Pytanie do moderatorek...

Pierwszy dzień na forum? Zapraszamy do powitalni i zapoznania się z regulaminem forum. Bywalczynie mogą tu dzielić się opiniami i pomysłami dotyczącymi forum i portalu.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
jestemwloczega
super forma
super forma
Posty: 4605
Rejestracja: 22 maja 2010, o 07:46

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: jestemwloczega » 20 paź 2011, o 10:41

Drogie marinnaWR i shadowland – święta nie jestem, również zdarzy się bluzgać.
Chodzi mi tylko o to, ze nagminne, z premedytacja, złośliwe wypowiedzi tak wulgarne, nudzą mnie w każdym tego słowa znaczeniu.

Zaś jeśli chodzi o koczowisko w moim przypadku spełnia ono swoja funkcje – tym bardziej nie rozumiem, dlaczego zmuszona jestem widzieć wulgarne słownictwo w innych działach.
Dlatego w swoim imieniu to mówię – gdyby był Hyde Park – gdzie wchodzę na własna odpowiedzialność, lub nie wchodzę, wyglądałoby to zapewne inaczej. Gdyby wszystkie jazdy po sobie, po innych, wypowiedzi wulgarne z całymi wątkami wędrowały tam, myślę ze w 3-4 miesiące miałby ten dział najwięcej wątków. W ten oto sposób nauczyłoby się przede wszystkim pokory
Ps – a tak w ogóle – nie wszystkie foremki są na koczowisku - to i klną ile wlezie na ogóle
dla mnie jesteś smieciem, i nie podskakuj, stara .... bo cię załatwię ..... uważaj, zarazo ...... koralik
Awatar użytkownika
shadowland
super forma
super forma
Posty: 1824
Rejestracja: 1 maja 2005, o 00:00

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: shadowland » 20 paź 2011, o 11:13

jestemwloczega pisze:Drogie marinnaWR i shadowland – święta nie jestem, również zdarzy się bluzgać.
Chodzi mi tylko o to, ze nagminne, z premedytacja, złośliwe wypowiedzi tak wulgarne, nudzą mnie w każdym tego słowa znaczeniu.
a mnie nudzi 90% tematow poruszanych na forum a glupota niektorych watkow jest wprost zatrwazajaca i co z tym zrobic? :D
po prostu nie czytam, masochistka nie jestem
dla mnie dyskusja, w ktorej poleci troche malo cenzuralnych slow( zwroc uwage, ze w tej dyskusji nie uzywa sie wulgaryzmow jako przecinka tylko jest to wyraznie skrajnie negatywnego emocjonalnego stosunku do zjawiska) jest o niebo ciekawsza niz idiotyczne pitolenie nie- wiadomo- o- czym
Awatar użytkownika
jestemwloczega
super forma
super forma
Posty: 4605
Rejestracja: 22 maja 2010, o 07:46

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: jestemwloczega » 20 paź 2011, o 11:22

Jako przecinka nie - fakt. "To słowo" jest jedynym argumentem.
dla mnie jesteś smieciem, i nie podskakuj, stara .... bo cię załatwię ..... uważaj, zarazo ...... koralik
crystall
super forma
super forma
Posty: 1195
Rejestracja: 27 gru 2008, o 01:00

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: crystall » 20 paź 2011, o 20:51

