Kuchnia w kwarantannie

Nasze ulubione potrawy, przepisy kulinarne, diety cud. Tu piszemy o zdrowym odżywianiu i o tym co tłuste, słodkie i niezdrowe ... ale takie smaczne.
ODPOWIEDZ
Mara846
Posty: 4
Rejestracja: 30 lip 2020, o 15:27

Kuchnia w kwarantannie

Post autor: Mara846 » 5 sie 2020, o 15:29

Jak wszyscy wiemy, bezpieczniej jest teraz dla wszystkich pozostawać w domu, a co za tym idzie lepiej jest gotować samemu. Moje dzieci od września wracają do szkoły, a ja będę siedzieć w domu, to mogę sobie pozwolić na poswiecanie więcej czasu na sprawy kuchenne.
Podzielcie się swoimi ulubionymi domowymi potrawami!!
Catrina00
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 19
Rejestracja: 17 sie 2020, o 08:17

Re: Kuchnia w kwarantannie

Post autor: Catrina00 » 17 sie 2020, o 08:51

Duzo by tego bylo :D Ale na kwarantannie zaczelam gotowac wiecej wymyslnych potraw, glownie dzieki zainspirowaniu youtubowym kanalem Maklowicza :D
janska
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 10 wrz 2020, o 11:25

Re: Kuchnia w kwarantannie

Post autor: janska » 10 wrz 2020, o 11:50

ja często nie mam czasu więc robię coś na szybko jakiś kurczak na mleku kokosowym, wg mnie najlepsza i najsmaczniejsza rzecz na świecie, czasem wrzucę łososia do piekarnika, brokól ugotuję i już gotowy obiad, a jak mi się zupelnie nie chce albo czyszczę lodówkę żeby nie wywalać rzeczy skrajam co mam na patelnie i omlet z tego robię
Shiadal101
Posty: 1
Rejestracja: 14 paź 2020, o 23:51

Re: Kuchnia w kwarantannie

Post autor: Shiadal101 » 27 paź 2020, o 10:27

Dieta pudełkowa xD
Z zasady nie gotuję (nie lubię, uważam za marnowanie czasu) i już jestem poniekąd weteranką takich diet. Zazwyczaj jest bardzo smacznie - chociaż po dwóch tygodniach już jest potrzeba wbicia zębów w zwykła kanapkę z szynka :czerwononosyrenifer:
Jedyny fail był gdy wzięłam sobie dietę bezglutenową - w życiu się tak źle nie czułam i po tygodniu zmieniłam na zwykłą wege.
Wikiwika12
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 45
Rejestracja: 15 wrz 2020, o 13:54

Re: Kuchnia w kwarantannie

Post autor: Wikiwika12 » 5 lut 2021, o 12:46

Ja nigdy nie lubiłam gotować, zawsze albo zamawiałam z jakiś restauracji albo kupowałam gotowe jedzenie, co jakiś czas zdarzyło mi się zrobić jakąś "normalną" kolacje. Przez tą kwarantannę zaczęłam szukać w internecie przepisów na jakieś ciekawe potrawy i od tego czasu każdy posiłek robię sama
Berlanda
Posty: 2
Rejestracja: 12 kwie 2021, o 20:14

Re: Kuchnia w kwarantannie

Post autor: Berlanda » 12 kwie 2021, o 20:18

U mnie najprościej - pizza i tortille :lol: Ja się nie napracuje a dzieci zadowolone
silent is gold
Galindia
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 20
Rejestracja: 6 maja 2021, o 13:36

Re: Kuchnia w kwarantannie

Post autor: Galindia » 6 maja 2021, o 14:11

Ja nauczyłam się piec domowy chleb na zakwasie. Polecam każdemu.
ODPOWIEDZ