Diety odchudzajace - raz jeszcze

Nasze ulubione potrawy, przepisy kulinarne, diety cud. Tu piszemy o zdrowym odżywianiu i o tym co tłuste, słodkie i niezdrowe ... ale takie smaczne.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
hidden_prey
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 245
Rejestracja: 24 gru 2010, o 12:58

Re: Diety odchudzajace - raz jeszcze

Post autor: hidden_prey » 16 lip 2011, o 12:20

Jeśli tylko 3-4kg to nie warto sobie spowalniać metabolizmu dietą. Więcej ruchu (1h dziennie wystarczy) + zero słodyczy/chipsów/fast foodów/smażonych produktów. Wystarczy, przynajmniej zrzucisz to na stałe.
Don't trust me.
MartaTrz
Posty: 4
Rejestracja: 8 mar 2014, o 07:53

Re: Diety odchudzajace - raz jeszcze

Post autor: MartaTrz » 22 mar 2014, o 07:33

Pozwolę sobie odświeżyć wątek. Ja przez ostatnie miesiące trochę schudłam. Nie osiągnęłam tego przez jakieś specyfiki tylko przede wszystkim dzięki silnej woli, bo połową sukcesu jest właśnie wytrwanie w jakiś postanowieniach. Dużo mi dała aplikacja na telefon Hellozdrowie (bezpłatna), w której ustalałam sobie jakieś postanowienia i później codziennie się z nich rozliczałam. Taka ciągła weryfikacja i kontrola samej siebie dużo mi dała, bo jakoś nie lubię podawać gdzieś informacji, że mi się nie udało.
Awatar użytkownika
margtaczer
Posty: 3
Rejestracja: 26 mar 2014, o 16:50
Lokalizacja: Poznań

Re: Diety odchudzajace - raz jeszcze

Post autor: margtaczer » 26 mar 2014, o 16:58

MartaTrz pisze:Pozwolę sobie odświeżyć wątek. Ja przez ostatnie miesiące trochę schudłam. Nie osiągnęłam tego przez jakieś specyfiki tylko przede wszystkim dzięki silnej woli, bo połową sukcesu jest właśnie wytrwanie w jakiś postanowieniach. Dużo mi dała aplikacja na telefon Hellozdrowie (bezpłatna), w której ustalałam sobie jakieś postanowienia i później codziennie się z nich rozliczałam. Taka ciągła weryfikacja i kontrola samej siebie dużo mi dała, bo jakoś nie lubię podawać gdzieś informacji, że mi się nie udało.
OOO nie znam tej apki? Za to znam inną, ale jeszcze jest ciężko dostępna.
Awatar użytkownika
ella_cotta
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 321
Rejestracja: 29 lis 2012, o 17:00
Lokalizacja: Wwa

Re: Diety odchudzajace - raz jeszcze

Post autor: ella_cotta » 26 mar 2014, o 22:47

aplikacja na telefon Hellozdrowie (bezpłatna)
w app store jej nie ma :( a w sumie przydałby mi się taki bat od postanowień.
może ktoś poleci jakąś ogólnodostępną apkę na iUstrojstwa? :wink:
jemZDROWO
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 191
Rejestracja: 9 lut 2014, o 12:25

Re: Diety odchudzajace - raz jeszcze

Post autor: jemZDROWO » 27 mar 2014, o 19:30

Może Endomondo PRO do ćwiczeń? Na iOS powinno być też. To apka do ćwiczeń a najbardziej do roweru/biegania.
Dieta zależy z jakiej wagi chcesz zrzucić i jakie mieć ciało. Sama dieta to połowa. Bo tłuszcz sam się nie spali. Jedz mniej i ćwicz więcej, zapewnij deficyt kaloryczny. Diety więcej szkodzą i mogą prowadzić do zakwaszenia organizmu np dieta Dukana...
Awatar użytkownika
ella_cotta
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 321
Rejestracja: 29 lis 2012, o 17:00
Lokalizacja: Wwa