shadowland pisze:jako, ze i ja uzylam kilku wularyzmow w tym watku- bije sie w piersi; ale z drugiej strony jak rozmawiac o agresywynym podejsciu do kobiecej seksualnosci jesli ono wlasnie tak na przestrzeni wiekow wygladalo- crystall wpisuje sie w szersze zjawisko, ktore zaklada, ze kobieca seksualnosc nalezy trzymac w ryzach( kobieta ma byc wierna, skromna, nie moze wygladac zbyt seksownie, trzeba jej wyciac narzady plciow( afryka),trzeba jej kazac wlozyc burke na glowe( afganistan) etc) a jesli nie to ostracyzm spoleczny zdegraduje ja do pozycji kogos, komu odmawia sie szacunku; a robi sie to wlasnie w taki sposob jak crystall- mantrujac te wulgaryzmy przepelnione nienawiscia i odraza, udowadniajac, ze ona sama sobie szacunek odebrala wiec mamy swiete prawo ja obrazac
a Ty jedno i to samo. gdzie ja twierdze ze kobieta nie moze miec seksualnosci, no gdzieee? !!! gdzie chce jej wycinac narzady płciowe??? Ty zdrowa jestes na umysle??? nie moja wina ze tak rozumiesz moje posty, widzisz w nich to co chcesz widziec. Ja po prostu nie toleruje zdrady w zwiazku i tyle! Bede krytykowac osoby rozwiazle i zaklamane, i niewazne czy to bedzie kobieta czy facet. poza tym ja jednak jezeli kogos obrazam to tylko te Wielkie Nieobecne (chyba... :wink: ) same zainteresowane Panie Prostytutki a nie konkretne Foremki, za to konkretne Foremki uwazaja ze maja prawo obrazac mnie. Hipokrytkami jestescie jak jeden mąż! Który facet wykłócałby sie na kilku stronach wątku o to, że drugi user napisał w poście "k...a"? :? :zygi:
crystall
super forma
super forma
Posty: 1195
Rejestracja: 27 gru 2008, o 01:00

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: crystall » 20 paź 2011, o 20:59

jestemwloczega pisze:Jako przecinka nie - fakt. "To słowo" jest jedynym argumentem.

bez przesady, juz nie rób ze mnie jakiegos menela a z siebie takiej swietej, bo tez piszesz na tym forum mase pierdol ze ni przypiał ni przyłatał czytac tego nie mozna!!! wielka swieta sie znalazla i jednego sie czepia! czep sie tematu a nie jednego słowa! obrazac to sie mnie nie wstydzisz, a tak cie niby raza pojedyncze wulgaryzmy! zreszta kogo ja tu bede nauczac! osoba o niskim ilorazie zawsze uzna wulgaryzm za bluzganie i nie bedzie w stanie pojac ze czasami wulgaryzmy sa uzywane jako srodki ekspresji, ze nie wszystko da sie zamienic eufemizmem! no ale skoro w zyciu zadnej porzadnej ksiazki nie przeczytalas, tylko wpisy na tym forum, to skad masz wiedziec takie rzeczy!
Awatar użytkownika
shadowland
super forma
super forma
Posty: 1824
Rejestracja: 1 maja 2005, o 00:00

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: shadowland » 20 paź 2011, o 21:10

crystall pisze:Bede krytykowac osoby rozwiazle i zaklamane, i niewazne czy to bedzie kobieta czy facet. poza tym ja jednak jezeli kogos obrazam to tylko te Wielkie Nieobecne (chyba... :wink: ) same zainteresowane Panie Prostytutki a nie konkretne Foremki, za to konkretne Foremki uwazaja ze maja prawo obrazac mnie. Hipokrytkami jestescie jak jeden mąż! Który facet wykłócałby sie na kilku stronach wątku o to, że drugi user napisał w poście "k...a"? :? :zygi:
no wlasnie- obrazasz prostytutki- a tu chyba nie mamy do czynienia ze zdrada i klamstwem; i co to w ogole za jezyk, ze kobieta sie szmaci? Ty robisz z niej szmate i ponizasz ja bo zalozylas sobie, ze ona powinna byc monogamiczna i wierna, a niby dlaczego? bo Ty tak chcesz? a moze jestes tak kiepska w lozku, ze wczesniej czy pozniej kazda Cie zdradzi- i co, bedziesz twierdzic, ze wszystkie kobiety to k..wy? ulge Ci to przynosi?
Awatar użytkownika
jestemwloczega
super forma
super forma
Posty: 4605
Rejestracja: 22 maja 2010, o 07:46

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: jestemwloczega » 20 paź 2011, o 21:15

crystall pisze:

bez przesady, juz nie rób ze mnie jakiegos menela
:cool:
dla mnie jesteś smieciem, i nie podskakuj, stara .... bo cię załatwię ..... uważaj, zarazo ...... koralik
crystall
super forma
super forma
Posty: 1195
Rejestracja: 27 gru 2008, o 01:00

