Skargi na moderatorki.

Pierwszy dzień na forum? Zapraszamy do powitalni i zapoznania się z regulaminem forum. Bywalczynie mogą tu dzielić się opiniami i pomysłami dotyczącymi forum i portalu.
odbicie
super forma
super forma
Posty: 1364
Rejestracja: 29 cze 2010, o 15:13

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: odbicie » 9 mar 2015, o 22:55

Mare pisze:inne zdanie. :)
Można mieć
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju, ... 10039.html

Jałowe to się robi, kolejny raz...
A później pretensje bo wywaliły mi posty
Mare
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 603
Rejestracja: 28 sty 2014, o 12:13

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: Mare » 9 mar 2015, o 22:58

babette_h pisze:
Mare pisze:Sądzisz?
Nie ja, tylko coala.
Grunt to właściwy kontekst.
odbicie pisze:
Mare pisze:inne zdanie. :)
Można mieć
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju, ... 10039.html

Jałowe to się robi, kolejny raz...
A później pretensje bo wywaliły mi posty
Jedno z drugim związku nie ma, nie ma również z tematem o którym była czy jest tutaj mowa. Zgadzam się co do jednego - że jest to jałowa wymiana zdań.
Awatar użytkownika
coala
super forma
super forma
Posty: 1857
Rejestracja: 5 maja 2008, o 02:00

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: coala » 9 mar 2015, o 23:06

maszmnie pisze:
Myślę, że zbyt poważnie i osobiście traktujecie to forum. Życie w realu jest ciekawsze.

Skasowali mi wątek - nie skasowali mi...... dostałam bana - nie dostałam ......problemy życiowe ot co......ble, ble, ble....
Jak czytam takie coś, to się zastanawiam, w ciom dieło? Bo to są truizmy, że życie w realu ciekawsze (zresztą w ogóle życie to chyba tylko real, nie? to tutaj to tylko pisanie), że to nie sa problemy... Zbyt poważnie, myślę, że normalnie, a nie zbyt powaznie, poza tym mam pytanie, a jak traktować, jak nie osobiście :wink: To jest niewątpliwie fajna zabawa tak komuś wlepić bana, zamknąć usta i wątek usunąć lub zablokować, po czym ciężko pracować nad sprzątaniem. W tym to sensu nie widzę. Logiki brak, tym bardziej, że te i owe latają po forum i netykietą się nie przejmują. Im dłużej jestem na forum tym bardziej pojmuję, że kobietom logiki brak. I tak, jak napisała jedna taka nieobecna już foremka - do jednego worka i te, które prowokują i celowo robią zadymę i te atakowane, które się tylko bronią - w końcu to forum, zatem niektóre lubią sobie podyskutować, popolemizować.
"O bezrozumne zabiegi człowiecze,
Jakaż tkwi w waszych sylogizmach wada,
Że się wam skrzydło tak poziomo wlecze!"
Mare
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 603
Rejestracja: 28 sty 2014, o 12:13

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: Mare » 9 mar 2015, o 23:20

Forum nie jest substytutem życia w realu, i nigdy nie będzie, jednakowoż z nazwy i przeznaczenia jest miejscem prezentowania własnych poglądów, przemyśleń, również takich, które są dla człowieka ważne, z którymi związany jest na tyle mocno, także uczuciowo, że gotowy jest przedstawiać je w rozbudowany sposób, odpowiadać na cudzą krytykę, nawet za cenę trochę dłuższej polemiki. Za obronę własnych przekonań kar nie powinno być. Ponadto posty nie powinny być traktowane, jak zauważyła to Coala, jako "śmieci", tylko dlatego, że są w otoczeniu faktycznych śmieci. Naprawdę niektórzy przywiązują uwagę do tego co piszą, poświęcają czas na przemyślenie tematu, właściwego ujęcia myśli, co powinno brać się pod uwagę np. moderując tematy. Jak np. w jednym z tematów w Szarlotce. Całkiem spójna dyskusja, dzięki kilku osobom stała się kolejną pyskówką, m.in. dzięki foremce to_jest_nick. Zamiast wyrzucić zatem te konkretne posty, z tematu pierwotny ewentualnie wyodrębnić kolejny, który powstał w trakcie, wyrzuca się do śmieci. Wszystko, jak leci, dając do zrozumienia, że nie ma między nimi żadnej różnicy.
Awatar użytkownika
coala
super forma
super forma
Posty: 1857
Rejestracja: 5 maja 2008, o 02:00

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: coala » 9 mar 2015, o 23:43

Mare pisze:Forum nie jest substytutem życia w realu, i nigdy nie będzie, jednakowoż z nazwy i przeznaczenia jest miejscem prezentowania własnych poglądów, przemyśleń, również takich, które są dla człowieka ważne, z którymi związany jest na tyle mocno, także uczuciowo, że gotowy jest przedstawiać je w rozbudowany sposób, odpowiadać na cudzą krytykę, nawet za cenę trochę dłuższej polemiki. Za obronę własnych przekonań kar nie powinno być.
Bardzo ładnie to ujęłaś, Mare :ok: Brakuje modkom szacunku do słowa pisanego. Ale to jest w ogole symptom czasow, ten brak szacunku.
Ponadto posty nie powinny być traktowane, jak zauważyła to Coala, jako "śmieci", tylko dlatego, że są w otoczeniu faktycznych śmieci. Naprawdę niektórzy przywiązują uwagę do tego co piszą, poświęcają czas na przemyślenie tematu, właściwego ujęcia myśli, co powinno brać się pod uwagę np. moderując tematy.
Na to to nie ma co liczyć.
Całkiem spójna dyskusja, dzięki kilku osobom stała się kolejną pyskówką, m.in. dzięki foremce to_jest_nick. Zamiast wyrzucić zatem te konkretne posty, z tematu pierwotny ewentualnie wyodrębnić kolejny, który powstał w trakcie, wyrzuca się do śmieci. Wszystko, jak leci, dając do zrozumienia, że nie ma między nimi żadnej różnicy.
Jak sama wspomniana napisała, ona lubi rozróby, tak więc niczego innego spodziewać się nie należy. A zresztą, odkąd pamiętam zawsze ktoś taki na forum przebywa. Jezeli ktoś jest zakompleksiony w realu, to forum staje się jednak jakimś substytutem.
babette_h pisze:
Mare pisze:Sądzisz?
Nie ja, tylko coala.
A Ty się babetta nie wymiguj i oglądaj Gen.Nila, bo czekam na odpowiedź w kulturalnych :wink:
"O bezrozumne zabiegi człowiecze,
Jakaż tkwi w waszych sylogizmach wada,
Że się wam skrzydło tak poziomo wlecze!"
Mare
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 603
Rejestracja: 28 sty 2014, o 12:13

