Pytanie do moderatorek...

Pierwszy dzień na forum? Zapraszamy do powitalni i zapoznania się z regulaminem forum. Bywalczynie mogą tu dzielić się opiniami i pomysłami dotyczącymi forum i portalu.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
tygrysica3
super forma
super forma
Posty: 2036
Rejestracja: 13 cze 2010, o 17:30

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: tygrysica3 » 13 lip 2015, o 12:23

Alpha pisze: Raczej na egzorcyzmy :twisted: :cool: :pilka:
...może nie na forum, ale to już było "praktykowane" :cool: :wink:

http://www.se.pl/wiadomosci/swiat/ksiad ... 63241.html
Jak tygrysica bądź co pręży się, wygina gdy czuje świeży łup, gdy na niej jest zwierzyna ;)
Awatar użytkownika
Interlokutorka
super forma
super forma
Posty: 1018
Rejestracja: 8 mar 2014, o 12:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: Interlokutorka » 18 lip 2015, o 20:03

Alfa_Omega pisze:Rozumiem, że na forum można a nawet wskazane jest bronić facetów bardziej niż niepodległości ale ciągnąć z nich łacha to już nie, i dlatego temat o tym co by (teoretycznie) woleli został usunięty? Czyżby urzędujących tutaj panów i ich wielbicielki uraził? :cool:
Pewnie chodzi o to, by użytkowniczki forum adresowanego do osób, które domagają się tolerancji, same nie wykazywały się jej brakiem :cool: A więc wskazane jest bronić facetów i nadstawiać drugi policzek, i dobrze, że tylko policzek...

Przejrzałam, co na forum zostało po burzy ze środka tygodnia, której nie miałam czasu śledzić na bieżąco. I co widzę... dwu foremek, z których poglądami najbardziej się identyfikowałam, już nie ma.

To wprawdzie cytat skądinąd, ale na temat:
ImaSumak pisze:Nie mniej istotną rzeczą jest fakt, że czytając kogoś nie widzimy jego miny, gestów etc. więc niekoniecznie jest tak, że ktoś chce "przywalić" (jeśli z góry zakładamy, że coś jest przeciwko nam), że kpi z nas, czy chce nas ośmieszyć. Dystans, analiza i poznanie, to podstawa.
Cytat na temat, bo odnośnie dyskusji na temat czy to dobrze / źle, że się sypiało / nie sypiało z facetami. Wiesz Imo, nigdy nie przespałam się z żadnym facetem, choć miewałam chłopaków, i to nawet tak na parę lat. Po prostu nie, a nie znaczyło nie. I jakoś nigdy nie uważałam tego za niestosowne, nie uważałam i nie uważam, żebym coś straciła. I teraz, gdy rozmawiam o tym na forum dla lesbijek (sic!), to się mnie przekonuje, że może jednak powinnam żałować i tym podobne bzdety.

Nie dziwię się wcale rozżaleniu Alteny... czy to wciąż jest forum dla lesbijek?
To ważne dokąd płyniesz, a nie skąd https://www.youtube.com/watch?v=W5DegZrdPjU
adama
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 971
Rejestracja: 12 sie 2014, o 23:07

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: adama » 18 lip 2015, o 20:29

Interlokutorko, facet na tym forum powinien być (z założenia) osobą wzbudzającą może i sympatię, ale nie namiętność ;)
Awatar użytkownika
Alpha
super forma
super forma
Posty: 3548
Rejestracja: 9 cze 2012, o 22:00

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: Alpha » 18 lip 2015, o 20:48

adama pisze:Interlokutorko, facet na tym forum powinien być (z założenia) osobą wzbudzającą może i sympatię, ale nie namiętność ;)
Byłoby sympatycznie, jakby z założenia, na tym forum, lesbijki nie kłóciły się o samopoczucie facetów. Ci panowie, którzy odwiedzają forum, muszą mieć niezły ubaw. Bi i hetero mają swoje miejsce : Z mężczyzną w tle i tam mogą wymieniać się uwagami jak dobrze z nimi i jak bez nich źle a pozostałe panie niekoniecznie chcą mieć wydrapywane oczy za niechęć do przeciwnej płci, jakkolwiek prezentowaną.
No i więcej poczucia humoru dziewczęta. Dowcip, nawet kiepski, wciąż jest tylko dowcipem a nie kijem w mrowisku czy, co gorsza, sztandarem, na polu bitwy.
..życie jest wierzchowcem, który nie znosi tchórzliwego jeźdźca
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: zosia24 » 19 lip 2015, o 03:56

Jezeli chcecie gadac glupoty o penisach i ich rozmiarach, to prosze sie przeniesc na strone gejowo.pl

Powtarzam jeszcze raz, usuniecie tematu nie mialo na celu zadbanie o samopoczucie facetow.

