Kluby w Wawie

woj. mazowieckie
Awatar użytkownika
ynezz
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 15
Rejestracja: 22 sty 2010, o 22:48

No Mercy (klub)

Post autor: ynezz » 31 sty 2010, o 22:18

Czy któraś z Was bywa w No Mercy? W najbliższym czasie zamierzam się tam wybrać i zbieram opinie...
Awatar użytkownika
Speed_Of_Pain
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 82
Rejestracja: 6 sie 2007, o 00:00

Re: Kluby w Wawie

Post autor: Speed_Of_Pain » 1 lut 2010, o 20:01

Ja byłam w No Mercy. Jak dla mnie jest za brudno i obskurnie... jakoś takie miejsca przyprawiają mnie nie lada o niesmak, jak i również wyobrażam sobie od razu, że muszą tam być pajęczyny ect. w końcu to taka dziupla... z kurzem dookoła :wink:
Kocham i jestem kochana :*
Awatar użytkownika
misiam
super forma
super forma
Posty: 1103
Rejestracja: 24 maja 2009, o 02:00
Lokalizacja: Pałac Kultury i Nauki.

Re: Kluby w Wawie

Post autor: misiam » 2 lut 2010, o 23:47

no to Koleżanka na pewno juz tam nie pójdzie:) he he
Awatar użytkownika
Speed_Of_Pain
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 82
Rejestracja: 6 sie 2007, o 00:00

Re: Kluby w Wawie

Post autor: Speed_Of_Pain » 3 lut 2010, o 17:28

Powiedziałam to jak ja to widzę - jestem pedantyczna i nie lubię kurzu... tym bardziej miejsc, gdzie widać, że nie było sprzątane chyba od prehistorii :wink: Byłam raz i to mi wystarczy. :|
Pozdrawiam.
Kocham i jestem kochana :*
Awatar użytkownika
misiam
super forma
super forma
Posty: 1103
Rejestracja: 24 maja 2009, o 02:00
Lokalizacja: Pałac Kultury i Nauki.

Re: Kluby w Wawie

Post autor: misiam » 3 lut 2010, o 19:31

zgadza się. :)
Awatar użytkownika
ynezz
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 15
Rejestracja: 22 sty 2010, o 22:48

Re: Kluby w Wawie

Post autor: ynezz » 4 lut 2010, o 21:36

Pójdę, mówiłam, że się wybieram. Pajęczyny mi nie przeszkadzają ;) Przekonuje mnie muzyka. A Vampiriadą jestem szczerze zainteresowana. hmmm...
Awatar użytkownika
Speed_Of_Pain
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 82
Rejestracja: 6 sie 2007, o 00:00

Re: Kluby w Wawie

Post autor: Speed_Of_Pain » 5 lut 2010, o 17:43

Ja to byłam na afterze po koncercie Mansona w listopadzie :wink: jeśli te klimaty Ci odpowiadają, to życzę udanej zabawy :D
Kocham i jestem kochana :*
Awatar użytkownika
ynezz
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 15
Rejestracja: 22 sty 2010, o 22:48

Re: Kluby w Wawie

Post autor: ynezz » 5 lut 2010, o 20:37

Ha, czyli dobrze zrozumiałam Twój nick, jako związany z Mansonem... :D Mam rację? :twisted:
Kika77
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 17
Rejestracja: 25 lip 2008, o 02:00

imprezownia

Post autor: Kika77 » 11 lut 2010, o 18:07

Hej,
czy ktoś wybiera się dzisiaj na dziki do Rasko?;)
Poniżej wklejam info ze strony Rasko.

11 Lutego 2010, (czwartek)
19:00, Rozdanie Antynagród Tęczowych Dzików 2009 ( za sterami corba music )
* Miłosne Karaoke godz. 19.00

Śpiewamy tylko piosenki o miłości!

