Zajęcia sportowe Warszawa - ktos, coś?

woj. mazowieckie
izobara1
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 138
Rejestracja: 22 lis 2012, o 00:26

Re: Siatkówka

Post autor: izobara1 » 2 kwie 2013, o 21:26

samosiezrobilo pisze:Jakieś szczegóły? :)
A będzie jeszcze taka siatkówka, jak w marcu?
Jeśli tak, to podtrzymuję moją prośbę o nie wtorki:)
http://www.digi-team.webd.pl/synergy/trening
My niestety w siatkę już nie gramy tak jak w marcu,bo chętne wystrzelano na wojnie :D
Stąd idę jutro do innych grających o ile kalendarium mają aktualne!
Za to Ciebie zapraszamy w piątki o 20 na koszykarskie spotkanie na Elelktoralnej!
izobara1
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 138
Rejestracja: 22 lis 2012, o 00:26

Re: Siatkówka

Post autor: izobara1 » 3 kwie 2013, o 23:21

Tak jak wcześniej napisałam, byłam gościnnie u Digi Team, ba nawet grałam. Zostałam bardzo mile przyjęta. Super atmosfera-polecam to miejsce. Naprawdę warto podjąć wyzwanie :D
Dzięki dziewczyny za wspólną grę :)
a24
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 11
Rejestracja: 11 paź 2012, o 00:34

Zajęcia sportowe Warszawa - ktos, coś?

Post autor: a24 » 13 sty 2019, o 20:16

Cześć,

Szukam osób, które byłyby chętne na jakieś zajęcia sportowo-rekreacyjne na świeżym powietrzu. Z racji tego, że jest zima, więc zapewne mało chętnych będzie na tego typu rozrywki, to piszę teraz, żeby do wiosny zebrać już jakąś grupę, ktora podobnie jak ja, ma ochotę pospędzać czas na świeżym powietrzu (moja druga połówka nie lubi tego typu rozrywek).

Co do miejsca - Warszawa lub jakieś bliskie okolice. Ważne, żeby byly chęci :) a resztę na pewno sobie jakoś ogarniemy ;) chcę zobaczyć, czy w ogóle jest ktoś na terenie Warszawy, kto ma podobny problem do mojego i nie ma z kim spędzić aktywnie czasu.

W związku z tym, że moje ostatnie aktywności sportowe zakończyły się w liceum, (a więc dobre 7lat temu ) nie jestem jakaś specjalnie wysportowana, ale chciałabym mieć możliwość pogrania amatorsko w jakąś piłkę, siatkę czy kosza, cokolwiek, aby korzystnie spędzić popołudniowy czas po pracy.

Parę słów o mnie, żeby przełamać pierwsze lody :D :
Mam prawie 26 lat, mieszkam w Warszawie. Mam małe grono bliskich ludzi, których nie kreci specjalnie aktywność na swiezym powietrzu, dlatego otwieram się na zupełnie nowe grono znajomych. Jeżeli masz podobny problem, odezwij się.

Pozdro!!
ODPOWIEDZ