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: crystall » 20 paź 2011, o 21:25

shadowland pisze:
crystall pisze:Bede krytykowac osoby rozwiazle i zaklamane, i niewazne czy to bedzie kobieta czy facet. poza tym ja jednak jezeli kogos obrazam to tylko te Wielkie Nieobecne (chyba... :wink: ) same zainteresowane Panie Prostytutki a nie konkretne Foremki, za to konkretne Foremki uwazaja ze maja prawo obrazac mnie. Hipokrytkami jestescie jak jeden mąż! Który facet wykłócałby sie na kilku stronach wątku o to, że drugi user napisał w poście "k...a"? :? :zygi:
no wlasnie- obrazasz prostytutki- a tu chyba nie mamy do czynienia ze zdrada i klamstwem; i co to w ogole za jezyk, ze kobieta sie szmaci? Ty robisz z niej szmate i ponizasz ja bo zalozylas sobie, ze ona powinna byc monogamiczna i wierna, a niby dlaczego? bo Ty tak chcesz? a moze jestes tak kiepska w lozku, ze wczesniej czy pozniej kazda Cie zdradzi- i co, bedziesz twierdzic, ze wszystkie kobiety to k..wy? ulge Ci to przynosi?

nie obrazam prostytutek, wyrazam tylko swoja a takze powszechna opinie spoleczenstwa na ich temat. uwazasz ze to co robia prostytutki to nie jest szmacenie sie? bo ja uwazam, ze jest. to jest ponizanie sie, robienie z siebie szmaty, szmaty ktora moze miec kazdy oblech jak tylko zapłaci. wspolczuje im ze sie tak szmaca, ze robia z siebie takie pojemniki na sperme. to jest obrzydliwa robota i pisze prawde. kanalarz ktory pracuje w ludzkich odchodach tez ma ohydna robote, tez nie ma sie czym chwalic. musi mi sie podobac taki sposob zarobkowania?
nie zakladam ze kobieta ma byc monogamiczna. watek dotyczyl dziewczyny tej prostytutki, ta dziewczyna pytala co bysmy zrobily na jej miejscu. ja jej odpisalam ze bym rzucila prostytutke, poniewaz od swojej partnerki wymagam monogamicznosci, wiernosci, kierowania sie przede wszystkim uczuciami a nie chcicą. inne kobiety mnie nie interesuja, niech robia co chcą, ale nie musze wszystkich szanowac, prawda? przeciez krzywdy im tym nie robie. co je moze obchodzic mój szacunek lub jego brak?
a jezeli chodzi o kwestie, czy jestem dobra czy zła w łózku ... :) widzisz shadow, jezeli wg Ciebie to ma byc wyznacznik czy jestesmy z kims, czy nie, czy kogos kochamy i jestesmy mu wierni, czy zdradzamy go i porzucamy, to gratuluje Ci priorytetow i podejscia do zycia :wink:
Awatar użytkownika
kociaczek-10
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 785
Rejestracja: 20 sty 2011, o 23:08
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: kociaczek-10 » 20 paź 2011, o 21:45

biedna, ale jakże sławna na wiele wątków prostytutka, która i tak zapewne ma wszystkie te opinie w dalekim poważaniu. :wink:
Nie kop kotka, nie kop kotka zły kolego! Zły kolego!
Awatar użytkownika
shadowland
super forma
super forma
Posty: 1824
Rejestracja: 1 maja 2005, o 00:00

