Kluby w Wawie

woj. mazowieckie
Awatar użytkownika
zielony_beret
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 714
Rejestracja: 16 sty 2005, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: zielony_beret » 1 sie 2006, o 14:04

Tyle lat chodzilam z przyjaciolmi do Prara i zawsze sie tam dobrze bawilismy. Po powrocie musze sie koniecznie wybrac :D :D :D
Awatar użytkownika
lairi
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 250
Rejestracja: 30 wrz 2003, o 00:00

Post autor: lairi » 1 sie 2006, o 23:24

Japonka pisze: Tomba za to jak dla mnie jest taka ciemna, duszna i sprawia wrazenie "brudnego" klubu. Bywam tam czasami, ale to nie jest moj ulubiony klub.
Dlatego dzisiaj wybieram sie do Idola przetestowac.
Z całym szacunkiem, ale... Tomba wydaje Ci się "brudna", więc idziesz do byłego Para??? z tego co pamiętam, Paradise to brudna nora, gdzie strach głębiej odetchnąć żeby się czymś nie zarazić. Muzyka raczej średnia, wystrój jak w schowku na miotły, masa heteryków, panowie z prostytutkami i kilku napalonych na młodych chłopców starszych panów. Jak dla mnie nie ma porównania między dawnym Para a aktualną Tombą. Chyba, że się Para -> Idol jakoś gruntownie zmieniło?
Awatar użytkownika
Japonka
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3906
Rejestracja: 3 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Japonka » 2 sie 2006, o 07:53

lairi pisze:Jak dla mnie nie ma porównania między dawnym Para a aktualną Tombą. Chyba, że się Para -> Idol jakoś gruntownie zmieniło?
Bylam, widzialam.
Zmienilo sie, i bardzo mi sie podobalo. Bardziej niz w Tomba.
To moje subiektywne zdanie.

Acha, jeszcze jedna sprawa. Czasami otoczka imprez jest taka w danym klubie, ze jak sie dobrze bawisz, to nie widzisz niektorych niedogodnosci. Coz, emocje potrafia zmienic optyke swiata. :cool:
Pozdrawiam Piękne Panie
Awatar użytkownika
szaron
super forma
super forma
Posty: 1149
Rejestracja: 12 cze 2003, o 00:00
Lokalizacja: sztolyca

Post autor: szaron » 3 sie 2006, o 13:00

wybieramy się do Idola w sobotę po "Jazzie na Starówce".
Kto chce dołączyć? :D
tesserakt
Awatar użytkownika
dagzof
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 25
Rejestracja: 5 cze 2003, o 00:00

BOJKOT GALERII

Post autor: dagzof » 3 sie 2006, o 14:06

Japonka pisze:Sorry Osa. Widac zdarzaja sie rozne sytuacje. Mnie tez raz nie wpuszczono do Galerii. Ale ogolnie lubie ten klub.
Ale zdecydowanie zupelnie nie lubie BarbieBar, bo dla mnie tam chodza dziewczynki z podstawowki i kolesie w stylu "fafa rafa".

to jest najbardziej mizoginiczne miejsce w warszawie. Moja noga tam nigdy wiecej nie postanie. Nie bede sie zgadzac na to jak traktowane sa kobiety w klubie gdzie ma prawo byc kazdy.
I nie wazne ze mnie tam raz tylko nie wspuszczono, ale wiele moich znajomych zostalo obrazone, przez selekcjonera ( ktory nienawidzi kobiet)
BOJKOTUJE GALERIE!!!!!!
martika_r
Posty: 8
Rejestracja: 15 sty 2006, o 00:00
Lokalizacja: warszawa

Post autor: martika_r » 4 sie 2006, o 00:56

Byłam ostatnio w barbie.... kilka lesbijek, masa gejów, oczywiscie komplet lansujących sie heteryczek.... ale najlepsze.... stoję w kolejce do kibla (o dziwo była kolejka do damskiego a do męskiego nie) i jakas laska mówi do mnie: " straszne cioty tu przychodzą", zdziwiona pytam "w jakim sensie?", ona: "no cioty yyy geje"- z niesmakiem, ja na to: "yyyy bo to klub dla gejów". "koleżanka" zaczeła zapewniac mnie ze nie mam racji, ze moze kiedys tak ale teraz juz nie (tak jakby odkąd ona sie tam pojawiła tęczowa flaga przy wejściu przestała miec jakiekolwiek znaczenie)....

