Sylwester 2021/22

woj. mazowieckie
Awatar użytkownika
I_I
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 17
Rejestracja: 11 gru 2006, o 00:00

sylwester w ETERNALU: klapa 2007?

Post autor: I_I » 1 sty 2008, o 17:44

Wkurzona wróciłam wczoraj do domu, choć od miesiąca cieszyłam się na tego sylwestra.

Czy tylko mnie DJ-ka doprowadzała do szału? Czy tylko mi muzyka popsuła cały wieczór? Czy tylko ja nie mogłam się bawić do tego szajsu?
Czy nie można było zatrudnić np. DJ Praktyczna Pani, przy której zabawa trwa do rana, albo choćby Est, przy której jest przynajmniej śmiesznie?

Mam gdzieś niespełnione obietnice o "licznych atrakcjach, konkursach z nagrodami, toaście o północy" itp., które podobno zawierały się w cenie biletu. Oczekiwałam TYLKO muzy do tańczenia, a nie łomotu przez całą noc jak na afterparty...

Być może takie odczucia miałam tylko ja - wtedy zamilknę na wieki 8) Ale może to nie tylko moje odczucie i w większej liczbie będziemy mogły wpłynąć na obsadę DJ-ek oraz jakość muzyki na kobiecych imprezach.

Dobrze byłoby też zorganizować mini-konkurs DJ-ek na żywo bądź w ankiecie on-line, bo to chyba klienci powinni decydować o tym, do czego chcą się bawić, a nie milcząco przetrawiać shit płynący z głośników "indywidualności" DJ-ek.
lo-li-ta
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 56
Rejestracja: 10 gru 2007, o 00:00

Post autor: lo-li-ta » 1 sty 2008, o 18:36

Co do DJ-ek to ja głosuję na Carmen de la Pica Morales :rr:
Awatar użytkownika
black_cashmere
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 27
Rejestracja: 11 kwie 2005, o 00:00
Lokalizacja: Białystok

Re: sylwester w ETERNALU: klapa 2007?

Post autor: black_cashmere » 1 sty 2008, o 22:32

I_I pisze: Czy tylko mi muzyka popsuła cały wieczór? Czy tylko ja nie mogłam się bawić do tego szajsu?
Fakt, muza była kiepska, delikatnie mówiąc. DJ-ki powinny zadbać o to, żeby ludzie szaleli na parkiecie a nie popisywać się umiejętnością lub też jej brakiem, miksowania. No cóż..są młode, jeszcze się nauczą ;)
Sorry ale ja wolałabym więcej się nie bawić przy ich graniu.
I_I pisze: Mam gdzieś niespełnione obietnice o "licznych atrakcjach, konkursach z nagrodami, toaście o północy" itp., które podobno zawierały się w cenie biletu.
Atrakcje, konkursy itp. .. hmmm a może to nie chodziło o eternal..?
:?
Awatar użytkownika
I_I
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 17
Rejestracja: 11 gru 2006, o 00:00

Co obiecywali w ETERNALU...

Post autor: I_I » 1 sty 2008, o 23:15

Obrazek
Awatar użytkownika
enzymowka
super forma
super forma
Posty: 4960
Rejestracja: 30 cze 2003, o 00:00
Lokalizacja: z latarni morskiej

Post autor: enzymowka » 1 sty 2008, o 23:55

Skoro to impreza firmowana przez portal lesbijka.net to tam się zgłoś z reklamacją.. :roll:
Awatar użytkownika
I_I
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 17
Rejestracja: 11 gru 2006, o 00:00

Reklamacje

Post autor: I_I » 2 sty 2008, o 00:36

Zgłaszałam :( niestety bez skutku. Dlatego ten post - może on coś uzmysłowi? Nie wiem. A może mnie pokaże, że się nie znam i powinnam siedzieć w domu, a nie szwendać się po klubach... To taka sonda:)
lesbijka.net
Posty: 3
Rejestracja: 29 gru 2007, o 00:00

