forumowa pyskówka :)

Pierwszy dzień na forum? Zapraszamy do powitalni i zapoznania się z regulaminem forum. Bywalczynie mogą tu dzielić się opiniami i pomysłami dotyczącymi forum i portalu.
Zablokowany
poprostuniewiem
Posty: 3
Rejestracja: 29 cze 2014, o 20:46

pytanie

Post autor: poprostuniewiem » 29 cze 2014, o 21:20

Tak, wiem że to forum dla kobiet i naprawdę nie chcę przeszkadzać, ale mam krótkie i konkretne pytanie.

Szukam jakiegoś miejsca w sieci/forum, w którym mógłbym z kimś porozmawiać na temat biseksualizmu, bo jakoś nie potrafię się odnaleźć.
Googluję od dłuższego czasu i nic konkretnego nie mogę znaleźć, więc proszę o pomoc. Tutaj trafiłem przypadkiem i wydało mi się bardzo sympatycznie, więc mam nadzieję że ktoś odpowie. Zależy mi na miejscu, w którym mógłbym porozmawiać i z mężczyznami i z kobietami.

Z góry dziękuję za odpowiedź i przepraszam za wtargnięcie.

Ł.
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: pytanie

Post autor: zosia24 » 29 cze 2014, o 21:32

mozesz tez sie zalogowac na gejowo.pl
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
poprostuniewiem
Posty: 3
Rejestracja: 29 cze 2014, o 20:46

Re: pytanie

Post autor: poprostuniewiem » 29 cze 2014, o 21:39

A czy są jakieś takie ogólne fora, po prostu dla ludzi - wszystkich?
Awatar użytkownika
Japonka
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3906
Rejestracja: 3 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: pytanie

Post autor: Japonka » 29 cze 2014, o 21:44

Może wujek google podpowie :D
Pozdrawiam Piękne Panie
poprostuniewiem
Posty: 3
Rejestracja: 29 cze 2014, o 20:46

Re: pytanie

Post autor: poprostuniewiem » 29 cze 2014, o 21:48

Póki co, wójek Google poleca tylko strony dla katolickiej młodzieży, faszystów i psychologiczne/medyczne.
Awatar użytkownika
winterbreak
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 50
Rejestracja: 18 cze 2014, o 01:15

Re: pytanie

Post autor: winterbreak » 29 cze 2014, o 21:54

To jest dobre pytanie. Sama szukałam takiego miejsca i nie udało mi się znaleźć.
jasandra
super forma
super forma
Posty: 1755
Rejestracja: 23 sty 2014, o 18:24

Re: pytanie

Post autor: jasandra » 8 lip 2014, o 01:07

Nie wchodziłam, ale widziałam kiedyś w ogłoszeniach: kobietybi.fora.pl Wygląda na to, że to powinno być to, czego szukacie.
Awatar użytkownika
winterbreak
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 50
Rejestracja: 18 cze 2014, o 01:15

Re: pytanie

Post autor: winterbreak » 21 lip 2014, o 21:55

jasandra pisze:Nie wchodziłam, ale widziałam kiedyś w ogłoszeniach: kobietybi.fora.pl Wygląda na to, że to powinno być to, czego szukacie.
Gdyby nie to, że temat założył facet. :D
Awatar użytkownika
Rilla
super forma
super forma
Posty: 1927
Rejestracja: 2 kwie 2006, o 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: pytanie

Post autor: Rilla » 21 lip 2014, o 22:37

Też kiedyś szukałam takiego miejsca, ale stwierdziłam, że biszkopty żyją na forach i stronach takich jak ta - wszystkie inne miejsca, na które trafiłam były mniej lub bardziej martwe.
Margeritsona
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 34
Rejestracja: 1 sie 2011, o 20:30

Re: pytanie

Post autor: Margeritsona » 27 lip 2014, o 18:21

Kiedyś zarejestrowałam się na portalu randkowym . Pomimo,że na swoim profilu zaznaczyłam iż szukam kobiety, pisali do mnie mężczyźni którzy chcieli popisać i był też taki który miał ochotę na trójkącik. Nie wiem,może tam spróbujesz .
Gaik
super forma
super forma
Posty: 1074
Rejestracja: 21 paź 2008, o 02:00

forumowa pyskówka :)

