Warszawa Wilanów pomocy. Porady cklwk, pliz.

woj. mazowieckie
Llll
Posty: 2
Rejestracja: 27 lis 2019, o 17:58

Warszawa Wilanów pomocy. Porady cklwk, pliz.

Post autor: Llll » 27 lis 2019, o 18:22

Witam.

Mam dość nietypową sytuację. Obecnie piszę siedząc na ławce na ulice.

Napiszę krótko i na temat.

Wynajęłam mieszkanie tu na Wilanowie. Jednak właściciel staruszek (75+) nie powiadomił mnie że 2-3 razy w tygodniu mam opuszczać (!) mieszkanie z powodu tego iż za każdym razem przychodzi opiekun na 2-3 godziny. Właśnie gdy mieszkałam żadnej opieki nie było bo się okazało właściciel pokłócił się z opiekunką (czyli była tzw przerwa).

To że mamy już zimę powiedział no niestety. Opieka nie musi wiedzieć o tym że on wynajmuje mieszkanie.

Więc teraz nie wiem co robić, gdzie mam czekać 2-3 godziny 2-3 razy w tygodniu.

Może istnieje taka ewentualność wpaść do kogoś do domu i spędzić ten czas w zamian za drobne sprzątanie, spędzanie czasu ze zwierzątkiem i td nprzkłd?

Z rodziną staruszka nie ma sensu dogadać się bo on za bardzo nie trzyma kontaktu. Z drugiej strony straruszek mówi jeśli mi coś nie pasuje to szukać inne mieszkanie i tyle.

Chodzi mi o to że czasami (rzadko) wracam do domu o 1-4 w nocy po inwentaryzacji i chcę w dzień mniej więcej odpocząć tylko nie spędzać czas na chłodnej ulicy na ławce jak bezdomna.

Pozdrawiam.
Llll
Posty: 2
Rejestracja: 27 lis 2019, o 17:58

Re: Warszawa Wilanów pomocy. Porady cklwk, pliz.

Post autor: Llll » 27 lis 2019, o 18:26

""" Dodam że czasami opiekun zmienia godziny. Czyli może wpaść o 16-17, tak samo jeśli zechce to o 11-12. Może to być wt czw, a może pn śr pt.

Nigdy o tym nie wiadomo, wysyła do właściciela smsy kiedy będzie i tyle.
Więc nie da się zaplanować własny czas natychmiast.
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Warszawa Wilanów pomocy. Porady cklwk, pliz.

Post autor: biedronca » 28 lis 2019, o 06:23

Idź do biblioteki.

I koniecznie poszukaj innego mieszkania.
AmeIia
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 83
Rejestracja: 5 sie 2019, o 10:54

Re: Warszawa Wilanów pomocy. Porady cklwk, pliz.

Post autor: AmeIia » 28 lis 2019, o 12:23

Poszukaj innego mieszkania, nie ma co się szczypać z upierdliwym staruszkiem... i jeszcze za to płacisz :roll:
ODPOWIEDZ