Nowe forum

Pierwszy dzień na forum? Zapraszamy do powitalni i zapoznania się z regulaminem forum. Bywalczynie mogą tu dzielić się opiniami i pomysłami dotyczącymi forum i portalu.
moja_alchemia
super forma
super forma
Posty: 4600
Rejestracja: 27 lis 2007, o 00:00

Re: Nowe forum

Post autor: moja_alchemia » 26 kwie 2016, o 20:51

Wiosennagwiazda pisze:
moja_alchemia pisze:
Wiosennagwiazda pisze:już wiem, czego mi brakuje korzystając z portalu na komórce. Przeglądając główną stronę tematów brak jest tej rubryki po prawej stronie, z inf. kiedy post został dodany i jaka ostatnia osoba to zrobiła.
To już jest, ale na komórce nie wyświetla się liczba postów danej osoby
W którym miejscu?
Widzę tylko datę powstania watku.
nie mam jak Ci tego pokazać, u mnie są te informacje zaraz pod tematem wątku, a nie po prawej stronie :)
SmokGummifaden
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 347
Rejestracja: 24 lut 2016, o 21:01

Re: Nowe forum

Post autor: SmokGummifaden » 27 kwie 2016, o 20:32

Jeśli chodzi o zmiany to odnośnie funkcji na pewno na plus, na komórce też ładnie wygląda (lepiej niż tu) ale kolorystyka jest mało czytelna. Chodzi o to jak skierujemy wzrok na prawo i ostatnie posty, widać tylko moderatorki (bo są kolorowe :wink: ), reszta się zlewa. Główna Administratorka się zapewne nie obrazi bo szablon jest skądś zaczerpnięty i można go edytować (choć to trochę pracy z tym) pozmieniać mu kolory. Jak doda post zwykła foremka zlewa się z tytułem wątku, z datą, godziną i ze wszystkim. Na komórce nie widać liczby postów danej osoby, czyli czasami czytamy posty ludzi, których lubimy i nie wiem czy osoba dodała jakiś post, a wiedziałabym po liczbie postów.
Awatar użytkownika
pannaeliza
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 969
Rejestracja: 25 cze 2015, o 17:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nowe forum

Post autor: pannaeliza » 28 kwie 2016, o 08:34

SmokGummifaden pisze:Jeśli chodzi o zmiany to odnośnie funkcji na pewno na plus, na komórce też ładnie wygląda (lepiej niż tu) ale kolorystyka jest mało czytelna. Chodzi o to jak skierujemy wzrok na prawo i ostatnie posty, widać tylko moderatorki (bo są kolorowe :wink: ), reszta się zlewa. Główna Administratorka się zapewne nie obrazi bo szablon jest skądś zaczerpnięty i można go edytować (choć to trochę pracy z tym) pozmieniać mu kolory. Jak doda post zwykła foremka zlewa się z tytułem wątku, z datą, godziną i ze wszystkim. Na komórce nie widać liczby postów danej osoby, czyli czasami czytamy posty ludzi, których lubimy i nie wiem czy osoba dodała jakiś post, a wiedziałabym po liczbie postów.
Zapamiętujesz liczbę postów innych osób? Serio? :shock:

Jak dla mnie, może być. Przeszkadza mi tylko kwestia poruszona wcześniej, czyli brak widoczności ostatniej osoby udzielającej się w danym wątku podczas przeglądania nowych postów. Na komórce tego nie widać a na ogół z niej właśnie korzystam. Ale przeżyję :) kolor jest mi obojętny ale faktycznie nicki się trochę zlewają z treścią.
a czy ty wiesz, że czasem bywa tak i tak się zdarza, że kury, koguty zadziobują swe własne jajka i je jedzą?
odbicie
super forma
super forma
Posty: 1364
Rejestracja: 29 cze 2010, o 15:13

Re: Nowe forum

Post autor: odbicie » 28 kwie 2016, o 08:45

pannaeliza pisze: Zapamiętujesz liczbę postów innych osób? Serio? :shock:
Widać ma dobrą pamięć.
Za często tutaj niektóre szokują rzeczy proste.
SmokGummifaden
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 347
Rejestracja: 24 lut 2016, o 21:01

Re: Nowe forum

Post autor: SmokGummifaden » 28 kwie 2016, o 12:16

odbicie pisze:
pannaeliza pisze: Zapamiętujesz liczbę postów innych osób? Serio? :shock:
Widać ma dobrą pamięć.
Za często tutaj niektóre szokują rzeczy proste.

