ginekolog NFZ Warszawa

woj. mazowieckie
Awatar użytkownika
oraya
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3055
Rejestracja: 16 lis 2008, o 01:00
Lokalizacja: Gdańsk

Przyjazny ginekolog

Post autor: oraya » 26 wrz 2011, o 22:50

Tutaj wymieniamy informacje na temat przyjaznych ginekologów
"... ja nic nie sądzę, głowa mnie od tego boli. Źle robi na mózg"
Awatar użytkownika
ida_marzec
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 727
Rejestracja: 27 sty 2008, o 00:00
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa

Re: Przyjazny ginekolog

Post autor: ida_marzec » 27 wrz 2011, o 10:38

Pani Anna Sarnecka. Przyjmuje w poradni ginekologiczno-położniczej przy szpitalu Praskim, jak i na oddziale, jeśli któraś z Was by trafiła. Miła, rzetelna pani w średnim wieku. Zdecydowanie ją polecam, dobry lekarz i życzliwy człowiek. :)
Jak gejsza bez kimona
Yoko Ono bez Lennona
Jak Tokio pod śniegiem
Marznę bez ciebie
Awatar użytkownika
Skaterin
super forma
super forma
Posty: 4143
Rejestracja: 12 sie 2006, o 00:00
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Przyjazny ginekolog

Post autor: Skaterin » 27 wrz 2011, o 23:08

WARSZAWA
Rudewredne pisze:Mam nadzieje, że przyjmuje jeszcze w Dantex Med - Anna Wiczyńska Zając. Jeśli nie, wygooglujcie. Normalna, kompetentna, z poczuciem humoru. Namawia moją dziewczynę na zajście w ciąże i na dokładkę życzy sobie ją prowadzić.
raindrop pisze:Bardzo przyjazna pani ginekolog jest w przychodni na ul. Bitwy Warszawskiej 1920r., ale jednocześnie dość drogo się ceni, więc można powiedzieć, że za "przyjazność" trzeba trochę zapłacić:P
raindrop pisze:Pani doktor nazywa się dr Sosnowska, a adres przychodni to Bitwy Warszawskiej 10, niestety bliższych namiarów nie mam, ale z ustaleniem terminu wizyty problemów tam nie ma - w końcu prywatnie...
"ciebie bym nie chciala nawet gdybys byla noblistka o urodzie miss swiata." crystall, 14/10/2010
gig
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 19
Rejestracja: 14 sie 2011, o 20:06

Re: Przyjazny ginekolog

Post autor: gig » 3 paź 2011, o 21:22

przyszło mi skorzystać z publicznej służby zdrowia i zaczełam googlać w poszukiwaniu jakiegoś normalnego ginekologa w wawie - przyznaję, ze sie załamałam - jedyna w miarę pozytywna średnia opinia dotyczyła pani która właśnie przeszła na emeryturę.... Zdaję sie że zajrzę do Praskiego, mam nadzieję że uda mi się dostać....
...
:evil: Dotarłam wczoraj do szpitala praskiego; spróbowałam ... ale jak weszłam do holu głównego, rozejrzałam się, przeszłam w ta i z powrotem żeby znaleźć rejestrację - przyznaję że wymiękłam... :shock: Mam nadzieję że lekarze tam dają sobie radę, ale tak na oko, to trochę strach tam oczekiwać znośnych warunków i sprzętu zapewniającego jakieś wiarygodne wyniki badań. Poszukuję dalej...
St-Kitten
Posty: 4
Rejestracja: 5 lip 2011, o 11:40

Re: Przyjazny ginekolog

Post autor: St-Kitten » 26 paź 2011, o 19:17

Dr Salam Salti
na pewno przyjazny, czasem żartuje i stara się zawsze rozluźnić atmosferę. Do wielu pacjentek mówi np. Pani Joanno, Pani Kasiu.
Przyjmuje prywatnie:
www.usg4d.pl
na Pradze Północ. wszystkie informacje na stronie internetowej.
Jakbyście miały jakieś zastrzeżenia, to mówcie mi, pogadam z nim ;)
Na prawdę polecam gorąco.
Awatar użytkownika
mAnDeLa
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 119
Rejestracja: 21 lis 2006, o 00:00
Lokalizacja: Location Location

Re: Przyjazny ginekolog

Post autor: mAnDeLa » 3 lis 2011, o 14:38

..
Ostatnio zmieniony 16 mar 2013, o 14:32 przez mAnDeLa, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
tygrysica3
super forma
super forma
Posty: 2036
Rejestracja: 13 cze 2010, o 17:30