eternal oficjalna odpowiedź

Post autor: lesbijka.net » 2 sty 2008, o 02:14

'Zgłaszałam niestety bez skutku. '
to pierwsze stwierdzenie które chyba musze zdementować, ponieważ żadnych zgłoszeń nie otrzymałam.
Gusty muzyczne to sprawa bardzo subiektywna, dzidzejki grające podzczas imprezy sylwestrowej grają na naszych imprezach regularnie, Dj PP grala u nas conajmniej dwukrotnie, nie widzialam żeby spotkalo sie to z wielkim entuzjazmem, Carmen czasem u nas grywa, Goga M ktora grala od 23 do 1 znana w wielu warszawskich klubach didzejka z wysokimi umiejetnosciami i wieloletnia praktyka tego wieczoru nie porwala gustow Pan na parkiet. BU, PE i Ruda mialy pelny parkiet przez wkszość czasu.
Mamy też dużą część zwolenniczek innych dżwięków niz hity z top list, w ich stronę również zawsze staram się zrobić ukłon i przyznaję, że otrzymuję wdzięczność, wiedząć że narażam się tym które liczą głównie na muzykę jak w Toro i mocno kręcą nosem przy najmniejszej nawet próbie eksperymentowania.
Szampan był podawany dwukrotnie, jeśli dla kogoś nie wystarczyło to muszę przyznać, żę biorę na siebie to że nie przewidziałam , że dla kogoś go zabrakło. Przykro mi, przepraszam.
Cenię sobie krytykę, ale jeśli trzy występy tancerki są nazywane brakiem jakichkowliek atrakcji to możemy mówić, że drugi robiony wyłacznie dla kobiet Sylwester był wielkim niewypałem, porażką i powinnam kajając się oddalić w zapomnienie :wink:
Nie zrobię tego, bo widząc swoje błędy otrzymałam również ogromnie dużo wyrazów sympatii i pochwały za wyśmienitą zabawę. Tak więc jak zawsze na 100 lesbijek 80 zadowolonych, a 20 sceptyczek rzuca złe słowa, ot tak, chyba żeby nie wyjść z wprawy.
Pozdrawiam wszystkie Panie w 2008 roku i mam nadzieję, że dalsze moje działania będą Wam miłe, milsze i najmilsze:)
jedyna
Awatar użytkownika
I_I
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 17
Rejestracja: 11 gru 2006, o 00:00

...

Post autor: I_I » 2 sty 2008, o 10:08

A więc wszystko jasne:)
f0sa
Posty: 5
Rejestracja: 2 sty 2008, o 00:00

Post autor: f0sa » 2 sty 2008, o 10:35

elo!

dwa posty eterno-chwalcze wpieniły mnie na maxa, az sie zarejestrowalam, zeby odpowiedziec.ja rowniez uwazam ze muza w sylvka w Eti to przegiecie :(


sory, jedyna, nie mam nic do ciebie, dzieki ze organizujesz nam imprezy,
tylko czemu "proba eksperymentowania" musi byc w sylvka??!!
trzy występy tancerki są nazywane brakiem jakichkowliek atrakcji
dla mie ta tancereczka to nie byla atrakcja, nawet jesli 3 razy sie wyginala :lol: :lol:


a kiedy byly konkursy z nagrodami?? czy przespalam? a tak chcialam wygrac kosmetyczke :wink:

glosuje na klape, jak dotat nie ma 80/20 :shock:
lesbijka.net
Posty: 3
Rejestracja: 29 gru 2007, o 00:00

cd

Post autor: lesbijka.net » 3 sty 2008, o 16:06

Eksperymenty to moze nie jest to co bylo, a raczej jak pisalam 'uklon w strone'...bo i w Sylwestra sa Panie ktore prosza o zmiany muzyczne.
Konkursow nie zrobilam, kolo 2 poprosilam o rozlanie butelek szampana ktore czekaly na rozdanie jako nagrody dla wszystkich Pan ktore beda mialy ochote, tak wiec to byl konkurs na to kto ma refleks;)
to byl oczywiscie zart, bo konkursy miala prowadzic osoba, ktora z przyczyn niezaleznych nie mogla tego uczynic.przykro mi. ale srednio poczuwam sie za kazdym razem do odpowiadania za wszystkich i wszystko, zawsze staram sie postepowac zgodnie ze swoim sumieniem, nawet jesli czesto warunki posuwaja mnie do wymuszonej improwizacji.
80/20 wciaz, bo to forum nie jest calym swiatem;)
pozdrawiam bardzo
plasti
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 23 paź 2005, o 00:00