Re: Diety odchudzajace - raz jeszcze

Post autor: ella_cotta » 27 mar 2014, o 21:24

jemZDROWO pisze:Może Endomondo PRO do ćwiczeń? Na iOS powinno być też. To apka do ćwiczeń a najbardziej do roweru/biegania.
Dieta zależy z jakiej wagi chcesz zrzucić i jakie mieć ciało. Sama dieta to połowa. Bo tłuszcz sam się nie spali. Jedz mniej i ćwicz więcej, zapewnij deficyt kaloryczny. Diety więcej szkodzą i mogą prowadzić do zakwaszenia organizmu np dieta Dukana...
endomondo przy ipadzie sie nie nada, musiałabym biegać z plecakiem...chyba, że ta appka robi coś jeszcze po za liczeniem km? Korzystasz z niej?

jeżeli chodzi o twoją troskę dietetyczną, to nie martw się - nie mam nadwagi, nie w tym sęk.
Stosunek do "diet" jak najbardziej podzielam :wink:
jemZDROWO
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 191
Rejestracja: 9 lut 2014, o 12:25

Re: Diety odchudzajace - raz jeszcze

Post autor: jemZDROWO » 27 mar 2014, o 22:59

Mi chodziło o diety by chudnąć, z rodzaju cud. A dieta dla formy i długiego stosowania polecam konsultacje ze specjalistą. Nie dla każdego dieta będzie tak samo dobra. Ważny tryb życia, grupa krwi, choroby, cel stosowania diety i możliwości w przygotowaniu (czasowe i finansowe). Tak korzystam z endomondo, fajna aplikacja dla mnie, bo dużo jeżdżę na rowerze. Rysuje trasy, międzyczasy, liczy kalorie, pozwala utrzymać równe tętno i średnią prędkość. A to ważne w odchudzaniu. Bo tu nie chodzi o szaleńczą jazdę, tłuszczu pozbywamy się przy spalaniu tlenowym. Uwielbiam to od małego. Staram się jeździć 40 km w dzień gdzie mam mniej czasu, a w weekendy więcej.
Awatar użytkownika
tygrysica3
super forma
super forma
Posty: 2036
Rejestracja: 13 cze 2010, o 17:30

Re: Diety odchudzajace - raz jeszcze

Post autor: tygrysica3 » 28 mar 2014, o 13:20

jemZDROWO pisze:Mi chodziło o diety by chudnąć, z rodzaju cud. (...)
... http://demotywatory.pl/1387789/Dieta-cud :cool: :wink:
Jak tygrysica bądź co pręży się, wygina gdy czuje świeży łup, gdy na niej jest zwierzyna ;)
Awatar użytkownika
Japonka
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3906
Rejestracja: 3 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Diety odchudzajace - raz jeszcze

Post autor: Japonka » 28 mar 2014, o 14:41

ooo, zajrzę do tego wątku po kilku ładnych latach, i.... NIE WIERZĘ już w żadne diety cud.

Jedynym i sprawdzonym sposobem na piękną sylwetkę jest racjonalne zdrowe jedzenie i dużo ruchu.
Sama dieta głodowa powoduje, że traci się nie tylko tłuszcz ale także mięśnie, spowalnia się metabolizm, i nie dostarcza wielu ważnych składników jak choćby minerały potrzebne do prawidłowej pracy naszego serca. Ponadto szybki spadek wagi powoduje luźną skórę. Jakbym miała być pomarszczona i mieć zwisającą skórę to wole być gruba.

Zaczęłam ćwiczyć na siłowni, nie jem produktów przetworzonych, zdrowo się odżywiam, i wcale nie mało ok. 1700 kcal. :cool: tak, tak, a efekty są. Waga spadła, centymetry po obwodach poleciały, ciało się ujędrniło, głodna nie chodzę.
Pozdrawiam Piękne Panie
jemZDROWO
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 191
Rejestracja: 9 lut 2014, o 12:25

Re: Diety odchudzajace - raz jeszcze

Post autor: jemZDROWO » 28 mar 2014, o 23:59

Bez ciężkiej pracy nie ma efektów. Kto chce iść na łatwiznę to płaci za to 2 razy. Pieniędzmi i zdrowiem. Zamiast kupić kolejny telewizor albo sukienkę w rozmiarze L, kupić karnet na siłownię. Pobiegać z kimś albo na rower.