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: Mare » 9 mar 2015, o 23:59

coala pisze:Bardzo ładnie to ujęłaś, Mare Brakuje modkom szacunku do słowa pisanego. Ale to jest w ogole symptom czasow, ten brak szacunku.
Dziękuję, Coalo. Myślę, że nie tylko Ty czy ja, ale więcej osób uważa podobnie, jednakowoż nie każda osoba jest podobnego, do naszego, tj. typu który nie boi się przedstawiać własnych opinii, nawet za cenę ostracyzmu, bycia trollowaną, karaną.
Otóż to, szacunek. Do słowa, do człowieka, który za słowami, postami stoi. Możemy np. mieć różne poglądy na temat wiary, ale szacunek wymaga, aby różnicę tę uszanować, jako osobisty wybór człowieka i w żadnym wypadku nie powinno się chociażby nawoływać do wyrzucenia tejże osoby z danego miejsca, tylko dlatego, że np. poglądy jej nie są tożsame z naszymi, co tutaj miało miejsce, bądź stać się obiektem żartów przy byle okazji. Można polemizować, rozmawiać, od tego jest forum, ale we właściwym temacie, bez personalnych "wycieczek".
coala pisze:Na to to nie ma co liczyć.
Pomarzyć dobra rzecz... :wink:
coala pisze:Jak sama wspomniana napisała, ona lubi rozróby, tak więc niczego innego spodziewać się nie należy. A zresztą, odkąd pamiętam zawsze ktoś taki na forum przebywa. Jezeli ktoś jest zakompleksiony w realu, to forum staje się jednak jakimś substytutem.
Owszem, w tym dziale nawet można znaleźć tę wypowiedź. Tym bardziej dziwi, że tego typu słowa, czyli jawne przyznanie się do tego, że lubi się łamać regulamin, nie spotkały się z żadną krytyką.
Awatar użytkownika
coala
super forma
super forma
Posty: 1857
Rejestracja: 5 maja 2008, o 02:00

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: coala » 10 mar 2015, o 00:34

Mare pisze: Dziękuję, Coalo. Myślę, że nie tylko Ty czy ja, ale więcej osób uważa podobnie, jednakowoż nie każda osoba jest podobnego, do naszego, tj. typu który nie boi się przedstawiać własnych opinii, nawet za cenę ostracyzmu, bycia trollowaną, karaną.
Nie każdego stać na własne poglądy. Podkreślam, własne :wink:
Otóż to, szacunek. Do słowa, do człowieka, który za słowami, postami stoi. Możemy np. mieć różne poglądy na temat wiary, ale szacunek wymaga, aby różnicę tę uszanować, jako osobisty wybór człowieka i w żadnym wypadku nie powinno się chociażby nawoływać do wyrzucenia tejże osoby z danego miejsca, tylko dlatego, że np. poglądy jej nie są tożsame z naszymi, co tutaj miało miejsce, bądź stać się obiektem żartów przy byle okazji. Można polemizować, rozmawiać, od tego jest forum, ale we właściwym temacie, bez personalnych "wycieczek".
To kwestia kultury osobistej i nie da się wymagać, aby wszyscy ją mieli. Dostęp do neta mają wszyscy, swojego rodzaju globalizacja :wink:
To nie jest jakieś forum tematyczne, ale to chyba bez różnicy, bo na tematycznych to samo. Ta sama mieszanka wybuchowa :lol:
coala pisze:Na to to nie ma co liczyć.
Pomarzyć dobra rzecz... :wink:
Mare, lepiej przyjąć jak jest i nie liczyć na cud.

Owszem, w tym dziale nawet można znaleźć tę wypowiedź. Tym bardziej dziwi, że tego typu słowa, czyli jawne przyznanie się do tego, że lubi się łamać regulamin, nie spotkały się z żadną krytyką.
Może dlatego, że nikt jej nie czyta :lol:
"O bezrozumne zabiegi człowiecze,
Jakaż tkwi w waszych sylogizmach wada,
Że się wam skrzydło tak poziomo wlecze!"
Mare
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 603
Rejestracja: 28 sty 2014, o 12:13

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: Mare » 10 mar 2015, o 12:05

coala pisze:Nie każdego stać na własne poglądy. Podkreślam, własne
Cóż, skoro posiadanie własnych poglądów nie jest mile widziane, promowane, to pola do popisu mają właśnie te osoby, które każdą tego typu inicjatywę, próbę pisania na temat, zaprzepaszczają pisząc o niczym, sprawdzając dyskusję tym samym do poziomu śmieciowego.
coala pisze:Mare, lepiej przyjąć jak jest i nie liczyć na cud.
Myślę, że masz rację. Zbytni optymizm także zgubić może.
coala pisze:Może dlatego, że nikt jej nie czyta
Ale za to jakże tęsknią, kiedy jej nie ma. :wink: Wręcz usychają kiedy nie jest im dane oglądać trolla w akcji.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: ImaSumak » 10 mar 2015, o 20:01