Rozdanie Antynagród Tęczowych Dzików 2009 godz. 21.00
Prowadzenie Barbie Girls

Wstęp: za darmo

"Uroczysta" Gala Rozdania Tęczowych Dzików – Antynagród dla znanych, polskich osobistości, które swoim zachowaniem lub wypowiedziami wykazały się zasługującą na naszą uwagę dzikością poglądów i myśli. Nagrody zostaną rozdane w trzech kategoriach: PUBLICYSTKA/TA, MEDIA, oraz CELEBRYTKA/TA, a samo rozdanie w klimatach komediowo-kabaretowych poprowadzą Barbie Girls!

Po uryczystości specjalny koncert DRUGIEJ MARYLI
kabadu
super forma
super forma
Posty: 1574
Rejestracja: 26 paź 2009, o 01:00
Lokalizacja: warszawa

Re: Kluby w Wawie

Post autor: kabadu » 13 lut 2010, o 09:34

a mnie interesuje czy któraś z Pań zamierza się pojawić jutro w Teatrze Nowym na Speed Dating :D

http://www.nowyteatr.org/#/pl/events/other/1
Awatar użytkownika
implant
super forma
super forma
Posty: 1280
Rejestracja: 29 maja 2008, o 02:00

Re: Kluby w Wawie

Post autor: implant » 13 lut 2010, o 09:57

Martin i Lesby czyli grajek Martin Lechowicz i ½ kabaretu Barbie Girls w osobach Aboslutely Fabulous i Rudej de Wrednej.
Użyją palców i ust w niejednym numerku.
Wyśmieją, nabiją się i zrobią sobie jaja.
Może nawet się pogryzą.
On śpiewa, one wrednie dogadują.

Masz dość polskiej pseudopoprawności politycznej?
Przyjdź w czwartek 18 lutego, na 20:00 do Ust Mariana.

Tam cenzury nie będzie!
Kto nie ma poczucia humoru, wyjdzie obrażony - gwarantujemy!

Wstęp 10 zł

Ja się specjalne ze Śląska wybieram :D
kabadu
super forma
super forma
Posty: 1574
Rejestracja: 26 paź 2009, o 01:00
Lokalizacja: warszawa

Re: Kluby w Wawie

Post autor: kabadu » 13 lut 2010, o 16:25

kabadu pisze:a mnie interesuje czy któraś z Pań zamierza się pojawić jutro w Teatrze Nowym na Speed Dating :D

http://www.nowyteatr.org/#/pl/events/other/1

namieszałam :roll: . to akcja z zeszłego roku, a szkoda bo się nastawiłam na to wyjście :P.
caspe900
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 39
Rejestracja: 9 mar 2010, o 14:12
Lokalizacja: Warszawa

kluby branżowe w Warszawie

Post autor: caspe900 » 9 mar 2010, o 14:20

Dziewczyny!!!
Czy jest w tym mieście jakiś klub gdzie spotyka się trochę starsza "młodzież" taka po 30-stce?
Jeśli ktoś wie niech odpisze bo już zaczynam się załamywać.Z góry dziękuję.
caspe900
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 39
Rejestracja: 9 mar 2010, o 14:12
Lokalizacja: Warszawa

miejsca branżowe w warszawie

Post autor: caspe900 » 9 mar 2010, o 15:35

Cześć!!!
Czy jest w tym mieście jakiś lokal gdzie spotykają się ludzie po 30-stce żeby napić się spokojnie piwa i pogadać?
Może być też z karaoke.
Awatar użytkownika
Emilia28
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 34
Rejestracja: 27 sty 2009, o 01:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kluby w Wawie

