Pytanie do moderatorek...

Pierwszy dzień na forum? Zapraszamy do powitalni i zapoznania się z regulaminem forum. Bywalczynie mogą tu dzielić się opiniami i pomysłami dotyczącymi forum i portalu.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Nisus
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 385
Rejestracja: 1 lip 2007, o 00:00
Lokalizacja: Ultima Thule

Post autor: Nisus » 29 cze 2008, o 19:13

doominika pisze:BYc moze to zalegla poczta, ktora Ci nie przychodzila gdy nie dzialaly powiadomienia. Zobacz doklanie naglowki i tresc i jesli to jednak cos innego daj znac prosze.
Nie, istotnie to zaległe powiadomienia są. Nie przyszło mi do głowy, żeby wcześniej sprawdzić nagłówki :oops: .
[url=http://www.youtube.com/watch?v=1w1l1q7WUaA]Nie mów do mnie Misiu...[/url]
Awatar użytkownika
wiedzmak
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 799
Rejestracja: 19 mar 2008, o 01:00
Lokalizacja: ∫t∫εt∫in

Post autor: wiedzmak » 30 cze 2008, o 23:33

Szanowna Moderacjo, za radą foremki gretchen przybyłam zadać nurtujące pytanie, a mianowicie, dlaczego właściwie wątek "jak one to robią" został zamknięty? Foremce dolce vita pieprzy się pożycie, foremka damapikowa nie ma gdzie zabłysnąć swoją twórczością, a ja... jestem ciekawa... 8)
panie boże daj rozumu ze trzy grosze
Awatar użytkownika
doominika
super forma
super forma
Posty: 2912
Rejestracja: 14 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Londyn

Post autor: doominika » 1 lip 2008, o 00:34

Hm. Watki zamykamy zwykle gdy sie nieladnie ktos zachowuje lub watek jest nieoopowiedni do forum, czy tez z innych powodow. Obiecuje ,ze tam zerkne i gdy ew. posprzatam ( najpewniej to wlasnie to) , otworze na nowo. Dzieki za przypomnienie i prosze o cierpliwosc jako, ze sie wlasnie szykuje na samolot.
Viva la revolución
Awatar użytkownika
wiedzmak
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 799
Rejestracja: 19 mar 2008, o 01:00
Lokalizacja: ∫t∫εt∫in

Post autor: wiedzmak » 1 lip 2008, o 00:38

Dziękuję ślicznie za odpowiedź i miłej podróży :)
panie boże daj rozumu ze trzy grosze
Awatar użytkownika
witch85
super forma
super forma
Posty: 4193
Rejestracja: 24 mar 2005, o 00:00

Post autor: witch85 » 5 lip 2008, o 21:43

Dlaczego nie zbanujecie wszystkich dostępnych adrsów IP dla dostawcy oppy?
Awatar użytkownika
Pinkberry
super forma
super forma
Posty: 7088
Rejestracja: 11 sie 2004, o 00:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Pinkberry » 6 lip 2008, o 12:45

witch85 pisze:Dlaczego nie zbanujecie wszystkich dostępnych adrsów IP dla dostawcy oppy?
a przyszło ci do głowy, że to nie tylko oppy dostawca, ale też innych foremek?
Awatar użytkownika
witch85
super forma
super forma
Posty: 4193
Rejestracja: 24 mar 2005, o 00:00

Post autor: witch85 » 6 lip 2008, o 13:15

Dobra ile ich jest w tym mieście?
Jak Margo i chrzan dostały bana, to pół świnkowa nie mogło się dostać na forum.
Awatar użytkownika
seven
super forma
super forma
Posty: 3963
Rejestracja: 9 wrz 2004, o 00:00
Lokalizacja: Wrocław/Kraków

Post autor: seven » 6 lip 2008, o 20:48

Co Wam ten oppa przeszkadza ?