To, ze omega ma cos nie tak z glowa, to nie znaczy, ze mamy tolerowac kazdy jej zalozony watek.
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
Awatar użytkownika
Alpha
super forma
super forma
Posty: 3548
Rejestracja: 9 cze 2012, o 22:00

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: Alpha » 19 lip 2015, o 10:50

zosia24 pisze:Jezeli chcecie gadac glupoty o penisach i ich rozmiarach, to prosze sie przeniesc na strone gejowo.pl

Powtarzam jeszcze raz, usuniecie tematu nie mialo na celu zadbanie o samopoczucie facetow.

To, ze omega ma cos nie tak z glowa, to nie znaczy, ze mamy tolerowac kazdy jej zalozony watek.
Stwierdzanie, że ktoś ma coś z głową jest kolejnym dowodem, że na moderatorkę się nie nadajesz absolutnie, zosiu24, za podobne określenia forumek do forumek (nie funkcyjnych, rzecz jasna) wylatywały całe wątki i sypały się bany.
..życie jest wierzchowcem, który nie znosi tchórzliwego jeźdźca
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: biedronca » 19 lip 2015, o 11:17

A właściwie dlaczego bi i hetero miałyby być zepchnięte tylko do działu "z mężczyzną w tle". U mnie akurat żadnego mężczyzny w tle nie ma, chociaż nadal niektórych lubię. Podejrzewam nawet, że są les, które mężczyzn lubią a nawet kochają. Kamienowanie kogoś za wyrażenie sympatii do mężczyzn wydaje mi się objawem patologicznym. Poza tym podejrzewam, że taka osoba może wcale nie być les, tylko za bardzo się mężczyzn boi, żeby z nimi być. Prawdopodobieństwo że nadal będzie chciała być z kobietami jak już sobie poradzi ze swoimi problemami - jak u ogółu społeczeństwa - jakieś 10%.
Awatar użytkownika
Interlokutorka
super forma
super forma
Posty: 1018
Rejestracja: 8 mar 2014, o 12:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: Interlokutorka » 19 lip 2015, o 13:44

biedronca pisze:A właściwie dlaczego bi i hetero miałyby być zepchnięte tylko do działu "z mężczyzną w tle".
Bo ten portal w haśle reklamowym ma "Jesteś lesbijką? Kobiety Kobietom to azyl dla Ciebie". Tyle jest portali dla kobiet hetero / bi, gdzie mogą się pozachwycać facetami - czy muszą robić to tu?
biedronca pisze:Kamienowanie kogoś za wyrażenie sympatii do mężczyzn wydaje mi się objawem patologicznym.
Nie rozumiesz. Tu chodzi o powód tej sympatii. Jeśli facet jest na poziomie, jest "spoko", kulturalny, to OK. Ale wyrażana tu sympatia dla facetów to sympatia dla nich tylko dlatego, że są facetami. Takie przeciwieństwo mizoginii: często wyraża się zachwyt facetami tylko z powodu ich płci, a kobietami się pogardza również tylko dlatego, że są kobietami, odmawia im się z tego powodu umiejętności intelektualnych. Nie wiem, jak innym, ale chodzi mi o tego typu motywy.
biedronca pisze:Poza tym podejrzewam, że taka osoba może wcale nie być les, tylko za bardzo się mężczyzn boi, żeby z nimi być. Prawdopodobieństwo że nadal będzie chciała być z kobietami jak już sobie poradzi ze swoimi problemami - jak u ogółu społeczeństwa - jakieś 10%.
Ciekawe, jak oszacowałaś to prawdopodobieństwo, może mogłabyś wytłumaczyć? ;-) Swoją drogą niektórzy oceniają wielkość populacji homo właśnie na 10%. :lol:
To ważne dokąd płyniesz, a nie skąd https://www.youtube.com/watch?v=W5DegZrdPjU
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: ImaSumak » 19 lip 2015, o 13:50