Post autor: Emilia28 » 10 mar 2010, o 04:18

Rasko, Rasko i jeszcze raz Rasko :serce:
Chodziłam kiedyś do Galerii, ale nie czułam się tam zbyt swobodnie, na luzie. Bastylia jest dobra na obiad z moją dziewczyną i naszym psem (ze zwierzętami wpuszczają) natomiast w Rasko bawimy się zawsze wyśmienicie. Jest mnóstwo dziewczyn, więc wbrew stronie www jest to miejsce dla wszystkich. Nie panuje tam atmosfera bzykania po kątach, czego w klubach nie lubię. Można siąść, pogadać, napić się piwa, można potańczyć i się wyszaleć. Uwielbiam występy Maryli w czwartki, uwielbiam dicho w sobotę. Obsługa super, ceny niskie i generalny luz. Nikt się nie spina, nikt nie ocenia po ciuchach. Robiłam tam też swoje urodziny. Heterycka część moich gości (niektórzy byli w miejscu tego typu pierwszy raz) bawiła się rewelacyjnie. Właściciel zadbał, by DJ wywołał mnie na scenę i wszyscy w klubie zaśpiewali mi sto lat. Nie lubię być w centrum zainteresowania, ale to było bardzo miłe i za to cenię Rasko, że każdy tam czuje się jak u siebie. Mam tylko zastrzeżenia do zachowania niektórych dziewczyn (nie byłam nigdy świadkiem braku kultury ze strony chłopaków) ale przypomina mi się sytuacja, gdy do kolejki do WC dołączył chłopak i błagał dziewczyny by go puściły, bo nie wytrzyma. Był przy tym zabawny i widać, że naprawdę miał mocne parcie na pęcherz. Dwie dziewczyny w kolejce powiedziały "spie.... wywal chu... i lej na dworze". Masakra. Czy baby to muszą być takie agresywne?? :?: :cool:
druyan
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 22 lut 2006, o 00:00

Re: Kluby w Wawie

Post autor: druyan » 11 mar 2010, o 11:37

Typowo kobiece imprezy organizuje Jedyna. Obecnie w PKiN w Akademii Tanca. Powiedzmy, ze imprezy nie maja jakiegos szczegolnie wygorowanego poziomu ale idac w wiekszej grupie mozna sie fajnie rozerwac. W ramach weekendowego rozluznienia;)
Plus dla 35+ znizka na wejscie 8)

Moze kolejna impreza z jakas forumowa ekipa?
caspe900
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 39
Rejestracja: 9 mar 2010, o 14:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kluby w Wawie

Post autor: caspe900 » 17 mar 2010, o 22:04

Emilia28 pisze:Rasko, Rasko i jeszcze raz Rasko :serce:
Chodziłam kiedyś do Galerii, ale nie czułam się tam zbyt swobodnie, na luzie. Bastylia jest dobra na obiad z moją dziewczyną i naszym psem (ze zwierzętami wpuszczają) natomiast w Rasko bawimy się zawsze wyśmienicie. Jest mnóstwo dziewczyn, więc wbrew stronie www jest to miejsce dla wszystkich. Nie panuje tam atmosfera bzykania po kątach, czego w klubach nie lubię. Można siąść, pogadać, napić się piwa, można potańczyć i się wyszaleć. Uwielbiam występy Maryli w czwartki, uwielbiam dicho w sobotę. Obsługa super, ceny niskie i generalny luz. Nikt się nie spina, nikt nie ocenia po ciuchach. Robiłam tam też swoje urodziny. Heterycka część moich gości (niektórzy byli w miejscu tego typu pierwszy raz) bawiła się rewelacyjnie. Właściciel zadbał, by DJ wywołał mnie na scenę i wszyscy w klubie zaśpiewali mi sto lat. Nie lubię być w centrum zainteresowania, ale to było bardzo miłe i za to cenię Rasko, że każdy tam czuje się jak u siebie. Mam tylko zastrzeżenia do zachowania niektórych dziewczyn (nie byłam nigdy świadkiem braku kultury ze strony chłopaków) ale przypomina mi się sytuacja, gdy do kolejki do WC dołączył chłopak i błagał dziewczyny by go puściły, bo nie wytrzyma. Był przy tym zabawny i widać, że naprawdę miał mocne parcie na pęcherz. Dwie dziewczyny w kolejce powiedziały "spie.... wywal chu... i lej na dworze". Masakra. Czy baby to muszą być takie agresywne?? :?: :cool:

Dzięki za info muszę się wybrać
caspe900
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 39
Rejestracja: 9 mar 2010, o 14:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kluby w Wawie

Post autor: caspe900 » 17 mar 2010, o 22:07

druyan pisze:Typowo kobiece imprezy organizuje Jedyna. Obecnie w PKiN w Akademii Tanca. Powiedzmy, ze imprezy nie maja jakiegos szczegolnie wygorowanego poziomu ale idac w wiekszej grupie mozna sie fajnie rozerwac. W ramach weekendowego rozluznienia;)
Plus dla 35+ znizka na wejscie 8)

