Pytanie do moderatorek...

Pierwszy dzień na forum? Zapraszamy do powitalni i zapoznania się z regulaminem forum. Bywalczynie mogą tu dzielić się opiniami i pomysłami dotyczącymi forum i portalu.
ODPOWIEDZ
jasandra
super forma
super forma
Posty: 1755
Rejestracja: 23 sty 2014, o 18:24

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: jasandra » 6 maja 2017, o 22:28

Próbować trzeba. Chojrak :sing:
To z Adolfem i gazem podchodzi pod paragraf.
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: wojtek » 6 maja 2017, o 22:30

justsomebody10 pisze:Z ciekawości weszłam na forum dobramama, które "goście" umieścili w niektórych postach. Ta sama osoba wchodziła na tamto forum, niekiedy pod tymi samymi nickami, a jedynie styl obrażania był inny. Dobra nauczka takiemu idiocie by się przydała.

Chociaż z tego, co pamiętam, na innym forum notorycznie pojawiał się pedofil wyzywający kobiety i zamieszczający zdjęcia dzieci w różnych pozach i zgłoszenie na policję niewiele dało. Niestety.
nie polecam wchodzenia na strony polecane/promowane przez podobnych typów, jak ci faszyści. takie strony mogą być (i często są) zawirusowane. nie wchodźcie nigdy w takie strony polecane w taki sposób, przez takich osobników. możecie sobie zainfekować komputer.
justsomebody10
super forma
super forma
Posty: 2128
Rejestracja: 15 mar 2014, o 17:54

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: justsomebody10 » 6 maja 2017, o 22:37

Może chciał się pochwalić, że inne forum też zasrał swoimi wpisami :wink:
Awatar użytkownika
coala
super forma
super forma
Posty: 1857
Rejestracja: 5 maja 2008, o 02:00

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: coala » 6 maja 2017, o 23:33

Zajrzałam na forum, a tu atak hakerów, ciekawe, że nie ma nikogo kto by to usunął, znaczy z moderatorek pań.
Boki zresztą zrywać i ewidentna prowokacja w kierunku ONR. Ktoś da się nabrać, że to ONR :roll:
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: Wiosennagwiazda » 7 maja 2017, o 00:21

Coalo....ciekawe to jest ...niezmiernie!
Trochę czasu zajęło zamieszczenie tych postów wiec i usunięcie adekwatnie tez jest czasochłonne.
Mam nadzieje, ze rozumiesz ten "poslizg" :>

Jedna z pań moderatorek wszystko wyczyścila i :slonko: jej za to! ;-)
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: Altena_Q » 7 maja 2017, o 00:24

Tak, właśnie kończę sprzątać. Jest weekend, nie siedzimy w internecie 24 godziny na dobę, cierpliwości.

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: Wiosennagwiazda » 7 maja 2017, o 00:27

Altena_Q pisze:Tak, właśnie kończę sprzątać. Jest weekend, nie siedzimy w internecie 24 godziny na dobę, cierpliwości.
Ja wciąż liczę ze Coala czuwa tu z nami;-) i odlicza;-)
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: Altena_Q » 7 maja 2017, o 00:30

No cóż, nawet na forum zdarzają się przypadki specjalne popierające onr, a co tu dopiero mówić o znudzonych trolach. Niemniej, ja idę spać ;)

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: ImaSumak » 7 maja 2017, o 03:31

Na forum brakuje aktywnych Moderatorek. Dlaczego nie weźmiecie np. Just, Dobranocki czy Alf?
O mnie nie wspominając. :D
Forum jest bardzo zaśmiecone. Trolle hulają że aż strach! Ja rozumiem, że brak czasu, że życie. Dlatego potrzebne są nowe Moderatorki by Was wspomóc i zaprowadzić na forum porządek, bo źle się dzieje.
Jeśli nie macie pomysłów na kogo postawić, albo brak Wam zgłoszeń, czy porozumienia, to chociaż zróbcie plebiscyt na forumowe Modki wśród użytkowniczek.
Lubię kiedy kobieta...
justsomebody10
super forma
super forma
Posty: 2128
Rejestracja: 15 mar 2014, o 17:54

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: justsomebody10 » 7 maja 2017, o 13:21