biedronca pisze:A właściwie dlaczego bi i hetero miałyby być zepchnięte tylko do działu "z mężczyzną w tle". U mnie akurat żadnego mężczyzny w tle nie ma, chociaż nadal niektórych lubię. Podejrzewam nawet, że są les, które mężczyzn lubią a nawet kochają. Kamienowanie kogoś za wyrażenie sympatii do mężczyzn wydaje mi się objawem patologicznym. Poza tym podejrzewam, że taka osoba może wcale nie być les, tylko za bardzo się mężczyzn boi, żeby z nimi być. Prawdopodobieństwo że nadal będzie chciała być z kobietami jak już sobie poradzi ze swoimi problemami - jak u ogółu społeczeństwa - jakieś 10%.
Coz, nagonka tu na Ciebie byla straszna i az przykro bylo czytac. Nie czujesz sie czasem jak tanczaca z wilkami?
Co do Twojego postu, zgadzam sie z nim calkowicie. Brakuje mi tylko takiej wisienki na torcie w postaci linku do wynikow badan lub autora i tytulu ksiazki. Czy tez to wyniki Twoich badan te 10%?
Lubię kiedy kobieta...
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: biedronca » 19 lip 2015, o 14:01

Interlokutorka pisze:
biedronca pisze:Poza tym podejrzewam, że taka osoba może wcale nie być les, tylko za bardzo się mężczyzn boi, żeby z nimi być. Prawdopodobieństwo że nadal będzie chciała być z kobietami jak już sobie poradzi ze swoimi problemami - jak u ogółu społeczeństwa - jakieś 10%.
Ciekawe, jak oszacowałaś to prawdopodobieństwo, może mogłabyś wytłumaczyć? ;-) Swoją drogą niektórzy oceniają wielkość populacji homo właśnie na 10%. :lol:
Właśnie tak - skoro wielkość populacji homo to 10%, to prawdopodobieństwo, że w jakiejś przypadkowej grupie dana kobieta jest lesbijką, to właśnie 10% (i ja się przy tych 10% nie upieram, fajnie byłoby o tym podyskutować, ale może w innym wątku :)).
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: biedronca » 19 lip 2015, o 14:07

ImaSumak pisze: Coz, nagonka tu na Ciebie byla straszna i az przykro bylo czytac. Nie czujesz sie czasem jak tanczaca z wilkami?
Dzięki Ima :)
Była straszne i było przykro do tego stopnia, że dla higieny psychicznej poblokowałam najbardziej chamskie formeki. Chociaż to była trudna decyzja, bo zaprzecza idei dyskusji. Dobrze by było, żeby moderatorki trochę bardziej zadbały o poziom rozmowy, żeby nie trzeba było się uciekać do tak ostatecznych środków.
Awatar użytkownika
Interlokutorka
super forma
super forma
Posty: 1018
Rejestracja: 8 mar 2014, o 12:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: Interlokutorka » 19 lip 2015, o 14:14

biedronca pisze: Właśnie tak - skoro wielkość populacji homo to 10%, to prawdopodobieństwo, że w jakiejś przypadkowej grupie dana kobieta jest lesbijką, to właśnie 10% (i ja się przy tych 10% nie upieram, fajnie byłoby o tym podyskutować, ale może w innym wątku :)).
Czyli uważasz, że odsetek lesbijek w grupie kobiet "sympatyzujących" ;-) z facetami tylko z powodu ich płci jest taki sam, jak w grupie kobiet nie uważających, że facetom należy się "cześć i chwała" jedynie z powodu noszenia przez nich spodni? Innymi słowy, że stosunek kobiet do facetów jest niezależny od kobiecej orientacji? Ciekawe.... ;-)
To ważne dokąd płyniesz, a nie skąd https://www.youtube.com/watch?v=W5DegZrdPjU
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: biedronca » 19 lip 2015, o 14:29