Serio, serio Panno Elizo, jakimś dziwnym trafem też czytam posty osób, które lubię, a nie jak leci. :shock:
I oto rozwiązanie zagadki dla Ciebie, przykładowo moja droga Odbicie, którą zawsze chętnie czytam ma np. 1306 postów, to zapamiętuję sobie 6 i jak zerknę to wiem, że jeśli 6 nie zmieniła się w 7 czy 8 to Duszka Odbicie dziś nic już nie napisała. ;-) Pamiętam wiele rzeczy, większość numerów telefonów z książki w komórce, wszystkie maile bliskich osób, pomijając oczywiste mniej ważne usługi czy urzędy, swój NIP, PESEL, nr klienta w obu bankach, hasła logowania 24-znakowe do różnych usług, bardzo długi klucz wifi i takie tam.
moja_alchemia pisze: To już jest, ale na komórce nie wyświetla się liczba postów danej osoby
Panno Elizo musisz teraz zapytać mojej_alchemii po co jej liczba postów? ;-) Czy może musi wiedzieć czy rozmawia z superformą czy nowicjuszką, czy po coś innego? ;-)
moja_alchemia
super forma
super forma
Posty: 4600
Rejestracja: 27 lis 2007, o 00:00

Re: Nowe forum

Post autor: moja_alchemia » 28 kwie 2016, o 13:13

SmokGummifaden pisze:
moja_alchemia pisze: To już jest, ale na komórce nie wyświetla się liczba postów danej osoby
Panno Elizo musisz teraz zapytać mojej_alchemii po co jej liczba postów? ;-) Czy może musi wiedzieć czy rozmawia z superformą czy nowicjuszką, czy po coś innego? ;-)
Po liczbie postów można poznać czy jest to ktoś nowy czy piszący na forum. Data rejestracji czasami jest bardzo odległa, a ktoś niewiele pisał do tej pory ;)
Awatar użytkownika
KobiecaPrzyjazn
super forma
super forma
Posty: 1538
Rejestracja: 4 lut 2014, o 22:38
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Nowe forum

Post autor: KobiecaPrzyjazn » 28 kwie 2016, o 15:25

No wszystko fajnie tylko chyba jednej rzeczy nie ogarniam. Wchodzę na dół i widzę takie info: KobiecaPrzyjażń i 0 gości, a mam ustawione, że zawsze jestem niedostępna i nie powinna się wyświetlać informacja czy jestem zalogowana.
:scratch: Czy ja jestem jakimś specjalnym gościem że mam takie względy??? Co nie wejdę to widzę swój nick :roll:
Wolałabym nie być... :wink:
Jeśli czujesz, że jesteś fair - rób co chcesz! ;)
moja_alchemia
super forma
super forma
Posty: 4600
Rejestracja: 27 lis 2007, o 00:00

Re: Nowe forum

Post autor: moja_alchemia » 28 kwie 2016, o 15:41

Ja też tak mam i zauważyłam, że jest inną czcionką. Przypuszczam, że ja go widzę, ale inni nie :-P
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: Nowe forum

Post autor: Altena_Q » 28 kwie 2016, o 15:54

Nie zwracalam wczesniej uwagi, ale faktycznie, widze siebie mimo ustawienia nie pokazywania online. Czy jest tak jak pisze moja_alchemia, czy faktycznie ustawienie nie dziala?

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Nowe forum

Post autor: ImaSumak » 28 kwie 2016, o 16:43

Altena_Q pisze:Nie zwracalam wczesniej uwagi, ale faktycznie, widze siebie mimo ustawienia nie pokazywania online. Czy jest tak jak pisze moja_alchemia, czy faktycznie ustawienie nie dziala?
Myślę że jest tak jak pisze Alchemia.
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Nowe forum

Post autor: gimmeeverything » 28 kwie 2016, o 17:26

Altena_Q pisze: Nie zwracalam wczesniej uwagi, ale faktycznie, widze siebie mimo ustawienia nie pokazywania online. Czy jest tak jak pisze moja_alchemia, czy faktycznie ustawienie nie dziala?
jest dokładnie tak, jak napisała Alchemia = zauważyłyśmy ten "myk" z moją dziewczyną, gdy obie byłyśmy zalogowane (ona widziała siebie, ale mnie nie - i na odwrót), więc funkcja trybi prawie po staremu :wink:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Awatar użytkownika
MSigma
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 330
Rejestracja: 9 paź 2013, o 23:27

