powtarzasz: betonie, homofobką, transfobką, oszołomie itd. notabene terminy, które ci się, jak najbardziej należą i które zgoła nie są w sytuacji tego, co wypisujesz epitetami. taka jesteś, niestety :P
"O bezrozumne zabiegi człowiecze,
Jakaż tkwi w waszych sylogizmach wada,
Że się wam skrzydło tak poziomo wlecze!"
brut
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 19
Rejestracja: 12 sie 2014, o 16:29

Re: Pozegnalnia

Post autor: brut » 19 sie 2014, o 15:44

aktualizacja1z5 pisze:myślisz że możesz być powaznie traktowana jako moderatorka obrzygując nieznanych Ci ludzi takimi hasłami
Fakt.
Takiej beznadziejnej osoby na moderatorskim stołku nie było od początku istnienia tego forum.
Absolutna, prosimy o uwagę i interwencję.
jarosinska1987
super forma
super forma
Posty: 1221
Rejestracja: 19 maja 2013, o 18:54

Re: Pozegnalnia

Post autor: jarosinska1987 » 19 sie 2014, o 15:44

KobiecaPrzyjazn pisze:
jarosinska1987 pisze:
KobiecaPrzyjazn pisze: Ja też nie lubię kobiet.
Lubisz, lubisz :P
No lubię i nie lubię :P
No widzisz, bo jako bi nie możesz się zdecydować :P (to był żart)
Ogólnie lubisz, ale czasem Cię wkurzają - wszystkie lub pojedyncze i to jest norma.
Ale jeśli zaczniesz przejawiać pogardliwy stosunek do wszystkich kobiet, to powinnaś zostać usunięta z jakiegokolwiek fora dla kobiet (już nie ważne jakiej orientacji one są). I tak było z bonzem. Dlatego to pospolite ruszenie jest bez sensu.
Kobieca Ty już lepiej flirtem się zajmij zamiast buntem na forum :wink: I to nie jest złośliwość, ale naprawdę ten zbuntowany ton jakoś do Ciebie nie pasuje.
odbicie
super forma
super forma
Posty: 1364
Rejestracja: 29 cze 2010, o 15:13

Re: Pozegnalnia

Post autor: odbicie » 19 sie 2014, o 15:44

Haha drama_t jest co cytować i czym się podniecać.
:czerwononosyrenifer:
aktualizacja1z5
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 388
Rejestracja: 16 mar 2014, o 10:17

Re: Pozegnalnia

Post autor: aktualizacja1z5 » 19 sie 2014, o 15:46

Widzisz Coala- to akurat słowa Zosi. Niech sie może sama zbanuje. Donies jej na nią. Tak jak lubisz :ok:
Mare
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 603
Rejestracja: 28 sty 2014, o 12:13

Re: Pozegnalnia

Post autor: Mare » 19 sie 2014, o 15:51

coala pisze:
aktualizacja1z5 pisze:
zosia24 pisze:To co piszesz i nie tylko Ty w wątku o transfobii, to na pewno jest przyjazne, prawda?
przyjazne są Twoje homofobki i transfobki. A Ty ciagle nie wiesz skund ta atmosfera. Z d..y. Meskiej. Ale tej lepszej męskiej bo w trakcie zmiany na żeńską. Transfobko, homofobko, betonie. Miło Ci? Chcesz ikonkę? porobimy se hi hi? myślisz że możesz być powaznie traktowana jako moderatorka obrzygując nieznanych Ci ludzi takimi hasłami i korzystając z uprawnień modki kiedy masz inne zdanie od piszących? nie byłabyś poważana nawet jako burdelmama.
uważam, że po takim tekście bana się należy aktualizacji za obrażanie :!: ostatnio zresztą strasznie ją ponosi. przydałby się odpoczynek, aczkolwiek pewnie, jak salami pod innym Nickiem wystąpi i siać będzie zamęt.
aktu, wyluzuj, jak mantrę powtarzasz: betonie, homofobką, transfobką, oszołomie itd. notabene terminy, które ci się, jak najbardziej należą i które zgoła nie są w sytuacji tego, co wypisujesz epitetami. taka jesteś, niestety :P
Tyle, że Aktualizacja przytoczyła nie swoje, a cudze słowa, z innego wątku, w którym, prócz niej, tymi epitetami obrażana byłam m.in. również i ja. Zamiast rozmowy, owe właśnie "betony", "transfobki" - faktycznie, nie jest to zbyt kulturalne postępowanie wobec użytkowniczek, które mają jednie inne zdanie na omawianą sytuację, a dokładnie, odnosząc się do owego wątku, na temat transseksualizmu.
brut
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 19
Rejestracja: 12 sie 2014, o 16:29