Polecam ćwiczyć z facetami, oni zawsze mobilizują. Są pod tym względem bardziej systematyczni i nie narzekają po 15 min, że już zmęczenie a ruch to chyba nie dla nich. Ćwiczyłam z kobietami na początku i to było bardziej jak babcine ploty przy ogródku niż motywacja do działania.
Awatar użytkownika
tygrysica3
super forma
super forma
Posty: 2036
Rejestracja: 13 cze 2010, o 17:30

Re: Diety odchudzajace - raz jeszcze

Post autor: tygrysica3 » 13 maja 2014, o 15:21

... :cool: :lol:
Załączniki
dieta.JPG
dieta.JPG (36.46 KiB) Przejrzano 30907 razy
Jak tygrysica bądź co pręży się, wygina gdy czuje świeży łup, gdy na niej jest zwierzyna ;)
Awatar użytkownika
Lidia777
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 398
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 00:00
Lokalizacja: UK

Re: Diety odchudzajace - raz jeszcze

Post autor: Lidia777 » 6 wrz 2014, o 22:13

Jedyna dieta to jesc prawdziwe jedzenie: owoce, warzywa, orzechy, mieso, ryby, prztwory mleczne i pieczywo pelnoziarniste. Unikac wszelkiego przetworzonego paskudztwa, wszczegolnosci cukrow.

Polecam:

W obronie jedzenia: Manifest wszystkożerców, Michael Pollan

i

Fat Chance, the hidden truth about sugar, obesity and disease, Robert Lustig (nie ma polskiego tlumacznia)

No i troche ruchu, ja biegam kole 30-40km tygodniowo :)
Summer me now summer my life away
Summon me on to another day
Awatar użytkownika
Onlydreams1
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 166
Rejestracja: 21 lut 2014, o 11:09

Re: Diety odchudzajace - raz jeszcze

Post autor: Onlydreams1 » 11 wrz 2014, o 11:27

Japonka pisze:Jakie diety na odchudzanie polecacie?

Czy ktos ma moze taka diete niskokaloryczna 1000 kcal,
.

dieta cud !!!- seks i głód :wink:
"Bądź z kimś, kto jest dla Ciebie intelektualnym wyzwaniem, kto kocha Cię mądrze, podnieca i wybacza Ci świadomie." :)
mariarun
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 18
Rejestracja: 26 lip 2014, o 15:03

Re: Diety odchudzajace - raz jeszcze

Post autor: mariarun » 17 wrz 2014, o 11:06

Szczerze mówiąc, nie ma żadnej diety cud i nie ma też diety uniwersalnej. Każda z nas ma nieco inny organizm, który reaguje różnie. Ja byłam u dietetyka i dobrał mi odpowiednią dietę właśnie dla mnie. Myślę, że warto w to zainwestować, bo efekty są świetne:)
Awatar użytkownika
twoje_mojecudo
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 185
Rejestracja: 12 sie 2014, o 14:18
Lokalizacja: right beside U

Re: Diety odchudzajace - raz jeszcze

Post autor: twoje_mojecudo » 17 wrz 2014, o 13:41

Onlydreams1 pisze: dieta cud !!!- seks i głód :wink: [/b]
:cool: Potwierdzam . :ok: Rewelacja ! :twisted:
...zaczaruj moje serce, zostaw mnie bez tchu raz jeszcze...
Awatar użytkownika
Onlydreams1
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 166
Rejestracja: 21 lut 2014, o 11:09

Re: Diety odchudzajace - raz jeszcze

Post autor: Onlydreams1 » 17 wrz 2014, o 16:49

twoje_mojecudo pisze:
Onlydreams1 pisze: dieta cud !!!- seks i głód :wink: [/b]
:cool: Potwierdzam . :ok: Rewelacja ! :twisted:
dzięki :wink:

bardzo dobre ćwiczenie, a ile kalorii spala :mrgreen: i wcale czlowiek nie czuję ,że ćwiczy . Dzika radość :mrgreen:
"Bądź z kimś, kto jest dla Ciebie intelektualnym wyzwaniem, kto kocha Cię mądrze, podnieca i wybacza Ci świadomie." :)
Awatar użytkownika
tygrysica3
super forma
super forma
Posty: 2036
Rejestracja: 13 cze 2010, o 17:30

Re: Diety odchudzajace - raz jeszcze

Post autor: tygrysica3 » 17 wrz 2014, o 18:30

Onlydreams1 pisze: bardzo dobre ćwiczenie (...) i wcale czlowiek nie czuję (...)