Post autor: plasti » 10 sty 2008, o 19:49

eee?;o

ja bym poprosila o konkrety.
jaka ta muza jest niby dobra?


zaluje tylko ze w trakcie grania gogi bylam za barem bo jest to djka za ktora podazam od55 przez tt po luztra.
po pracy wytanczylam sie :) wygoniono mnie zaplajac swiatlo:/
Leo29
Posty: 7
Rejestracja: 9 lis 2009, o 01:00

Sylwester Warszawa

Post autor: Leo29 » 9 lis 2009, o 21:59

Witajcie,

Czy macie juz jakies bardziej konkretne plany odnosnie sylwestra drogie panie?
Mozecie polecic impreze branzowa sylwestrowa w Warszawie? Wybieracie sie gdzies pobawic do klubu? Gdzie warto wyskoczyc do ktorego klubu w Wawie?
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Imbe
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 20
Rejestracja: 19 sty 2007, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Sylwester

Post autor: Imbe » 11 lis 2009, o 12:57

Też mam ten problem! Szukałam różnych ofert, ale wszystko albo jest już zajęte albo za drogie... Nie chciałabym spędzić Sylwestra w domu przed komputerem... a na razie tylko na to się zanosi... Help!
"Każdy powinien mieć tęczę, aby zapamiętać, że burze w życiu przemijają"
Leo29
Posty: 7
Rejestracja: 9 lis 2009, o 01:00

Post autor: Leo29 » 11 lis 2009, o 13:33

wow...nawet jedna odpowiedz... szkoda ze lesbijki ze soba nie wspolpracuja w wymianie informacji.
Awatar użytkownika
Imbe
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 20
Rejestracja: 19 sty 2007, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Sylwester

Post autor: Imbe » 11 lis 2009, o 14:47

He he, chyba wszyscy juz mają plany... ja zawsze zabieram się za to na tydzień przed i jestem wściekła, że już nie ma żadnych wolnych miejsc. Myślałam nawet o Utopii ale tam Sylwek kosztuje około 500zł (tak było rok temu) a poza tym nie wpuszczą kogoś nieznanego... Może UFA coś organizuje? Mieszkamy w stolicy a mi się zdaje, że nie ma w czym wybierać... Chyba najlepszy byłby indywidualny wyjazd w góry... coraz poważniej myślę nad taką opcją...
"Każdy powinien mieć tęczę, aby zapamiętać, że burze w życiu przemijają"
Delirious
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 68
Rejestracja: 24 lip 2008, o 02:00

Post autor: Delirious » 11 lis 2009, o 15:41

no bo jesli chodzi o sylwestra, to ja osobiscie wole spedzic go na domowce niz w klubie. ewentualnie jakis wyjazd kilkudniowy jak w zeszlym roku do innego miasta. Sylwester w klubie nie ma tego klimatu co sylwester w gronie znajmoych i wspolne odliczanie na tym ziabie, ktory niedlugo zaszczyci nas swa obecnoscia.
Il faut tenter de vivre.
Leo29
Posty: 7
Rejestracja: 9 lis 2009, o 01:00

Post autor: Leo29 » 11 lis 2009, o 17:03

Hm...domowka. No nie wiem, chyba osobiscie najlepiej czuje sie na neutralnym gruncie gdzie zawsze mozna poznac nowe osoby. :) jak najbardziej w Warszawie. Tylko gdzie? Znacie troche klub Galeria? Warto tam wyskoczyc?
Awatar użytkownika
Emilia28
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 34
Rejestracja: 27 sty 2009, o 01:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Emilia28 » 12 lis 2009, o 20:07

wiem, że Rasko organizuje za 150zł/os. Sylwestra. Nie lubię modnych, lansiarskich klubów, a w Rasko jest taka luźna atmosfera, można pogadać, potańczyć, poznać fajnych ludzi. więc może o tym miejscu pomyślę, bo na razie też brak planów :?:
Awatar użytkownika
miszek
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 187
Rejestracja: 10 lis 2006, o 00:00

Post autor: miszek » 12 lis 2009, o 20:13

ja robie domoffke jakby ktos chcial zahaczyc ;)
Awatar użytkownika
misiam
super forma
super forma
Posty: 1103
Rejestracja: 24 maja 2009, o 02:00
Lokalizacja: Pałac Kultury i Nauki.

