Skargi na moderatorki.

Pierwszy dzień na forum? Zapraszamy do powitalni i zapoznania się z regulaminem forum. Bywalczynie mogą tu dzielić się opiniami i pomysłami dotyczącymi forum i portalu.
ODPOWIEDZ
adama
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 971
Rejestracja: 12 sie 2014, o 23:07

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: adama » 12 cze 2016, o 22:54

Wiosennagwiazda pisze:
adama pisze:
Wiosennagwiazda pisze:
Cieszę się, że już otrzymałaś odpowiedź.

i masz racje, kogoś poniosło, w związku z czym proszę do kontaktu wykorzystywać PW- nie prywatny tel.


Serdecznie pozdrawiam,
A ja proszę o nie wykorzystywanie mojego prywatnego adresu (pocztowego) do korespondencji.
Serdecznie pozdrawiam
Sprawy forum =PW KK
Dziekuje.
Wysłałam na PW KK - nie było odp. ponad godzinę, wtedy chciałam spytać się droga tel, połączenie odrzucono, pozostała ta droga. Myślę, że była ok. kolejność. Ale władza ma zawsze racje, wiec mnie teraz wyrzucisz z forum ;)
adama
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 971
Rejestracja: 12 sie 2014, o 23:07

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: adama » 12 cze 2016, o 22:59

adama pisze:Dostaję ostrzeżenie od Moderatorki (W) z podaniem linku do wątku (który się nie otwiera), wysyłam pytanie - o jaki o wątek chodzi, milczenie (mimo, że wiadomość od ponad godziny odczytana)

Takie są tu zwyczaje?

Jak już nic nie napiszę, to znaczy, że wlepiła mi bana.
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: Altena_Q » 7 lip 2017, o 21:40

Oto stanowisko administracji forum na temat obecności mężczyzn:

viewtopic.php?f=12&t=13507&start=120#p671303
Wpisując w wyszukiwarkę hasło kobiety-kobietom otrzymujemy:
Jestes lesbijka? Kobiety Kobietom to azyl dla Ciebie.
kobiety-kobietom.com/
Jestes lesbijka? Zapraszamy Ciebie do Kobiety Kobietom. Znajdziesz tu inne lesbijki, pomoc i azyl. Pogadaj na czat i forum, czytaj i dodaj ogłoszenia ..

Nawiązują do wszelkich starych i nowych dyskusji (awantur i przepychanek) oraz całej tej wymiany zdań tego wątku nadal wychodzę z założenia, że portal ten i forum przeznaczone są dla kobiet kochających kobiety, w szczególności dla lesbijek.
Nawiązując do wątku o transseksualistach, to uważam, że kobiety transseksualne są kobietami, i są tu mile widziane.
Nie uważam, że należy stworzyć specjalny dział na forum, gdyż portal z założenia zajmuje się problematyką orientacji seksualnej a nie poczucia płciowości. Tak też wiec nie widzę sensu wpisywać w regulamin jakichkolwiek specjalnych zaleceń do traktowania osób ts na tym forum. Jest taki zapis w naszym regulaminie: Forum w sposób szczególny spełnia misję forum polegającą na tworzenie przestrzeni przyjaznej dla kobiet, w szczególności tych, które określają się jako lesbijki i biseksualistki. Forum ma na celu integrację, rozrywkę oraz wymianę myśli i informacji ważnej dla tej grupy.

Na forum nie chcemy widzieć mężczyzn. Panowie nie są tu mile widziani. I z pewnością nie chcemy tu mężczyzn, którzy czują się kobietami, ale tylko w internecie. Jestem bardzo wyczulona na "oszustów internetowych". Wirtualnych kobiet tu nie potrzebujemy. Panów podszywających się za panie tu nie potrzebujemy.

ps. dla tych, którzy nie zrozumieli - mężczyznom, którzy podają się za kobiety, egzystującym jako kobiety tylko w przestrzeni wirtualnej, a zasłaniającym się rzekomym "transseksualizmem" mówimy na tym forum: do widzenia. :nie:

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
ODPOWIEDZ