Nowy dział prawny - przydatny czy nie?

Pierwszy dzień na forum? Zapraszamy do powitalni i zapoznania się z regulaminem forum. Bywalczynie mogą tu dzielić się opiniami i pomysłami dotyczącymi forum i portalu.
ODPOWIEDZ
les_R
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 59
Rejestracja: 14 sty 2008, o 00:00

Nowy dział prawny - przydatny czy nie?

Post autor: les_R » 9 maja 2017, o 15:13

Cześć, co myślicie o utworzeniu na forum nowego działu zajmującego się tematyką prawną dotyczącą problemów prawnych z którymi my lesbijki się borykamy na co dzień? Można by tam wrzucać co jakiś czas interesujące nas informacje prawne (ja czasem mogę coś tam wrzucić). Ponadto forumowiczki mogłyby zadawać pytania dotyczące swoich wątpliwości z zakresu prawa i uzyskiwać drobne porady. Z cyklu "Wszystko co chciałybyście wiedzieć o łączących was kwestiach prawnych, ale bałyście się zapytać". :lol:

Co jak co, ale konieczność trwania często przez kilkadziesiąt lat w konkubinacie wiąże się często z problemami prawnymi czy to w trakcie trwania związku oraz po jego zakończeniu (choćby z rozliczeniami nakładów poczynionych np. na nieruchomość jednej z partnerek).

Co o tym myślicie? Przydałby się taki dział?
Awatar użytkownika
kwadracik
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 404
Rejestracja: 23 maja 2016, o 20:21
Lokalizacja: Zagłębie Miedziowe

Re: Nowy dział prawny - przydatny czy nie?

Post autor: kwadracik » 12 cze 2017, o 19:50

Ja jestem ZA,tym bardziej ze jakiś rok temu sama miałam takie problemy.
Wiśta wio,łatwo powiedzieć ... :faja: :scratch:
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: Nowy dział prawny - przydatny czy nie?

Post autor: Altena_Q » 12 cze 2017, o 22:33

Najpierw pozakładajcie tematy, a potem wiadomo będzie, czy uzbiera się ich tyle na nowy dział.

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
ODPOWIEDZ