Moze kolejna impreza z jakas forumowa ekipa?
Cześć!
Dzięki za info.Na imprezę chętnie się wybiorę tylko jeśli możesz daj znać kiedy.Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Green
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 293
Rejestracja: 7 cze 2005, o 00:00

Re: Kluby w Wawie

Post autor: Green » 19 mar 2010, o 00:14

W sobotę 20 marca będzie impreza Jedynej w Pałacu. Ogłoszenia są zawsze na lesbijka.net. Na KK tez można je znaleźć:
http://kobiety-kobietom.com/forum/viewt ... 0&start=80
Rasko jest na luzie, ale małe i zadymione. I takie trochę... siermiężne, IMHO. Ale co kto lubi.
W Bastylii często przesiadują dziewczyny w wieku rozmaitym, ale imprez regularnych tam nie ma.
Awatar użytkownika
Japonka
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3906
Rejestracja: 3 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kluby w Wawie

Post autor: Japonka » 19 mar 2010, o 21:03

caspe900 pisze:Dzięki za info.Na imprezę chętnie się wybiorę tylko jeśli możesz daj znać kiedy.Pozdrawiam.
Polecam przeglądać portalowe kalendarium. tam zazwyczaj są informacje o imprezach. http://kobiety-kobietom.com/kalendarium/
Pozdrawiam Piękne Panie
Awatar użytkownika
pet76
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 299
Rejestracja: 28 mar 2006, o 00:00

Re: Kluby w Wawie

Post autor: pet76 » 24 mar 2010, o 14:31

druyan pisze:Typowo kobiece imprezy organizuje Jedyna. Obecnie w PKiN w Akademii Tanca. Powiedzmy, ze imprezy nie maja jakiegos szczegolnie wygorowanego poziomu ale idac w wiekszej grupie mozna sie fajnie rozerwac. W ramach weekendowego rozluznienia;)
Plus dla 35+ znizka na wejscie 8)

Moze kolejna impreza z jakas forumowa ekipa?
tego wygorowanego poziomu rasko rowniez nie trzyma
swoja droga nie za bardzo ostatnie miejsce Jedynej mi sie podoba
druyan
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 22 lut 2006, o 00:00

Re: Kluby w Wawie

Post autor: druyan » 24 mar 2010, o 20:35

W ta sobote bede z paroma osobami w klubie Galeria. Wiem, ze opinie o selekcji bywaja rozne ale ostatnio Piotrus nie straszy swoim 'w srodku jest juz za duzo kobiet'. Potanczyc za to mozna bo jest gdzie (dwa parkiety). Piwo tez zimne daja;)
caspe900 pisze:
druyan pisze:Typowo kobiece imprezy organizuje Jedyna. Obecnie w PKiN w Akademii Tanca. Powiedzmy, ze imprezy nie maja jakiegos szczegolnie wygorowanego poziomu ale idac w wiekszej grupie mozna sie fajnie rozerwac. W ramach weekendowego rozluznienia;)
Plus dla 35+ znizka na wejscie 8)

Moze kolejna impreza z jakas forumowa ekipa?
Cześć!
Dzięki za info.Na imprezę chętnie się wybiorę tylko jeśli możesz daj znać kiedy.Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Joey
super forma
super forma
Posty: 1349
Rejestracja: 11 cze 2003, o 00:00
Lokalizacja: Wawa

Re: Kluby w Wawie

Post autor: Joey » 26 mar 2010, o 18:37

Mam za sobą wizytę w nowym Rasko i powiem tylko tyle - rybką nie jestem i nie preferuję ani stłoczenia w puszce, ani wędzenia, a już na pewno nie obu rzeczy na raz.

Zauważyłam, że od dłuższego czasu nie mam ochoty na imprezy wyjściowe, bo wszędzie się pali. Może nowa ustawa coś zmieni?