Mare pisze:
coala pisze:Może dlatego, że nikt jej nie czyta
Ale za to jakże tęsknią, kiedy jej nie ma. :wink: Wręcz usychają kiedy nie jest im dane oglądać trolla w akcji.
Ja Ją czytam i lubię. Może dlatego, że jestem ellfem, a skoro piszecie, że ona trollem, to znaczy, że obie jesteśmy z tej samej bajki. :tancze:
Lubię kiedy kobieta...
Mare
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 603
Rejestracja: 28 sty 2014, o 12:13

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: Mare » 10 mar 2015, o 21:53

ImaSumak pisze:
Mare pisze:
coala pisze:Może dlatego, że nikt jej nie czyta
Ale za to jakże tęsknią, kiedy jej nie ma. :wink: Wręcz usychają kiedy nie jest im dane oglądać trolla w akcji.
Ja Ją czytam i lubię. Może dlatego, że jestem ellfem, a skoro piszecie, że ona trollem, to znaczy, że obie jesteśmy z tej samej bajki. :tancze:
Skoro tak uważasz... ja bynajmniej protestować w tym względzie nie zamierzam. :)
Awatar użytkownika
coala
super forma
super forma
Posty: 1857
Rejestracja: 5 maja 2008, o 02:00

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: coala » 11 mar 2015, o 15:38

Mare pisze:
coala pisze:Nie każdego stać na własne poglądy. Podkreślam, własne
Cóż, skoro posiadanie własnych poglądów nie jest mile widziane, promowane, to pola do popisu mają właśnie te osoby, które każdą tego typu inicjatywę, próbę pisania na temat, zaprzepaszczają pisząc o niczym, sprawdzając dyskusję tym samym do poziomu śmieciowego.
Hm. tu się promuje lizusostwo, brak indywidualności i nieodstawanie. Jak ktoś odstaje to się go rowna do pionu. Jak lesbijka to ma być antyklerykałka, ateistka, politycznie poprawna, czyli lewicowa itd. To z moich doświadczeń.
A jak indywidualności, to z definicji nie mieszczą się w zbiorowym "się". To jaką integrację mogą mieć takie lesbijki? Z reguły długo tu nie popiszą, no chyba, że rzadko się udzielają i tym samym uwagi nadwornych trolli nie zwrocą.


coala pisze:Może dlatego, że nikt jej nie czyta
Ale za to jakże tęsknią, kiedy jej nie ma. :wink: Wręcz usychają kiedy nie jest im dane oglądać trolla w akcji.
Każda potwora znajdzie amatora :wink:
"O bezrozumne zabiegi człowiecze,
Jakaż tkwi w waszych sylogizmach wada,
Że się wam skrzydło tak poziomo wlecze!"
Awatar użytkownika
babette_h
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 1233
Rejestracja: 29 gru 2014, o 17:16

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: babette_h » 11 mar 2015, o 17:26

Coalo, wśród cech wymarzonej lesbijki zapomniałaś o miłości do kotów.
Kurze wycieram... - zaczął nienaturalnym dyszkantem i nagle poznał przyjaciół. - A, to wy - powiedział - Myślałem, że ludzie...
Awatar użytkownika
coala
super forma
super forma
Posty: 1857
Rejestracja: 5 maja 2008, o 02:00

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: coala » 11 mar 2015, o 17:52

babette_h pisze:Coalo, wśród cech wymarzonej lesbijki zapomniałaś o miłości do kotów.
A tak, pamiętam, pamiętam :twisted: Oberwało mi się za brak miłości do kota. Trafiła mi się wyjątkowa gadzina kocia :wink:
"O bezrozumne zabiegi człowiecze,
Jakaż tkwi w waszych sylogizmach wada,
Że się wam skrzydło tak poziomo wlecze!"
Mare
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 603
Rejestracja: 28 sty 2014, o 12:13

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: Mare » 11 mar 2015, o 17:56

coala pisze:A jak indywidualności, to z definicji nie mieszczą się w zbiorowym "się". To jaką integrację mogą mieć takie lesbijki? Z reguły długo tu nie popiszą, no chyba, że rzadko się udzielają i tym samym uwagi nadwornych trolli nie zwrocą.
A jak zwrócą, to tematu nie ma, w którym danej osobie dawano by swobodnie przedstawić swoje zdanie, bez odpierania personalnych, złośliwych ataków, wyciągania kwestii z innych tematów/działów danego miejsca. I wszystko po to, aby osoba, która nie pasuje, z jakiegoś tam względu, sama zrezygnowała, zniechęciła się do prezentowania poglądów, które choć słuszne są obiektywnie, to w pewnym kręgu niemile widziane. Rezultat jest taki, że poziom poruszanych tematów spada, tudzież jest wyłącznie traktowany z jednej, obowiązkowo, strony, bez udziału kontrargumentów i rzeczowej polemiki.
coala pisze:Każda potwora znajdzie amatora
A jak nie znajdzie to zawsze sklonować się może i w ten oto sposób popierać, zachwycać się sama sobą. :wink:
A tak, pamiętam, pamiętam :twisted: Oberwało mi się za brak miłości do kota. Trafiła mi się wyjątkowa gadzina kocia :wink:
Ja w efekcie o mało nie "trafiłam pod sąd", więc coś na rzeczy z tymi kotami jest...
Awatar użytkownika
babette_h
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 1233
Rejestracja: 29 gru 2014, o 17:16

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: babette_h » 11 mar 2015, o 18:10

