Status Wolny/W związku przy awatarze.

Pierwszy dzień na forum? Zapraszamy do powitalni i zapoznania się z regulaminem forum. Bywalczynie mogą tu dzielić się opiniami i pomysłami dotyczącymi forum i portalu.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ola39
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 789
Rejestracja: 13 sty 2014, o 19:58
Lokalizacja: Wrocław,Nowa Ruda, każde miejsce z internetem

Status Wolny/W związku przy awatarze.

Post autor: ola39 » 27 lis 2018, o 10:31

Szanowne Administratorki !

Czy jest możliwe dodatnie dodatkowego pola po awatarem - tam gdzie jest ilość postów czy data rejestracji ?
Chodzi mi konkretnie o dodatnie czy dana dziewczyna jest "wolna" czy jest już z inną i na tym forum udziela się z innych przyczyn niż nawiązanie relacji.

Teraz mogę prowadzić publiczną i ożywiona dyskusję z dziewczyną która ma już swoja partnerkę - co jest oczywiście OK lecz może zabierać czas który można by poświecić na rozmowę z jakąś ciekawa singielką.
Co gorsza można też się zdarzyć że jakaś kobieta będąca już w relacji zostanie nieświadomie uwiedziona osobowością samotnej i zacznie z nią korespondować na priv - i wtedy już będzie za późno - kolejny związek rozbity - a tego chyba nie chcemy ! ?

Całe forum zyskałyby na takiej większej transparentności. Dyskusję były bardziej zwięzłe - mniej by było stroszenia piórek do "żonatych" i mnie lesdramatów, za to singielki mogły by się sympatycznie uwodzić ( intelektualnie) .

Dlatego uprzejmie proszę o dodanie takie pola (dobrowolnego oczywiście) . Zbyt mało jest wolnych lesek by marnować nawet najmniejszą szanse na poznanie tej jedynej !

Ola

P.S. Piszę bo bardzo podobały mi się posty jednej z foremek , a potem przypadkowo odkryłam że jest już w relacji...:(
Everything be made as simple as possible, but not SIMPLER !
massgirlz
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 177
Rejestracja: 29 sty 2018, o 17:25

Re: Status Wolny/W związku przy awatarze.

Post autor: massgirlz » 27 lis 2018, o 11:43

A może jak czyjeś posty Ci się podobają, to ją zapytasz i będzie jasna sprawa a może przy okazji, rozmowa zejdzie na inne tory.
Nie wiem czy, będzie to korzystne z jednej strony, sciemniać zawsze można, z drugiej, jak na bieżąco nie zaktualizujesz status to może Cię minąć jakaś okazja=)
A tak na sam koniec to chyba oversharing, jak ktoś chce to w poście i tak podzieli się taką informacją.
No i pytanie jak ktoś często zmienia partnerki? Nie wiadomo czy serwery wyrobią=p
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Status Wolny/W związku przy awatarze.

Post autor: biedronca » 27 lis 2018, o 12:31

A ja naiwnie myślałam, że forum to nie jest portal randkowy i można ciekawie porozmawiać nie przejmując się statusem związku.

Zgadza się z massgirlz - jeśli jesteś kimś zainteresowana, to zwyczajnie zapytaj.
Awatar użytkownika
osiol
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2192
Rejestracja: 17 sty 2006, o 00:00
Lokalizacja: znów gdzieś tam ;)

Re: Status Wolny/W związku przy awatarze.

Post autor: osiol » 27 lis 2018, o 21:19

a może frytki do tego?
Colourful
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 47
Rejestracja: 1 lut 2018, o 16:19

Re: Status Wolny/W związku przy awatarze.

Post autor: Colourful » 27 lis 2018, o 21:25

biedronca pisze:
27 lis 2018, o 12:31
A ja naiwnie myślałam, że forum to nie jest portal randkowy i można ciekawie porozmawiać nie przejmując się statusem związku.
Też tak myślałam. Widać tkwiłam w błędzie :shock:
Awatar użytkownika
ola39
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 789
Rejestracja: 13 sty 2014, o 19:58
Lokalizacja: Wrocław,Nowa Ruda, każde miejsce z internetem

Re: Status Wolny/W związku przy awatarze.

Post autor: ola39 » 27 lis 2018, o 22:18

Cześć
Odpowiem na kilka wątpliwości:
1. Nie chce pytać każdej osoby , zbyt dużo ich jest tutaj.
2. Ten portal służy do dyskusji i do POZNAWANIA innych foremek. Wiele udanych relacji zawiązało się tutaj.
3.Nie jem frytek, bo wiem że mi nie służą. Wiem też że wszystko co nie ewoluuje ginie , próżność jest jednym z powodów.
4. Jest mi przykro, żaden z argumentów nie był merytoryczny.

