dietetyczny piekarnik

Nasze ulubione potrawy, przepisy kulinarne, diety cud. Tu piszemy o zdrowym odżywianiu i o tym co tłuste, słodkie i niezdrowe ... ale takie smaczne.
ODPOWIEDZ
potrzebujaca_wa
Posty: 2
Rejestracja: 5 gru 2012, o 10:38

dietetyczny piekarnik

Post autor: potrzebujaca_wa » 5 gru 2012, o 10:47

Kobietki mam prośbę. Właśnie zaczynam nowe życie!!!!!!!!!Zmieniam wszystko wokół siebie. Wlaśnie kupiłam książkę jak zdrowo się odżywiac...dużo polecanych potraw trzeba przyrządzić w piekarniku. Orientujecie się czy istnieje na rynku jakiś ''dietetyczny" model? W końcu jak coś zmieniać to po całości:)
Awatar użytkownika
osiol
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2192
Rejestracja: 17 sty 2006, o 00:00
Lokalizacja: znów gdzieś tam ;)

Re: dietetyczny piekarnik

Post autor: osiol » 5 gru 2012, o 21:24

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Na żadne chwyty marketingowe się nie nabieraj. Nie ma czegoś takiego jak dietetyczny piekarnik. Albo pieczesz w nim dietetyczne rzeczy albo nie dietetyczne. Ot cała filozofia. Jedne będą miały termoobieg, funkcję grilla, rusztu. Inne będą po prostu piekły.
potrzebujaca_wa
Posty: 2
Rejestracja: 5 gru 2012, o 10:38

Re: dietetyczny piekarnik

Post autor: potrzebujaca_wa » 6 gru 2012, o 17:05

a już miałam taką cichą nadzieję, że może jednak zrobi się samo...:) no cóż w takim razie jakich funkcji szukać aby móc gotować dietetyczne potrawy :wink: ?
Awatar użytkownika
osiol
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2192
Rejestracja: 17 sty 2006, o 00:00
Lokalizacja: znów gdzieś tam ;)

Re: dietetyczny piekarnik

Post autor: osiol » 6 gru 2012, o 17:22

Dietetycznie to masz:
- gotowane na parze
- gotowane

W zasadzie do każdego pieczenia potrzebujesz jakiegoś tłuszczu - chociażby do marynaty. Nawet na grilla marynuje się warzywa czy mięso z jego dodatkiem.
Nie potrzebujesz żadnych magicznych funkcji żeby zrobić chociażby rybę w piekarniku. Wystarczy najzwyklejszy gazowy piekarnik. No i może garnek do gotowania na parze. Serio. Mam dietetyka za bratową - więc chcąc nie chcąc - niemal codziennie słyszę o dietach, dietetycznym gotowaniu i odchudzaniu.
MagdaLena98
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 16
Rejestracja: 30 lip 2021, o 10:44

Re: dietetyczny piekarnik

Post autor: MagdaLena98 » 24 sie 2021, o 12:05

dietetyczny pierkanik, coo? ;p
ODPOWIEDZ