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: shadowland » 20 paź 2011, o 21:50

nie, nie uwazam, ze to co robia prostytutki jest szmaceniem sie i to, ze ty uwazasz, ze to obrzydliwe nie znaczy, ze one maja uwazac tak samo; to, ze wpisujesz sie w "opinie spoleczenstwa" nie znaczy jeszcze, ze masz racje
co do seksu- jest bardzo istotny w zwiazku, nie wyobrazam sobie siebie w zwiazku, w ktorym ta sfera zle funkcjonuje, z pewnoscia wczesniej czy pozniej bym odeszla- jesli nie laczy nas lozko to przechodzimy na relacje przyjacielsko- kolezenska- nie wiem w imie czego mam byc wierna osobie, z ktora nie laczy mnie pozadanie, zwiazek siostrzany czy biale malzenstwo mnie nie interesuje
Awatar użytkownika
Rilla
super forma
super forma
Posty: 1927
Rejestracja: 2 kwie 2006, o 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: Rilla » 20 paź 2011, o 21:53

Przypominam, że ten wątek (jak i wiele innych) NIE SŁUŻY kolejnej dyskusji o prostytutkach i/lub rozwiązłości.
Crystall, Shadowland - dosyć, bo polecą warny.
Awatar użytkownika
jestemwloczega
super forma
super forma
Posty: 4605
Rejestracja: 22 maja 2010, o 07:46

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: jestemwloczega » 20 paź 2011, o 21:55

Rilla pisze:Przypominam, że ten wątek (jak i wiele innych) NIE SŁUŻY kolejnej dyskusji o prostytutkach i/lub rozwiązłości.
Crystall, Shadowland - dosyć, bo polecą warny.
Zapewne wiec sluzy do obrazania innych ?
dla mnie jesteś smieciem, i nie podskakuj, stara .... bo cię załatwię ..... uważaj, zarazo ...... koralik
crystall
super forma
super forma
Posty: 1195
Rejestracja: 27 gru 2008, o 01:00

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: crystall » 20 paź 2011, o 21:55

shadowland pisze:nie, nie uwazam, ze to co robia prostytutki jest szmaceniem sie i to, ze ty uwazasz, ze to obrzydliwe nie znaczy, ze one maja uwazac tak samo; to, ze wpisujesz sie w "opinie spoleczenstwa" nie znaczy jeszcze, ze masz racje
co do seksu- jest bardzo istotny w zwiazku, nie wyobrazam sobie siebie w zwiazku, w ktorym ta sfera zle funkcjonuje, z pewnoscia wczesniej czy pozniej bym odeszla- jesli nie laczy nas lozko to przechodzimy na relacje przyjacielsko- kolezenska- nie wiem w imie czego mam byc wierna osobie, z ktora nie laczy mnie pozadanie, zwiazek siostrzany czy biale malzenstwo mnie nie interesuje

One nie musza uwazac tego samego co ja, a ja mam prawo wygłosic swoja opinie!!! :D
czy seks jest bardzo wazny w zwiazku?- a to tez zalezy od człowieka, co jest dla niego najwazniejsze... :wink: dla Ciebie jest najwazniejszy, dla mnie nie (wazny ale nie najwazniejszy), a dla aseksa bedzie wrecz uciazliwy i niepozadany 8) ile ludzi, tyle opinii, dlatego uszanuj moją odnoscie cór koryntu i na tym zakonczmy ta dyskusje :wink:
Awatar użytkownika
jestemwloczega
super forma
super forma
Posty: 4605
Rejestracja: 22 maja 2010, o 07:46

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: jestemwloczega » 20 paź 2011, o 21:57

crystall pisze: i na tym zakonczmy ta dyskusje :wink:
AMEN
dla mnie jesteś smieciem, i nie podskakuj, stara .... bo cię załatwię ..... uważaj, zarazo ...... koralik
Awatar użytkownika
shadowland
super forma
super forma
Posty: 1824
Rejestracja: 1 maja 2005, o 00:00

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: shadowland » 20 paź 2011, o 22:03

jedyne co mozesz powiedziec jesli rzeczywiscie nie chcialabys nikogo obrazac to ze TY bys czula sie szmata bedac prostytutka a nie, ze one sa szmatami; ze Ciebie by to ponizalo a nie ze one sie ponizaja, ze Ty bys sie nazwala k...wa a nie ze one sa k...wami
a teraz te wszystkie posty moga poleciec do kosza;)
crystall
super forma
super forma
Posty: 1195
Rejestracja: 27 gru 2008, o 01:00