Re: Przyjazny ginekolog

Post autor: tygrysica3 » 29 lis 2011, o 20:30

oraya pisze:Tutaj wymieniamy informacje na temat przyjaznych ginekologów
...to ja ;)
Jak tygrysica bądź co pręży się, wygina gdy czuje świeży łup, gdy na niej jest zwierzyna ;)
Awatar użytkownika
smooczyca
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 918
Rejestracja: 10 gru 2003, o 00:00

Re: Przyjazny ginekolog

Post autor: smooczyca » 29 lis 2011, o 20:52

tygrysica3 pisze:
oraya pisze:Tutaj wymieniamy informacje na temat przyjaznych ginekologów
...to ja ;)
i zaraz sie okazesz ta wielce interesujaca pania ginekolog do ktorej mialam okazje jakis czas temu trafic ... :mrgreen:
malgokot
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 3 sty 2012, o 18:50

Re: Przyjazny ginekolog

Post autor: malgokot » 16 sty 2012, o 19:20

Zapraszam do przesyłania informacji o przyjaznych ginekologach na stronie kobieta.kph.org.pl
jest tam formularz, przez który można wysłać info o przyjaznym ginekologu/ginekolożce.
Jeśli chcecie przyspieszyć proces dodawania, możecie dać znać swojemu ginekologowi/ginekolożce, czy zgadza się na opublikowanie swoich danych na stronie - jeśli tak - dajcie o nim znać z adnotacją, że się zgadza i wrzucam go do bazy :D
Awatar użytkownika
2lezbije-i-pies
Posty: 7
Rejestracja: 13 lut 2012, o 20:42

Re: Przyjazny ginekolog

Post autor: 2lezbije-i-pies » 13 lut 2012, o 21:17

Rudewredne pisze:Mam nadzieje, że przyjmuje jeszcze w Dantex Med - Anna Wiczyńska Zając. Jeśli nie, wygooglujcie. Normalna, kompetentna, z poczuciem humoru. Namawia moją dziewczynę na zajście w ciąże i na dokładkę życzy sobie ją prowadzić.
Doktor przyjmuje jak najbardziej (między innymi w oddziale Dantex-Medu na Nowolipiu, koszt wizyty 120 zł) - odwiedziłyśmy ją dzisiaj z partnerką, idąc na wizytę pełne obaw (pierwsza wizyta u ginekologa, mimo 20 na karku), które zostały rozwiane już od progu ;) Jest przesympatyczna, dowcipna, ciepła - a jednocześnie profesjonalna, taktowna i stanowcza. Przeprowadza bardzo dokładny wywiad, bez żenady przyjęła od mojej partnerki informację o jej orientacji. Badanie bardzo nieinwazyjne, a strach przed wizytą (jak sama pani doktor stwierdziła) przereklamowany.

Żeby nie rozpisywać - najlepsze cytaty:

"Rozumiem, że druga połówka czeka na korytarzu? Bo jak para, to już zawsze przychodzicie hurtem"
"To rozumiem, że rozmowa o antykoncepcji odpada, na szczęście nie trzeba się o to martwić. A jak będzie trzeba to i plemniki paniom znajdę" ;)

Zdecydowanie polecamy panią doktor!
Ostatnio zmieniony 1 mar 2012, o 15:20 przez 2lezbije-i-pies, łącznie zmieniany 1 raz.
chichig
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 18
Rejestracja: 24 sty 2011, o 00:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przyjazny ginekolog

Post autor: chichig » 28 lut 2012, o 22:10

moja kobieta pyta, czy u ww pani doktor można dostać fartuszek? :)
Awatar użytkownika
2lezbije-i-pies
Posty: 7
Rejestracja: 13 lut 2012, o 20:42

Re: Przyjazny ginekolog

Post autor: 2lezbije-i-pies » 1 mar 2012, o 15:20

chichig pisze:moja kobieta pyta, czy u ww pani doktor można dostać fartuszek? :)
Fartuszków niestety nie było (za to łazienka przy gabinecie b. ładnie wyposażona) :) Nie wiem, jak sprawa fartuszków wygląda w gabinecie na Mokotowie (bo pani doktor przyjmuje też tam). [Dż.]
Awatar użytkownika
Ewador
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 322
Rejestracja: 14 mar 2007, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przyjazny ginekolog

Post autor: Ewador » 15 mar 2012, o 10:28

Czy ktoś zna przychodnie w Wilanowie na Kostki Potockiego i wie jacy tam są lekarze?
Awatar użytkownika
2lezbije-i-pies
Posty: 7
Rejestracja: 13 lut 2012, o 20:42