... :> nic, a nic ? :( :cool: :wink:
Dzika radość :mrgreen:
...nie wątpię :lol: :twisted:
Jak tygrysica bądź co pręży się, wygina gdy czuje świeży łup, gdy na niej jest zwierzyna ;)
Awatar użytkownika
Onlydreams1
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 166
Rejestracja: 21 lut 2014, o 11:09

Re: Diety odchudzajace - raz jeszcze

Post autor: Onlydreams1 » 17 wrz 2014, o 20:25

tygrysica3 pisze: ... :> nic, a nic ? :( :cool: :wink:
:serce: :wink:
"Bądź z kimś, kto jest dla Ciebie intelektualnym wyzwaniem, kto kocha Cię mądrze, podnieca i wybacza Ci świadomie." :)
Dagmara851
Posty: 1
Rejestracja: 6 paź 2014, o 18:13

Re: Diety odchudzajace - raz jeszcze

Post autor: Dagmara851 » 6 paź 2014, o 20:20

Nie ma diety cud. Ruch i zdrowe jedzenie. Jednak nabiału to bym nie polecała - zakwasza organizm, podobnie mięso. No ale mięsa trochę musi być. Pieczywo pełnoziarniste, kasze, ryz, owoce, warzywa, oliwy dobrej jakości - bardzo ważne.
Katta
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 31
Rejestracja: 24 lis 2014, o 11:58

Re: Diety odchudzajace - raz jeszcze

Post autor: Katta » 4 gru 2014, o 13:04

Odświeżam wątek. Z dietami cud to ja mam wiele wspólnego. Kiedy przyszedł okres, gdy moja waga przy wzroście 163 osiągnęła 68 kg postanowiłam szybko i skutecznie pozbyć się zbędnych kg.Zaczęłam od bardzo popularnych tabletek Meridia.(obecnie wycofane z rynku) Wydawane były na receptę, ale akurat z tym nie miałam problemu. Na ten sposób schudnięcia namówiły mnie koleżanki, które faktycznie potrafiły zrzucić sporo kilogramów. Po Meridi schudłam 5 kg ale czułam się fatalnie, więc postanowiłam rozpocząć moja przygodę z dietami. Najpierw dukan, potem 1000 kal, potem dieta grejpfrutowa a skończyłam na ponownym powrocie do dukana. Efekty były raz większe raz mniejsze, ale przy każdej z ww. diet czułam się fatalnie. Kiedy już udało mi się schudnąć powracał efekt jojo i tak w koło Macieju.
Ostatecznie odniosłam zwycięstwo osiągnęłam wagę idealną, czyli 55 kg z tendencją do 53 kg. Sukces zawdzięczam paru prostym zasadą (a człowiek tak się katował).
1 jem mniej a częściej
2 ostatni posiłek spożywam około 17.00
3 piję dużo wody niegazowanej (nie wiem czy ma to jakieś znaczenie)
4 ruszam się (basen, rolki, spacery)
5 nie słodzę kawy ani herbaty
4 zrezygnowałam z drożdżówek , pączków.
5 alkohol tylko wino, chyba że impreza to wiadomo można poszaleć ze wszystkim
Wagę utrzymuję bez problemów od ponad 2 lat. Wiem jedno wszelkie diety cud są nieefektywne. Najlepiej zmienić nawyki żywnościowe, odrzucić to co nas najbardziej tuczy i trochę się poruszać.
Awatar użytkownika
natsi
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 467
Rejestracja: 26 kwie 2013, o 17:10

Re: Diety odchudzajace - raz jeszcze

Post autor: natsi » 4 gru 2014, o 20:14

Ja ze względu na problemy zdrowotne z wątrobą, musiałam zmienić nawyki żywieniowe. Od lipca spadło 21 kg :D

1. Nie używam cukru (zastąpiłam ksylitolem, np. do ciast) i soli, poza niewielkimi ilościami ziołowej.
2. Ze słodyczy - pieczone własnoręcznie, ewentualnie biszkopty,wafle ryżowe z domowym dżemem, a jeśli naprawdę nie mogę się powstrzymać - coś niezdrowego/kalorycznego, ale małego.
3. Nie jem tłuszczy.
4. Ostatnio ze względu na problemy z jelitami zrezygnowałam z laktozy i owsa - szkoda, owsianka to cud natury.
5. Jem jedną bułkę dziennie maksymalnie.
6. Jem chude mięsa (królik, indyk, kurczak, rzadko wołowina) i ryby gotowane na parze, zupy na chudym wywarze z warzyw i piersi, kaszę jaglaną, pęczak, ryż brązowy, ziemniaki (które naprawdę nie są tak złe jak się je maluje :wink: ). I na obiad tylko jedno danie.
7. Gotuje własnoręcznie, zero gotowych dań.
8. Więcej warzyw i owoców!
9. 5 - 6 posiłków dziennie.
10. CZYTAM ETYKIETY NA PRODUKTACH - nie uwierzycie jak często to sprawią, że odmawiam sobie wafelka czy czegoś innego.