Niech pisze - nikomu od tego nie ubędzie, ani nie przybędzie. Zdjęć nie wkleja, serwera nie zawala, a każdy ma swą pieśń, nawet osioł Baala
:wink:, czy co to tam było .....
Bieganie za kobietami jeszcze nikomu nie zaszkodziło, niebezpiecznie jest je złapać.
/Jack Davies/
Awatar użytkownika
witch85
super forma
super forma
Posty: 4193
Rejestracja: 24 mar 2005, o 00:00

Post autor: witch85 » 6 lip 2008, o 21:17

No właśnie mi chodzi o to, że albo olać zupełnie i zakazać dyskusji z tym chłopcem (pod grożbą bana ;) ) albo zbanować raz a porządnie a nie takie zabawy w kotka i myszkę.
Awatar użytkownika
koukla
super forma
super forma
Posty: 1199
Rejestracja: 15 cze 2005, o 00:00

Post autor: koukla » 6 lip 2008, o 21:24

witch85 pisze:No właśnie mi chodzi o to, że albo olać zupełnie i zakazać dyskusji z tym chłopcem (pod grożbą bana ;) ) albo zbanować raz a porządnie a nie takie zabawy w kotka i myszkę.
Nie karmic trola i tyle.:)
кому-то легче жить с закрытыми глазами
это их выбор а мы свой делаем сами
Awatar użytkownika
osiol
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2193
Rejestracja: 17 sty 2006, o 00:00
Lokalizacja: znów gdzieś tam ;)

Post autor: osiol » 6 lip 2008, o 21:25

seven pisze:a każdy ma swą pieśń, nawet osioł Baala
Zaraz osioł.
Awatar użytkownika
seven
super forma
super forma
Posty: 3963
Rejestracja: 9 wrz 2004, o 00:00
Lokalizacja: Wrocław/Kraków

Post autor: seven » 6 lip 2008, o 22:55

osiol pisze:
seven pisze:a każdy ma swą pieśń, nawet osioł Baala
Zaraz osioł.
Uuuuuuuuups :wink:
No w każdym razie żadnych kalumni pod adresem osła nie pisałam :cool:
Bieganie za kobietami jeszcze nikomu nie zaszkodziło, niebezpiecznie jest je złapać.
/Jack Davies/
Awatar użytkownika
Ireth
super forma
super forma
Posty: 9197
Rejestracja: 17 cze 2004, o 00:00
Lokalizacja: Ørestad City

Post autor: Ireth » 7 lip 2008, o 15:39

Czy ja bym sie przy okazji mogla dowiedziec, jakimiz to argumentami Malgorzata przekonala szefostwo o zasadnosci odbanowania Fabioli? Bo przeczytalam wlasnie jej posta w duchowych i zaprawde nie wiem... :?
Nim nasza kolej zdążymy jeszcze
Wspomnieć proroctwa i przepowiednie
Znaki na niebie myśli piwniczne
Które niejedną zabrały noc
Awatar użytkownika
Japonka
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3906
Rejestracja: 3 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Japonka » 7 lip 2008, o 19:38

sezon ogorkowy :cool:
Pozdrawiam Piękne Panie
Awatar użytkownika
babette
super forma
super forma
Posty: 7356
Rejestracja: 25 paź 2005, o 00:00
Lokalizacja: Spod Grunwaldu

Post autor: babette » 7 lip 2008, o 20:23

Ogórki rosną i bez tego, pytanie o zasadność banów - jedne osoby dostają i grzecznie odczekują absencję, czy też odchodzą na dobre, inne logują pod zmienionymi nickami do znudzenia powtarzając te same wulgaryzmy czy idiotyzmy.
Oppa ma już któryś kolejny numerek i cieszy się bezkarnością, a administracja pokazuje albo nieudolność, albo niekonsekwencję.
Wpis pierwotny skonfiskowany.
Niezgodność z ACTA.
oppa127
Posty: 4
Rejestracja: 11 lip 2008, o 02:00