Pozdrawiam
Ola
Everything be made as simple as possible, but not SIMPLER !
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Status Wolny/W związku przy awatarze.

Post autor: ImaSumak » 27 lis 2018, o 22:51

Olu, a który z Twoich argumentów był merytoryczny?

Forum służy do rozmów i wymiany myśli. Istnieje wiele randkowych aplikacji. Ty mylisz adresy.
A skoro nie masz czasu zadawać zbędnych pytań... To może burdel od razu?

A skoro już taki wątek, a i frytki się pojawiły, to może info kto posiada jaką super moc? Dajmy na to któraś z Pań ma super moc Niewidzialności Gdy Nikt na nią Nie Patrzy. No i super, bo jak inna Pani/e szuka akurat wspólniczki do napadu na bank ślepych, to masz jak znalazł!

Dlatego sądzę, że to bardzo istotna informacja życiowo i wiele by uprościła, Moderacjo.
Lubię kiedy kobieta...
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Status Wolny/W związku przy awatarze.

Post autor: biedronca » 28 lis 2018, o 00:49

ola39 pisze:
27 lis 2018, o 22:18
Cześć
Odpowiem na kilka wątpliwości:
1. Nie chce pytać każdej osoby , zbyt dużo ich jest tutaj.
2. Ten portal służy do dyskusji i do POZNAWANIA innych foremek. Wiele udanych relacji zawiązało się tutaj.
3.Nie jem frytek, bo wiem że mi nie służą. Wiem też że wszystko co nie ewoluuje ginie , próżność jest jednym z powodów.
4. Jest mi przykro, żaden z argumentów nie był merytoryczny.

Pozdrawiam
Ola
1. Znaczy każdą foremką jesteś zainteresowana? Z jednej strony miło, ale z drugiej trochę pachnie desperacją.

4. Argumenty, że możesz zapytać i ze foremki mogą ściemniać jak dla mnie są merytoryczne. Czemu uważasz inaczej?
massgirlz
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 177
Rejestracja: 29 sty 2018, o 17:25

Re: Status Wolny/W związku przy awatarze.

Post autor: massgirlz » 28 lis 2018, o 11:15

ola39 pisze:
27 lis 2018, o 22:18
Cześć
Odpowiem na kilka wątpliwości:
1. Nie chce pytać każdej osoby , zbyt dużo ich jest tutaj.
2. Ten portal służy do dyskusji i do POZNAWANIA innych foremek. Wiele udanych relacji zawiązało się tutaj.
3.Nie jem frytek, bo wiem że mi nie służą. Wiem też że wszystko co nie ewoluuje ginie , próżność jest jednym z powodów.
4. Jest mi przykro, żaden z argumentów nie był merytoryczny.

Pozdrawiam
Ola
Jak na kogoś tak wysoko ceniącego sobie inteligencję, raczej z trudem przychodzi Ci przyjmowanie i analizowanie odmiennych od twojej, opinii pozostałych użytkowniczek.
cotton2
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 18 mar 2018, o 20:44
Lokalizacja: Instagram

Re: Status Wolny/W związku przy awatarze.

Post autor: cotton2 » 28 lis 2018, o 14:18

ola39 pisze:
27 lis 2018, o 10:31
Szanowne Administratorki !

Czy jest możliwe dodatnie dodatkowego pola po awatarem - tam gdzie jest ilość postów czy data rejestracji ?
Chodzi mi konkretnie o dodatnie czy dana dziewczyna jest "wolna" czy jest już z inną i na tym forum udziela się z innych przyczyn niż nawiązanie relacji.

Teraz mogę prowadzić publiczną i ożywiona dyskusję z dziewczyną która ma już swoja partnerkę - co jest oczywiście OK lecz może zabierać czas który można by poświecić na rozmowę z jakąś ciekawa singielką.
Co gorsza można też się zdarzyć że jakaś kobieta będąca już w relacji zostanie nieświadomie uwiedziona osobowością samotnej i zacznie z nią korespondować na priv - i wtedy już będzie za późno - kolejny związek rozbity - a tego chyba nie chcemy ! ?

Całe forum zyskałyby na takiej większej transparentności. Dyskusję były bardziej zwięzłe - mniej by było stroszenia piórek do "żonatych" i mnie lesdramatów, za to singielki mogły by się sympatycznie uwodzić ( intelektualnie) .

