Skargi na moderatorki.

Pierwszy dzień na forum? Zapraszamy do powitalni i zapoznania się z regulaminem forum. Bywalczynie mogą tu dzielić się opiniami i pomysłami dotyczącymi forum i portalu.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Alpha
super forma
super forma
Posty: 3548
Rejestracja: 9 cze 2012, o 22:00

Skargi na moderatorki.

Post autor: Alpha » 4 mar 2015, o 14:18

Umieszczam tutaj swoje pytanie, pod nowo założonym tematem, gdyż nie wiem gdzie właściwie powinnam je skierować. Liczę, że wśród Was równych i równiejszych moderatorek, jest ta jedna najrówniejsza i decyzyjna, która udzieli mi odpowiedzi.
Zatem, jak w temacie. Gdzie można składać skargi na moderatorki? Na ich brak obiektywizmu, uprzedzenia, złośliwość i najzwyklejszą ludzką głupotę ( o ile takie zaistnieją ). Gdzie można ( i czy w ogóle można ) prezentować swoje uwagi i opinie na temat ich pracy - i nie być posądzoną o obrażanie kogokolwiek. Oczywiście bez epitetów itp niegrzeczności. Wreszcie, czy wasza forowa (sic!) władza jest absolutna czy może demokratyczna? Oraz na jakiej zasadzie dobiera się osoby, które tymi moderatorkami zostają? Czy miernikiem jest tu proporcjonalny do poczucia humoru iloraz inteligencji? Jakiś poziom asertywności? A może szereg innych nieznanych mi kryteriów? A może robicie jakieś wybory i głosowania?
Może nikt się nie obrazi ( naprawdę się starałam ) i ten post nie wyląduje w koszu a nawet doczeka się odpowiedzi. :cool:
..życie jest wierzchowcem, który nie znosi tchórzliwego jeźdźca
Awatar użytkownika
MSigma
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 330
Rejestracja: 9 paź 2013, o 23:27

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: MSigma » 5 mar 2015, o 01:17

Może faktycznie o nic nie chodzi, a jest to jedynie teoretyczne pytanie narodzone z ciekawości..., chociaż samo założenie wątku niejako sugeruje, że może być sprowokowane jakimś konkretem tak czy tak składanie ,,skarg'' skojarzyło mi się od razu z problematycznym klientem, który czując się bezradny krzyczy ,,czy jest tu jakiś kierownik'' skoro jest to forum stworzone do wymiany/dzielenia się poglądami /doświadczeniami i prowadzenia na ich temat swobodnych rozmów (chyba, że nie jest) czy faktycznie potrzebujemy tu równych i ,,równiejszych'' moderatorek? Ktoś musi nadzorować pracę tej stronki i ,,pilnować'' foremek wiadomo i pewnie nie zawsze jest to takie proste i przyjemne ale skoro moderatorki uczestniczą w rozmowach i zawsze można napisać do nich wiadomość prywatną to czy nie można się jak człowiek normalnie dogadać z konkretną osobą? To jest pytanie :?: i do ,,zwykłych'' foremek i do moderatorek? Bo może nie można tylko ja nigdy nie miałam potrzeby tego sprawdzać... ale strasznie mnie wkurza nie umiejętność dogadywania się dorosłych ludzi między sobą , nie tutaj na forum (internet rządzi się jeszcze swoimi prawami) ale w realu, jak tylko jest to możliwe bieganie na skargi :roll: oczywiście nie jest moim celem podważenie zdolności interpersonalnych autorki i domiemanie jej złych intencji absolutnie ale chyba wszystkim są znane osoby, ktore w obliczu nie nadzwyczajnej sytuacji, w której z jakiegoś szczególnego powodu potrzebna byłaby czyjaś pomoc, nie próbują rowiązać jej samodzielnie. Ten post po prostu przypomniał mi o takim problemie.
odbicie
super forma
super forma
Posty: 1364
Rejestracja: 29 cze 2010, o 15:13

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: odbicie » 5 mar 2015, o 11:34

Alpha pisze:Gdzie można składać skargi na moderatorki?
Warto rozejrzeć się po forum. Np. w Regulaminie stoi:
Wszelkie zażalenia związane z działalnością moderatorek można zgłaszać do Japonki na e-mail: japonka@les.art.pl.
Awatar użytkownika
Alpha
super forma
super forma
Posty: 3548
Rejestracja: 9 cze 2012, o 22:00

