Wola - Koło

woj. mazowieckie
Awatar użytkownika
niedotykalska
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 137
Rejestracja: 24 gru 2007, o 00:00

Wola - Koło

Post autor: niedotykalska » 8 wrz 2010, o 22:45

Przymierzam się do przeprowadzki na Koło, chciałabym zaciągnąć języka jak tam się mieszka?
Spójrz na tego gościa z Indiany, zamordował 12 osób, rozczłonkował je i wszystkie zjadł.
To się nazywa alternatywny styl życia...
Agejta
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 135
Rejestracja: 10 cze 2010, o 01:45

Re: Wola - Koło

Post autor: Agejta » 8 wrz 2010, o 22:58

Blisko do Parku Moczydło - to na pewno na plus, poza tym na Młynowie w okolicy pobudowało się trochę nowych bloków, widać pary chłopaków z chłopakami, dziewczyn z dziewczynami, ogólnie okolica jest spoko. Może za dużo betonu wokół, ale ogólnie nie jest źle. Nieopodal Auchan, dobry fryzjer na Banderii, parę niezłych salonów kosmetycznych, orlen na Obozowej, jak lubisz szanty to korsarz na rogu płockiej i obozowej. Ogólnie - tak, jak nie masz lepszej opcji typu Powiśle, czy Mokotów lub Wilanów - to dawaj tu!
Awatar użytkownika
niedotykalska
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 137
Rejestracja: 24 gru 2007, o 00:00

Re: Wola - Koło

Post autor: niedotykalska » 8 wrz 2010, o 23:14

aktualnie mieszkam na żoliborzu i jest super ale jak mus to mus, szczególnie że szanty mnie przekonują a z parku pies będzie zadowolony. A jak sąsiedzi?
Spójrz na tego gościa z Indiany, zamordował 12 osób, rozczłonkował je i wszystkie zjadł.
To się nazywa alternatywny styl życia...
Agejta
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 135
Rejestracja: 10 cze 2010, o 01:45

Re: Wola - Koło

Post autor: Agejta » 8 wrz 2010, o 23:58

Jeżeli chodzi o jakąś mega patologie to brak. Ogólnie spokojnie, strazy miejskiej i policji tez jakos mega duzo sie nie kreci, wiec jak lubisz wypić piffko na wieczornym spacerze z psem to myślę ze da rade. A w parku Moczydlo to podobnie jak na Kopcu Czerniakowskim nie chce im się wchodzić po schodach na gore :) Poza tym tolerancja sąsiadów chyba jest, bo z koleżanką chadzałam za rękę i całowałam się tez i do tragedii jeszcze nie doszło :) Wiesz, po prostu ludzie dobrej Woli :)
A jak już sie przeprowadzisz to daj znać, chętnie na te szanty podejdę, szczególnie ze mam tam dwie minuty na piechotę, tam to w ogóle jest dobry temat bo przychodzą tacy sąsiedzi- mieszkańcy i oni sa mega śmieszni, takie panie kolo 40, panowie, ale spoko, naprawdę fajne i nowe miejsce. Zaraz obok jest sklep, w którym można kupić piwo legion, dla kibicow Legii, o ile kibicujesz...
Awatar użytkownika
niedotykalska
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 137
Rejestracja: 24 gru 2007, o 00:00

Re: Wola - Koło

Post autor: niedotykalska » 9 wrz 2010, o 12:57

dziękuję za wyczerpującą odpowiedź i zaproszenie :)

p.s. chociaż ten przytyk do "pań koło 40" lekko mnie zaniepokoił :wink:
Spójrz na tego gościa z Indiany, zamordował 12 osób, rozczłonkował je i wszystkie zjadł.
To się nazywa alternatywny styl życia...
Agejta
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 135
Rejestracja: 10 cze 2010, o 01:45

Re: Wola - Koło

Post autor: Agejta » 9 wrz 2010, o 13:45

Mialam na mysli Panie po 50, tak mi sie wypsnelo :) ale nie zartuje z tymi szantami!
Awatar użytkownika
pure_morning
super forma
super forma
Posty: 4885
Rejestracja: 15 paź 2006, o 00:00

Re: Wola - Koło

Post autor: pure_morning » 11 wrz 2010, o 10:47

Agejta pisze:Blisko do Parku Moczydło - to na pewno na plus, poza tym na Młynowie w okolicy pobudowało się trochę nowych bloków, widać pary chłopaków z chłopakami, dziewczyn z dziewczynami, ogólnie okolica jest spoko. Może za dużo betonu wokół, ale ogólnie nie jest źle. Nieopodal Auchan, dobry fryzjer na Banderii, parę niezłych salonów kosmetycznych, orlen na Obozowej, jak lubisz szanty to korsarz na rogu płockiej i obozowej. Ogólnie - tak, jak nie masz lepszej opcji typu Powiśle, czy Mokotów lub Wilanów - to dawaj tu!
O, a ja mieszkałam na Płockiej :rotfl: Zaleta taka ze dojazd wszędzie nienajgorszy i rzeczywiście wszysto co niezbędne pod nosem. Jednak dla mnie czymś nie do przejścia był hałas, szczególnie nocne stare autobusy dawały mi w kość i nieustannie chodziłam niewyspana.
"Są rzeczy na niebie i ziemi..."
biffy_babe
Posty: 1
Rejestracja: 8 gru 2010, o 14:18

Re: Wola - Koło

Post autor: biffy_babe » 13 gru 2010, o 09:53

Fakt. Dojazd spoko, ale zależy gdzie mieszkasz. Jak blisko ulicy to ja wymiękłam....dla mnie było za głośno.
Jak gdzieś w podwórzu to polecam :)
Awatar użytkownika
niedotykalska
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 137
Rejestracja: 24 gru 2007, o 00:00

Re: Wola - Koło

Post autor: niedotykalska » 10 paź 2011, o 17:33

No dobrze, wprowadziłyśmy się, rozpakowałyśmy, zwiedziłyśmy kąty, zaczynamy zapuszczać korzenie. Nasz pies zna już wszystkie okoliczne czterołapowce a my nikogo (pomijając wścibską sąsiadkę z piętra). Zatem może są jakieś chętne Panie na zawarcie, tudzież pogłębienie więzi sąsiedzkich?

pozdrawiamy z Obozowej
Spójrz na tego gościa z Indiany, zamordował 12 osób, rozczłonkował je i wszystkie zjadł.
To się nazywa alternatywny styl życia...
berta73
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 39
Rejestracja: 26 cze 2010, o 15:32

Re: Wola - Koło

Post autor: berta73 » 11 paź 2011, o 23:44

Kod: Zaznacz cały

Mialam na mysli Panie po 50, 
a to jakaś dyskryminacja kobiet po 50 czy co? Ja też tam bywam :)
Awatar użytkownika
niedotykalska
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 137
Rejestracja: 24 gru 2007, o 00:00

Re: Wola - Koło

Post autor: niedotykalska » 16 paź 2011, o 19:36

nie, no jaka dyskryminacja, dla nastolatki każda która przekroczyła 30 to starsza pani 8)
Spójrz na tego gościa z Indiany, zamordował 12 osób, rozczłonkował je i wszystkie zjadł.
To się nazywa alternatywny styl życia...
ODPOWIEDZ