Interlokutorka pisze:
biedronca pisze: Właśnie tak - skoro wielkość populacji homo to 10%, to prawdopodobieństwo, że w jakiejś przypadkowej grupie dana kobieta jest lesbijką, to właśnie 10% (i ja się przy tych 10% nie upieram, fajnie byłoby o tym podyskutować, ale może w innym wątku :)).
Czyli uważasz, że odsetek lesbijek w grupie kobiet "sympatyzujących" ;-) z facetami tylko z powodu ich płci jest taki sam, jak w grupie kobiet nie uważających, że facetom należy się "cześć i chwała" jedynie z powodu noszenia przez nich spodni? Innymi słowy, że stosunek kobiet do facetów jest niezależny od kobiecej orientacji? Ciekawe.... ;-)
Oczywiście. Dlaczego miałoby być inaczej. Orientacja nie ma żadnego związku z poglądami.

Z orientacją psychoseksualną rodzisz się, albo kształtuje się zaraz na początku życia. Potem możesz mieć różne doświadczenia, możesz spotykać fajnych normalnych facetów, możesz też spotkać psychopatów, którzy skrzywdzą tak, że będziesz się ich bała i nienawidziła. Możesz też być wychowywana w różny sposób, w różnych środowiskach. Ale to, że jesteś lesbijką, albo nie już tam jest i nic tego nie zmieni. Nawet jeżeli jest to sprzeczne z Twoimi poglądami, albo z tym, czego byś chciała, jak według Ciebie powinno wyglądać Twoje życie. Orientacji nie wybierasz, w zależności od tego, czego byś chciała, ona już tam jest, w środku, jak kolor oczu.
Awatar użytkownika
Interlokutorka
super forma
super forma
Posty: 1018
Rejestracja: 8 mar 2014, o 12:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: Interlokutorka » 19 lip 2015, o 14:39

biedronca pisze: Właśnie tak - skoro wielkość populacji homo to 10%, to prawdopodobieństwo, że w jakiejś przypadkowej grupie dana kobieta jest lesbijką, to właśnie 10%.
Tylko jeśli "przypadkowo" wybierzemy grupę kobiet hetero, to nie znajdziemy w niej 10% les, chyba nie znajdziemy tam żadnej o ile się nie mylę... ;-) No chyba że faktycznie istnienie lesbijek to jedynie "urban legend".
To ważne dokąd płyniesz, a nie skąd https://www.youtube.com/watch?v=W5DegZrdPjU
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: biedronca » 19 lip 2015, o 14:45

Interlokutorka pisze:
biedronca pisze: Właśnie tak - skoro wielkość populacji homo to 10%, to prawdopodobieństwo, że w jakiejś przypadkowej grupie dana kobieta jest lesbijką, to właśnie 10%.
Tylko jeśli "przypadkowo" wybierzemy grupę kobiet hetero, to nie znajdziemy w niej 10% les, chyba nie znajdziemy tam żadnej o ile się nie mylę... ;-) No chyba że faktycznie istnienie lesbijek to jedynie "urban legend".
Wybacz, ale ja nie widzę, żebyś odniosła się do czegokolwiek, co napisałam. Ani żeby w tym co napisałaś była choć odrobina sensu :?
Awatar użytkownika
Interlokutorka
super forma
super forma
Posty: 1018
Rejestracja: 8 mar 2014, o 12:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: Interlokutorka » 19 lip 2015, o 14:49

biedronca pisze: Oczywiście. Dlaczego miałoby być inaczej. Orientacja nie ma żadnego związku z poglądami.
Doprawdy? Ciekawe, jak sobie wyobrażasz sypianie kobiety z facetem, którego kobieta nie szanuje za to, że facet pogardza kobietami, za to, że uważa je za zdobycze, służące, opiekunki, sprzątaczki dla facetów... Sypianie z wyboru, nie w skutek gwałtu.
biedronca pisze: Wybacz, ale ja nie widzę, żebyś odniosła się do czegokolwiek, co napisałam. Ani żeby w tym co napisałaś była choć odrobina sensu.
Ja za to nie widzę sensu w sformułowaniu "w przypadkowej grupie". ;-) Mam wrażenie, że nadużywasz słowo "przypadkowa" - ale to Ty w końcu prowadzisz badania naukowe, nie ja. ;-)
To ważne dokąd płyniesz, a nie skąd https://www.youtube.com/watch?v=W5DegZrdPjU
Awatar użytkownika
Alpha
super forma
super forma
Posty: 3548
Rejestracja: 9 cze 2012, o 22:00