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: Alpha » 5 mar 2015, o 11:42

odbicie pisze:
Alpha pisze:Gdzie można składać skargi na moderatorki?
Warto rozejrzeć się po forum. Np. w Regulaminie stoi:
Wszelkie zażalenia związane z działalnością moderatorek można zgłaszać do Japonki na e-mail: japonka@les.art.pl.
Oto i rzeczowa odpowiedź - dziękuję, nie zauważyłam :cool:

I o co tyle krzyku?
Mnie to wystarczy :pilka:
..życie jest wierzchowcem, który nie znosi tchórzliwego jeźdźca
Awatar użytkownika
czarodziej-z-oz
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 710
Rejestracja: 28 gru 2012, o 18:51

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: czarodziej-z-oz » 5 mar 2015, o 14:17

ehhh...

wiec po kolei:

1. Forum jest prywatne. Właścicielką jest Absolut6na9.

2, Właścicielka Portalu nadaje specjalne uprawnienia wybranym Użytkowniczkom. Użytkowniczki te, zwane Redaktorkami, Moderatorkami i Opkami mogą zarządzać treściami zamieszczonymi przez inne Użytkowniczki w ramach przyznanych im uprawnień. {...}
Moderacja polega na edycji lub usuwaniu treści.


3. Reklamacje związane z działaniem Portalu oraz wszelkie naruszenia proszę przesyłać na adres e-mail: info@kobiety-kobietom.com


Więcej informacji znajdziesz w regulaminie...
http://kobiety-kobietom.com/portal/art. ... watno%B6ci
Awatar użytkownika
czarodziej-z-oz
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 710
Rejestracja: 28 gru 2012, o 18:51

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: czarodziej-z-oz » 5 mar 2015, o 18:49

wystarczy...

do dyskusji ad persona zapraszam Panie na priv
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: ImaSumak » 5 mar 2015, o 19:08

Ad personam. I to nie złośliwość ani nic z tych rzeczy. Może po prostu kiedyś się przyda :)
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
czarodziej-z-oz
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 710
Rejestracja: 28 gru 2012, o 18:51

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: czarodziej-z-oz » 5 mar 2015, o 21:11

Ima

dziekuje! :kwiatek:

PS. errare humanum est :wink:
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: ImaSumak » 8 mar 2015, o 15:47

czarodziej-z-oz pisze:Ima

dziekuje! :kwiatek:

PS. errare humanum est :wink:
:slonko: :kwiatek:
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
tygrysica3
super forma
super forma
Posty: 2036
Rejestracja: 13 cze 2010, o 17:30

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: tygrysica3 » 8 mar 2015, o 19:50

czarodziej-z-oz pisze: PS. errare humanum est :wink:
...hominis est errare, insipientis in errore perseverare :wink:
Jak tygrysica bądź co pręży się, wygina gdy czuje świeży łup, gdy na niej jest zwierzyna ;)
Awatar użytkownika
maszmnie
super forma
super forma
Posty: 1032
Rejestracja: 6 wrz 2009, o 00:00

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: maszmnie » 8 mar 2015, o 21:02

Alpha, może Ty zostań moderatorką. Zobaczysz jaki to cud, miód i malina jest :wink:
lacc19
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 265
Rejestracja: 11 gru 2012, o 12:44

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: lacc19 » 8 mar 2015, o 21:34

może czas zmienic coc by ulatwic dodawanie wierszy i opowiadan? to glupiw ze trzeba je komus wysylac nie uwazacie?
Awatar użytkownika
Alpha
super forma
super forma
Posty: 3548
Rejestracja: 9 cze 2012, o 22:00

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: Alpha » 9 mar 2015, o 17:29

maszmnie pisze:Alpha, może Ty zostań moderatorką. Zobaczysz jaki to cud, miód i malina jest :wink:
Skoro nie będzie publicznego pręgierzyka dla moderatorek, to bez sensu:P
..życie jest wierzchowcem, który nie znosi tchórzliwego jeźdźca
Awatar użytkownika
coala
super forma
super forma
Posty: 1857
Rejestracja: 5 maja 2008, o 02:00