Re: Pozegnalnia

Post autor: brut » 19 sie 2014, o 15:54

Japi, mam szacunek do Twojego wieloletniego moderowania.
Pogadaj ze starszyzną, moderatorki z łapanki to zły pomysł. Proszę.
odbicie
super forma
super forma
Posty: 1364
Rejestracja: 29 cze 2010, o 15:13

Re: Pozegnalnia

Post autor: odbicie » 19 sie 2014, o 15:58

Mare pisze: tymi epitetami obrażana byłam m.in. również i ja. Zamiast rozmowy, owe właśnie "betony", "transfobki" - faktycznie, nie jest to zbyt kulturalne postępowanie wobec użytkowniczek, które mają jednie inne zdanie na omawianą sytuację, a dokładnie, odnosząc się do owego wątku, na temat transseksualizmu.
Prawo do posiadania innego zdania mylisz z prawem do dyskryminowania kogoś tylko dlatego że jest inny jak Ty.
Ciągle to samo.

Dupa mnie boli od tej ofensywy którą widzę na tym forum.
Awatar użytkownika
coala
super forma
super forma
Posty: 1857
Rejestracja: 5 maja 2008, o 02:00

Re: Pozegnalnia

Post autor: coala » 19 sie 2014, o 15:59

brut pisze:
aktualizacja1z5 pisze:myślisz że możesz być powaznie traktowana jako moderatorka obrzygując nieznanych Ci ludzi takimi hasłami
Fakt.
Takiej beznadziejnej osoby na moderatorskim stołku nie było od początku istnienia tego forum.
Absolutna, prosimy o uwagę i interwencję.
takiej bezczelności i łamania regulaminu to jakoś dotąd nie widziałam :wink: żeby zwracać się do Absolutnej będąc zbanowaną pod innym nickiem :evil: to już bezkarność i arogancja do kwadratu :roll: i to należałoby puścić do wiadomości Absolutnej :!:

i to pójdzie płazem?
aktualizacja1z5 pisze:Widzisz Coala- to akurat słowa Zosi. Niech sie może sama zbanuje. Donies jej na nią. Tak jak lubisz :ok:
i moje też (te z oszołomem). trafne, moim zdaniem. taka jesteś, więc nie czuj się urażona, chyba że Ty z tych (na pewno), co to obrażają się za prawdę :wink:
Mare pisze: Tyle, że Aktualizacja przytoczyła nie swoje, a cudze słowa, z innego wątku, w którym, prócz niej, tymi epitetami obrażana byłam m.in. również i ja. Zamiast rozmowy, owe właśnie "betony", "transfobki" - faktycznie, nie jest to zbyt kulturalne postępowanie wobec użytkowniczek, które mają jednie inne zdanie na omawianą sytuację, a dokładnie, odnosząc się do owego wątku, na temat transseksualizmu.
nie wnikam. odnoszę się do tekstu, który spłodziła, a jest obraźliwy.
brut pisze:Japi, mam szacunek do Twojego wieloletniego moderowania.
Pogadaj ze starszyzną, moderatorki z łapanki to zły pomysł. Proszę.
Tobie to trzeba dać skutecznego bana, łamiesz regulamin.
"O bezrozumne zabiegi człowiecze,
Jakaż tkwi w waszych sylogizmach wada,
Że się wam skrzydło tak poziomo wlecze!"
Awatar użytkownika
Japonka
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3906
Rejestracja: 3 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: forumowa pyskówka :)

Post autor: Japonka » 19 sie 2014, o 16:21

Ring wolny - w tym wątku możecie sobie wsadzać ile wlezie.
Ja chętnie poczytam która jeszcze co narozrabiała.