Post autor: Gaik » 18 sie 2014, o 18:57

Pa,pa "nowe,wolne bonz".
Kilka lat układałam tu, czyli ćwiczyłam myśli i szczęśliwie nie pamiętałam nawet Waszych nicków a tym bardziej nie wiedziałam, które to moderatorki, administratorki czy inne szefowe.I wystarczył tydzień wzajemnego obrzucania wyzwiskami, emocjonalnego komponowania wyimaginowanej osobowości, doszukiwania utajonych motywów, czy tożsamości i blokady tematów, by to się zmieniło. A teraz siedzę i czytając Twoje ostatnie posty rozkminiam czym zawiniłaś, żeby ewentualnie nie popełniać podobnych, łamiących regulamin, błędów. I jeśli dobrze rozumiem, to nie jestem pewna czy warto.Taka polityka... :roll:
Awatar użytkownika
KobiecaPrzyjazn
super forma
super forma
Posty: 1538
Rejestracja: 4 lut 2014, o 22:38
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Pozegnalnia

Post autor: KobiecaPrzyjazn » 18 sie 2014, o 22:43

Co się tu w ogóle dzieje :shock: Teraz już tak będzie? Bardzo przyjemny mikroklimat :roll:
Jeśli czujesz, że jesteś fair - rób co chcesz! ;)
brut
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 19
Rejestracja: 12 sie 2014, o 16:29

Re: Pozegnalnia

Post autor: brut » 18 sie 2014, o 23:26

K..rwa, jaki permanentny ban ?! Bonzu jest jedną z inteligentniejszych dziewczyn piszącym na tym forum.
Jak można było zrobić jej coś takiego ? Czyżby moderatorki przycinały/ karczowały foremki do swojego poziomu ?!
Babette, wróć...do władzy dorwały się jakieś Zosie, litości..
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: Pozegnalnia

Post autor: zosia24 » 18 sie 2014, o 23:48

brut pisze:K..rwa, jaki permanentny ban ?! Bonzu jest jedną z inteligentniejszych dziewczyn piszącym na tym forum.
Jak można było zrobić jej coś takiego ? Czyżby moderatorki przycinały/ karczowały foremki do swojego poziomu ?!
Babette, wróć...do władzy dorwały się jakieś Zosie, litości..
Jak tak bardzo chcesz, to możesz się spotkać z Bonz realnie. Tylko pamiętaj, jeżeli jesteś kobietą, to Boznu nie uważa, że jesteś osobą inteligentną.

Brut, może założysz jeszcze trzecie konto na tym forum?
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
aktualizacja1z5
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 388
Rejestracja: 16 mar 2014, o 10:17

Re: Pozegnalnia

Post autor: aktualizacja1z5 » 18 sie 2014, o 23:53

Gdyż, ponieważ, albowiem na tym forum można mówić o kobietach jeno dobrze, tylko pozytywnie. Czego przykłady mnożą sie jak króliki w stodółce pod Jasłem. Bo kobiety to "betony, kretynki, debilki, oszołomy, matoły". Uchodzi użytkowniczkom, które dłużej i częściej powielały takie hasła. Cóż Bonz - może miałaś trochę racji.
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: Pozegnalnia

Post autor: zosia24 » 18 sie 2014, o 23:58

Ciasny umysł jakoś trzeba nazwać delikatnie, a nie zakładać z góry, że każda kobieta jest mniej inteligentna od mężczyzny.
Załóż sobie forum transfobiczne i przy okazji homofobiczne, a tutaj się pożegnaj, jak Ci tak źle.
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
aktualizacja1z5
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 388
Rejestracja: 16 mar 2014, o 10:17

Re: Pozegnalnia

Post autor: aktualizacja1z5 » 19 sie 2014, o 00:04

zosia24 pisze:Ciasny umysł jakoś trzeba nazwać delikatnie, a nie zakładać z góry, że każda kobieta jest mniej inteligentna od mężczyzny.
raczej tego nie zakładała. Gdyby tak było - miałaby małą potrzebę do nas pisać. I żegnać się z tymi, które polubiła.
zosia24 pisze:Załóż sobie forum transfobiczne i przy okazji homofobiczne, a tutaj się pożegnaj, jak Ci tak źle.
moze mi jeszcze majtki wybierzesz do przebrania? Myślisz, że jesteś prezydentem świata Zofio? Jak założę forum dla umysłów, które trzeba będzie nazwać - masz murowane zaproszenie. Tymczasem sobie nie pozwalaj na pierdzielenie jakbyś wygrała wybory. Luzuj trochę i zejdź na ziemię. Ikonki poukładaj pod kolor.
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: Pozegnalnia