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: coala » 9 mar 2015, o 20:24

Lekko się zbulwersowałam, bo dostałam ostrzeżenie za rzekomy atak na niejaką Altenę. Czyli tak. Altena będzie dalej siała niemiecką propagandę na forum, ja mam na to nie zwracać uwagi, absolutnie jej nie tykać. Moje posty na ten temat usunięte, a jej obraźliwe pod moim adresem tkwią, jak byk. Wiecie co drogie moderatorki, a nic z tego, bo wolę byc zbanowana, aniżeli uciszana i kneblowana za poglądy. Zwracam uwagę na zjawisko!
Tak w ogóle to troche kultury może, tej dyskusyjnej, rzecz jasna, a nie poparcie dla skarżypytów i histeryczek. Może więcej miejsca dla wolności słowa, a mniej usuwania postów?
Ale nie pierwszy to ani ostatni raz.
"O bezrozumne zabiegi człowiecze,
Jakaż tkwi w waszych sylogizmach wada,
Że się wam skrzydło tak poziomo wlecze!"
to_jest_nick
super forma
super forma
Posty: 1315
Rejestracja: 5 mar 2013, o 14:01

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: to_jest_nick » 9 mar 2015, o 20:44

Nie za bardzo mam teraz czas na forum ale dla Ciebie coalo zrobię wyjątek.

A oto i ona, kandydatka nr 1 do bana:
coala pisze:uciszana i kneblowana za poglądy
coala pisze:będzie dalej siała niemiecką propagandę na forum
W tym miejscu idealnie się nada arcydzieło anonimowej patriotki, która zadebiutowała na antenie Radia Maryja, a oto adekwatny fragment:

nur fur deutch
nur fur geld
nur fur mason
boga wróg
zniszczyć chce Maryjny Lud


całość tu: http://www.smieszny-rydz.w.interia.pl
coala pisze: poparcie dla skarżypytów i histeryczek
Znów masz projekcję coalo, Saren jednak dobrze obstawiała, jedyną histeryczką jesteś Ty. Nagła coalo-reaktywacja i zobacz jaki bajzel. Pisałaś, że dziewczyna Cię zdradza, więc widać nie czujesz się dobrze, zresztą kto by wytrzymał z taką nawiedzoną babą, nie dziwie się jej więc, że chce dać nogę:-).
Awatar użytkownika
coala
super forma
super forma
Posty: 1857
Rejestracja: 5 maja 2008, o 02:00

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: coala » 9 mar 2015, o 20:46

Ło matko, nicko, wiedziałam, że mogę na Cię liczyć :lol:
"O bezrozumne zabiegi człowiecze,
Jakaż tkwi w waszych sylogizmach wada,
Że się wam skrzydło tak poziomo wlecze!"
Mare
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 603
Rejestracja: 28 sty 2014, o 12:13

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: Mare » 9 mar 2015, o 22:02

coala pisze:Lekko się zbulwersowałam, bo dostałam ostrzeżenie za rzekomy atak na niejaką Altenę. Czyli tak. Altena będzie dalej siała niemiecką propagandę na forum, ja mam na to nie zwracać uwagi, absolutnie jej nie tykać. Moje posty na ten temat usunięte, a jej obraźliwe pod moim adresem tkwią, jak byk. Wiecie co drogie moderatorki, a nic z tego, bo wolę byc zbanowana, aniżeli uciszana i kneblowana za poglądy. Zwracam uwagę na zjawisko!
Tak w ogóle to troche kultury może, tej dyskusyjnej, rzecz jasna, a nie poparcie dla skarżypytów i histeryczek. Może więcej miejsca dla wolności słowa, a mniej usuwania postów?
Ale nie pierwszy to ani ostatni raz.
Rozumiem i współczuję zarazem, Coalo. Sama byłam w podobnej sytuacji, choć w moim akurat przypadku nie wiązało to się z otrzymaniem ostrzeżenia, ale od razu z banem, tylko dlatego, że moje posty nie były zgodne z narzuconą odgórnie "ideologią". Wiadomo o jaki temat chodzi. Również nie podoba mi się, że za pewne poglądy można być tutaj kneblowaną, mimo iż pisze się w wyważony sposób, co ważne na temat oraz np. w oparciu o konkretne dane bądź źródła.
coala pisze:Ło matko, nicko, wiedziałam, że mogę na Cię liczyć :lol:
Czeka na moment aż to będzie mogła polecieć do administracji ze skargą, że ją prześladujesz. :wink:
to_jest_nick
super forma
super forma
Posty: 1315
Rejestracja: 5 mar 2013, o 14:01