Re: Nowe forum

Post autor: MSigma » 2 maja 2016, o 23:43

Nie mogłyście uprzedzić, że będą zmiany? Przygotowałabym się psychicznie,a tak dobre dwa dni byłam w szoku... ale spoko już zaczynam się przyzwyczajać, kolor na początku nie za bardzo mi się podobał ale zdaje się mniej męczyć wzrok.
Ja mam pytanie dotyczące logowania, a konkretnie tego, że wszędzie trzeba oddzielnie, czy to pełni jakąś ważną funkcję czy nie da się tego połączyć z przyczyn technicznych?
Awatar użytkownika
ama
super forma
super forma
Posty: 2783
Rejestracja: 7 kwie 2005, o 00:00
Lokalizacja: z daleka

Re: Nowe forum

Post autor: ama » 3 maja 2016, o 01:20

Hej! Dawno mnie nie było, wchodzę na forum i wow zmiany, w pierwszej chwili myślałam, że to jakieś inne forum... Jest fajnie i podoba mi się:)
Pozdrawiam:)
Ludzi coraz więcej, a człowieka coraz mniej.
Edward Stachura, Siekierezada
Awatar użytkownika
miaukicia
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 62
Rejestracja: 5 sie 2015, o 00:50

Re: Nowe forum

Post autor: miaukicia » 18 maja 2016, o 08:43

A jak znaleźć ikonkę "pokaż nieprzeczytane posty" w danym temacie????
:serce: :colors: :colors: :colors: :colors: :colors: :colors: :colors: :serce:
Awatar użytkownika
miaukicia
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 62
Rejestracja: 5 sie 2015, o 00:50

Re: Nowe forum

Post autor: miaukicia » 18 maja 2016, o 08:47

miaukicia pisze:A jak znaleźć ikonkę "pokaż nieprzeczytane posty" w danym temacie????
mam , znalazłam, dawno mnie tu nie było...
:serce: :colors: :colors: :colors: :colors: :colors: :colors: :colors: :serce:
Mare
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 603
Rejestracja: 28 sty 2014, o 12:13

Re: Nowe forum

Post autor: Mare » 25 maja 2016, o 10:30

Jedynym w zasadzie problemem może być edytowanie postów. Reszta, w tym wygląd forum, podoba mi się.
Awatar użytkownika
Saren
super forma
super forma
Posty: 1130
Rejestracja: 10 kwie 2012, o 16:39
Lokalizacja: pogranicze

Re: Nowe forum

Post autor: Saren » 11 cze 2016, o 12:54

Wolno wszystko chodzi.
Ma brzydki kolor.

Ale nic szkodzi

bo i tak nie korzystam...

pozdrawiam :czerwononosyrenifer:
"Niby pomiędzy czarnym i czerwonym występuje różnica wektora w interioryzacji... metody i cel mają podobny " E.S.L
Awatar użytkownika
salami
super forma
super forma
Posty: 1973
Rejestracja: 31 sty 2013, o 14:54

Re: Nowe forum

Post autor: salami » 11 cze 2016, o 20:39

Saren pisze:Wolno wszystko chodzi.
Ma brzydki kolor.

Ale nic szkodzi

bo i tak nie korzystam...
:zakochana:
Awatar użytkownika
Beatryczaeaens
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 246
Rejestracja: 31 lip 2014, o 22:41

Re: Nowe forum

Post autor: Beatryczaeaens » 14 cze 2016, o 13:18

nie można się dostać do żadnych wątków :-o
passionate mind on the way
Awatar użytkownika
frick
super forma
super forma
Posty: 1734
Rejestracja: 7 mar 2009, o 01:00
Lokalizacja: Z moim Szkrabkiem ;)

Re: Nowe forum

Post autor: frick » 22 cze 2016, o 23:26

Nie męczy oczu :roll: ja mam oczopląs :shock:
jeszcze_zyje
Posty: 2
Rejestracja: 8 maja 2016, o 02:40

Re: Nowe forum

Post autor: jeszcze_zyje » 17 lip 2016, o 22:02

dlaczego nie mogę wejść na czat?
Paix
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 26 cze 2016, o 10:35

Re: Nowe forum

Post autor: Paix » 18 lip 2016, o 10:57

jeszcze_zyje pisze:dlaczego nie mogę wejść na czat?
Pewnie nie masz wtyczek odpowiednich :)
MartaYoung
Posty: 2
Rejestracja: 3 wrz 2016, o 07:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowe forum

Post autor: MartaYoung » 7 wrz 2016, o 13:48

Ten czat to jakaś porażka...
Awatar użytkownika
osiol
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2192
Rejestracja: 17 sty 2006, o 00:00
Lokalizacja: znów gdzieś tam ;)