no nic, mimo wszystko sie usmiałam

teraz czas odwiedzic Idola :)
Awatar użytkownika
osa
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 153
Rejestracja: 11 lis 2004, o 00:00
Lokalizacja: 3miasto:)

Post autor: osa » 7 sie 2006, o 18:51

martika_r pisze:Byłam ostatnio w barbie.... kilka lesbijek, masa gejów, oczywiscie komplet lansujących sie heteryczek.... ale najlepsze.... stoję w kolejce do kibla (o dziwo była kolejka do damskiego a do męskiego nie) i jakas laska mówi do mnie: " straszne cioty tu przychodzą", zdziwiona pytam "w jakim sensie?", ona: "no cioty yyy geje"- z niesmakiem, ja na to: "yyyy bo to klub dla gejów". "koleżanka" zaczeła zapewniac mnie ze nie mam racji, ze moze kiedys tak ale teraz juz nie (tak jakby odkąd ona sie tam pojawiła tęczowa flaga przy wejściu przestała miec jakiekolwiek znaczenie)....

no nic, mimo wszystko sie usmiałam

teraz czas odwiedzic Idola :)
trzeba bylo powiedziec "kolezance" ze chyba czytac nie umie bo nawet na pieczatkach ktoe stawiaja przy wejsciu jest napis: "mamo jestem gejem"
a co do Idola- to jest super- bylam w piatek i w sobote- plus ze jest coraz wiecej dziewczyny wiec wreszcie jest gdzie sie spotkac a poza tym czystko i nawet naprawili zamek w damskiej toalecie. NIe zgodze sie z opinia ze muza jest kiepska- bardzo sie poprawilo DJ jest fajny i puszcza fajne kawalki. Ceny ok, no i co najwazniejsze ZAWSZE jest papier w toalecie:-)

POzdrawiam i do zobaczenia w Idolu. :cool:
Awatar użytkownika
rudra
super forma
super forma
Posty: 1570
Rejestracja: 9 sty 2005, o 00:00

Post autor: rudra » 7 sie 2006, o 18:56

a gdzie jest jakieś karaoke we wtorki we Wawie??
Działaj i realizuj świat drzemiący w tobie, co czynisz potężnie daj odczuć innym, a stworzysz wokół siebie jakby żar miłości. [RR]
Awatar użytkownika
Personalna
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 126
Rejestracja: 27 lip 2006, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Personalna » 8 sie 2006, o 08:23

rudra pisze:a gdzie jest jakieś karaoke we wtorki we Wawie??
A to idziemy dzisiaj? :D Bo dzisiaj to ja mogę! :)

Wysyłam priva z namiarami :)
Awatar użytkownika
rudra
super forma
super forma
Posty: 1570
Rejestracja: 9 sty 2005, o 00:00

Post autor: rudra » 8 sie 2006, o 12:27

ano idziemy :cool: raz kozie śmierć :twisted:
Działaj i realizuj świat drzemiący w tobie, co czynisz potężnie daj odczuć innym, a stworzysz wokół siebie jakby żar miłości. [RR]
Awatar użytkownika
ryoohki
super forma
super forma
Posty: 1214
Rejestracja: 26 cze 2005, o 00:00
Lokalizacja: Norwegia

Post autor: ryoohki » 9 sie 2006, o 01:31

rudra pisze:a gdzie jest jakieś karaoke we wtorki we Wawie??
wiem, że trochę późno odpowiedź, ale na przyszłość sięprzyda, bo super karaoke jest w bolu na polach mokotowskich - POLECAM :cool:
Tell me if I say something that offends you, I may want to offend you with that later
Awatar użytkownika
rudra
super forma
super forma
Posty: 1570
Rejestracja: 9 sty 2005, o 00:00