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: to_jest_nick » 9 mar 2015, o 22:05

Mare pisze:
coala pisze:Lekko się zbulwersowałam, bo dostałam ostrzeżenie za rzekomy atak na niejaką Altenę. Czyli tak. Altena będzie dalej siała niemiecką propagandę na forum, ja mam na to nie zwracać uwagi, absolutnie jej nie tykać. Moje posty na ten temat usunięte, a jej obraźliwe pod moim adresem tkwią, jak byk. Wiecie co drogie moderatorki, a nic z tego, bo wolę byc zbanowana, aniżeli uciszana i kneblowana za poglądy. Zwracam uwagę na zjawisko!
Tak w ogóle to troche kultury może, tej dyskusyjnej, rzecz jasna, a nie poparcie dla skarżypytów i histeryczek. Może więcej miejsca dla wolności słowa, a mniej usuwania postów?
Ale nie pierwszy to ani ostatni raz.
Rozumiem i współczuję zarazem, Coalo. Sama byłam w podobnej sytuacji, choć w moim akurat przypadku nie wiązało to się z otrzymaniem ostrzeżenia, ale od razu z banem, tylko dlatego, że moje posty nie były zgodne z narzuconą odgórnie "ideologią". Wiadomo o jaki temat chodzi. Również nie podoba mi się, że za pewne poglądy można być tutaj kneblowaną, mimo iż pisze się w wyważony sposób, co ważne na temat oraz np. w oparciu o konkretne dane bądź źródła.
coala pisze:Ło matko, nicko, wiedziałam, że mogę na Cię liczyć :lol:
Czeka na moment aż to będzie mogła polecieć do administracji ze skargą, że ją prześladujesz. :wink:
Jak tam Mare podleczyli Cie trochę, a może leki zmieniłaś? Nie podoba Ci się na forum, że nie możesz poglądów wygłaszać to tu nie przebywaj. To forum dla osób seksualnych. A moderacja widzi, kto kogo zaczepił, bo mój post był do coali, a widać Mare korci...
Mare
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 603
Rejestracja: 28 sty 2014, o 12:13

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: Mare » 9 mar 2015, o 22:11

to_jest_nick pisze:Jak tam Mare podleczyli Cie trochę, a może leki zmieniłaś? Nie podoba Ci się na forum, że nie możesz poglądów wygłaszać to tu nie przebywaj. To forum dla osób seksualnych. A moderacja widzi, kto kogo zaczepił, bo mój post był do coali, a widać Mare korci...
Zwracałam się do Coali. Ponadto nie jest to temat na hasło, prywatny, zatem mam prawo pisania w nim, jeżeli uznam rzecz owczywista, że mam coś do dodania, choćby z własnego doświadczenia.
Jak się nie mylę to przecież Ty już dwa razy zapowiadałaś, że definitywnie z tym forum kończysz, ale rozumiem... korci...
to_jest_nick
super forma
super forma
Posty: 1315
Rejestracja: 5 mar 2013, o 14:01

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: to_jest_nick » 9 mar 2015, o 22:13

Mare pisze:
to_jest_nick pisze:Jak tam Mare podleczyli Cie trochę, a może leki zmieniłaś? Nie podoba Ci się na forum, że nie możesz poglądów wygłaszać to tu nie przebywaj. To forum dla osób seksualnych. A moderacja widzi, kto kogo zaczepił, bo mój post był do coali, a widać Mare korci...
Zwracałam się do Coali. Ponadto nie jest to temat na hasło, prywatny, zatem mam prawo pisania w nim, jeżeli uznam rzecz owczywista, że mam coś do dodania, choćby z własnego doświadczenia.
Jak się nie mylę to przecież Ty już dwa razy zapowiadałaś, że definitywnie z tym forum kończysz, ale rozumiem... korci...

