Witam was wszystkich

Pierwszy dzień na forum? Zapraszamy do powitalni i zapoznania się z regulaminem forum. Bywalczynie mogą tu dzielić się opiniami i pomysłami dotyczącymi forum i portalu.
ODPOWIEDZ
Fatmagul
Posty: 3
Rejestracja: 20 lip 2017, o 18:15

Witam was wszystkich

Post autor: Fatmagul » 20 lip 2017, o 18:57

Na początku chcę się przedstawić i po prostu opisać swoje poglądy.
Jestem tu nowa.Na imię mam Klaudia i mam 19 lat(w listopadzie równe 20). Pracująca i dokształcam się zaocznie. Jestem wolna żadnego związku. Obecnie nie chce mi sie z żadnym mężczyzną umawiać ani tworzyć związków. Nigdy nie miałam chłopaka. Lecz ok 3 chłopców chciało się ze mną umówić. Lecz nie skorzystałam z okazji miałam zaledwie 16 lat wtedy i jakoś nie w głowie mi było i tak jest do tej pory. Możliwe, że nie dorosłam emocjonalnie do tych potrzeb. Nie czuję się jakoś samotna czy smutna. Po prostu cieszę się, że jestem singielką. A co życie przyniesie np. za 5 lat może trafi strzał amora i się zakocham więc to już inna sprawa. :cool: . Otóż mam troszeczkę inne poglądy może bardziej feministka czy coś poplątane nie wiem zupełnie jak to ująć. Jestem trochę wierząca, ale nie koniecznie zgadzam się z pewnymi kwestiami, które naucza Biblia. Już opisuje konkretnie moje poglądy

-małżeństwo: to jest więź zawarta jak to Bilblia naucza przed Bogiem. I nikt nie może zerwać tej więzi. Otóż to jest prawda ja też tak uważam. Lecz według mnie branie ślubu jest to cyrk. Ja osobiście nie chce brać ślubu, bo to jest tylko nie potrzeba formalność
- "żony bądzice posłuszne mężowi" hymm nie do końca. Ja jestem osobą z, którą warto wejść na drogę kompromisu. Wedlug mnie kompromis w związku jest najważniejszą rzeczą i miłość, szacunek. Nie jestem za tym by o wszystkich sprawach decydował facet, kobieta też potrafi dobrze ogarnić sprawy. Ale ważne by obie strony przedstawiły swoje argumenty i wspólnie zdecydowały z których argumentów jest najlepszym wyjściem. Słuchałam kiedyś kazania pastora powiedział" najlepiej gdyby kobiety nie zmieniały myślenia mężczyzny" otóż w pewnych sprawach mężczyzna może źle myśleć więc kobieta też powinna wpłynąć na jego myśl. Nie jestem za tym by kobieta zostawała w domu i tylko wychowywała dzieci i sprzątała. Nie, kobieta według mnie też powinna spełniać się zawodowo. A dzielenie się obowiązkami razem z mężem to nie jest złe podejście. U mojej cioci w domu wujek wygania ją z kuchni. To wujek gotuje obiady ciocia tylko czeka na gotowe. Powiem szczerze facet to najlepszy kucharz :wink:. Nie raz słyszę jak to mąż jest głową rodziny i on ma pracować kobieta zostaje w domu. A gdy jest mało funduszy to kobieta oprócz sprzątania i gotowania ma też dorobić. Eh nigdy nie zgodzę się na uległość mężczyźnie.
- nie lubię dzieci. NIgdy nie lubiłam. Chodź w moim domu nie raz pojawiło się małe dziecko ja nigdy nie przepadałam za jego obecnością.Nigdy nie bawiłam się z małym dzieckiem, nie nosiłam na rękach itp. Po prostu nie lubię dzieci i ich mieć nie chcę.
-jestem za aborcją gdy kobieta zostanie zgwałcona lub życie kobiety jest zagrożone w wyniku ciąży. Inne kwestie, bo nie chce dziecka lub zapomniałam się zabezpieczyć nie uznaję.
-uznaję antykoncepcje(chodź słyszałam, że prezerwatywy mają być na recepte)
-rozwody uznaję w każdej kwestii(zdrady, brak porozumienia, przemoc domowa, chorobliwa zazdrość)
jasandra
super forma
super forma
Posty: 1755
Rejestracja: 23 sty 2014, o 18:24

Re: Witam was wszystkich

Post autor: jasandra » 20 lip 2017, o 19:33

Ale wiesz, że trafiłaś na forum dla lesbijek :D?
Fatmagul
Posty: 3
Rejestracja: 20 lip 2017, o 18:15

Re: Witam was wszystkich

Post autor: Fatmagul » 20 lip 2017, o 20:13

jasandra pisze:Ale wiesz, że trafiłaś na forum dla lesbijek :D?
Wiem, ale jestem ciekawa co wy na temat moich poglądów i ogółem w jakich kwestiach sie zgadzacie
ODPOWIEDZ