Post autor: zosia24 » 19 sie 2014, o 00:06

Najpierw piszecie mi na priva, że Bonz, to facet i że na forum lesbijskim toleruje się facetów, a teraz płaczecie?
Większość tak chciała, a z większością się nie dyskutuje - prawda KobiecaPrzyjazn, Aktualizacja i inne z wątku o transfobii?
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
aktualizacja1z5
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 388
Rejestracja: 16 mar 2014, o 10:17

Re: Pozegnalnia

Post autor: aktualizacja1z5 » 19 sie 2014, o 00:10

zosia24 pisze:Najpierw piszecie mi na priva, że Bonz, to facet i że na forum lesbijskim toleruje się facetów, a teraz płaczecie?
ja nie pisałam, wiec nie wiem. Natomiast szczerze wątpię, żebyś musiała sie kierować opinią większości - w końcu pozwala CI na to zapis w regulaminie. Co do Bonz - to nie był głupi człowiek, to nie byl ktoś, kto niczego tu nie wnosił. Zgadzam sie, że pewne opinie jakie serwowała mogły sie wydawać idiotyczne. Ale znasz kogos z tego forum, kto by się taką opinią nie zbłaźnił? A jeżeli jest dziewczyną, jest les i ma problem z tym co czuje do kobiet - to też wypie....ić ją z tego forum Zosiu?
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: Pozegnalnia

Post autor: zosia24 » 19 sie 2014, o 00:15

To co ma na profilu też sugeruje, że to facet pisze. Tak samo jak się kliknie w nick Bonz. Ja też uważam, że za długo był tu tolerowany. Kreował kreował, aż wykreował.

Rocznik '93 - dosyć ciekawe poglądy w tym wieku i doświadczenia.
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
aktualizacja1z5
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 388
Rejestracja: 16 mar 2014, o 10:17

Re: Pozegnalnia

Post autor: aktualizacja1z5 » 19 sie 2014, o 00:18

To poproś żeby Ci Bonz wysłała fotę. W wybranej przez Ciebie pozycji - np. 4 palce na czole, kciuk w oku i daj jej 5 minut. Matko bosko - nie zawsze trzeba zgadywać.
aktualizacja1z5
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 388
Rejestracja: 16 mar 2014, o 10:17

Re: Pozegnalnia

Post autor: aktualizacja1z5 » 19 sie 2014, o 00:21

zosia24 pisze:Rocznik '93 - dosyć ciekawe poglądy w tym wieku i doświadczenia.
jeżeli już wierzyć w podany wiek - to ja w wieku 21 lat też umiałam już pisałaś na klawiaturze:P doświadczenia, doświadczenia - niektórzy mają skromne i potrafią z tego zrobić całą filozofię (patrz Coala), a niektórzy bogate i nic z tego nie wynika (patrz Macierewicz).
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: Pozegnalnia

Post autor: zosia24 » 19 sie 2014, o 00:24

Skoro pisać już potrafisz, to kolejne 21 lat i myśleć też powinnaś umieć.
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Pozegnalnia

Post autor: gimmeeverything » 19 sie 2014, o 00:26

zosia24 pisze: Załóż sobie forum transfobiczne i przy okazji homofobiczne, a tutaj się pożegnaj, jak Ci tak źle.
tak - źle. źle się dzieje. dlatego nie zrób nam tego, Aktualizacjo.
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
aktualizacja1z5
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 388
Rejestracja: 16 mar 2014, o 10:17

Re: Pozegnalnia

Post autor: aktualizacja1z5 » 19 sie 2014, o 00:27

zosia24 pisze:Skoro pisać już potrafisz, to kolejne 21 lat i myśleć też powinnaś umieć.
nie zauważyłam Zosiu (także obserwując Ciebie) żeby to musiało iść w parze. Ale skoro tak twierdzisz... to pewnie masz rację. Bo tak większość twierdzi to Ty tyż.
aktualizacja1z5
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 388
Rejestracja: 16 mar 2014, o 10:17

Re: Pozegnalnia

Post autor: aktualizacja1z5 » 19 sie 2014, o 00:28

gimmeeverything pisze:tak - źle. źle się dzieje. dlatego nie zrób nam tego, Aktualizacjo.
Gimme! dobrze że jesteś. Bonza zabrali i wywieźli w ciemną noc :(
Gaik
super forma
super forma
Posty: 1074
Rejestracja: 21 paź 2008, o 02:00