Post autor: misiam » 12 lis 2009, o 22:43

Delirious pisze:no bo jesli chodzi o sylwestra, to ja osobiscie wole spedzic go na domowce niz w klubie. ewentualnie jakis wyjazd kilkudniowy jak w zeszlym roku do innego miasta. Sylwester w klubie nie ma tego klimatu co sylwester w gronie znajmoych i wspolne odliczanie na tym ziabie, ktory niedlugo zaszczyci nas swa obecnoscia.
Ja też zdecydowanie wolę domowe zacisze:) taaak.zdecydowanie. 8)
Awatar użytkownika
misiam
super forma
super forma
Posty: 1103
Rejestracja: 24 maja 2009, o 02:00
Lokalizacja: Pałac Kultury i Nauki.

Post autor: misiam » 12 lis 2009, o 22:44

ale plany póki co nijakie.
Awatar użytkownika
misiam
super forma
super forma
Posty: 1103
Rejestracja: 24 maja 2009, o 02:00
Lokalizacja: Pałac Kultury i Nauki.

Post autor: misiam » 12 lis 2009, o 22:52

miszek pisze:ja robie domoffke jakby ktos chcial zahaczyc ;)
....żebyś później nie żałowała tych słów..hehe:)
a tak poważnie to pozdrawiam.
Awatar użytkownika
miszek
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 187
Rejestracja: 10 lis 2006, o 00:00

Post autor: miszek » 13 lis 2009, o 19:20

misiam pisze:
miszek pisze:ja robie domoffke jakby ktos chcial zahaczyc ;)
....żebyś później nie żałowała tych słów..hehe:)
a tak poważnie to pozdrawiam.
nie mam w domu zadnych kosztownosci ani nic cennego, wiec nie sadze zebym zalowala :P
jak masz ochote, to dawaj na ursus ;)
aneta sylwia
Posty: 7
Rejestracja: 3 gru 2005, o 00:00

Post autor: aneta sylwia » 18 lis 2009, o 18:55

Dziewczeta to jak z tym SYLWESTREM????....nie mam zadnych planow a miloby bylo poznac nowych ludzi...podrawiam :)
Awatar użytkownika
miszek
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 187
Rejestracja: 10 lis 2006, o 00:00

Post autor: miszek » 19 lis 2009, o 09:56

to ja proponuje, zeby te osoby, ktore (jak ja ;)) "nie znaja tu nikogo" napisaly do mnie priva i mozemy umowic sie na jakis termin na piwo czy kawe 8)
Leo29
Posty: 7
Rejestracja: 9 lis 2009, o 01:00

Post autor: Leo29 » 20 lis 2009, o 16:46

Miszek widze ze post o sylwestrze nabiera nowych znaczen i przeznaczen :)
Awatar użytkownika
miszek
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 187
Rejestracja: 10 lis 2006, o 00:00

Post autor: miszek » 20 lis 2009, o 17:58

ja jestem bardzo otwarta na gosci, tylko fajnie by bylo ich najpierw poznac :P
Awatar użytkownika
Emilia28
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 34
Rejestracja: 27 sty 2009, o 01:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Emilia28 » 28 lis 2009, o 11:00

stanęło na Rasko, wstęp już zapłacony, będzie nas na razie 3 :)
Tomba
Posty: 4
Rejestracja: 17 sie 2009, o 00:00

Post autor: Tomba » 6 gru 2009, o 15:56

M25 - http://www.m25.waw.pl/html/program_imprezowy.php
wystąpi między innymi LOLA LOU!!!
jacze
Posty: 7
Rejestracja: 14 wrz 2009, o 02:00

Post autor: jacze » 6 gru 2009, o 22:37

A Tomba Tomba??
Ja właśnie przejrzałam klubowe oferty sylwestrowe wawy i ta
wydała mi się najbardziej sensowna…
Wybiera się ktoś???
ODPOWIEDZ