Re: Nowe forum

Post autor: osiol » 7 wrz 2016, o 14:11

ojej...
Tapi
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 27 wrz 2016, o 15:41

Re: Nowe forum

Post autor: Tapi » 27 wrz 2016, o 20:00

Czy można jakoś usunąć swój temat na forum?
Stworzyłam temat dotyczący mojego związku, i po tym jak poradziłabym się kogoś, ktoś może by mi pomógł, chciałabym go usunąć, żeby niepowołane osoby(no dobra-żeby moja dziewczyna) nie zobaczyły tego i nie połączyły faktów, nie rozpoznały mnie, historii.
adama
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 971
Rejestracja: 12 sie 2014, o 23:07

Re: Nowe forum

Post autor: adama » 28 wrz 2016, o 19:58

Tapi pisze:Czy można jakoś usunąć swój temat na forum?
Stworzyłam temat dotyczący mojego związku, i po tym jak poradziłabym się kogoś, ktoś może by mi pomógł, chciałabym go usunąć, żeby niepowołane osoby(no dobra-żeby moja dziewczyna) nie zobaczyły tego i nie połączyły faktów, nie rozpoznały mnie, historii.
Dziecko, po co tu piszesz? Chcesz podnieść cenę reklam na stronie?
Tapi
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 27 wrz 2016, o 15:41

Re: Nowe forum

Post autor: Tapi » 28 wrz 2016, o 23:54

adama pisze:
Tapi pisze:Czy można jakoś usunąć swój temat na forum?
Stworzyłam temat dotyczący mojego związku, i po tym jak poradziłabym się kogoś, ktoś może by mi pomógł, chciałabym go usunąć, żeby niepowołane osoby(no dobra-żeby moja dziewczyna) nie zobaczyły tego i nie połączyły faktów, nie rozpoznały mnie, historii.
Dziecko, po co tu piszesz? Chcesz podnieść cenę reklam na stronie?
Moze jestem jakas ciemna, ale słucham? Jak podnieść cenę reklam na stronie? Przepraszam?? Tylko zapytałam..
patunia26
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 16
Rejestracja: 20 wrz 2016, o 11:30

Re: Nowe forum

Post autor: patunia26 » 29 wrz 2016, o 12:12

Drogie Panie mam pytanie? Czy sprawy naszych związków i sprawy z czterech ścian powinny być wyciągane na światło dzienne i rozparcelowywane na czynniki pierwsze przez ludzi którzy nas nie znają?
moja_alchemia
super forma
super forma
Posty: 4600
Rejestracja: 27 lis 2007, o 00:00

Re: Nowe forum

Post autor: moja_alchemia » 29 wrz 2016, o 12:59

patunia26 pisze:Drogie Panie mam pytanie? Czy sprawy naszych związków i sprawy z czterech ścian powinny być wyciągane na światło dzienne i rozparcelowywane na czynniki pierwsze przez ludzi którzy nas nie znają?
to przecież zależy od człowieka i tego, jak traktuje relację - czy jako swoją osobistą, prywatną czy też nie,
związek ze swej natury należy do tej osobistej sfery życia,

natomiast forum jest od tego, żeby dyskutować i wymieniać poglądy, jeśli ktoś chce uzyskać opinię na jakiś temat, to tutaj jest odpowiednie miejsce,

mnie natomiast niepokoi inna sprawa odnośnie forum - strasznie ostatnio "muli", można stracić cierpliwość czekając, aż wejdzie na kolejna strona :evil:
Motyl9
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 333
Rejestracja: 13 kwie 2012, o 23:20
Lokalizacja: z całkiem niedaleka

Re: Nowe forum

Post autor: Motyl9 » 29 wrz 2016, o 18:43

patunia26 pisze:Drogie Panie mam pytanie? Czy sprawy naszych związków i sprawy z czterech ścian powinny być wyciągane na światło dzienne i rozparcelowywane na czynniki pierwsze przez ludzi którzy nas nie znają?
Czasami łatwiej jest pisać o swoich problemach na forum bo jesteśmy tutaj anonimowe. Niektórzy chcą się zwyczajnie wygadać i zobaczyć jakie spojrzenie na daną sytuacje będą mieli inni.

A co do forum to ostatnio rzeczywiście jakoś trochę przymula i jest problem z otwieraniem stron.
W życiu są wzloty i upadki
Jeśli ich nie ma znaczy, że nie żyjesz
ODPOWIEDZ