Post autor: rudra » 9 sie 2006, o 07:15

ryoohki pisze:
ryoohki pisze:
rudra pisze:a gdzie jest jakieś karaoke we wtorki we Wawie??
wiem, że trochę późno odpowiedź, ale na przyszłość się przyda, bo super karaoke jest w bolku na polach mokotowskich - POLECAM :cool:
a widzisz.. a my polazłyśmy do Rasco.. szkoda, że nie wiedziałyśmy :) ale może następnym razem.. dzięki :)
Działaj i realizuj świat drzemiący w tobie, co czynisz potężnie daj odczuć innym, a stworzysz wokół siebie jakby żar miłości. [RR]
Awatar użytkownika
Leila
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 82
Rejestracja: 5 cze 2003, o 00:00
Lokalizacja: z natury rzeczy

kluby w warszawie

Post autor: Leila » 9 sie 2006, o 14:37

co do klubow w warszawie-
1) galeria - dno, klub niedowartosciowanych ciotek, ktore uwazaja sie za elite i cos lepszego niz "zwykli" ludzie, ktorzy przychodza tam z braku laku (czyli innych branzowych klubow) i napotykaja na łaske badz niełaske dorselekszyn. a w środku, każda ciotka co wie jak ma na imie właściciel, uważa się za protegowanego a więc może spowodować, że cie z klubu wyrzucą. szkoda czasu.
2) tt - ok, może być. szkoda że tylko niedziele mają być dla nas.
3) idol (kto wymyslil tą nazwę??) - rzeczywiście, taki zdezynfekowany paradajs, obsługa fakytcznie miła, muzyka pozostawia wiele do życzenia. ale ogólnie, można czasem pójść. aha, ktoś pisał o 'wejsciowym', chyba się coś płaci tyle że później, od 22'', ktos wie ?
Awatar użytkownika
osa
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 153
Rejestracja: 11 lis 2004, o 00:00
Lokalizacja: 3miasto:)

Re: kluby w warszawie

Post autor: osa » 9 sie 2006, o 19:49

Leila pisze: aha, ktoś pisał o 'wejsciowym', chyba się coś płaci tyle że później, od 22'', ktos wie ?
ja bylam w Idolu o roznych porach miedzy 21 a 23:30 i nie zaplacilam ani razu wiec mysle ze na razie wjazd jest wolny0 ale pewnei do czasu:-)
POzdrawiam i do zobaczenia :cool:
P.S.
A czy moze ktos polecic mi jakies fajne kluby w 3miescie? bo wlasnie na urlopik sie wybieram i sie zastanawiam gdzie by sie tam wybrac... 8)
Awatar użytkownika
pigula73
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 804
Rejestracja: 2 gru 2004, o 00:00

Post autor: pigula73 » 9 sie 2006, o 20:40

Japonka pisze: ...Ale czy ktoras pamieta dawno temu pierwszy lokal w Warszawie - Fjolka? ...trudno bedzie nam znalesc lokal, jak bedziemy ciagle narzekac na ceny...
Hehehehehe, problem stary jak świat... :D Odwiecznie, lesbijki bawiły się przy 1 piwku (co nie jest zbyt mile widziane, przez właścicieli), próbowały wnosić własny alkohol i urządzały mniejsze lub większe burdy... :lol:

A, nie wiem... czy "Fjolka" była pierwsza... Emerytki :wink: pamiętajką jeszcze pradawną Rudawkę?
Stare Myko, było w porządku... lubiłam tam bywać... Koźla, też była ok. Do Para... chodziło się w ostateczności... mało kameralna knajpa... :D
Awatar użytkownika
Japonka
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3906
Rejestracja: 3 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Japonka » 9 sie 2006, o 22:23

pigula73 pisze:A, nie wiem... czy "Fjolka" była pierwsza...
A ja wlasnie nie pamietam, czy Rudawka byla pierwsza, czy Fjolka.
No i ja nie wszczynam burd, ale za to wydaje za duzo pieniedzy w lokalach, co potem odbija sie na moim zdrowiu dnia nastepnego :cry:
Pozdrawiam Piękne Panie
Awatar użytkownika
pigula73
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 804
Rejestracja: 2 gru 2004, o 00:00

Post autor: pigula73 » 10 sie 2006, o 05:32

Japonka pisze: ...No i ja nie wszczynam burd, ale za to wydaje za duzo pieniedzy w lokalach, co potem odbija sie na moim zdrowiu dnia nastepnego...
To jesteś ewenementem... :wink: Lesbijki, piją w większości piwko i nie szastają kasą ( :wink: ), a burd i ja nie wszczynałam... :D
Awatar użytkownika
ryoohki
super forma
super forma
Posty: 1214
Rejestracja: 26 cze 2005, o 00:00
Lokalizacja: Norwegia