Post autor: oppa127 » 11 lip 2008, o 05:52

babette pisze:Ogórki rosną i bez tego, pytanie o zasadność banów - jedne osoby dostają i grzecznie odczekują absencję, czy też odchodzą na dobre, inne logują pod zmienionymi nickami do znudzenia powtarzając te same wulgaryzmy czy idiotyzmy.
Oppa ma już któryś kolejny numerek i cieszy się bezkarnością, a administracja pokazuje albo nieudolność, albo niekonsekwencję.
Odczep się od administracji, robi wszystko lege artis. Skutecznie banuje mnie zarówno na poziomie użytkowniczki forum jak i adresu IP.

Jeśli nie zgadzasz się z moimi poglądami, to wykazuj że są one niesłuszne bądż idiotyczne, albo ignoruj je. A nie domagaj się zamykania mi ust, bo nie zgadzasz się z moimi poglądami. Ja nikogo tutaj nie obrażam i nie stosuję żadnych wulgaryzmów. :)
Awatar użytkownika
dubiduu
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 677
Rejestracja: 22 mar 2006, o 00:00

Post autor: dubiduu » 11 lip 2008, o 09:42

Wiesz, tylko to jest tak, jak Ci po raz kolejny ktoś zatrzaskuje drzwi przed nosem to znaczy, że NIE CHCE CIĘ WIDZIEĆ I NIE CHCE Z TOBĄ ROZMAWIAĆ. NIE znaczy to, że masz wchodzić oknem albo wpływać rurą ściekową- MASZ NIE WCHODZIĆW OGÓLE! Proste?
Szkoda, że Ty najwidoczniej tego nie rozumiesz, albo (i to mi lepiej pasuje) cała sprawa Cię bawi. Wszystko mi jedno co Tobą kieruje- udowadniasz mi tylko, że są ludzie, którzy nie rozumieją słowa nie.
oppa127
Posty: 4
Rejestracja: 11 lip 2008, o 02:00

Post autor: oppa127 » 11 lip 2008, o 15:29

dubiduu pisze:Wiesz, tylko to jest tak, jak Ci po raz kolejny ktoś zatrzaskuje drzwi przed nosem to znaczy, że NIE CHCE CIĘ WIDZIEĆ I NIE CHCE Z TOBĄ ROZMAWIAĆ. NIE znaczy to, że masz wchodzić oknem albo wpływać rurą ściekową- MASZ NIE WCHODZIĆW OGÓLE! Proste?
Szkoda, że Ty najwidoczniej tego nie rozumiesz, albo (i to mi lepiej pasuje) cała sprawa Cię bawi. Wszystko mi jedno co Tobą kieruje- udowadniasz mi tylko, że są ludzie, którzy nie rozumieją słowa nie.
Forum internetowe jest miejscem publicznym. A do miejsc piblicznych może wchodzić każdy.
Awatar użytkownika
piesn_smierci
super forma
super forma
Posty: 4148
Rejestracja: 11 wrz 2006, o 00:00
Lokalizacja: poznań

Post autor: piesn_smierci » 11 lip 2008, o 15:42

oppa127 pisze:
dubiduu pisze:Wiesz, tylko to jest tak, jak Ci po raz kolejny ktoś zatrzaskuje drzwi przed nosem to znaczy, że NIE CHCE CIĘ WIDZIEĆ I NIE CHCE Z TOBĄ ROZMAWIAĆ. NIE znaczy to, że masz wchodzić oknem albo wpływać rurą ściekową- MASZ NIE WCHODZIĆW OGÓLE! Proste?
Szkoda, że Ty najwidoczniej tego nie rozumiesz, albo (i to mi lepiej pasuje) cała sprawa Cię bawi. Wszystko mi jedno co Tobą kieruje- udowadniasz mi tylko, że są ludzie, którzy nie rozumieją słowa nie.
Forum internetowe jest miejscem publicznym. A do miejsc piblicznych może wchodzić każdy.
szkoda że czasami wchodzi się z niczym :D
czytając przymruż oko;-)
Awatar użytkownika
gusto
super forma
super forma
Posty: 2531
Rejestracja: 10 paź 2005, o 00:00