Miło widzieć tak ładnie oczyszczone forum. Ewidentny życiowy przegryw się odezwał. Wczoraj udzielał się też na dobrejmamie i w tym samym stylu pisał o swojej nienawiści do kobiet, kreując się oczywiście na wielkiego casanovę :wink: Koło 15 zapowiadał wielkie podrywy w sobotni wieczór, a skończyło się pewnie tak jak zwykle - na wylewaniu frustracji i niepowodzeń w postaci durnych wpisów. Jego sympatia do ONR jest całkowicie zrozumiała :wink:
justsomebody10
super forma
super forma
Posty: 2128
Rejestracja: 15 mar 2014, o 17:54

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: justsomebody10 » 9 maja 2017, o 22:54

aaannnaaa pisze: Poza tym, zdaje mi sie wczoraj, w nowych profilach zdjecie *naszego* Papieza widzialam...do kosciola nie biegam, lecz co mnie zesmaczylo, ze pod zdjeciem, jako miejsce zamieszkania napisano "C H U J"
RECE OPADAJA.!!!
To był tylko męski troll nieudacznik, który zaspamował całe forum durnymi hasłami. Zostały one usunięte i nie mają nic wspólnego z kobietami, które się profilach i ogłoszeniach pojawiają.
Awatar użytkownika
kwadracik
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 404
Rejestracja: 23 maja 2016, o 20:21
Lokalizacja: Zagłębie Miedziowe

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: kwadracik » 12 cze 2017, o 19:47

Mam pytanie-czy któraś z Was wie jak można wstawiać własne zdjęcia na swoim blogu?Chodzi mi o te z własnego albumu a nie linki do zdjęć z netu!
:shock:
Wiśta wio,łatwo powiedzieć ... :faja: :scratch:
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: ImaSumak » 23 cze 2017, o 19:53

Witam,
A ja mam pytania dotyczące trolli panoszących się na forum: co musi napisać wojtek, ella bronia czy biedronca, żeby Moderacja zareagowała? Czy nie przeszkadza Paniom co te trolle wypisują? Dlaczego od dłuższego czasu nikt nie sprząta forum? Naprawdę zgadzacie się Panie z teorią, że większość lesbijek sypia z facetami, a w przerwach wąchają ich krocze? Albo że duża część od tak zmienia orientację?
Wydaje mi się, że jeśli ktoś nie ma czasu na wolontariat w postaci moderowania forum albo stracił już wenę, bo się wypalił, niczym dyrektor Muzeum Archeo w Gdańsku, to podobnie jak on, powinien ustąpić ze stanowiska, albo przynajmniej poszukać kogoś adekwatnego na swoje miejsce, komu będzie się chciało.
Pozdrawiam i miłego weekendu.
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
PiXie29
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 39
Rejestracja: 1 sty 2017, o 21:42
Lokalizacja: Wszędzie tam, gdzie czuję się dobrze

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: PiXie29 » 23 lip 2017, o 12:01

Chciałabym zapytać o kwestię gości i dostępu dla niezarejestrowanych - czy nie lepiej byłoby wyłączyć dostęp dla osób, które nie są użytkownikami forum?

Z góry przepraszam, jeżeli już gdzieś ta kwestia została poruszona, ale szukając odpowiedniego tematu na to pytanie, trafiłam też na kilka wypowiedzi dotyczących prywatności i trolli, cóż ciężko mówić o prywatności na forum jeśli każdy może sobie tutaj swobodnie wszystko czytać. Oczywiście wiem, że w sieci nie ma czegoś takiego jak prywatność, ale można trochę bardziej o to zadbać ;)
"Życie jest jak pudełko pełne kotów, nigdy nie wiesz, na co trafisz..."
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: Wiosennagwiazda » 23 lip 2017, o 12:14

niektóre działy sa tylko dla zalogowanych. Fakt, nie wszystkie ;-)
Awatar użytkownika
Alpha
super forma
super forma
Posty: 3548
Rejestracja: 9 cze 2012, o 22:00

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: Alpha » 23 lip 2017, o 15:40

Problem w tym, że trolle się logują. Zakładają sobie po parę kont i rozrabiają.
..życie jest wierzchowcem, który nie znosi tchórzliwego jeźdźca
Awatar użytkownika
PiXie29
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 39
Rejestracja: 1 sty 2017, o 21:42
Lokalizacja: Wszędzie tam, gdzie czuję się dobrze

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: PiXie29 » 23 lip 2017, o 15:45

Alpha pisze:Problem w tym, że trolle się logują. Zakładają sobie po parę kont i rozrabiają.
Racja przed tym się nie ucieknie, ale przynajmniej takich można banować, choćby po samym IP, a nad resztą już kompletnie nie ma kontroli.