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: Alpha » 19 lip 2015, o 14:54

Biedronco czy mogłabyś podać źródła swoich szacunków, dotyczących populacji homo? Czy te wartości dotyczą populacji homo ogółem czy tylko kobiet? :wink:
..życie jest wierzchowcem, który nie znosi tchórzliwego jeźdźca
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: ImaSumak » 19 lip 2015, o 15:46

biedronca pisze:
ImaSumak pisze: Coz, nagonka tu na Ciebie byla straszna i az przykro bylo czytac. Nie czujesz sie czasem jak tanczaca z wilkami?
Dzięki Ima :)
Była straszne i było przykro do tego stopnia, że dla higieny psychicznej poblokowałam najbardziej chamskie formeki. Chociaż to była trudna decyzja, bo zaprzecza idei dyskusji. Dobrze by było, żeby moderatorki trochę bardziej zadbały o poziom rozmowy, żeby nie trzeba było się uciekać do tak ostatecznych środków.
Cala przyjemnosc po mojej stronie. :) Co z linkiem lub autorem i tytulem ksiazki o ktory prosilam? Gdzie znajde wyniki badan ktore przytaczasz?
Lubię kiedy kobieta...
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: biedronca » 19 lip 2015, o 22:07

ImaSumak pisze:Co z linkiem lub autorem i tytulem ksiazki o ktory prosilam? Gdzie znajde wyniki badan ktore przytaczasz?
Jakie ja badania przytaczam? :shock:
justsomebody10
super forma
super forma
Posty: 2128
Rejestracja: 15 mar 2014, o 17:54

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: justsomebody10 » 19 lip 2015, o 22:09

Interlokutorka pisze:
biedronca pisze:A właściwie dlaczego bi i hetero miałyby być zepchnięte tylko do działu "z mężczyzną w tle".
Bo ten portal w haśle reklamowym ma "Jesteś lesbijką? Kobiety Kobietom to azyl dla Ciebie". Tyle jest portali dla kobiet hetero / bi, gdzie mogą się pozachwycać facetami - czy muszą robić to tu?

Otóż to. Jest multum różnych for, stron, gdzie każdy może opiewać zalety heteryków - czy to mężczyzn, czy to kobiet, i po co takie tematy na forum, jednym z nielicznych, dla lesbijek. Kiedy udzielałam się dawno temu na innych forach, to dość często zostawałam "dyscyplinowana", ze to nie forum dla homoseksualistów i wspominanie o swojej orientacji, albo polemizowanie z homofobami, równocześnie reprezentując tę mniejszość, jest niemile widziane. Czy naprawdę nie może być miejsca w sieci, gdzie nie ma mężczyzn i tematów z nimi związanych. I wcale nie chodzi tu o głupią obawę, czy ktoś aby na pewno jest les, czy nie, tylko o zwykłe wytchnienie od nadmiaru męskości w otoczeniu?
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: ImaSumak » 19 lip 2015, o 22:16

Biedronca, tu:
biedronca pisze:A właściwie dlaczego bi i hetero miałyby być zepchnięte tylko do działu "z mężczyzną w tle". U mnie akurat żadnego mężczyzny w tle nie ma, chociaż nadal niektórych lubię. Podejrzewam nawet, że są les, które mężczyzn lubią a nawet kochają. Kamienowanie kogoś za wyrażenie sympatii do mężczyzn wydaje mi się objawem patologicznym. Poza tym podejrzewam, że taka osoba może wcale nie być les, tylko za bardzo się mężczyzn boi, żeby z nimi być. Prawdopodobieństwo że nadal będzie chciała być z kobietami jak już sobie poradzi ze swoimi problemami - jak u ogółu społeczeństwa - jakieś 10%.
Lubię kiedy kobieta...
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: biedronca » 19 lip 2015, o 22:21

justsomebody10 pisze:
Interlokutorka pisze:
biedronca pisze:A właściwie dlaczego bi i hetero miałyby być zepchnięte tylko do działu "z mężczyzną w tle".
Bo ten portal w haśle reklamowym ma "Jesteś lesbijką? Kobiety Kobietom to azyl dla Ciebie". Tyle jest portali dla kobiet hetero / bi, gdzie mogą się pozachwycać facetami - czy muszą robić to tu?