Post autor: ryoohki » 11 sie 2006, o 09:06

rudra pisze:
ryoohki pisze:
ryoohki pisze: wiem, że trochę późno odpowiedź, ale na przyszłość się przyda, bo super karaoke jest w bolku na polach mokotowskich - POLECAM :cool:
a widzisz.. a my polazłyśmy do Rasco.. szkoda, że nie wiedziałyśmy :) ale może następnym razem.. dzięki :)
przyjdźcie przyjdźcie, my bedziemy napewno :)
Tell me if I say something that offends you, I may want to offend you with that later
Awatar użytkownika
rudra
super forma
super forma
Posty: 1570
Rejestracja: 9 sty 2005, o 00:00

Post autor: rudra » 11 sie 2006, o 17:22

w poniedziałek kończy się moja słomiana wolność :) he he.. wybieram się jeszcze do Tomby.. poznałam karaoke w Rasko i w Toro w tym tygodniu 8) i jeszcze Tomba została :) jak sobie odpocznę do niedzieli, to pewnie się wybiorę.. a innym razem jak Ehedrache wyjedzie zwiedzę kolejne kluby dla kobiet :cool: pozdrowionka pa kami
Działaj i realizuj świat drzemiący w tobie, co czynisz potężnie daj odczuć innym, a stworzysz wokół siebie jakby żar miłości. [RR]
Awatar użytkownika
Leila
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 82
Rejestracja: 5 cze 2003, o 00:00
Lokalizacja: z natury rzeczy

idol

Post autor: Leila » 13 sie 2006, o 15:32

w kwestii wstępu do idola; w soboty od 23" się płaci
aha i (w soboty) jest tez karaoke
Awatar użytkownika
rudra
super forma
super forma
Posty: 1570
Rejestracja: 9 sty 2005, o 00:00

Re: idol

Post autor: rudra » 13 sie 2006, o 17:05

Leila pisze:w kwestii wstępu do idola; w soboty od 23" się płaci
aha i (w soboty) jest tez karaoke
rozumiem, że wzmianka o karaoke to specjalnie dla rudr?? he he he :twisted:
Działaj i realizuj świat drzemiący w tobie, co czynisz potężnie daj odczuć innym, a stworzysz wokół siebie jakby żar miłości. [RR]
Awatar użytkownika
Leila
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 82
Rejestracja: 5 cze 2003, o 00:00
Lokalizacja: z natury rzeczy

Re: idol

Post autor: Leila » 13 sie 2006, o 19:14

rudra pisze:rozumiem, że wzmianka o karaoke to specjalnie dla rudr?? he he he :twisted:
no i wydało się :)
rudra kiedy debiut ?? :D
isn't she lovely...
Awatar użytkownika
rudra
super forma
super forma
Posty: 1570
Rejestracja: 9 sty 2005, o 00:00

Post autor: rudra » 13 sie 2006, o 19:22

na razie bylam dwa razy i tylko się przyglądałam, a raczej przysłuchiwałam :) nie korciło mnie jeszcze aż tak, żeby się zaprezentować :twisted: ale kto wie.. może któregoś zadymionego wieczoru.. po jakim małym redsie.. może wtedy się rozkręcę :cool:
Działaj i realizuj świat drzemiący w tobie, co czynisz potężnie daj odczuć innym, a stworzysz wokół siebie jakby żar miłości. [RR]
Awatar użytkownika
rudra
super forma
super forma
Posty: 1570
Rejestracja: 9 sty 2005, o 00:00

Post autor: rudra » 13 sie 2006, o 19:23

rudra pisze:na razie bylam dwa razy i tylko się przyglądałam, a raczej przysłuchiwałam :) nie korciło mnie jeszcze aż tak, żeby się zaprezentować :twisted: ale kto wie.. może któregoś zadymionego wieczoru.. po jakim małym redsie.. może wtedy się rozkręcę :cool:
tym bardziej, że widziałam, że kolędy można śpiewać :lol:
Działaj i realizuj świat drzemiący w tobie, co czynisz potężnie daj odczuć innym, a stworzysz wokół siebie jakby żar miłości. [RR]
Awatar użytkownika
Leila
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 82
Rejestracja: 5 cze 2003, o 00:00
Lokalizacja: z natury rzeczy

Post autor: Leila » 24 sie 2006, o 22:50

rudra pisze: tym bardziej, że widziałam, że kolędy można śpiewać :lol:
oj tam po co zaraz kolędy, jest tyle ujmujących piosenek :roll:
isn't she lovely...
Awatar użytkownika
rudra
super forma
super forma
Posty: 1570
Rejestracja: 9 sty 2005, o 00:00