Dlatego uprzejmie proszę o dodanie takie pola (dobrowolnego oczywiście) . Zbyt mało jest wolnych lesek by marnować nawet najmniejszą szanse na poznanie tej jedynej !

Ola

P.S. Piszę bo bardzo podobały mi się posty jednej z foremek , a potem przypadkowo odkryłam że jest już w relacji...:(

Podoba mi się Twoja propozycja :-) również postuluję za nią, chociaż jak widzę .. nie spotkała się ona z wielką aprobatą. Całe szczęście, że jest jednak opcja "wiadomośc prywatna". Kto wie... może ktoś kiedyś i do mnie taką wiadomość napisze ? pozdrawiam wszystkich forumowiczki :)
Awatar użytkownika
ola39
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 789
Rejestracja: 13 sty 2014, o 19:58
Lokalizacja: Wrocław,Nowa Ruda, każde miejsce z internetem

Re: Status Wolny/W związku przy awatarze.

Post autor: ola39 » 28 lis 2018, o 16:39

massgirlz pisze:
28 lis 2018, o 11:15
Jak na kogoś tak wysoko ceniącego sobie inteligencję, raczej z trudem przychodzi Ci przyjmowanie i analizowanie odmiennych od twojej, opinii pozostałych użytkowniczek.
Atakuj argumenty a nie osobę które je wypowiada, proszę.
Ola
Everything be made as simple as possible, but not SIMPLER !
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Status Wolny/W związku przy awatarze.

Post autor: dobranocka14 » 28 lis 2018, o 16:41

Podobna funkcja jest na queer i kto chce ten korzysta a kto nie jest zainteresowany udzielaniem tego typu informacji o sobie - nie.
Awatar użytkownika
ola39
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 789
Rejestracja: 13 sty 2014, o 19:58
Lokalizacja: Wrocław,Nowa Ruda, każde miejsce z internetem

Re: Status Wolny/W związku przy awatarze.

Post autor: ola39 » 28 lis 2018, o 16:49

ImaSumak pisze:
27 lis 2018, o 22:51

Olu, a który z Twoich argumentów był merytoryczny?
Wymieniałam je dokładnie w miarę mam je powtórzyć :
1 ) większa transparentność i czytelność wypowiedzi drugiej osoby - inaczej możesz się odnieść do treści zawartej w poście jeśli widzisz że dana osoba jest w związku. Podobnie jak podawanie ilości postów czy daty dołączenia mówi nam o danej foremce.
ImaSumak pisze:
27 lis 2018, o 22:51
Forum służy do rozmów i wymiany myśli. Istnieje wiele randkowych aplikacji. Ty mylisz adresy.
A skoro nie masz czasu zadawać zbędnych pytań... To może burdel od razu?
Nie mylę adresów. Dużo relacji urodziło się na tym forum - także moja jedna z dłuższych została zapoczątkowana tutaj.
Uczestniczę w dyskusjach w których bywają dziesiątki dziewczyn - nie będę pytała za każdym razem i zarazem sama bym nie chciała być pytana jaki jest mój status.

Jeśli bym miała na myśli seks ( "burdel") to bym to zawarła w swoim poście - jestem rzeczowa.
[/quote]
ImaSumak pisze:
27 lis 2018, o 22:51
A skoro już taki wątek, a i frytki się pojawiły, to może info kto posiada jaką super moc? Dajmy na to któraś z Pań ma super moc Niewidzialności Gdy Nikt na nią Nie Patrzy. No i super, bo jak inna Pani/e szuka akurat wspólniczki do napadu na bank ślepych, to masz jak znalazł!

Dlatego sądzę, że to bardzo istotna informacja życiowo i wiele by uprościła, Moderacjo.
???

Pozdrawiam
Ola
Everything be made as simple as possible, but not SIMPLER !
massgirlz
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 177
Rejestracja: 29 sty 2018, o 17:25

Re: Status Wolny/W związku przy awatarze.

Post autor: massgirlz » 28 lis 2018, o 19:35

ola39 pisze:
28 lis 2018, o 16:39
massgirlz pisze:
28 lis 2018, o 11:15
Jak na kogoś tak wysoko ceniącego sobie inteligencję, raczej z trudem przychodzi Ci przyjmowanie i analizowanie odmiennych od twojej, opinii pozostałych użytkowniczek.
Atakuj argumenty a nie osobę które je wypowiada, proszę.
Ola
To nie jest atak a jedynie zaobserwowany fakt, który potwierdzasz.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Status Wolny/W związku przy awatarze.