Raz w tygodniu pozwalam sobie na coś ekstra - ciasto, babeczki, pizza itp - własnoręcznie robione, więc w wersji dietetycznej.
Ruch - niestety od 2 miesięcy przestój z tym, z powodów zdrowotnych, ale i tak metabolizm mi się rozruszał nieźle. Przynajmniej spaceruje.

Nie wierzę w diety. Po prostu trzeba znać swój organizm i szukać rzeczy smacznych. W życiu bym nie uwierzyła wcześniej, że ciasto praktycznie bez cukru może być dobre, czy że można nie solić ziemniaków - a można :D
Trzeba zmienić całe swoje życie, bo tymczasowa dieta da tylko efekt jojo. Do zmian tych trzeba się stosować całe życie.

Wady: koszt. Produkty ekologiczne, zdrowa żywność, mięso, ryby - wszystko kosztuje. Za jakość się płaci i to nie małe pieniądze. Odkąd uważam na to co jem, wydaje jakieś 3 - 4 razy więcej na jedzenie niż dawniej.
Awatar użytkownika
Japonka
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3906
Rejestracja: 3 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Diety odchudzajace - raz jeszcze

Post autor: Japonka » 5 gru 2014, o 15:38

A co to znaczy, że nie jesz tłuszczy? Nic, a nic, zero masła, oleju, oliwy, a ryby?
I zero ruchu? Co w tym wypadku ze skórą? jak jej elastyczność?
Pozdrawiam Piękne Panie
Awatar użytkownika
natsi
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 467
Rejestracja: 26 kwie 2013, o 17:10

Re: Diety odchudzajace - raz jeszcze

Post autor: natsi » 5 gru 2014, o 15:47

Zero masła, oleju, okazjonalnie oliwa, ryby jak już pisałam jem i różne ziarenka, które tłuszcz pożądany zawierają.
Tłuszczu musiałam unikać ze względu na stłuszczenie wątroby.
Ruszałam się dużo przez 3 miesiące - niestety, przeciążyłam kolana, co zaowocowało półtora miesięcznym odpoczynkiem dla nich.
Wielu ćwiczeń nie mogę wykonywać ze względu na kręgosłup, w związku z czym trochę oklapłam fizycznie.
Skóra niestety fantastycznie nie wygląda.
devil_
Posty: 3
Rejestracja: 25 gru 2014, o 22:31

Re: Diety odchudzajace - raz jeszcze

Post autor: devil_ » 6 sty 2015, o 17:01

Powinnaś ograniczyć ilość spożywanych węglowodanów, ziemniaki, ryż, pieczywo, słodycze- a najlepiej w ogóle z tego zrezygnować. Węglowodany możesz dostarczać z warzyw i owoców ale tych ostatnich też w ograniczonej ilości bowiem one zawierają fruktoze która jest bardzo łatwo przyswajalna- max jeden owoc dziennie.
Nie można pić soków, napojow gazowanych. Jedna szklanka to prawie jeden baton i do tego przyswajalność tego typu płynów jest 100% w bardzo szybkim czasie podnosi sie poziom cukru w organizmie co powoduje wyrzut insuliny i dalej spadek glukozy i znowu nam sie chce jesc czy pic...

Ja osobiście uważam ze najlepszą dieta jest dieta niskowęglowodanowa-wysokobiałkowa.
Jajka, sery białe, kurczak, ryby, jogurty - jesz do woli.