Re: Pozegnalnia

Post autor: Gaik » 19 sie 2014, o 00:28

KobiecaPrzyjazn pisze:Co się tu w ogóle dzieje :shock: Teraz już tak będzie? Bardzo przyjemny mikroklimat :roll:
To jest przykład zastosowania prawa własności. Tego, o którym dyskutowałyście przy okazji ostatnich medialnych doniesień spod znaku Rafalala.Tak to działa i w przypadku forum.
Jest jakiś ogólny regulamin a w nim ogólnie postawiona misja, ogólne prawa dla wszystkich użytkowników oraz zarządzających. No i wedle uznania. Ich miejsce ich wola.
Przecież każda z nas może sobie zrobić swoje miejsce w internecie. Czyż nie?Domeny to teraz nieomal darmo, CMS ale i bez tego się da na wstępie. O znajdowaniu alternatyw nie wspominam bo na moje rozeznanie ich nie ma.Wybór wolny.

Z powyższych wypowiedzi niepokoi mnie to ujawnianie tego co widzą osoby uprawnione czyli inne niż tzw. zarejestrowany użytkownik. Zanim ktokolwiek powie tu coś o mnie wyjawiając moje "tajemnice" , wolę sama się przyznać do tego co pamiętam, czyli napisania na tym forum jednego wątku z kąta nie będącego Gaikiem.Na przestrzeni lat jeden taki "kryzysowy" wątek pamiętam( a że jestem lat wiele to może zaspałam lub piałam o 4 rano jako małolata ). To było chyba z resztą zgodne z zaleceniem ostrożności w ujawnianiu prawdziwej siebie. Moje doświadczenie życiowe sugeruje pełną transparentność w sytuacji kryzysowej. W sytuacji braku bezpieczeństwa.No i o to jak widać brut, czy bonz, czy inne nie zadbały a powinny zawczasu.Zaufanie nie szwankowało.
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: Pozegnalnia

Post autor: zosia24 » 19 sie 2014, o 00:34

Skoro tak bardzo ktoś tam polubił Bonz, to dlaczego w realu nie doszło do spotkania?
Chociażby, Ty, Gimm, daleko masz do Bonz?

Spotkajcie się i napiszcie na forum. Jeżeli się pomyliłam, to przeproszę.
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
aktualizacja1z5
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 388
Rejestracja: 16 mar 2014, o 10:17

Re: Pozegnalnia

Post autor: aktualizacja1z5 » 19 sie 2014, o 00:40

Gaik pisze:Z powyższych wypowiedzi niepokoi mnie to ujawnianie tego co widzą osoby uprawnione czyli inne niż tzw. zarejestrowany użytkownik.
robi się modne kiedy w szranki stają jakieś bliższe kumpele tych widzących więcej albo i same więcej widzące. Też to zauważyłam. Jak nie ma czym walnąć to starym kontem, to innym kontem, to kontuarem. Zaufanie? Wobec prywatnego właściciela czegokolwiek? Eee.
zosia24 pisze:Skoro tak bardzo ktoś tam polubił Bonz, to dlaczego w realu nie doszło do spotkania?
bo można lubić i bez tego? i po tym co pisze? no nie wiem.
zosia24 pisze:Spotkajcie się i napiszcie na forum. Jeżeli się pomyliłam, to przeproszę.
ja mam blisko. I co? Uwierzysz jak napiszę po spotkaniu?
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Pozegnalnia

Post autor: gimmeeverything » 19 sie 2014, o 00:46

aktualizacja1z5 pisze: Gimme! dobrze że jesteś. Bonza zabrali i wywieźli w ciemną noc :(
Bonz to supspermen przecież - może się jakoś wywinie...
zosia24 pisze:Skoro tak bardzo ktoś tam polubił Bonz, to dlaczego w realu nie doszło do spotkania?
Chociażby, Ty, Gimm, daleko masz do Bonz?

Spotkajcie się i napiszcie na forum. Jeżeli się pomyliłam, to przeproszę.
sądziłam, że to jest forum a nie portal randkowy :D - ale OK, chętnie się z Bonz spotkam jeśli moje słowo miałoby o... (rany boskie - nie wierzę w to co czytam i piszę) czymkolwiek przesądzić.
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Zablokowany