No proszę...
Kurze wycieram... - zaczął nienaturalnym dyszkantem i nagle poznał przyjaciół. - A, to wy - powiedział - Myślałem, że ludzie...
Awatar użytkownika
coala
super forma
super forma
Posty: 1857
Rejestracja: 5 maja 2008, o 02:00

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: coala » 11 mar 2015, o 18:36

Mare pisze:
coala pisze:A jak indywidualności, to z definicji nie mieszczą się w zbiorowym "się". To jaką integrację mogą mieć takie lesbijki? Z reguły długo tu nie popiszą, no chyba, że rzadko się udzielają i tym samym uwagi nadwornych trolli nie zwrocą.
A jak zwrócą, to tematu nie ma, w którym danej osobie dawano by swobodnie przedstawić swoje zdanie, bez odpierania personalnych, złośliwych ataków, wyciągania kwestii z innych tematów/działów danego miejsca. I wszystko po to, aby osoba, która nie pasuje, z jakiegoś tam względu, sama zrezygnowała, zniechęciła się do prezentowania poglądów, które choć słuszne są obiektywnie, to w pewnym kręgu niemile widziane. Rezultat jest taki, że poziom poruszanych tematów spada, tudzież jest wyłącznie traktowany z jednej, obowiązkowo, strony, bez udziału kontrargumentów i rzeczowej polemiki.
Socjotechnika, manipulacja. Niektorzy muszą się tego nauczyć, inni mają we krwi. Dyskusja z takimi niemożliwa i albo przeradza się w potarczkę słowną, wówczas cel przez takich manipulantów osiągnięty, prowokacja udana (no chyba że osoba na tyle cwana, że się nie da), albo spasować, czyli też po ichniemu, bo schodzi się z placu broni dla świętego spokoju.
To tak ogólnie, poza tym, Mare, oko wielkiego brata czuwa, tak jakoś czuje (intuicja kobieca).
coala pisze:Każda potwora znajdzie amatora
A jak nie znajdzie to zawsze sklonować się może i w ten oto sposób popierać, zachwycać się sama sobą. :wink:
He, he, he... Wszystko już było rzekł Beakiba (chyba? :scratch: )
A tak, pamiętam, pamiętam :twisted: Oberwało mi się za brak miłości do kota. Trafiła mi się wyjątkowa gadzina kocia :wink:
Ja w efekcie o mało nie "trafiłam pod sąd", więc coś na rzeczy z tymi kotami jest...
Oj, tak :roll:
"O bezrozumne zabiegi człowiecze,
Jakaż tkwi w waszych sylogizmach wada,
Że się wam skrzydło tak poziomo wlecze!"
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: ImaSumak » 11 mar 2015, o 19:39

Mare pisze:Cóż, skoro posiadanie własnych poglądów nie jest mile widziane, promowane, to pola do popisu mają właśnie te osoby, które każdą tego typu inicjatywę, próbę pisania na temat, zaprzepaszczają pisząc o niczym, sprawdzając dyskusję tym samym do poziomu śmieciowego.
Temat w którym teraz piszecie nosi tytuł: SKARGI NA MODERATORKI. Pozwolę sobie zauważyć, że od dłuższego czasu go spamujecie jak rasowe trolle. Rozłożyłyście temat na łopatki!
Proponuję Wam założyć osobny temat, najlepiej pod tytułem zwiazanym z Wasza dyskusja.
coala pisze:Nie każdego stać na własne poglądy. Podkreślam, własne
coala pisze:Każda potwora znajdzie amatora
A to chyba nie Twój poglad, tylko madrość ludowa. Tak tylko piszę, byś przez nieuwagę nie zatraciła swej indywidualności. Wiesz, diabeł nie śpi.

I ostatnia uwaga: W regulaminie jest napisane, że to forum jest własnościa prywatna. Myślę, że w zwiazku z tym powinnyście zaakceptować to co się na nim dzieje albo założyć własne i tam wprowadzać i komentować swoje zasady.
Lubię kiedy kobieta...
Mare
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 603
Rejestracja: 28 sty 2014, o 12:13

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: Mare » 11 mar 2015, o 20:14

ImaSumak pisze:Temat w którym teraz piszecie nosi tytuł: SKARGI NA MODERATORKI. Pozwolę sobie zauważyć, że od dłuższego czasu go spamujecie jak rasowe trolle. Rozłożyłyście temat na łopatki!
A teraz wróć do pierwszej strony tego tematu i porównaj na ile tytuł tego tematu ma się do treści w nim zawartej, także tej której jesteś autorką. :) Nasze posty wcale nie są mniej na temat, aniżeli reszta tutaj zawartych - cały bowiem czas ideą główną jest tutaj to dyskusje powinny być w inny sposób regulowane, tak, aby trolle pokroju to_jest_nick nie prowokowały, wciągały do forumowych pyskówek osób, które sobie tego nie życzą.
ImaSumak pisze:A to chyba nie Twój poglad, tylko madrość ludowa. Tak tylko piszę, byś przez nieuwagę nie zatraciła swej indywidualności. Wiesz, diabeł nie śpi.
Diabeł prędzej utnie sobie drzemkę, aniżeli troll zrezygnuje z dokuczania osobie na którą się uwziął.
ImaSumak pisze:I ostatnia uwaga: W regulaminie jest napisane, że to forum jest własnościa prywatna. Myślę, że w zwiazku z tym powinnyście zaakceptować to co się na nim dzieje albo założyć własne i tam wprowadzać i komentować swoje zasady.
Regulamin zawiera też o inne punkty, także odnoszące się do netykiety, warto poczytać, bo o tym tutaj mowa.
coala pisze:A tak, pamiętam, pamiętam Oberwało mi się za brak miłości do kota. Trafiła mi się wyjątkowa gadzina kocia

Ja w efekcie o mało nie "trafiłam pod sąd", więc coś na rzeczy z tymi kotami jest...