Poza tym nadal brakuje mi miejsc na imprezy dla osób 35+ - i nie chodzi mi wcale o imprezy Jedynej, gdzie 35+ dostają zniżkę na wejściu, a w środku tłoczy się przedszkole :wink:
Awatar użytkownika
olodum
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 459
Rejestracja: 14 cze 2005, o 00:00
Lokalizacja: wawa

Re: Kluby w Wawie

Post autor: olodum » 2 kwie 2010, o 22:35

pet76 pisze:
druyan pisze:Typowo kobiece imprezy organizuje Jedyna. Obecnie w PKiN w Akademii Tanca. Powiedzmy, ze imprezy nie maja jakiegos szczegolnie wygorowanego poziomu ale idac w wiekszej grupie mozna sie fajnie rozerwac. W ramach weekendowego rozluznienia;)
Plus dla 35+ znizka na wejscie 8)

Moze kolejna impreza z jakas forumowa ekipa?
tego wygorowanego poziomu rasko rowniez nie trzyma
swoja droga nie za bardzo ostatnie miejsce Jedynej mi sie podoba
Rzeczywiście, ciężko mówić o wygórowanym poziomie w Rasko, szczególnie jeśli mamy na myśli puszczaną tam muzykę :shock:
druyan
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 22 lut 2006, o 00:00

Re: Kluby w Wawie

Post autor: druyan » 7 kwie 2010, o 19:17

Samo miejsce imprez Jedynej trudno nazwac klubowym. Na pewno jest parkiet bo to szkola tanca, na pewno jest jakies oswietlenie (niezbyt nowoczesne ale cos tam sie swieci;), na pewno tez gra muzyka (nie chce porownywac do miejsc powszechnie uwazanych za klubowe bo to calkiem inna liga).
Nie ma zas duzo miejsc siedzacych (co powinno prowokowac do ruszenia tylka na parkiet). Nie ma zbyt duzego wyboru alkoholi (jesli komus na tym zalezy). Nie ma tez (a powinno byc choc zima) miejsca dla palacych.

Ale - mozna sie spotkac, mozna porozmawiac, mozna potanczyc. Idea na pewno jest sluszna a ze tanim kosztem - no bywa!

W ta sobote 10.04 od godziny 22.30 w PKiN kolejna impreza Jedynej. Ja bede z paroma znajomymi. Czy ktos sie pisze? :)
Awatar użytkownika
Pamada
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 60
Rejestracja: 24 mar 2009, o 01:00
Lokalizacja: stolica

Re: Kluby w Wawie

Post autor: Pamada » 7 kwie 2010, o 19:38

Potwierdzam, imprezy Jedynej nie są typowo klubowymi ale to jest, jak dla mnie, plus. Jak chce się clubbingu to można iść np do Rasko :) A jeśli chodzi o krzesła to raczej nie było potrzeby, by było więcej, nie są to jakieś szczególnie liczebne imprezy. Wiadomo może, kiedy będzie zmiana lokalu czy Akademia Tańca zagości na dłużej?
loneliness
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 300
Rejestracja: 3 lis 2007, o 00:00

Re: Kluby w Wawie

Post autor: loneliness » 7 kwie 2010, o 19:48

...
Ostatnio zmieniony 7 cze 2011, o 11:47 przez loneliness, łącznie zmieniany 1 raz.
druyan
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 22 lut 2006, o 00:00

Re: Kluby w Wawie

Post autor: druyan » 8 kwie 2010, o 17:54

Wlasnie sie dowiedzialam (droga pantoflowa dziala;), ze w ta sobote bedzie tez impreza 'robiona' przez Goge na foksal 2. wjazd free :)
zapachkwiatow
Posty: 6
Rejestracja: 23 cze 2010, o 00:03

Re: Kluby w Wawie

Post autor: zapachkwiatow » 25 cze 2010, o 15:52

nie wybiera się któraś z Pań dzisiaj do jakiegoś klubu? poszłabym potańczyć, a moje towarzyszki dziś zajęte :(
Awatar użytkownika
Lina_P
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 55
Rejestracja: 22 paź 2009, o 02:00

Re: Kluby w Wawie

Post autor: Lina_P » 25 cze 2010, o 21:15

Dziś raczej nie.. Za to jutro owszem :) do Glam.
ODPOWIEDZ