Dziękuje za uświadomienie mi, że regulamin forum nieco się zdewaluował w ciągu ostatnich lat.
Poprawię, będzie nowy.
Będzie parę zmian.

Przypominam, że zawsze możecie zgłaszać posty innych użytkowniczek, które uważacie za obraźliwe i niezgodne z regulaminem.
Przypominam, że możecie pisać skargi i wnioski na wszystkie użytkowniczki forum, nawet na moderatorki, nawet na mnie.
Czytam wszystkie wiadomości i posty wysłane do mnie. Korespondencja jest tajna, nie dzielę się prywatnymi informacjami na forum głównym.

Możecie także do mnie wysyłać propozycje zmian na forum, swoje postulaty i prośby oraz chętnie dowiem się czy macie jakieś typy na nowe moderatorki forum. Ogłaszam nabór.
Pozdrawiam Piękne Panie
Awatar użytkownika
coala
super forma
super forma
Posty: 1857
Rejestracja: 5 maja 2008, o 02:00

Re: forumowa pyskówka :)

Post autor: coala » 19 sie 2014, o 16:43

no i naczelny oszołom tego forum (plus jego świta) cel osiągnęła - Zochę pogrążyli

nie bardzo widzę sens w zgłaszaniu skarg na moderatorkę - do tejże moderatorki
"O bezrozumne zabiegi człowiecze,
Jakaż tkwi w waszych sylogizmach wada,
Że się wam skrzydło tak poziomo wlecze!"
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: forumowa pyskówka :)

Post autor: Wiosennagwiazda » 19 sie 2014, o 16:44

zgłaszam kandydaturę, foto w nicku :slonko: :czerwononosyrenifer:
Awatar użytkownika
KobiecaPrzyjazn
super forma
super forma
Posty: 1538
Rejestracja: 4 lut 2014, o 22:38
Lokalizacja: mazowieckie

Re: forumowa pyskówka :)

Post autor: KobiecaPrzyjazn » 19 sie 2014, o 16:49

Wiosennagwiazda pisze:zgłaszam kandydaturę, foto w nicku :slonko: :czerwononosyrenifer:
Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta? Nieładne to...
Jeśli czujesz, że jesteś fair - rób co chcesz! ;)
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: forumowa pyskówka :)

Post autor: Wiosennagwiazda » 19 sie 2014, o 17:02

KobiecaPrzyjazn pisze:
Wiosennagwiazda pisze:zgłaszam kandydaturę, foto w nicku :slonko: :czerwononosyrenifer:
Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta? Nieładne to...

Gdzie kucharek sześć, tam nie ma co jeść... a wszyscy głodni rewolucji!
:wink:
Wicia21
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 216
Rejestracja: 15 mar 2008, o 01:00

Re: Pozegnalnia

Post autor: Wicia21 » 19 sie 2014, o 17:06

aktualizacja1z5 pisze:Widzisz Coala- to akurat słowa Zosi. Niech sie może sama zbanuje. Donies jej na nią. Tak jak lubisz :ok:

Aktualizacja metaforycznie podpaliłaś to forum własną manipulacją. Wprowadzając zamęt własną ignorancją i matactwem. Gapisz się tera na to z uśmiechem.. niczym Kmicic na paloną wioskę. Odkąd tu jesteś w życiu nie widziałam tu takiego fermentu i pospolitego podżegania do kłótni. Ale pamiętaj jeno... że ''kto wiatr sieje, ten zbiera burze'' w końcowym rozrachunku.
Awatar użytkownika
KobiecaPrzyjazn
super forma
super forma
Posty: 1538
Rejestracja: 4 lut 2014, o 22:38
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Pozegnalnia