Post autor: ImaSumak » 28 lis 2018, o 21:34

ola39 pisze:
28 lis 2018, o 16:49
ImaSumak pisze:
27 lis 2018, o 22:51

Olu, a który z Twoich argumentów był merytoryczny?
Wymieniałam je dokładnie w miarę mam je powtórzyć :
1 ) większa transparentność i czytelność wypowiedzi drugiej osoby - inaczej możesz się odnieść do treści zawartej w poście jeśli widzisz że dana osoba jest w związku. Podobnie jak podawanie ilości postów czy daty dołączenia mówi nam o danej foremce.
ImaSumak pisze:
27 lis 2018, o 22:51
Forum służy do rozmów i wymiany myśli. Istnieje wiele randkowych aplikacji. Ty mylisz adresy.
A skoro nie masz czasu zadawać zbędnych pytań... To może burdel od razu?
Nie mylę adresów. Dużo relacji urodziło się na tym forum - także moja jedna z dłuższych została zapoczątkowana tutaj.
Uczestniczę w dyskusjach w których bywają dziesiątki dziewczyn - nie będę pytała za każdym razem i zarazem sama bym nie chciała być pytana jaki jest mój status.

Jeśli bym miała na myśli seks ( "burdel") to bym to zawarła w swoim poście - jestem rzeczowa.
ImaSumak pisze:
27 lis 2018, o 22:51
A skoro już taki wątek, a i frytki się pojawiły, to może info kto posiada jaką super moc? Dajmy na to któraś z Pań ma super moc Niewidzialności Gdy Nikt na nią Nie Patrzy. No i super, bo jak inna Pani/e szuka akurat wspólniczki do napadu na bank ślepych, to masz jak znalazł!

Dlatego sądzę, że to bardzo istotna informacja życiowo i wiele by uprościła, Moderacjo.
Ostatni akapit nie był do Ciebie Olu.

Pomyśl o dedykowanych aplikacjach. Tam se ustawisz do 5 km plus konieczne info i gra gitara. :)

Swoją drogą, to skoro wiele relacji zostało zapoczątkowanych na tym forum, to znaczy, że to działa.

Nie wszystkie knajpy muszą być fastfoodami. I to jest ok. :)
Pamietaj, że lepsze jest wrogiem dobrego.

A swoją drogą, to co jest zlego w pytaniu, czy odpowiadaniu, czy się z kimś jest czy nie? To jakieś obraźliwe hasło typu konstytucja?

Mnie ostatnio uczeń zapytał, czy mam męża. Odparlam, że nie, ale dziewczynę tak. Podziękował za info i poszedł. Korona z głowy nikomu nie spadła, a i stracilismy na to może z minutę naszego życia. Było warto, bo jego mina bezcenna. :D
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
osiol
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2192
Rejestracja: 17 sty 2006, o 00:00
Lokalizacja: znów gdzieś tam ;)

Re: Status Wolny/W związku przy awatarze.

Post autor: osiol » 29 lis 2018, o 01:44

Forum to forum, nawet jeśli ktoś tutaj poznał kogoś z kim krótszą lub dłuższą chwilę szedł przez życie, to nadal jest to forum a nie dom schadzek. Jesteś kimś zainteresowana - to wysil się trochę, poznaj, daj się poznać, może coś z tego wyjdzie, może nie - takie jest życie.
Czy wszyscy ludzie mają zacząć nosić na co dzień oznaczenia: wolny/wolna les/gej/heter/bi, tylko seks/stały związek/romans - bo ktoś mógłby być zainteresowany Panią z kiosku ale nie ma chęci aby dowiedzieć się czy w ogóle warto startować?
Jeśli ktoś jest w związku i "daje się uwieść" to po prostu ma na to ochotę. I jego status związkowy nie ma żadnego znaczenia. Nikogo nie da się uwieść na siłę. Jeśli ktoś kto Cię zainteresuje jest w związku i nie da się uwieść - takie ryzyko tej gry zwanej życiem. Jeśli ktoś jest wolny i nie da się uwieść to pojawi się postulat, żeby była kolejna informacja: wolna ale niezainteresowana?

Jakie znaczenie ma status osoby z którą rozmawia się o czymkolwiek innym niż: czy chcesz ze mną być? Te które są w związku mają lepsze tipy na zrobienie boskiego gulaszu? A te które są wolne lepiej znają się na modzie?

Dodatkowo: wszystkie Panie zainteresowane ogłoszeniem swojego statusu związkowego mogą to zrobić w podpisie. Nikt nie zabrania przecież. A podpis wyświetla się pod każdym postem autora.
Jasana
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 61
Rejestracja: 13 lip 2018, o 13:58

Re: Status Wolny/W związku przy awatarze.