Otóż to. Jest multum różnych for, stron, gdzie każdy może opiewać zalety heteryków - czy to mężczyzn, czy to kobiet, i po co takie tematy na forum, jednym z nielicznych, dla lesbijek. Kiedy udzielałam się dawno temu na innych forach, to dość często zostawałam "dyscyplinowana", ze to nie forum dla homoseksualistów i wspominanie o swojej orientacji, albo polemizowanie z homofobami, równocześnie reprezentując tę mniejszość, jest niemile widziane. Czy naprawdę nie może być miejsca w sieci, gdzie nie ma mężczyzn i tematów z nimi związanych. I wcale nie chodzi tu o głupią obawę, czy ktoś aby na pewno jest les, czy nie, tylko o zwykłe wytchnienie od nadmiaru męskości w otoczeniu?
Więc uważasz, że kopiowanie zachowań homofobów jest w porządku?
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: biedronca » 19 lip 2015, o 22:24

ImaSumak pisze:Biedronca, tu:
biedronca pisze:A właściwie dlaczego bi i hetero miałyby być zepchnięte tylko do działu "z mężczyzną w tle". U mnie akurat żadnego mężczyzny w tle nie ma, chociaż nadal niektórych lubię. Podejrzewam nawet, że są les, które mężczyzn lubią a nawet kochają. Kamienowanie kogoś za wyrażenie sympatii do mężczyzn wydaje mi się objawem patologicznym. Poza tym podejrzewam, że taka osoba może wcale nie być les, tylko za bardzo się mężczyzn boi, żeby z nimi być. Prawdopodobieństwo że nadal będzie chciała być z kobietami jak już sobie poradzi ze swoimi problemami - jak u ogółu społeczeństwa - jakieś 10%.
Nie, nie przytaczam żadnych badań. Raczej common knowledge. Może być nieścisła, ale nie sądzę, żeby zmieniło sens mojej wypowiedzi, jeśli w rzeczywistości w społeczeństwie jest 2% albo 20% osób homoseksualnych.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: ImaSumak » 19 lip 2015, o 22:25

biedronca pisze:
ImaSumak pisze:Biedronca, tu:
biedronca pisze:A właściwie dlaczego bi i hetero miałyby być zepchnięte tylko do działu "z mężczyzną w tle". U mnie akurat żadnego mężczyzny w tle nie ma, chociaż nadal niektórych lubię. Podejrzewam nawet, że są les, które mężczyzn lubią a nawet kochają. Kamienowanie kogoś za wyrażenie sympatii do mężczyzn wydaje mi się objawem patologicznym. Poza tym podejrzewam, że taka osoba może wcale nie być les, tylko za bardzo się mężczyzn boi, żeby z nimi być. Prawdopodobieństwo że nadal będzie chciała być z kobietami jak już sobie poradzi ze swoimi problemami - jak u ogółu społeczeństwa - jakieś 10%.
Nie, nie przytaczam żadnych badań. Raczej common knowledge. Może być nieścisła, ale nie sądzę, żeby zmieniło sens mojej wypowiedzi, jeśli w rzeczywistości w społeczeństwie jest 2% albo 20% osób homoseksualnych.
A skąd informacja na ten temat? Podasz jakieś źródła?
Lubię kiedy kobieta...
justsomebody10
super forma
super forma
Posty: 2128
Rejestracja: 15 mar 2014, o 17:54