Post autor: KobiecaPrzyjazn » 19 sie 2014, o 17:10

jarosinska1987 pisze: No widzisz, bo jako bi nie możesz się zdecydować :P (to był żart)
Ogólnie lubisz, ale czasem Cię wkurzają - wszystkie lub pojedyncze i to jest norma.
Ale jeśli zaczniesz przejawiać pogardliwy stosunek do wszystkich kobiet, to powinnaś zostać usunięta z jakiegokolwiek fora dla kobiet (już nie ważne jakiej orientacji one są). I tak było z bonzem. Dlatego to pospolite ruszenie jest bez sensu.
Kobieca Ty już lepiej flirtem się zajmij zamiast buntem na forum :wink: I to nie jest złośliwość, ale naprawdę ten zbuntowany ton jakoś do Ciebie nie pasuje.
Nie, nie, w ogóle nie lubię pewnych stron kobiecości, pomimo tego, że są moim udziałem. Kobiety, które bezkrytycznie przyjmują to co im dała natura i kultura potrzebują takiej Bonz, która im uświadomi, że nie, tak nie wolno. Dlatego Bonz jest tu niezbędna :wink:
Poza tym, kochanie, zbuntowany ton? :wink: Do zbuntowania to mi jeszcze duużo brakuje i żadne internetowe forum nie jest w stanie mnie do tego doprowadzić :)
Jeśli czujesz, że jesteś fair - rób co chcesz! ;)
odbicie
super forma
super forma
Posty: 1364
Rejestracja: 29 cze 2010, o 15:13

Re: forumowa pyskówka :)

Post autor: odbicie » 19 sie 2014, o 17:15

Wiosennagwiazda pisze: a wszyscy głodni rewolucji!
:wink:
W temacie forum? Dlaczego tak uważasz? :wink:
Gaik
super forma
super forma
Posty: 1074
Rejestracja: 21 paź 2008, o 02:00

Re: forumowa pyskówka :)

Post autor: Gaik » 19 sie 2014, o 17:26

No nie wiem czy to dobrze się teraz dzieje bo jak dojdzie do konstruktywnych rozwiązań to zabawy już takiej nie będzie...

W każdym razie myślałam nad idealną moderatorką odkąd dowiedziałam się, że takie tutaj pracują. I nie wiem, czy ktoś tu konkretnie spełnia takie kryteria ale wydaje się, że idealna moderatorka to:
- taki nick, który bardzo lubi wszystkie Polki ale nie mniej niż Polaków, oraz lubi Europejczyków z zachodu ale nie bardziej niż osoby narodowości polskiej, jak również Europejczyków ze wschodu, Afrykanów i Azjatów nie mniej niż przedstawicieli wcześniej wymienionych grup
- nick, który przejawia życzliwość i sympatię do wszystkich ale nikogo nie ceni jakoś szczególnie i nie czuje potrzeby towarzyskich kontaktów
- nic nie wiadomo o jej konotacjach, koligacjach, kohabitacjach i internetowych korzeniach
- nie posiada radykalnych poglądów w jakiejkolwiek kwestii a najlepiej jeśli nie ma ich wcale
- jeśli już musi się czasem wypowiadać to używa jedynie argumentów a nie wie co to dogmaty i ideologie
- nie odczuwa zazdrości min. dlatego, że ma albo ascetyczne albo totalnie abstrakcyjne pragnienia
- lepiej żeby miała jakieś od wielu lat ułożone, stabilne życie prywatne bo jeszcze jej przyjdzie do głowy takiego się nabawić i się porobi nieobiektywna
- w jej życiu prywatnym poza nickiem zajęcia przy komputerze stanowią punkt centralny bo partner/partnerka/dzieci/rodzina też bardzo kochają internet
- jest skrupulatna, przywiązuje uwagę do szczegółów i dysponuje czasem by systematycznie wszystko skanować i przesiewać, sadzić, pielić, komponować
- jak chodzi o tożsamość płciową i orientację seksualną to niekoniecznie rozróżnia cokolwiek od czegokolwiek innego ale zachowuje się tak jakby doskonale rozumiała
- ma niską samoocenę ale nie chce mieć wyższej