Post autor: Jasana » 29 lis 2018, o 06:20

osiol pisze:
29 lis 2018, o 01:44
Forum to forum, nawet jeśli ktoś tutaj poznał kogoś z kim krótszą lub dłuższą chwilę szedł przez życie, to nadal jest to forum a nie dom schadzek. Jesteś kimś zainteresowana - to wysil się trochę, poznaj, daj się poznać, może coś z tego wyjdzie, może nie - takie jest życie.
Czy wszyscy ludzie mają zacząć nosić na co dzień oznaczenia: wolny/wolna les/gej/heter/bi, tylko seks/stały związek/romans - bo ktoś mógłby być zainteresowany Panią z kiosku ale nie ma chęci aby dowiedzieć się czy w ogóle warto startować?
Jeśli ktoś jest w związku i "daje się uwieść" to po prostu ma na to ochotę. I jego status związkowy nie ma żadnego znaczenia. Nikogo nie da się uwieść na siłę. Jeśli ktoś kto Cię zainteresuje jest w związku i nie da się uwieść - takie ryzyko tej gry zwanej życiem. Jeśli ktoś jest wolny i nie da się uwieść to pojawi się postulat, żeby była kolejna informacja: wolna ale niezainteresowana?

Jakie znaczenie ma status osoby z którą rozmawia się o czymkolwiek innym niż: czy chcesz ze mną być? Te które są w związku mają lepsze tipy na zrobienie boskiego gulaszu? A te które są wolne lepiej znają się na modzie?

Dodatkowo: wszystkie Panie zainteresowane ogłoszeniem swojego statusu związkowego mogą to zrobić w podpisie. Nikt nie zabrania przecież. A podpis wyświetla się pod każdym postem autora.
:pilka: :pilka:
abecaduo
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 483
Rejestracja: 2 wrz 2015, o 18:55

Re: Status Wolny/W związku przy awatarze.

Post autor: abecaduo » 29 lis 2018, o 15:20

Słyszałam, że te w związku lepiej gotują, bo eksperymentują na partnerach. O singlach szkoda gadać, jak ugotują wodę na herbatę, to już jest cud!
malina_grey
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 894
Rejestracja: 19 paź 2016, o 22:00

Re: Status Wolny/W związku przy awatarze.

Post autor: malina_grey » 29 lis 2018, o 20:45

abecaduo pisze:
29 lis 2018, o 15:20
Słyszałam, że te w związku lepiej gotują, bo eksperymentują na partnerach. O singlach szkoda gadać, jak ugotują wodę na herbatę, to już jest cud!
Mmmm, ale brednie :evil:
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Status Wolny/W związku przy awatarze.

Post autor: gimmeeverything » 29 lis 2018, o 22:12

akurat mam moment, więc obalę dwa posty:

1. osoby będące w związku niekoniecznie lepiej gotują. czasami nie gotują wcale (nigdy nie gotowałam, bo nie lubię i nawet długotrwałe parowanie tego nie zmieniło).
2. z manifestowania swojego statusu zupełnie nic nie wynika (wyraźne zajęta na moich profilach ani trochę nie zniechęca potencjalnych adoratorek - być może dlatego, że dodatkowo przystojna)

oraz butelkę whisky.
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
malina_grey
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 894
Rejestracja: 19 paź 2016, o 22:00

Re: Status Wolny/W związku przy awatarze.

Post autor: malina_grey » 29 lis 2018, o 22:53

gimmeeverything pisze:
29 lis 2018, o 22:12
akurat mam moment, więc obalę dwa posty:

1. osoby będące w związku niekoniecznie lepiej gotują. czasami nie gotują wcale (nigdy nie gotowałam, bo nie lubię i nawet długotrwałe parowanie tego nie zmieniło).
2. z manifestowania swojego statusu zupełnie nic nie wynika (wyraźne zajęta na moich profilach ani trochę nie zniechęca potencjalnych adoratorek - być może dlatego, że dodatkowo przystojna)

oraz butelkę whisky.
Nie zaszkodzi Ci obalenie całej flaszki ?
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Status Wolny/W związku przy awatarze.

Post autor: gimmeeverything » 30 lis 2018, o 00:23

malina_grey pisze:
29 lis 2018, o 22:53
Nie zaszkodzi Ci obalenie całej flaszki ?
zaszkodzi -

i o to chodzi.

:toast:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
ODPOWIEDZ