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: crystall » 20 paź 2011, o 22:13

shadowland pisze:jedyne co mozesz powiedziec jesli rzeczywiscie nie chcialabys nikogo obrazac to ze TY bys czula sie szmata bedac prostytutka a nie, ze one sa szmatami; ze Ciebie by to ponizalo a nie ze one sie ponizaja, ze Ty bys sie nazwala k...wa a nie ze one sa k...wami
a teraz te wszystkie posty moga poleciec do kosza;)

one obiektywnie sie szmaca, poniewaz ich czyny sa szmatławe.
Awatar użytkownika
doominika
super forma
super forma
Posty: 2912
Rejestracja: 14 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Londyn

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: doominika » 20 paź 2011, o 22:21

Mi sie nie podoba, ze ciekawe tematy laduja w Koszu ale jeszcze bardziej mi sie nie podobalo to co soba reprezentowaly. MOderacja ma tutaj pole do popisu i ja prosze abyscie korzystaly z dostepnych Wam srodkow aby utrzymac i ciekawe watki,
i rzeczowa dyskusje w nich. Powodzenia.
Btw. Proponuje wycinac takze wykropkowane bluzgi.
Viva la revolución
Awatar użytkownika
alexp
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 194
Rejestracja: 26 cze 2011, o 15:40
Lokalizacja: ok Wrocławia

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: alexp » 31 paź 2011, o 15:17

Chciałabym się zapytać dlaczego usunięto posta z linkiem do obrazka na kwejku w temacie "Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało?" Zbyt raził w oczy czy szokował?
Awatar użytkownika
oraya
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3055
Rejestracja: 16 lis 2008, o 01:00
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: oraya » 31 paź 2011, o 17:44

Zwyczajnie przekraczał granice dobrego smaku
"... ja nic nie sądzę, głowa mnie od tego boli. Źle robi na mózg"
Awatar użytkownika
alexp
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 194
Rejestracja: 26 cze 2011, o 15:40
Lokalizacja: ok Wrocławia

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: alexp » 31 paź 2011, o 18:22

Ahh granice ...
Awatar użytkownika
_yennefer_
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 70
Rejestracja: 9 maja 2011, o 18:51
Lokalizacja: wild east

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: _yennefer_ » 13 lis 2011, o 15:52

mam bardzo poważne pytanie: czym jest koczowisko i czemu tylko niektóre foremki mają do niego dostęp? ;>
Awatar użytkownika
doominika
super forma
super forma
Posty: 2912
Rejestracja: 14 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Londyn

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: doominika » 13 lis 2011, o 17:36

Koczowisko powstalo gdyz bylo zapotrzebowanie na miejsce bez moderacji. Taka wolna amerykanka. Aby uchronic sie jednak od najazdu trolli dzial zamknieto i moderatorki wpuszczaja tylko foremki, co do ktorych sa pewne i te, ktore wyraza taka chec. Nie chodzi o to,ze trzeba specjalnie prosic ale spora czesc dziewczyn nie chciala widziec tego dzialu wiec jest jak jest.
Viva la revolución
Awatar użytkownika
dubiduu
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 677
Rejestracja: 22 mar 2006, o 00:00

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: dubiduu » 14 lis 2011, o 22:01

doominika pisze:Koczowisko powstalo gdyz bylo zapotrzebowanie na miejsce bez moderacji. Taka wolna amerykanka. Aby uchronic sie jednak od najazdu trolli dzial zamknieto i moderatorki wpuszczaja tylko foremki, co do ktorych sa pewne i te, ktore wyraza taka chec. Nie chodzi o to,ze trzeba specjalnie prosic ale spora czesc dziewczyn nie chciala widziec tego dzialu wiec jest jak jest.
Racja, byłam przy tym i pamiętam. Z trudem wywalczone koczowisko powinno wystarczyć.
Nie ma co mnożyć bytów i tworzyć kolejnych działów, żeby kilka foremek mogło sobie pobluzgać i powytykać.
Zresztą myślę, że jak są chętne, to zawsze można sobie zrobić grupę na skype i tam sobie poubliżać. Albo się spotkać i popluć na buty.
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: zosia24 » 14 lis 2011, o 22:19