Re: Przyjazny ginekolog

Post autor: 2lezbije-i-pies » 19 mar 2012, o 11:56

2lezbije-i-pies pisze:
chichig pisze:moja kobieta pyta, czy u ww pani doktor można dostać fartuszek? :)
Fartuszków niestety nie było (za to łazienka przy gabinecie b. ładnie wyposażona) :) Nie wiem, jak sprawa fartuszków wygląda w gabinecie na Mokotowie (bo pani doktor przyjmuje też tam). [Dż.]
Poprawka: Na Nowolipkach są fartuszki. :) [M.]
IxiPixi
Posty: 7
Rejestracja: 10 kwie 2012, o 10:29

Re: Przyjazny ginekolog

Post autor: IxiPixi » 23 kwie 2012, o 13:06

ja mam nieustannie pecha trafiam na jakies nawiane baby, juz 3 raz zmieniam ginekologa, fajnie ze powstal ten watek
zmr
Posty: 5
Rejestracja: 22 kwie 2012, o 18:32

Re: Przyjazny ginekolog

Post autor: zmr » 27 kwie 2012, o 15:35

Jeżeli chodzi o NFZ - zdecydowanie polecam dra Jarosława Ziaję. Na kasę chorych przyjmuje na warszawskiej Białołęce. Poczucie humoru, zero stersu i przede wszystkim rzetelne badania. Na wizytę kontrolną nie czeka się więcej niż miesiąc (przyjmuje tam tylko dwa razy w tygodniu). Wyniki badań są błyskawicznie. I jeszcze jedna, ważna dla mnie, rzecz: przychodnia jest nowa - tzn. czysta, ładna. Łazienka na korytarzu i druga gabinetowa. Fartuszka nie potrzebowałam, miałam spódnicę. Minus taki, że z centrum daleko.

;-)

Pozdrawiam,
J.
mouette
Posty: 2
Rejestracja: 24 lut 2012, o 02:14

Re: Przyjazny ginekolog

Post autor: mouette » 11 lip 2012, o 23:54

a macie może do polecenia kogoś, kto przyjmuje w Lux Medzie albo LIMie (lub innych placówkach typu MR, związanych z grupą Lux Med, bo mam tam kartę)?
maruwen
Posty: 5
Rejestracja: 23 sie 2012, o 15:19

Re: Przyjazny ginekolog

Post autor: maruwen » 24 sie 2012, o 16:19

polecam Pani doktor Gojan, co prawda odeszła właśnie z Lux Medu bo (cytując) ma dość pracy w tym ciągłym bałaganie (w sumie się nie dziwie - wyniki mojej cytologii za każdym razem się gubiły według Pań z administracji i dopiero Pani doktor musiała je wyjąć z mrocznej księgi....z moim imieniem i nazwiskiem:/ ) ale chyba pracuje w Limie?? Trzebaby wygooglować :) w każdym razie napewno pracuje w Warszawie :)

Naprawdę świetna babka, poleciła mi lekaza do inseminacji (Pan Profesor X - niepamiętam), kliniki i bank nasienia :)
Awatar użytkownika
angel899
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 65
Rejestracja: 10 paź 2012, o 11:22

Re: Przyjazny ginekolog

Post autor: angel899 » 12 paź 2012, o 13:37

Super wątek! Ja jeszcze nie trafiłam na ginekologa przy którym bym została. Teraz chodzę z NFZ do jednej pani Dr., jest bardzo miła, przypomina mi o badaniach etc., ale nie do końca jestem zadowolona. Podbijam pytanie o lekarzy w LIM i LuxMed, bo niedługo będę miała tam kartę i nie wiem do kogo się wybrać :(
Kobieta jest cudem boskim, szczególnie jeśli ma diabła za skórą
Awatar użytkownika
angel899
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 65
Rejestracja: 10 paź 2012, o 11:22

Re: Przyjazny ginekolog

Post autor: angel899 » 15 sty 2013, o 13:59

Zdecydowałam się na Dr. Kuś i mogę szczerze polecić, Bardzo profesjonalna babeczka, odpowiada szczegółowo na pytania, nie traktuje żadnego problemu pobieżnie, zleca badania. Jest sympatyczna, ale tak z dystansem, co tez jest na plus jak dla mnie. Zazwyczaj jak trafiałam do lekarza, który był aż nadto miły to nic konkretnego z tego nie wychodziło, dalej moje problemy nie były rozwiązywane.
Kobieta jest cudem boskim, szczególnie jeśli ma diabła za skórą
Awatar użytkownika
bad_boy
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 153
Rejestracja: 27 gru 2012, o 13:08

Re: Przyjazny ginekolog

Post autor: bad_boy » 28 sty 2013, o 23:11

Ja polecam Dr. Berndt, pracuje chyba jeszcze w Medicover na Wołoskiej, ale prowadzi też prywatny gabinet na mokotowie, na Madalińskiego. Bardzo rzeczowa kobieta, inteligentna no i dodatkowo jest jeszcze endokrynologiem, jednym słowem zna się na rzeczy :)
Chciałabym wyrazić swoją opinię, ale nie chce mi się jej bronić przez następne trzy godziny.
rosiczka76
Posty: 4
Rejestracja: 6 kwie 2014, o 11:39

