Hipokryzja,dyskryminacja,sekcja ogłoszeń.

Pierwszy dzień na forum? Zapraszamy do powitalni i zapoznania się z regulaminem forum. Bywalczynie mogą tu dzielić się opiniami i pomysłami dotyczącymi forum i portalu.
ODPOWIEDZ
pilin
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 235
Rejestracja: 28 lut 2022, o 20:55

Re: Hipokryzja,dyskryminacja,sekcja ogłoszeń.

Post autor: pilin » 23 cze 2022, o 15:28

ImaSumak pisze:
1 kwie 2018, o 15:33
Jakbyś napisała to ładniej?

Problem tego forum polega na tym, że przyciąga ono przeróżnych ludzi, którzy z lesbianizmem niewiele, wbrew pozorom, mają wspólnego. Ich wspólną cechą jest natomiast święte oburzenie na nietolerancję lesbijek.

Mamy tu więc do czynienia z mężatkami zdradzającymi mężów aktualnie z kobietami i szukającymi tutaj porad jak to robić lepiej.
Z biseksualistkami, które są oburzone, że lesbijki śmią obawiać się i nieakceptować ich seksualności. Chcąc uczyć lesbijki tolerancji oczekują sypiania z nimi plus dopuszczenia na to forum facetów.
Z transeksualistami, ukrywajacymi się w świecie homo ze strachu przed społeczeństwem i samymi sobą, którzy wyobrażają sobie, że lesbijstwo to:
a) posiadanie waginy, więc wyglądanie jak Stefan spod Potoka i tegoż rodzaju zachowanie, jest przez lesbijki porządane
b) zrobienie sobie cycków i ukrywanie pod sukienką penisa, na lesbijki działa pociągająco.
Wszelkiego rodzaju zboczeńców i ludzi z problemami psychicznymi, którym wydaje się że są bądź lesbijkami bądź osobami transeksualnymi, bo jak założą rajtki, to mają wytrysk.
Pojawiają się też katolickie stwory, którym chore umysły podpowiadają, że wszystkiego co lesbijki potrzebują do życia, to czczenie i wielbienie jakiegoś wymyślonego faceta z brodą.

Wszyscy ci ludzie przychodzą na to forum nauczać lesbijki jak żyć, oburzać się na ich brak tolerancji, bo lesbijka jak widać, to takie ogólne dobro, którym każdy ma prawo wycierać sobie gębę, a ona praw żadnych, nawet na swoim forum, mieć nie może.

Jestem wstanie sobie wyobrazić, że dziewczyna, która napisała to ogłoszenie, miala okazję już się spotkać ze Stefanami spod potoka oraz/lub Kasiami z penisami i dlatego, dla odmiany, wybrałaby się z jakąś koleżanką na spacer. Ale jestem też wstanie sobie wyobrazić, ludzi, którzy na takie chcenie reagują oburzeniem. Świat jest zwyczajnie popieprzony.

Ta dziewczyna nikogo swym ogłoszeniem nie obraża.
Miazga.
truestorytrue
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 195
Rejestracja: 28 maja 2022, o 17:41

Re: Hipokryzja,dyskryminacja,sekcja ogłoszeń.

Post autor: truestorytrue » 24 cze 2022, o 18:48

Chyba podnieca mnie słowo lesbianizm hahahha
Aerial
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 483
Rejestracja: 11 paź 2021, o 22:27

Re: Hipokryzja,dyskryminacja,sekcja ogłoszeń.

Post autor: Aerial » 25 cze 2022, o 19:06

No lesbijka to tylko ze złotą gwiazdką, wiadomo
truestorytrue
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 195
Rejestracja: 28 maja 2022, o 17:41

Re: Hipokryzja,dyskryminacja,sekcja ogłoszeń.

Post autor: truestorytrue » 25 cze 2022, o 19:51

Nie, nie, to dżentelmen stanowczo
Clorocs
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 585
Rejestracja: 21 sty 2022, o 13:52

Re: Hipokryzja,dyskryminacja,sekcja ogłoszeń.

Post autor: Clorocs » 7 sie 2022, o 14:55

Ale skąd to oburzenie? Pani szuka konkretnej osoby, więc odpowiedzą konkretne kobiety. Gdyby napisała, aby nie odpisywały panie z nałogami lub/i problemami emocjonalnymi, psychicznymi, równiez byłoby to niemile widziane. Budowanie takiej relacji nie jest łatwe i nie każdy czuje się na siłach, aby podołać takiemu wyzwaniu. Poza tym zdarzają się ogłoszenia, w których gramatyka, stylistyka, interpunkcja są 🙄. Więc jeśli autorka nie miała czasu, aby w swych wielkich poszukiwaniach miłości życia, napisać poprawnie ogłoszenie, to jest to oczywista informacja. Ja mam wymagania, ale tylko w stosunku do Ciebie, a Ty akceptuj mnie taką, jaka jestem i nie oczekuj cudów.
ODPOWIEDZ