W ogóle dobrze by było, żeby to była taka osoba po prostu...Tajna ale przyczajona. A w związku z tym, że te kryteria bardzo ciężko spełnić to powinna być wyłoniona w jakimś anonimowym i zamaskowanym teście.
Awatar użytkownika
KobiecaPrzyjazn
super forma
super forma
Posty: 1538
Rejestracja: 4 lut 2014, o 22:38
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Pozegnalnia

Post autor: KobiecaPrzyjazn » 19 sie 2014, o 17:31

brut pisze:Japi, mam szacunek do Twojego wieloletniego moderowania.
Pogadaj ze starszyzną, moderatorki z łapanki to zły pomysł. Proszę.
Jeśli już to dokładnie tak powinno być. Nie ma nic gorszego niż moderatorki z łapanki.
No może poza wywaleniem moderatorki i wyborem nowej.
A nie możecie po prostu przywrócić tu Bonz i przemyśleć sugestii z wątku "Sugestie", który z niewiadomych powodów został zablokowany (co oznacza że nie wolno mieć sugestii?) a potem zapomnimy o całej sprawie? :roll:

Salami, nie dziwię się, że masz takie nastawienie. Nie powinnaś dostać bana.
No i wyszło, że Coala bana nie dostała :evil: To już jest jakaś kpina. Chcecie mieć forum na poziomie Coali?
Jeśli czujesz, że jesteś fair - rób co chcesz! ;)
Awatar użytkownika
coala
super forma
super forma
Posty: 1857
Rejestracja: 5 maja 2008, o 02:00

Re: Pozegnalnia

Post autor: coala » 19 sie 2014, o 17:32

Wicia21 pisze:
aktualizacja1z5 pisze:Widzisz Coala- to akurat słowa Zosi. Niech sie może sama zbanuje. Donies jej na nią. Tak jak lubisz :ok:

Aktualizacja metaforycznie podpaliłaś to forum własną manipulacją. Wprowadzając zamęt własną ignorancją i matactwem. Gapisz się tera na to z uśmiechem.. niczym Kmicic na paloną wioskę. Odkąd tu jesteś w życiu nie widziałam tu takiego fermentu i pospolitego podżegania do kłótni. Ale pamiętaj jeno... że ''kto wiatr sieje, ten zbiera burze'' w końcowym rozrachunku.
przychodzi mi do głowy, że aktualizacja, a salami to jedno i pewnie parę jeszcze nicków tu mącących. :wink:
"O bezrozumne zabiegi człowiecze,
Jakaż tkwi w waszych sylogizmach wada,
Że się wam skrzydło tak poziomo wlecze!"
Awatar użytkownika
coala
super forma
super forma
Posty: 1857
Rejestracja: 5 maja 2008, o 02:00

Re: Pozegnalnia

Post autor: coala » 19 sie 2014, o 17:41

KobiecaPrzyjazn pisze:Salami, nie dziwię się, że masz takie nastawienie. Nie powinnaś dostać bana.
dziwna jesteś, kobieca. salami rzuca mięsem na forum, wulgaryzmy rynsztokowe, obraża wierzących nazywając ich chorymi psychicznie. wreszcie to, że złamała regulamin też do ciebie widzę nie przemawia :shock:
N
o i wyszło, że Coala bana nie dostała :evil: To już jest jakaś kpina. Chcecie mieć forum na poziomie Coali?
robisz się coraz bardziej chamska i bezczelna. bezkarna, słowem.
odpowiem ci, że nie chcemy mieć na poziomie coali, wystarczy, że na poziomie kultury jako takiej (do której nie sięgasz) :wink:
"O bezrozumne zabiegi człowiecze,
Jakaż tkwi w waszych sylogizmach wada,
Że się wam skrzydło tak poziomo wlecze!"
Awatar użytkownika
Akumu
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 202
Rejestracja: 25 sty 2012, o 19:43
Lokalizacja: Kraków

Re: forumowa pyskówka :)

Post autor: Akumu » 19 sie 2014, o 17:45

ależ mnie w pracy korciło, żeby już do domu wrócić i tę burzę przeczytać. rozrywka przednia, nie powiem.
także ten, zabieram się za czytanie. wystękałyście tu ze dwie strony postów.