No ale za mną to ktoś tu tęsknił, za Tobą nikt ;-). Nie krepuj się, wypowiadaj się dalej, czekamy :-).
Mare
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 603
Rejestracja: 28 sty 2014, o 12:13

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: Mare » 9 mar 2015, o 22:17

to_jest_nick pisze:No ale za mną to ktoś tu tęsknił, za Tobą nikt .
Gratuję. :lol:
to_jest_nick pisze: Nie krepuj się, wypowiadaj się dalej, czekamy .
Ależ po cóż tracić swój cenny czas. Pisz dalej, daj dobry przykład innym. :)
odbicie
super forma
super forma
Posty: 1364
Rejestracja: 29 cze 2010, o 15:13

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: odbicie » 9 mar 2015, o 22:22

Mare pisze: choć w moim akurat przypadku nie wiązało to się z otrzymaniem ostrzeżenia, ale od razu z banem, tylko dlatego, że moje posty nie były zgodne z narzuconą odgórnie "ideologią". Wiadomo o jaki temat chodzi. Również nie podoba mi się, że za pewne poglądy można być tutaj kneblowaną, mimo iż pisze się w wyważony sposób, co ważne na temat oraz np. w oparciu o konkretne dane bądź źródła.
:hahaha:
Mare, co za dowcip :ok: Ale dowcipy to nie w tym wątku :nie:
Mare
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 603
Rejestracja: 28 sty 2014, o 12:13

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: Mare » 9 mar 2015, o 22:24

odbicie pisze:
Mare pisze: choć w moim akurat przypadku nie wiązało to się z otrzymaniem ostrzeżenia, ale od razu z banem, tylko dlatego, że moje posty nie były zgodne z narzuconą odgórnie "ideologią". Wiadomo o jaki temat chodzi. Również nie podoba mi się, że za pewne poglądy można być tutaj kneblowaną, mimo iż pisze się w wyważony sposób, co ważne na temat oraz np. w oparciu o konkretne dane bądź źródła.
:hahaha:
Mare, co za dowcip :ok: Ale dowcipy to nie w tym wątku :nie:
Sorry, właściwy temat mi zamknęli. Zabawne, nieprawdaż? :)
Awatar użytkownika
babette_h
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 1233
Rejestracja: 29 gru 2014, o 17:16

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: babette_h » 9 mar 2015, o 22:32

Oni?
Pewnie też Żydzi?
Kurze wycieram... - zaczął nienaturalnym dyszkantem i nagle poznał przyjaciół. - A, to wy - powiedział - Myślałem, że ludzie...
odbicie
super forma
super forma
Posty: 1364
Rejestracja: 29 cze 2010, o 15:13

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: odbicie » 9 mar 2015, o 22:34

Mare pisze: Sorry, właściwy temat mi zamknęli. Zabawne, nieprawdaż? :)
Zaiste, biorąc pod uwagę w jakim tonie zamierzasz to ciągnąć aż do śmierci - właścicielka KK musiała zareagować. A to nawet nie moderatorka, ale administratorka. Więc ponownie w wątek nie trafiasz. :)
Mare
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 603
Rejestracja: 28 sty 2014, o 12:13

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: Mare » 9 mar 2015, o 22:42

babette_h pisze:Oni?
Pewnie też Żydzi?
Sądzisz?
Zaiste, biorąc pod uwagę w jakim tonie zamierzasz to ciągnąć aż do śmierci - właścicielka KK musiała zareagować. A to nawet nie moderatorka, ale administratorka. Więc ponownie w wątek nie trafiasz. :)
Druga strona też dłużna nie pozostawała i nie pozostaje, więc jeśli była reakcja to musiała być akcja, ale wiązana. Kwestia tylko kto pozostanie ową mniejszością, którą tak się składa, że częściej aniżeli większość, spotykają represje, w postaci choćby owego kneblowania osób, które raczyły mieć inne zdanie. :)
Awatar użytkownika
coala
super forma
super forma
Posty: 1857
Rejestracja: 5 maja 2008, o 02:00

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: coala » 9 mar 2015, o 22:44