Post autor: gusto » 11 lip 2008, o 16:44

oppa127 pisze:
dubiduu pisze:Wiesz, tylko to jest tak, jak Ci po raz kolejny ktoś zatrzaskuje drzwi przed nosem to znaczy, że NIE CHCE CIÊ WIDZIEÆ I NIE CHCE Z TOB¡ ROZMAWIAÆ. NIE znaczy to, że masz wchodzić oknem albo wpływać rurą ściekową- MASZ NIE WCHODZIÆW OGÓLE! Proste?
Szkoda, że Ty najwidoczniej tego nie rozumiesz, albo (i to mi lepiej pasuje) cała sprawa Cię bawi. Wszystko mi jedno co Tobą kieruje- udowadniasz mi tylko, że są ludzie, którzy nie rozumieją słowa nie.
Forum internetowe jest miejscem publicznym. A do miejsc piblicznych może wchodzić każdy.
W miejscach publicznych funkcjonują różnego rodzaju normy, do których należy się stosować. Może przykład, który powinien do ciebie trafić - na zachodzie wymaga sie, by przy zwiedzaniu kościołów nie wchodzono do nich w stroju kąpielowym, w tym celu wywiesza sie nawet informacje na tabliczkach. W takim dość pokracznym stroju, niemile widzianym tutaj, paradujesz. Opamiętaj się.
Awatar użytkownika
Ireth
super forma
super forma
Posty: 9197
Rejestracja: 17 cze 2004, o 00:00
Lokalizacja: Ørestad City

Post autor: Ireth » 11 lip 2008, o 18:07

gusto pisze:
oppa127 pisze:A do miejsc publicznych może wchodzić każdy.
W miejscach publicznych funkcjonują różnego rodzaju normy, do których należy się stosować.
Dokladnie. A Tobie sie pomylilo najwyrazniej miejsce publiczne z publiczna toaleta, bo wlasnie to sobie z naszego forum czynisz.

Zbanujcie go wreszcie, bo to sa k*** jakies jaja. Jak nie potraficie, to moze Lemna laskawie wpadnie, mamy stan wyjatkowy :twisted:.
Nim nasza kolej zdążymy jeszcze
Wspomnieć proroctwa i przepowiednie
Znaki na niebie myśli piwniczne
Które niejedną zabrały noc
Awatar użytkownika
babette
super forma
super forma
Posty: 7356
Rejestracja: 25 paź 2005, o 00:00
Lokalizacja: Spod Grunwaldu

Post autor: babette » 11 lip 2008, o 20:10

oppa127 pisze:Odczep się od administracji, robi wszystko lege artis. Skutecznie banuje mnie zarówno na poziomie użytkowniczki forum jak i adresu IP.

Jeśli nie zgadzasz się z moimi poglądami, to wykazuj że są one niesłuszne bądż idiotyczne, albo ignoruj je. A nie domagaj się zamykania mi ust, bo nie zgadzasz się z moimi poglądami. Ja nikogo tutaj nie obrażam i nie stosuję żadnych wulgaryzmów. :)
Administracja banuje cię nieskutecznie, skoro nadal tu jesteś, aż przykro na to patrzyć.
Nie rozumiem tylko - skoro przyznajesz, że banuję cię zgodnie z prawem, to co tu nadal robisz?
Poza robieniem na złość...