Oj, tak
Mieć kota czy... mieć kota? Czasami jedno i drugie, kota na punkcie kota. :wink:
to_jest_nick
super forma
super forma
Posty: 1315
Rejestracja: 5 mar 2013, o 14:01

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: to_jest_nick » 12 mar 2015, o 13:44

Do Coali: zaczepiłaś Altene więc musisz się także liczyć z tym, że ktoś zaczepi Ciebie, bardziej lub mniej żartobliwie. Odpowiedzieć jednym postem to co innego niż pisać o mnie przez cały wątek, krytykować forum, moderację i inne foremki. Retorykę masz fatalną i brak Ci dystansu, gdziekolwiek się pojawisz od razu jest histeria i bluzgi, tak też było z Alteną:
coala pisze:Lekko się zbulwersowałam, bo dostałam ostrzeżenie za rzekomy atak na niejaką Altenę. Czyli tak. Altena będzie dalej siała niemiecką propagandę na forum, ja mam na to nie zwracać uwagi
A Tobie można zwrócić uwagę jak siejesz katolicką propagandę zresztą w wydaniu fundamentalistycznym bez cienia refleksji.
coala pisze:za to satanistyczne akcenty

(...)Czysty satanizm.

(...)Zachowanie Idy to satanizm, a nie wiara.

To teraz chyba tylko pomogą egzorcyzmy na całym forum. :cool:

Do Mare: Zaczepiłaś mnie przy okazji mojego postu do Coali i piszesz o mnie w każdym poście, niezależnie jak obszernie odpowiada Ci na to Coala. Kto tu ma obsesję, pamiętasz moje bany i za co były, ile razy się żegnałam i kto mi wtedy odpisał, uważasz, że się klonuję i sama sobie to piszę. Więc wszystkie foremki, które napisały mi miłe słowa w "Pożegnalni" to tak naprawdę ja, ImaSumak to też ja. :D Zastanawiam się co Ci tak naprawdę dolega, już mwmwmw określiła Cie perpetuum mobile. Nie wiadomo o czym Ty piszesz. To samo co Coala, skargi na forum, foremki, moderację, że rzekomo jesteście "kneblowane za poglądy". Jest dokładnie odwrotnie, to Wy dajecie sobie niezbywalne prawo wypowiadania swoim racji jak chcecie i kiedy chcecie, godząc przy tym w dobra osobiste innych ludzi, Wy nękacie, choćby mnie w tym wątku, a wciąż mówicie, że to się dzieje Wam. Tylko zdrowi ludzie bez zaburzeń i wad osobowości, wiedzą, że nie można mieć zawsze racji, nie można mieć zawsze ostatniego zdania (postu), nie można na siłę forsować swojej racji, nękając innych. A tak jest z Tobą Mare, nie wiesz kiedy przestać, nie dajesz prawa posiadania innym swojego zdania. I najważniejsze, napisała Ci ImaSumak, że to forum prywatne, nie musisz respektować jego zasad, po co zatem wracasz tu z uporem maniaka. Domyślam się, że na innych forach możesz mieć już bana, jeśli tak samo postępujesz jak tu. Dochodzi do tego, że niektóre foremki po prostu Ci nie odpowiadają, nie chcąc mieć Ciebie na karku jak rozpędzoną lokomotywę, więc jeśli ktoś łamie regulamin to Ty. Naigrywasz się ze mnie i moich rzekomych klonów, a czy Ty masz tu jakieś poparcie, czy obie z Coalą macie tu jakieś sympatyczki, ktoś zgadza się z tym co piszecie, komuś jest to bliskie? Obie jesteście nielubiane i miałyście konflikty z rożnymi foremkami. Może czas sobie dać na wstrzymanie, zanim zrobi się tragicznie, bo na razie jest śmiesznie. :pilka:
odbicie
super forma
super forma
Posty: 1364
Rejestracja: 29 cze 2010, o 15:13

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: odbicie » 12 mar 2015, o 14:25

Mare Ty chyba czegoś nie rozumiesz.
Albo ja nie rozumiem. Samo moje pytanie nadawałoby się do „Pytania do moderatorek” i w innej sytuacji tam wyszłabym z tym. Jednakże istotny jest kontekst – a w tym wątku mamy to czarne na białym.

Widzę jakąś totalną samowolkę w wykonaniu Mare, która uznała że do końca swego żywota będzie tutaj przedstawiać jak administratorka/moderatorka w sposób niewłaściwy z nią i jej poglądami postępuje.
Dyskusja/powielanie określonego poglądu przykładowej Mare za co dostała upomnienie – przyczynia się do wskazania, iż temat/pogląd za które upomniano, aby przestała powielać swój stosunek do czegoś – są bez wartości. Bo tak można to powtarzać aż do usra…j śmierci. Po co? Buduje tutaj taki gmach propagandy z potrzebą tworzenia przeświadczenia jak coś jest do du..y bo czegoś się jej nie pozwala. Kolejne posty mają wymiar tworzenia wrażenia iż walczy o coś ważnego… No, doprawdy?!