dubiduu pisze:
doominika pisze:Koczowisko powstalo gdyz bylo zapotrzebowanie na miejsce bez moderacji. Taka wolna amerykanka. Aby uchronic sie jednak od najazdu trolli dzial zamknieto i moderatorki wpuszczaja tylko foremki, co do ktorych sa pewne i te, ktore wyraza taka chec. Nie chodzi o to,ze trzeba specjalnie prosic ale spora czesc dziewczyn nie chciala widziec tego dzialu wiec jest jak jest.
Racja, byłam przy tym i pamiętam. Z trudem wywalczone koczowisko powinno wystarczyć.
Nie ma co mnożyć bytów i tworzyć kolejnych działów, żeby kilka foremek mogło sobie pobluzgać i powytykać.
Zresztą myślę, że jak są chętne, to zawsze można sobie zrobić grupę na skype i tam sobie poubliżać. Albo się spotkać i popluć na buty.
ale my w koczowisku nie bluzgamy, ani sobie nie ubliżamy 8)
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
m69r
Posty: 1
Rejestracja: 15 lis 2011, o 18:24

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: m69r » 15 lis 2011, o 18:40

Niestety nie jestem w stanie tego znaleźć, więc zwracam się o pomoc tutaj - jak zgłosić fałszywy profil? Czy profile w jakiś sposób są moderowane?
Awatar użytkownika
pure_morning
super forma
super forma
Posty: 4885
Rejestracja: 15 paź 2006, o 00:00

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: pure_morning » 20 lis 2011, o 16:32

doominika pisze:uchronic sie jednak od najazdu trolli dzial zamknieto i moderatorki wpuszczaja tylko foremki, co do ktorych sa pewne
hm...jestem pewna :cool:
"Są rzeczy na niebie i ziemi..."
Awatar użytkownika
tsundere
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 473
Rejestracja: 9 sty 2010, o 11:26
Lokalizacja: cztery ściany

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: tsundere » 29 lis 2011, o 21:41

Nie o forum, ale: czy ktoś nadzoruje dział ogłoszeń, bo pojawiają się tam sex ogłoszenia od facetów, niektóre ewidentnie męskie a inne trudne do wyczytania płci nadawcy, ale też jakby bardziej wskazujące na mężczyznę szukającego seksu. :roll:
Nie wklejam linków, chcę tylko wiedzieć czy jest tam jakiś anioł stróż :D
Awatar użytkownika
Flimpe_L
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 851
Rejestracja: 29 sie 2010, o 13:41

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: Flimpe_L » 29 lis 2011, o 23:53

uhmm, właśnie. I ortograficzno - antyobleśny by się przydał...
Cała Polska Śpiewa Sąsiadom!;)
skatty
Posty: 1
Rejestracja: 9 gru 2011, o 16:49

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: skatty » 9 gru 2011, o 16:54

Nie wiem, gdzie indziej to napisać. Zmieniałam adres e-mailowy na swoim koncie na forum. Konto jest dezaktywowane i dostałam link aktywacyjny na maila. Klikam na link i otwiera mi po prostu stronę główną forum i nadal nie mogę się logować. Kiedy klikam przy logowaniu "wyślij ponownie link aktywacyjny", to otwiera mi się pusta strona. Musiałam się an nowo rejestrować, żeby móc tutaj napisać me pytanie. Czy wie ktoś jak temu zaradzić?
Awatar użytkownika
violka67
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 755
Rejestracja: 23 sty 2010, o 05:18

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: violka67 » 20 gru 2011, o 19:10

Czy ktos mi powie, dlaczego opcja szybkiego wpisu na blogu mi nie dziala, albo dziala od przypadku do przypadku??? :evil:
Wrrrrr.....
"Kobieto, jezeli nie mozesz byc gwiazda na niebie, badz przynajmniej lampa naftowa w domu!"
ODPOWIEDZ