Aktualizacjo - uwielbiam cię czytać, mimo że nie zawsze się z tobą zgadzam. prowokujesz, rozgrzebujesz i w moim odczuciu wychodzisz z tego obronną ręką, podoba mi się to.

Kobieca - zawsze wprowadzasz w wątkach taki powiew kobiecej świeżości, jakież to zjawisko jest pozytywne :)

Zosiu - hipokryzja ci się już wylewa bokami.


ja tam Bonza czytać lubiłam, chociaż w większości przypadków jej posty wywoływały u mnie uśmiech politowania. ale jeszcze większy uśmiech powodowały u mnie reakcje na te jej wypociny, bo w sumie niektóre foremki oczywistej prowokacji wyczuć nie potrafią. ale cóż, Bonzu trafiła w moje poczucie humoru. i nie wiem, czy te jej posty to próba zwrócenia na siebie uwagi, pokaz prawdziwych poglądów, zakręcony sposób na podryw, czy kij wie co to jeszcze może być - nie obchodzi mnie to, bo nawet mi do głowy nie przyszło traktowanie tego poważnie.

Bonzu przegięła kilka razy, to fakt, ale mam wrażenie, że ten ban to bardziej wyraz moderatorskiej niechęci do rzeczonej użytkowniczki, a nie wynik jej poglądów.

tylko ten, nie wiem ile moje zdanie jest warte, w końcu jestem rocznik '93, a rocznik '93 nic nie wie o życiu, co nie Zosieńko? :lol:
Awatar użytkownika
KobiecaPrzyjazn
super forma
super forma
Posty: 1538
Rejestracja: 4 lut 2014, o 22:38
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Pozegnalnia

Post autor: KobiecaPrzyjazn » 19 sie 2014, o 17:46

Mare pisze: Zatem ban czasowy - jak wrócisz, to będziesz lubiła. Kiedy pojawią się pierwsze oznaki, że sympatia do kobiet przechodzi Tobie, to znowu potraktowana zostaniesz banem. Po kilku seriach będziesz już tylko lubiła.
I nauczę się w końcu. Będę chodzić jak w zegarku :cool: :lol:
Jeśli czujesz, że jesteś fair - rób co chcesz! ;)
drut
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 15
Rejestracja: 19 lip 2014, o 19:02

Re: forumowa pyskówka :)

Post autor: drut » 19 sie 2014, o 17:52

Coalo rozmnożyłaś się przez pączkowanie?
Pomimo twojej ogromnej sympatii do coali, muszę z przykrością napisać ci, pudło.
Awatar użytkownika
KobiecaPrzyjazn
super forma
super forma
Posty: 1538
Rejestracja: 4 lut 2014, o 22:38
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Pozegnalnia

Post autor: KobiecaPrzyjazn » 19 sie 2014, o 17:55

coala pisze:
KobiecaPrzyjazn pisze:Salami, nie dziwię się, że masz takie nastawienie. Nie powinnaś dostać bana.
dziwna jesteś, kobieca. salami rzuca mięsem na forum, wulgaryzmy rynsztokowe, obraża wierzących nazywając ich chorymi psychicznie. wreszcie to, że złamała regulamin też do ciebie widzę nie przemawia :shock:
N
o i wyszło, że Coala bana nie dostała :evil: To już jest jakaś kpina. Chcecie mieć forum na poziomie Coali?
robisz się coraz bardziej chamska i bezczelna. bezkarna, słowem.
odpowiem ci, że nie chcemy mieć na poziomie coali, wystarczy, że na poziomie kultury jako takiej (do której nie sięgasz) :wink:
Coalo, z tego współczucia nawet Ci nie odpowiem. Będę się za Ciebie modlić. A w szczególności żebyś została obdarzona darem poprawnego formułowania wypowiedzi. Bo o błędach logicznych i samokrytyce to już nie ma mowy co? :pray: :roll:
Jeśli czujesz, że jesteś fair - rób co chcesz! ;)
Zablokowany