Z tego wątku:
Mare pisze: Sama byłam w podobnej sytuacji, choć w moim akurat przypadku nie wiązało to się z otrzymaniem ostrzeżenia, ale od razu z banem, tylko dlatego, że moje posty nie były zgodne z narzuconą odgórnie "ideologią". Wiadomo o jaki temat chodzi. Również nie podoba mi się, że za pewne poglądy można być tutaj kneblowaną, mimo iż pisze się w wyważony sposób, co ważne na temat oraz np. w oparciu o konkretne dane bądź źródła.
Pytanie jest więc takie.
Czy portal KK, nastawiony na wsparcie, integracje, przyjazną atmosferę – jest „IDEOLOGICZNY”? Narzuca odgórnie ideologię?
Czy portal KK będące prywatną inicjatywą, a nie państwem w rodzaju Polski gdzie przechodzi anty LGBT-owskie pieprzenie, co nawet sankcjonowane prawnie – ma być anty LGBT, czy pro LGBT?
Czy głos administratorki w rodzaju:
Absolut6na9 pisze: Wszyscy, niezależnie z którą literką LGBT czy H się identyfikują są traktowani na forum nie w związku ze swoją orientacja a z tym czym tu przychodzą. Jeśli chcą się integrować, szukają pomocy czy chcą dawać wsparcie przy czym nie są napastliwe, agresywne, nie trolują itd to są dobrze traktowani i przez forumowiczki i moderatorki.

Ludzie są ludźmi, nie wszyscy są mądrzy i mądrze gadają.

wiedzę trzeba szerzyć aby fobii było mniej.
…Ma jakąś moc, czy też stałe w różnych wątkach głosy Mare o tym że knebluje się jej pogląd na coś (no ja widzę że rozpisuje się bardzo bez żadnego „ale” w odniesieniu do tego) – to tylko polemika? Bo ja tego nie widzę – tylko podważanie Regulaminu i założeń Twórczyń portalu. Jakich to głos i wyroki odnośnie pewnych poglądów/postów można sobie wsadzić w tyłek?
Swoboda wypowiedzi i brak tego „ale” do postów podobnych do Mare w ogóle podważa sens czucia się tutaj bezpiecznie.
Cała ta rozwałka powyżej jest pokłosiem przyzwolenia na określone pisanie Mare. Wystarczy przywołać do porządku, i nie będzie próby „polemizowania” z udziałem innych, które próbują w jakiś sposób ustosunkować się do tego. A później wrażenie że mamy burdel, że ktoś kogoś obraża, że personalnie…
Mare pisze: spotykają represje, w postaci choćby owego kneblowania osób, które raczyły mieć inne zdanie.
Co z tym innym zdaniem? Bo Mare do końca życie będzie tutaj podważasz pewne wyroki administratorek/moderatorek
Da się zdefiniować mimo wszystko co bezsprzecznie jest podżeganiem przeciw pewnym decyzjom moderatorskim – które miały na celu wykazać iż pewna mowa nie będzie tutaj tolerowana, czy uznajemy że wszystko jest względne? Jeśli tak, niezmordowana Mare raczyć nas będzie swymi wywodami z podkreśleniem że jest jak więzień sumienia, której nie pozwala się wyłożyć własnego poglądu na coś i której nie pozwala się podważać zasadności sprzeciwu dla sposobu w jaki się ją traktuje, bo np. banem, ostrzeżeniem, czy usunięciem postów próbuje się ją uspokoić?
Mare pisze: Forum (…) z nazwy i przeznaczenia jest miejscem prezentowania własnych poglądów, przemyśleń, również takich, które są dla człowieka ważne, z którymi związany jest na tyle mocno, także uczuciowo, że gotowy jest przedstawiać je w rozbudowany sposób,
Czy Mare rozumie w jaki sposób podchodzi do pewnych kwestii podpierając się ogólnym prawem do wymiany poglądów na forum?
Nie. Wychodzi z założenia że można cokolwiek prezentować – przekonana iż wolność słowa jest najwyższą cnotą.
To w ogóle grzebie szansę na dotarcie do niej.
Za obronę własnych przekonań kar nie powinno być.
Mare konsekwentnie nie rozumie…
A cała tutejsza „zabawa” konsekwencją jej podejścia do tzw. „własnych przekonań”. W jakich to obronie stoi, wychodząc z kolejnymi wpisami.
Nie ma czegoś takiego jak prawo do KAŻDYCH przekonań.
W zasadzie całe pisanie Mare tutaj jest jednym ciągiem wykazania – że moderacja i administracja winna spadać na drzewo, gdyż nie pozwala się jej (choć to czyni) prezentować tych „własnych przekonań”.
Stąd trąci to absurdem – owe stałe akcentowanie tego i przyzwolenie na podważanie zasadności obdarzenia jej „prezentem” który wykazywać powinien czego się tutaj nie toleruje.
Awatar użytkownika
coala
super forma
super forma
Posty: 1857
Rejestracja: 5 maja 2008, o 02:00

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: coala » 12 mar 2015, o 14:38

Zanim ten post usuną - nicko ty się uspokoj, bo się kompromitujesz. Bawisz się w wykluczanie, nagonki i strefy wpływów. Staję po stronie Mare, bo dziewczynę szczujecie i nie dacie normalnie popisać, czuć się dobrze, do czego ma prawo. Jakie ty dajesz świadectwo o sobie,jako lesbijce? Toż zachowujesz się jak narodowiec czy kibol na forum! Czy nas ktoś lubi czy nie lubi - bardzo infantylne :roll:
Poparcie? A może Regulamin sobie przypomnij? Forum służy integracji, rozrywce, a ty w nagonki się bawisz, obrażanie i strefy wpływów. Nie masz nic mądrego do napisania, ale lubisz przeszkadzać innym.
Ale do ciebie i tak nic nie przemowi, więc szkoda mojego czasu.