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: justsomebody10 » 19 lip 2015, o 22:41

biedronca pisze:
Więc uważasz, że kopiowanie zachowań homofobów jest w porządku?
Nie, ale po prostu dziwię się, dlaczego na forum dla lesbijek musza istnieć jakieś specjalne względy dla mężczyzn, a w ogóle po co ich obecność, skoro są wszędzie indziej, czyli na 99.99% innych for. Chodzi o zwykłe wytchnienie od nich.
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: biedronca » 19 lip 2015, o 23:03

justsomebody10 pisze:
biedronca pisze:
Więc uważasz, że kopiowanie zachowań homofobów jest w porządku?
Nie, ale po prostu dziwię się, dlaczego na forum dla lesbijek musza istnieć jakieś specjalne względy dla mężczyzn, a w ogóle po co ich obecność, skoro są wszędzie indziej, czyli na 99.99% innych for. Chodzi o zwykłe wytchnienie od nich.
Nie muszą istnieć. Ale niektórzy mogą po prostu być zdania, że ocenianie kogoś ze względu na płeć jest oburzające i prymitywne. I tyle.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: ImaSumak » 20 lip 2015, o 01:49

biedronca pisze:
justsomebody10 pisze:
biedronca pisze:
Więc uważasz, że kopiowanie zachowań homofobów jest w porządku?
Nie, ale po prostu dziwię się, dlaczego na forum dla lesbijek musza istnieć jakieś specjalne względy dla mężczyzn, a w ogóle po co ich obecność, skoro są wszędzie indziej, czyli na 99.99% innych for. Chodzi o zwykłe wytchnienie od nich.
Nie muszą istnieć. Ale niektórzy mogą po prostu być zdania, że ocenianie kogoś ze względu na płeć jest oburzające i prymitywne. I tyle.
:)
Bardzo kiepsko odnalazłeś się w roli kobiety na tym forum. Bardzo kiepsko również idzie ci edukowanie. Psycholog będzie z ciebie żaden, ale to fakt, że co ubawiłeś nas swoimi wpisami, to bezcenne :)

Ten nick jest już oczywiście spalony.
Jako zaś, że robimy zakłady (a może kiedyś również ankietę badawczą nad osobnikami płci męskiej nieprzystosowanymi społecznie) i podpowiesz nam, która wersja jest prawdziwa?:

Jestem facetem podszywającym się za kobietę na forum lesbijskim bo:
A. Matka mnie nie kochała, ojciec mną gardził,
B. Kobiety mnie wyśmiewają i wstydzę się ich. Moją największą przyjaciółką jest moja ręka,
C. Mój penis jest mały i przekręca się w lewo,
D. W realu nikt nie chce mnie słuchać, bo jestem gruby i mam kostropatą twarz i wszyscy uważają mnie za głupka,
E. Bóg mi nakazał,
F. Inne, jestem na to za mądry i wy głupie lesbijki nigdy się nie domyślicie.

Bądź tak łaskaw i odpowiedz. Nie odchodź bez słowa, bo na jedną z opcji postawiłam pieniądze. Będę więc bardzo wdzięczna :)
Lubię kiedy kobieta...
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: biedronca » 20 lip 2015, o 06:07

Ima, a może by tak postarać się o jakieś niewirtualne życie? Niewirtualne wyimaginowane sukcesy? Idź na spacer, zaadoptuj kota, może poczujesz się lepiej.
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: biedronca » 20 lip 2015, o 06:42

Takie małe ogłoszenie - bycie fałszywą ze mną się nie sprawdzi. Ja jestem kamikadze i piszę, co myślę niezależnie co ktoś sobie pomyśli. Więc można ode mnie wyciągnąć moje opinie bez grania w prymitywne gierki, bo nie wstydzę się siebie i moich poglądów :)

I jeszcze smutny wniosek - to co uchodzi za najbardziej męskie, to moje feministyczne i rownosciowe poglądy. Nawet tutaj feminizm jest fuj. Grupa wykluczona też chce wykluczać. Nietolerancyjne zachowania nie są złe same w sobie. Są złe, bo uderzają we mnie, a jeśli mam szansę, odwrócę wektor i przyłożę innym. Może to co piszę to walka z wiatrakami, a może ktoś przeczyta i zacznie myśleć trochę inaczej.
Awatar użytkownika
osiol
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2192
Rejestracja: 17 sty 2006, o 00:00
Lokalizacja: znów gdzieś tam ;)

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: osiol » 20 lip 2015, o 16:07

:hahaha: :hahaha:
ODPOWIEDZ