Mare pisze:
coala pisze:Lekko się zbulwersowałam, bo dostałam ostrzeżenie za rzekomy atak na niejaką Altenę. Czyli tak. Altena będzie dalej siała niemiecką propagandę na forum, ja mam na to nie zwracać uwagi, absolutnie jej nie tykać. Moje posty na ten temat usunięte, a jej obraźliwe pod moim adresem tkwią, jak byk. Wiecie co drogie moderatorki, a nic z tego, bo wolę byc zbanowana, aniżeli uciszana i kneblowana za poglądy. Zwracam uwagę na zjawisko!
Tak w ogóle to troche kultury może, tej dyskusyjnej, rzecz jasna, a nie poparcie dla skarżypytów i histeryczek. Może więcej miejsca dla wolności słowa, a mniej usuwania postów?
Ale nie pierwszy to ani ostatni raz.
Rozumiem i współczuję zarazem, Coalo. Sama byłam w podobnej sytuacji, choć w moim akurat przypadku nie wiązało to się z otrzymaniem ostrzeżenia, ale od razu z banem, tylko dlatego, że moje posty nie były zgodne z narzuconą odgórnie "ideologią". Wiadomo o jaki temat chodzi. Również nie podoba mi się, że za pewne poglądy można być tutaj kneblowaną, mimo iż pisze się w wyważony sposób, co ważne na temat oraz np. w oparciu o konkretne dane bądź źródła.
Kondolencje również,Mare. Może chodzi tu o to, że nie jest to miejsce do poważnych dyskusji, spierania się, bronienia swoich racji i wyrażania poglądów? A jedynie arena hi hi hi i ha ha ha, czego przykład dają modki w niejednym wątku.
coala pisze:Ło matko, nicko, wiedziałam, że mogę na Cię liczyć :lol:
Czeka na moment aż to będzie mogła polecieć do administracji ze skargą, że ją prześladujesz. :wink:
Dziwię się w ogole, że ona nadal tu funkcjonuje, widocznie jest popyt na trolle.
"O bezrozumne zabiegi człowiecze,
Jakaż tkwi w waszych sylogizmach wada,
Że się wam skrzydło tak poziomo wlecze!"
Awatar użytkownika
maszmnie
super forma
super forma
Posty: 1032
Rejestracja: 6 wrz 2009, o 00:00

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: maszmnie » 9 mar 2015, o 22:48

Alpha pisze:
maszmnie pisze:Alpha, może Ty zostań moderatorką. Zobaczysz jaki to cud, miód i malina jest :wink:
Skoro nie będzie publicznego pręgierzyka dla moderatorek, to bez sensu:P
Pręgierzyka? Za co? Za darmową i mozolną pracę?


Myślę, że zbyt poważnie i osobiście traktujecie to forum. Życie w realu jest ciekawsze.

Skasowali mi wątek - nie skasowali mi...... dostałam bana - nie dostałam ......problemy życiowe ot co......ble, ble, ble....
Mare
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 603
Rejestracja: 28 sty 2014, o 12:13

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: Mare » 9 mar 2015, o 22:51

coala pisze:Kondolencje również,Mare. Może chodzi tu o to, że nie jest to miejsce do poważnych dyskusji, spierania się, bronienia swoich racji i wyrażania poglądów? A jedynie arena hi hi hi i ha ha ha, czego przykład dają modki w niejednym wątku.
Myślę Coalo, że Twoje przypuszczenia mogą okazać się słuszną diagnozą tego forum. Niemal każda dyskusja, zwłaszcza taka na trochę bardziej kontrowersyjne, konkretne tematy, choćby nie wiadomo jak na początku prowadzona na sposób rzetelny, w niepersonalny, a rzeczowy sposób, prędzej czy później przeobraża się w kolejną przepychankę słowną, a ogólny poziom sprowadzony tym samym do poziomu parteru, choćby jak w tym temacie.
coala pisze:Dziwię się w ogole, że ona nadal tu funkcjonuje, widocznie jest popyt na trolle.
Aż dziw, że nikt za tak jawne przypadki trollowania nie każe od razu, lecz dopiero po czasie - i to często "zbiorczo", tak że karane są również osoby będące ofiarami tego trolla.
Awatar użytkownika
babette_h
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 1233
Rejestracja: 29 gru 2014, o 17:16

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: babette_h » 9 mar 2015, o 22:54

Mare pisze:Sądzisz?
Nie ja, tylko coala.
Kurze wycieram... - zaczął nienaturalnym dyszkantem i nagle poznał przyjaciół. - A, to wy - powiedział - Myślałem, że ludzie...
ODPOWIEDZ