Post autor: rudra » 25 sie 2006, o 17:20

Leila pisze:
rudra pisze: tym bardziej, że widziałam, że kolędy można śpiewać :lol:
oj tam po co zaraz kolędy, jest tyle ujmujących piosenek :roll:
oj tak.. słyszaaałam :twisted: nawet bardzo przejmujących ;) he he
Działaj i realizuj świat drzemiący w tobie, co czynisz potężnie daj odczuć innym, a stworzysz wokół siebie jakby żar miłości. [RR]
Awatar użytkownika
Green
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 293
Rejestracja: 7 cze 2005, o 00:00

Post autor: Green » 29 sie 2006, o 00:34

Idol jest OK, chociaż muzyka to takie dicho, że uszy bolą. "Jak na weselu w remizie", skomentowała jedna koleżanka.

W ostatnią sobotę był beznadziejny występ obleśnych "striptizerów", ale klub duży, więc jest gdzie przeczekać tego typu atrakcje.

Kręci się tam jeden gość, który jest otwarty na sugestie i pomysły. Nawet na pomysł wieczoru dla kobiet. Więc warto chodzić i rozmawiać, żeby nie zrobiła się z tego druga Galeria. (Osobiście całkiem lubię klimat Galerii, ale za niewpuszczanie dziewczyn - "Bo w środku jest już za dużo kobiet" - ma u mnie krechę.)

A co do Tomby - duszno i dym papierosowy, ale dzięki temu, że to mały lokal, trudno jest się nie integrować. ;) Z muzyką różnie, ale dziewczyny uczą się i starają. Na pewno lepsza niż w Idolu. :)
Awatar użytkownika
Leila
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 82
Rejestracja: 5 cze 2003, o 00:00
Lokalizacja: z natury rzeczy

Post autor: Leila » 29 sie 2006, o 12:34

Green pisze: W ostatnią sobotę był beznadziejny występ obleśnych "striptizerów", ale klub duży, więc jest gdzie przeczekać tego typu atrakcje.
hm, zaplusował tym, że w końcu nie ściągnął na scenie tych swoich stringów :roll:
Green pisze: Kręci się tam jeden gość, który jest otwarty na sugestie i pomysły. Nawet na pomysł wieczoru dla kobiet. Więc warto chodzić i rozmawiać, żeby nie zrobiła się z tego druga Galeria. (Osobiście całkiem lubię klimat Galerii, ale za niewpuszczanie dziewczyn - "Bo w środku jest już za dużo kobiet" - ma u mnie krechę.)

ten jeden gość, co przedstawił się jako właściciel klubu?
no - podobno rzucił propozycje "piątku", co przy propozycjach typu niedziela brzmi nawet niezle..
isn't she lovely...
Awatar użytkownika
osa
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 153
Rejestracja: 11 lis 2004, o 00:00
Lokalizacja: 3miasto:)

Post autor: osa » 29 sie 2006, o 21:11

Leila pisze: ten jeden gość, co przedstawił się jako właściciel klubu?
no - podobno rzucił propozycje "piątku", co przy propozycjach typu niedziela brzmi nawet niezle..
dla porzadku Andrzej jest managerem a nie wlascicielem- i tez uwazam ze warto z nim pogadac bo jak my same czegos nie zrobimy to nas zaczna w tych klubach "uszczesliwiac" czwartkowymi i niedzielnymi spotkaniami... a swoja droga to gosc ma niezle pomysly np wieczor ze striptizem kobiecym- wstep tylko dla Pan- i czeka na inne propozycje- wiec jak cos to do Andrzeja i moze wreszcie bedzie miejsce gdzie i kobiety maja cos do powiedzenia.
Pozdrawiam i do zobaczenia w Idolu :cool:
Adna
super forma
super forma
Posty: 2284
Rejestracja: 15 wrz 2004, o 00:00

Post autor: Adna » 30 sie 2006, o 11:37

ja tam
nie musze mieć takich atrakcji
jak striptizy...
naprawde bede pekać z radości..
jak poprostu
piatek bedzie kobiecy...

no i jak by był jakis wpływ na repertuar muzyczny..
moze jakas stara forma zamawiania piosenek..
moize jakies wieczory tematyczno-muzyczne...
ODPOWIEDZ