I następna, Odbicie, przestań się bawić w mentorstwo, zostawcie tę Mare w spokoju. Ma swoje zdanie. NAJWYŻEJ MOŻESZ Z NIĄ POLEMIZOWAĆ. ALE TO CO ROBISZ, TO JUŻ USTAWIANIE I SZYKANY.
"O bezrozumne zabiegi człowiecze,
Jakaż tkwi w waszych sylogizmach wada,
Że się wam skrzydło tak poziomo wlecze!"
to_jest_nick
super forma
super forma
Posty: 1315
Rejestracja: 5 mar 2013, o 14:01

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: to_jest_nick » 12 mar 2015, o 14:44

Zanim zaczniesz pleść w malignie jak zresztą już poleciałaś personalnie w związkach-rozwiązkach, to Ci wyjaśnię.
Absolut6na9 pisze: Jeśli chcą się integrować, szukają pomocy czy chcą dawać wsparcie przy czym nie są napastliwe, agresywne, nie trolują itd to są dobrze traktowani i przez forumowiczki
Ty kłócisz się z każdym, obrażasz, krytykujesz moderację, foremki, atmosferę na forum. Co Ty tu tworzysz? Nie o strefy wpływów tu chodzi ale o atmosferę. Ja tu poznałam kilka naprawdę fajnych dziewczyn, z niektórymi znam się w rzeczywistości i fajnie mi się tu z nimi pisze. A co Wy wnosicie z Mare, prócz fanatyzmu. Wiec przestań manipulować moimi wypowiedziami. Stąd moje pytanie, ktoś zgadza się z tym co próbujecie przekazać?
Awatar użytkownika
coala
super forma
super forma
Posty: 1857
Rejestracja: 5 maja 2008, o 02:00

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: coala » 12 mar 2015, o 15:03

to_jest_nick pisze:Zanim zaczniesz pleść w malignie jak zresztą już poleciałaś personalnie w związkach-rozwiązkach, to Ci wyjaśnię.
Absolut6na9 pisze: Jeśli chcą się integrować, szukają pomocy czy chcą dawać wsparcie przy czym nie są napastliwe, agresywne, nie trolują itd to są dobrze traktowani i przez forumowiczki
Ty kłócisz się z każdym, obrażasz, krytykujesz moderację, foremki, atmosferę na forum. Co Ty tu tworzysz? Nie o strefy wpływów tu chodzi ale o atmosferę. Ja tu poznałam kilka naprawdę fajnych dziewczyn, z niektórymi znam się w rzeczywistości i fajnie mi się tu z nimi pisze. A co Wy wnosicie z Mare, prócz fanatyzmu. Wiec przestań manipulować moimi wypowiedziami. Stąd moje pytanie, ktoś zgadza się z tym co próbujecie przekazać?
Nie zauważasz, że bardzo agresywna jesteś. I że manipulacja to twoja działka. A co do pytania, to zdecydowanie przekraczasz swoje kompetencje, jeśli rozumiesz? Nie jesteś tu od oceniania, wykluczania, rozrób, bo to tylko wyprawiasz. Daj ludziom żyć i zajmij się swoim życiem. Uspokój się nicko!
"O bezrozumne zabiegi człowiecze,
Jakaż tkwi w waszych sylogizmach wada,
Że się wam skrzydło tak poziomo wlecze!"
to_jest_nick
super forma
super forma
Posty: 1315
Rejestracja: 5 mar 2013, o 14:01

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: to_jest_nick » 12 mar 2015, o 15:48

To nie kościół coalo, gdzie klecha tupnie nogą, a ciemny lud się kuli. I Ty tu też napominać nie będziesz, specjalistko od etyki, miłości, religii i Bóg wie czego, chyba tylko Bóg wie, bo my nie. Dość wczoraj milczałam i dałam Wam w każdym poście pisać na mój temat. Osadzenie w grupie i funkcjonowanie w społeczeństwie, jest jednym z wyznaczników normalności, a nie takie szaleństwa wojujących wariatek. Zobacz co wyrabiasz w związkach-rozwiązkach, w Kulturalnych opiniach piszesz o szatanie. Lecz się! hehehehe
Awatar użytkownika
Japonka
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3906
Rejestracja: 3 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: Japonka » 12 mar 2015, o 17:27

Moje drobie Panie. Macie przy każdym nicku każdej foremki opcję: Dodaj do ignorowanych.
Proszę, żebyście użyły tego magicznego przycisku, i nie będziecie miały więcej żadnych pretensji do siebie, a i spać będziecie mogły spokojnie.
Moderatorki nie będą musiały dawać żadnych ostrzeżeń ani banować.

Jednakże, jeśli Panie nadal będą sobie wzajemnie skakały do oczu, wszystkie pożegnają się z forum, gdyż dyskusja 3 osób w każdym wątki na ten sam temat nie wnosi niczego pożytecznego do życia społeczności forum KK.
Pozdrawiam Piękne Panie
Mare
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 603
Rejestracja: 28 sty 2014, o 12:13

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: Mare » 12 mar 2015, o 21:22