Jeśli chodzi o tłuszcze hmm to sprawa jest bardziej złożona- jedząc sery=jesz tłuszcze, jedząc jajka=jesz tłuszcze, jedząc ryby=jesz tłuszcze i są to te "dobre" tłuszcze.
Ograniczenie spożywania masła i margaryny, mysle ze powinno całkowicie sie zrezygnować z obu.
Margaryna jest utwardzonym tłuszczem roślinnym=niepolecam, natomiast masło to typowo tłuszcze pochodzenia zwierzęcego= i rownież niepolecam pozatym maja mnostwo kalorii, z dwojga zgłego na odchudzanie wybrałabym margaryne mniej kaloryczna.
A te "dobre" tłuszcze najlepiej używać do sałatek w postaci oliwy z oliwek. I jak ktoś mówi jedz orzechy bo tam jest duzo "dobrych tłuszczy" to niech najpierw przeczyta ile to ma kalorii.

no i ruch to podstawa, plus niedopuszczasz do głodu bo wtedy twoj organizm wyczekuje i pakuje wszystko w tłuszcz.

I uwaga na nerki w diecie wysokobiałkowej.
:)
To tyle:D
kasiapokala
Posty: 5
Rejestracja: 12 sty 2015, o 18:21
Lokalizacja: wrocław

Re: Diety odchudzajace - raz jeszcze

Post autor: kasiapokala » 12 sty 2015, o 18:25

Ja właściwie "odchudziłam" się podczas ciąży. Miałam cukrzycę ciążową i dzięki temu wyrobiłam sobie odpowiednie nawyki np. jeść mało ale często. Było tak że jadłam 3 niewielkie śniadanie np. na jedno 1 skibkę chleba z pomidorem, zamiast słodyczy owoce i dużo wody piłam. 2 miesiące po ciąży wróciłam do swojej poprzedniej wagi i teraz, choć nie mam czasu na sport ze względu an dziecko, nie tyję :-).
zombiaczek
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 159
Rejestracja: 7 lip 2014, o 20:04

Re: Diety odchudzajace - raz jeszcze

Post autor: zombiaczek » 14 sty 2015, o 06:12

Schudlam 46 kg w 5 miesiecy - program rolletic, moge dac namiary na gabinet w warszawie.
Gaik
super forma
super forma
Posty: 1074
Rejestracja: 21 paź 2008, o 02:00

Re: Diety odchudzajace - raz jeszcze

Post autor: Gaik » 14 sty 2015, o 12:46

zombiaczek pisze:Schudlam 46 kg w 5 miesiecy - program rolletic, moge dac namiary na gabinet w warszawie.
Schudłaś dzięki masażom rolkami? Ale to chyba nie tylko masaże?Z mojej wiedzy wynika, że one są wskazane przy lekkich problemach z krążeniem limfy. Znakomicie relaksują bo ucisk skróty a nawet lekki ból wyzwala endorfiny. Ale na jakiej zasadzie miałyby zbijać wagę? No chyba, że nazwa podobna a chodzi o coś innego.
NewTedy
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 702
Rejestracja: 2 sie 2012, o 17:29

Re: Diety odchudzajace - raz jeszcze

Post autor: NewTedy » 14 sty 2015, o 13:30

Gaik pisze:
zombiaczek pisze:Schudlam 46 kg w 5 miesiecy - program rolletic, moge dac namiary na gabinet w warszawie.
Schudłaś dzięki masażom rolkami? Ale to chyba nie tylko masaże?Z mojej wiedzy wynika, że one są wskazane przy lekkich problemach z krążeniem limfy. Znakomicie relaksują bo ucisk skróty a nawet lekki ból wyzwala endorfiny. Ale na jakiej zasadzie miałyby zbijać wagę? No chyba, że nazwa podobna a chodzi o coś innego.
Jak się ma endorfiny to już nie trzeba jeść, tylko skąd wziąć te endorfiny gdy nie ma powabnej masażystki ?
zombiaczek
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 159
Rejestracja: 7 lip 2014, o 20:04

Re: Diety odchudzajace - raz jeszcze

Post autor: zombiaczek » 14 sty 2015, o 16:09

To program 14tygodniowej diety pod tą samą nazwą polaczonej z masazami i ziołami oczyszczajacymi.
Awatar użytkownika
1zagubiona
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 61
Rejestracja: 19 lut 2014, o 18:21

Re: Diety odchudzajace - raz jeszcze

Post autor: 1zagubiona » 16 lut 2015, o 20:44

Żadna dieta nie jest skuteczna. Co gorsze - niektóre bardzo źle wpływają na nasz organizm, wyniszczają ją.
Ja jestem za tym by zmienić swój sposób odżywiania, po prostu jeść zdrowiej :) To klucz do sukcesu ! 8)
ODPOWIEDZ