W sumie to tylko moja sugestia - jeśli otwarte działy nie mają większego celu, to może warto byłoby to przemyśleć :)
"Życie jest jak pudełko pełne kotów, nigdy nie wiesz, na co trafisz..."
justsomebody10
super forma
super forma
Posty: 2128
Rejestracja: 15 mar 2014, o 17:54

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: justsomebody10 » 9 gru 2017, o 08:42

Prosiłabym szanowne moderatorki o przyjrzenie się działalności pewnego pana/trolla na forum. Bardzo aktywny w dziale: feminizm. Niestety, niektóre forumowiczki dalej się łapią na jego manipulacje i wikłają się w rozmowy, w których i tak każde słowo zostanie przekręcone.
Awatar użytkownika
tessaract
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 155
Rejestracja: 3 maja 2014, o 19:52

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: tessaract » 9 gru 2017, o 09:24

justsomebody10 pisze:Prosiłabym szanowne moderatorki o przyjrzenie się działalności pewnego pana/trolla na forum. Bardzo aktywny w dziale: feminizm. Niestety, niektóre forumowiczki dalej się łapią na jego manipulacje i wikłają się w rozmowy, w których i tak każde słowo zostanie przekręcone.
Jaka ugrzeczniona forma wyrazu :mrgreen: Jesteś prawie tak uprzejma jako i ja :wink: Mogłaś napisać jednak konkretniej, że zgłaszasz ImeSumak jako trola do trwałego zbanowania. Jak piszesz tak mało konkretnie, to mogą być wątpliwości o kogo chodzi.
Mi­nuta spędzo­na w stre­sie trwa dłużej niż godzi­na w relaksie.
justsomebody10
super forma
super forma
Posty: 2128
Rejestracja: 15 mar 2014, o 17:54

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: justsomebody10 » 9 gru 2017, o 09:30

tessaract pisze: Jaka ugrzeczniona forma wyrazu :mrgreen: Jesteś prawie tak uprzejma jako i ja :wink: Mogłaś napisać jednak konkretniej, że zgłaszasz ImeSumak jako trola do trwałego zbanowania. Jak piszesz tak mało konkretnie, to mogą być wątpliwości o kogo chodzi.
Widzę małą prowokację. :wink: No cóż, każdy kto przejrzał działy: debata i feminizm i poczytał wynurzenia (+ głupawe odzywki w innych działach) pana podającego się za foremkę o loginie bruxxa, wie, co mam na myśli. Zadowolona z doprecyzowania? :wink:
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: biedronca » 9 gru 2017, o 09:55

Och, a ja akurat w długiej podróży i puściła wodze zapędom edukatorskim. Ale nawet jeśli pan, to może się podedukuje :czerwononosyrenifer:
justsomebody10
super forma
super forma
Posty: 2128
Rejestracja: 15 mar 2014, o 17:54

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: justsomebody10 » 9 gru 2017, o 10:04

Płonne nadzieje. Ci, którzy się tak zachowują, są impregnowani na wiedzę, a za to święcie przekonani o swojej racji. Uważam, że jeśli ktoś chce wypisywać głupoty o "niższości" kobiet albo dawać swój upust pogardliwemu stosunkowi do nich, to przecież może to robić na innych forach, gdzie jest to, niestety, notoryczne.
Awatar użytkownika
tessaract
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 155
Rejestracja: 3 maja 2014, o 19:52

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: tessaract » 9 gru 2017, o 10:04

justsomebody10 pisze:
tessaract pisze: Jaka ugrzeczniona forma wyrazu :mrgreen: Jesteś prawie tak uprzejma jako i ja :wink: Mogłaś napisać jednak konkretniej, że zgłaszasz ImeSumak jako trola do trwałego zbanowania. Jak piszesz tak mało konkretnie, to mogą być wątpliwości o kogo chodzi.
Widzę małą prowokację. :wink: No cóż, każdy kto przejrzał działy: debata i feminizm i poczytał wynurzenia (+ głupawe odzywki w innych działach) pana podającego się za foremkę o loginie bruxxa, wie, co mam na myśli. Zadowolona z doprecyzowania? :wink:
No patrz, źle obstawiam. Jak to dobrze ze nie jestem moderatorką bo bym zbanowała niewinną /wprawdzie nie tak grzeczna, uprzejmą i niekonfliktową jak my/ ale jednak nietrolujaca.
Mi­nuta spędzo­na w stre­sie trwa dłużej niż godzi­na w relaksie.
justsomebody10
super forma
super forma
Posty: 2128
Rejestracja: 15 mar 2014, o 17:54