Japonka pisze:Moje drobie Panie. Macie przy każdym nicku każdej foremki opcję: Dodaj do ignorowanych.
To_jest_nick ponoć miała mnie kiedyś dodać do ignorowanych, po tej "awanturze z kotem w roli głównej" :wink: - nie dodała , no bo kogo miałaby trollować. To trolowanie, posty nie na temat stanowią większość jej wypowiedzi. Nie przedstawia poglądów, jednakże pierwsza jest w razie czego do krytykowania innych, że te, mimo wszystko, przedstawiają własne, zużywają czas w konkretnym celu, pisząc na temat, a nie na temat innej osoby/osób.
Ponadto wczoraj, w międzyczasie kiedy tutaj była prowadzona dyskusja, to_jest_nick wypisywała, wraz z niejaką mwmwmw, personalne, obraźliwe teksty pod moim adresem w dziale Szarlotka, które to posty zostały później przez ktorąś z pań moderatorek usunięte, a więc siłą rzeczy nie mieściły się w omawianym temacie. A więc kto kogo tutaj prowokuje? To tylko pierwszy z brzegu przykład, akurat ten najnowszy. Nie życzę sobie takiego traktowania. Najpierw zaczyna, a później tak manipuluje postami, tak się użala nad sobą, jakby to ją tutaj zaczepiano, jak gdyby to w tematy, w których to ona wypowiada się od dłuższego już czasu, wtrącano się pytając np. czy ma taką, a taką chorobę psychiczną itp.
(ach, zapomniałabym... nie ma przecież takich tematów...)
A Odbicie, jak to Odbicie. Poróżniłam się z nią w kwestii podejścia do kwestii transseksualizmu, w tematach temu przeznaczonych, czego to do dzisiejszego dnia nie może przeboleć oraz spoglądać od tego momentu obiektywnie, bez uprzedzeń na posty mojego autorstwa. No cóż, prawdę powiedziawszy,i guzik mnie to obchodzi. :) Nie jestem jedyną użytkowniczką która myśli w podobny sposób - nie ma co się tak pieklić Odbicie, że są ludzie, którzy nie podzielają Twoich poglądów. Pogódź się z tym, ze tacy zdarzają się nawet na tym forum.
coala pisze:Nie zauważasz, że bardzo agresywna jesteś. I że manipulacja to twoja działka. A co do pytania, to zdecydowanie przekraczasz swoje kompetencje, jeśli rozumiesz? Nie jesteś tu od oceniania, wykluczania, rozrób, bo to tylko wyprawiasz. Daj ludziom żyć i zajmij się swoim życiem. Uspokój się nicko!
Jest dokładnie tak jak pisze Coala. To_jest_nick pod adresem osób, których nie lubi, kieruje na tyle natrętne w treści, obraźliwe posty, że człowiek po prostu zmuszony jest się bronić. Jedynym wyjściem może być tutaj tylko i wyłącznie to, aby usuwać tego typu postu od razu, nie czekać na to, że rozmowa zejdzie na tory wymarzone dla "tfurczości" tego trolla.

Tyle z mojej strony. Nie chcę z powodu działań to_jest_nick mieć jakiś problemów, w stylu ostrzeżenia czy bana, dlatego też to by było na tyle, z mojej strony, w niniejszym temacie.

Zwracam, przy okazji uwagę na kolejny z wpisów to_jest_nick, w temacie "Powitania":
Właśnie czy to jest forum dla kobiet, bo coś dużo tu panów? Nie no, spoko ale w takim razie bonz też niech pisze, choć nie jestem fanka ale dla zasady - choć zdaje się pisze ;-). Apkelvis, bartoszz: viewtopic.php?f=55&t=20746&p=682828#p682828 Jakoś biedna Mare w nim nie wyczuła trolla i podpuchy i jej silnik wysokoprężny natychmiast ruszył. gallanonim zostawił niezwykle interesujący post tu: viewtopic.php?f=3&p=683179#p683179
marek35 radzi tu: viewtopic.php?f=1&t=21415&p=683186#p683186

Jest fajnie. :lol:
Czy to jest odpowiedni temat do tego rodzaju wpisów? I znowu, kto kogo prowokuje, kto do kogo się przyczepił?

Dziękuję za uwagę. :)
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: Altena_Q » 13 mar 2015, o 10:41

Japonka pisze:Moje drobie Panie. Macie przy każdym nicku każdej foremki opcję: Dodaj do ignorowanych.
Proszę, żebyście użyły tego magicznego przycisku, i nie będziecie miały więcej żadnych pretensji do siebie, a i spać będziecie mogły spokojnie.
Moderatorki nie będą musiały dawać żadnych ostrzeżeń ani banować.

Jednakże, jeśli Panie nadal będą sobie wzajemnie skakały do oczu, wszystkie pożegnają się z forum, gdyż dyskusja 3 osób w każdym wątki na ten sam temat nie wnosi niczego pożytecznego do życia społeczności forum KK.
Japonko, funkcja ignorowania jest przydatna, to prawda - wiadoma pani co dostała ostrzeżenie także się już załapała, niemniej nie rozwiązuje to do końca problemu trollowania. Może dojść do tego, że jakiś temat zmieni się w steki bluzgów bo wszyscy będą mieć trolla na ignorowanym, ale jak wejdzie ktoś niezalogowany to się zdziwi ;)

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: Wiosennagwiazda » 13 mar 2015, o 10:46

Jak tak będzie, to wtedy pomyślimy, co dalej z tym fantem. A tak.. nie ma co trolla z lasu wywolywac.
Awatar użytkownika
babette_h
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 1233
Rejestracja: 29 gru 2014, o 17:16

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: babette_h » 13 mar 2015, o 14:56

A propos trolli, to mam nieodparte wrażenie, że codziennie pojawiają się nowozalogowane forumowiczki i forumowicze - 2, 3 nicki, większość z numerkami na końcu. Piszą kilka postów i na tym koniec. Któraś foremka już na ten temat pisała i ja też zwróciłam uwagę na zjawisko. Może to przygotowania do kolejnego wielkiego najazdu?
Kurze wycieram... - zaczął nienaturalnym dyszkantem i nagle poznał przyjaciół. - A, to wy - powiedział - Myślałem, że ludzie...
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: ImaSumak » 13 mar 2015, o 17:45

babette_h pisze:A propos trolli, to mam nieodparte wrażenie, że codziennie pojawiają się nowozalogowane forumowiczki i forumowicze - 2, 3 nicki, większość z numerkami na końcu. Piszą kilka postów i na tym koniec. Któraś foremka już na ten temat pisała i ja też zwróciłam uwagę na zjawisko. Może to przygotowania do kolejnego wielkiego najazdu?
A co się wydarza, gdy taki najazd się odbywa?
Lubię kiedy kobieta...
ODPOWIEDZ