Co do twoich poglądów, to naprawdę - nie potrzebuję informacji jak z nimi postępować. :lol:
Wpis pierwotny skonfiskowany.
Niezgodność z ACTA.
Awatar użytkownika
witch85
super forma
super forma
Posty: 4193
Rejestracja: 24 mar 2005, o 00:00

Post autor: witch85 » 11 lip 2008, o 20:43

Ireth pisze:Zbanujcie go wreszcie, bo to sa k*** jakies jaja. Jak nie potraficie, to moze
Jawohl.
Jak będzie trzeba to pomogę.
Awatar użytkownika
linda86
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 413
Rejestracja: 2 lip 2008, o 02:00

Post autor: linda86 » 13 lip 2008, o 01:35

Przychylam się do wniosku o zbanowanie Oppa. Nieprzestrzeganie pewnych elementarnych reguł kończy się wyciągnięciem odpowiednich konsekwencji. Na tym forum można przeczytać wiele interesujących rozmów, ale ów użytkownik je zaśmieca.
"Co jest pieczęcią osiągniętej wolności? Przestać wstydzić się samego siebie"
Awatar użytkownika
Ireth
super forma
super forma
Posty: 9197
Rejestracja: 17 cze 2004, o 00:00
Lokalizacja: Ørestad City

Post autor: Ireth » 17 lip 2008, o 16:07

Wroccie chociaz do starej metody banowania go kazdorazowo po tym, jak zaklada konto. Ile razy mozna bic te sama piane i ile razy mozna czytac te same glupoty?
Nim nasza kolej zdążymy jeszcze
Wspomnieć proroctwa i przepowiednie
Znaki na niebie myśli piwniczne
Które niejedną zabrały noc
Awatar użytkownika
dubiduu
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 677
Rejestracja: 22 mar 2006, o 00:00

Post autor: dubiduu » 21 lip 2008, o 21:30

Ja nie wiem, może się nie znam, może ten koleś ma dwieście komputerów, z których się loguje, może go kręci jak się ludzie na niego wkurzają- zaczyna mnie to wszystko mało obchodzić...
Ponawiam więc pytanie, czy z tym człowiekiem, który żegna się pod starym nickiem, żeby sekundę potem powitać Nas pod nowym NAPRAWDĘ nie da się nic zrobić??
:zygi: i tyle na ten temat ;)
Awatar użytkownika
doominika
super forma
super forma
Posty: 2912
Rejestracja: 14 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Londyn

Post autor: doominika » 21 lip 2008, o 21:41

Wystarczy 1 komputer i kombinacje z IP. Jak nie bedziecie z nim dyskutowac , latwiej nam bedzie sprzatac. Pracujemy nad zmianami ale potrzeba czasu. Tak wiec prosimy o cierpliwosc.
Viva la revolución
annuschka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 27
Rejestracja: 29 lip 2008, o 02:00

To straszne...

Post autor: annuschka » 29 lip 2008, o 21:06

To straszne...choć jestem tu nowa na forum,to z przykrością muszę stwierdzić,ze ogólnie na calym portalu to bezpiecznie do końca nie jest pod pewnymi względami.Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
wiedzmak
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 799
Rejestracja: 19 mar 2008, o 01:00
Lokalizacja: ∫t∫εt∫in

Post autor: wiedzmak » 12 sie 2008, o 00:22

Otwieram program pocztowy, maile z powiadomieniami o pw. PW przeczytane a co otwieram program to znajduję nowe powiadomienia o tej samej pw. I tak w kółko, z dziesięć już przyszło odnośnie jednej pw... Samo przejdzie czy mam coś zrobić?
panie boże daj rozumu ze trzy grosze
Awatar użytkownika
linda86
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 413
Rejestracja: 2 lip 2008, o 02:00

Post autor: linda86 » 12 sie 2008, o 01:22

W ustawieniach forum wybrałam funkcję, aby wszystkie tematy, w których pojawiają się nowe posty, były odpowiednio oznaczone. Po zalogowaniu na forum czasami mam zaznaczone nowe posty, dzisiaj miałam to szczęście, a czasami nie.
"Co jest pieczęcią osiągniętej wolności? Przestać wstydzić się samego siebie"
ODPOWIEDZ