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: justsomebody10 » 9 gru 2017, o 10:29

biedronca pisze:Och, a ja akurat w długiej podróży i puściła wodze zapędom edukatorskim. Ale nawet jeśli pan, to może się podedukuje :czerwononosyrenifer:
I zostanie ci wyciągnięta i wypunktowana każda literówka i przeinaczone każde zdanie, bo z argumentami trudno mu polemizować, dysponując ograniczonym zestawem zgranych pseudoargumentów. :wink:
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: ImaSumak » 9 gru 2017, o 10:34

tessaract pisze:
justsomebody10 pisze:Prosiłabym szanowne moderatorki o przyjrzenie się działalności pewnego pana/trolla na forum. Bardzo aktywny w dziale: feminizm. Niestety, niektóre forumowiczki dalej się łapią na jego manipulacje i wikłają się w rozmowy, w których i tak każde słowo zostanie przekręcone.
Jaka ugrzeczniona forma wyrazu :mrgreen: Jesteś prawie tak uprzejma jako i ja :wink: Mogłaś napisać jednak konkretniej, że zgłaszasz ImeSumak jako trola do trwałego zbanowania. Jak piszesz tak mało konkretnie, to mogą być wątpliwości o kogo chodzi.
To już nie Altenę? :D
Lubię kiedy kobieta...
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: biedronca » 9 gru 2017, o 10:41

justsomebody10 pisze:
biedronca pisze:Och, a ja akurat w długiej podróży i puściła wodze zapędom edukatorskim. Ale nawet jeśli pan, to może się podedukuje :czerwononosyrenifer:
I zostanie ci wyciągnięta i wypunktowana każda literówka i przeinaczone każde zdanie, bo z argumentami trudno mu polemizować, dysponując ograniczonym zestawem zgranych pseudoargumentów. :wink:
Literówek u mnie niewiele, ale piszę z telefonu i zdarza mi się przeoczyć szaleństwa autokorekty :(
Za to argumenty przeinaczone potrafię naprostować, a te pseudo rozmontować 8)
jasandra
super forma
super forma
Posty: 1755
Rejestracja: 23 sty 2014, o 18:24

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: jasandra » 9 gru 2017, o 10:43

Rzucanie pereł przed wieprze. Temu osobnikowi chodzi tylko o uwagę. Nie warto :P
justsomebody10
super forma
super forma
Posty: 2128
Rejestracja: 15 mar 2014, o 17:54

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: justsomebody10 » 9 gru 2017, o 10:44

biedronca pisze:
Literówek u mnie niewiele, ale piszę z telefonu i zdarza mi się przeoczyć szaleństwa autokorekty :(
Za to argumenty przeinaczone potrafię naprostować, a te pseudo rozmontować 8)
Tym bardziej śmieszne jest punktowanie kogoś, że z powodu autokorekty zrobi jedną literówkę na cały tekst. :wink:
justsomebody10
super forma
super forma
Posty: 2128
Rejestracja: 15 mar 2014, o 17:54

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: justsomebody10 » 9 gru 2017, o 10:45

jasandra pisze:Rzucanie pereł przed wieprze. Temu osobnikowi chodzi tylko o uwagę. Nie warto :P
Otóż to. :ok:
Awatar użytkownika
tessaract
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 155
Rejestracja: 3 maja 2014, o 19:52

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: tessaract » 9 gru 2017, o 10:47

ImaSumak pisze:
tessaract pisze:
justsomebody10 pisze:Prosiłabym szanowne moderatorki o przyjrzenie się działalności pewnego pana/trolla na forum. Bardzo aktywny w dziale: feminizm. Niestety, niektóre forumowiczki dalej się łapią na jego manipulacje i wikłają się w rozmowy, w których i tak każde słowo zostanie przekręcone.
Jaka ugrzeczniona forma wyrazu :mrgreen: Jesteś prawie tak uprzejma jako i ja :wink: Mogłaś napisać jednak konkretniej, że zgłaszasz ImeSumak jako trola do trwałego zbanowania. Jak piszesz tak mało konkretnie, to mogą być wątpliwości o kogo chodzi.
To już nie Altenę? :D
Dlaczego Altene? Ona nie ma tylko dystansu do siebie, za to się tu nie banuje.
Wprawdzie jest też lekko opieszala ale któż jest ideałem?
Mi­nuta spędzo­na w stre­sie trwa dłużej niż godzi­na w relaksie.
ODPOWIEDZ