Poszukuje dobrego ginekologa w Radomiu

Post autor: rosiczka76 » 15 kwie 2014, o 12:10

Piszcie dziewczyny jeśli macie jakieś info.
Awatar użytkownika
ida_marzec
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 727
Rejestracja: 27 sty 2008, o 00:00
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa

Re: Przyjazny ginekolog

Post autor: ida_marzec » 8 wrz 2014, o 19:29

GoldenMed, na Tarchominie. Pani doktor Kornelia Zaręba, wizyta 120 zł, ale warto. :) Delikatna, bez zbędnych pytań, nie zawstydziła mnie, informacja "nigdy nie współżyłam Z MĘŻCZYZNĄ" była dla niej wystarczająca. :)
Jak gejsza bez kimona
Yoko Ono bez Lennona
Jak Tokio pod śniegiem
Marznę bez ciebie
Awatar użytkownika
she_wolf
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 19
Rejestracja: 26 lis 2012, o 00:39
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przyjazny ginekolog

Post autor: she_wolf » 17 paź 2014, o 20:35

Postaowiłyśmy z Moją Połówką pójć do ginekologa. Ona już była ale nie w Warszawie - z resztą chcemy iść razem więć pójście do jej wcześniejszego lekarza odpada. Ja nigdy nie byłam więc nie mam swojego lekarza dlatego odnawiam pytanie. Zależy mi na sprawdzonej, przyjaznej kobiecie ginekolog na NFZ. Poratujcie dziewczyny, proszę :)

Wcześniejsza wzmianka o P. Annie Sarneckiej nie jest aktualna bo nie pracuje już ona w przychodni w Praskim a mnie moja Połowica goni byśmy się wybrały w końcu do gina :roll:
paprota
Posty: 2
Rejestracja: 29 gru 2014, o 12:21

Re: Przyjazny ginekolog

Post autor: paprota » 29 gru 2014, o 12:26

polecam również Panią dr Kornelię Zarębę, przyjmuje w http://goldenmed.pl/nasi-lekarze,d15,sd4 znaczy pewnie między innymi tu :) jest cudowną kobietą i bardzo swobodnie można się czuć w jej gabinecie :)
Awatar użytkownika
MSigma
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 330
Rejestracja: 9 paź 2013, o 23:27

Re: Przyjazny ginekolog

Post autor: MSigma » 30 cze 2015, o 07:55

A mówi Wam coś nazwisko Olga Wodowska? Jak by, któraś z Was miała informacje na temat podejścia tej pani do pacjentek les to byłabym wdzięczna za opinię...
dwie_dziewczyny
Posty: 4
Rejestracja: 30 lip 2013, o 15:39

Re: Przyjazny ginekolog

Post autor: dwie_dziewczyny » 27 lut 2017, o 09:13

Cześć dziewczyny,
poszukujemy przyjaznego ginekologa w Warszawie :-) Jesteśmy parą od ponad 6 lat i chciałybyśmy, aby nasza rodzinka się powiększyła. Stąd szukamy ginekologa, który w tych kwestiach ma też jasny i otwarty umysł, aby nasza wizyta nie rozpoczynała się mega stresem... Polecacie kogoś? Chodzi o Warszawę :-) Ewentualnie mogą być podwarszawskie miejscowości :-)
karolinawa
Posty: 2
Rejestracja: 3 maja 2017, o 14:38

Re: Przyjazny ginekolog

Post autor: karolinawa » 3 maja 2017, o 16:01

Cześć Dziewczyny! Czy, któraś z Was korzysta z usług Kliniki Damiana? Może polecicie tam jakąś panią ginekolog, która ograniczy do zera zbędne pytania i komentarze? Będę wdzięczna. Pozdrawiam!
Malwina1985
Posty: 7
Rejestracja: 19 mar 2017, o 19:44

Re: Przyjazny ginekolog

Post autor: Malwina1985 » 4 lis 2017, o 18:24

Cześć, możecie polecić jakąś Panią ginekolog na NFZ w Warszawie?
Malwina1985
Posty: 7
Rejestracja: 19 mar 2017, o 19:44

ginekolog NFZ Warszawa

Post autor: Malwina1985 » 7 lis 2017, o 20:42

Cześć, możecie polecić jakąś Panią ginekolog na NFZ w Warszawie? Ponawiam wątek, bo poprzedni pozostał bez odpowiedzi. :(
ODPOWIEDZ