Kluby w Wawie

woj. mazowieckie
Awatar użytkownika
Leila
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 82
Rejestracja: 5 cze 2003, o 00:00
Lokalizacja: z natury rzeczy

Post autor: Leila » 30 sie 2006, o 12:09

wydaje mi sie ze tak naprawde to wiekszosc lesbijek, wolalaby jakies zwykle miejsce, w ktorym moze posiedziec i porozmawiac w towarzystwie kobiet, niz pieczare, w ktorej zatrudnia sie dziewczyny, ktore musza sie rozbierac, w dodatku najczesciej skonsternowane tym faktem, gdyz nie maja pojecia co tak naprawde maja robic, zeby podekscytowac lesbijki itp.
isn't she lovely...
Adna
super forma
super forma
Posty: 2284
Rejestracja: 15 wrz 2004, o 00:00

Post autor: Adna » 30 sie 2006, o 15:38

a to fakt...
ze striptiz dla lesbijek
to żenada..
fajniej by popatrzec na panią co umie i lubi tanczyć wogóle
( choćby i nawet kompletnie ubrana łacznie z kurtka była)
Awatar użytkownika
osa
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 153
Rejestracja: 11 lis 2004, o 00:00
Lokalizacja: 3miasto:)

Post autor: osa » 31 sie 2006, o 21:22

mysle ze da sie to wszystko zrobic tylko trzeba isc i powiedziec- skad managerowie w klubach- glownie sa to faceci- maja wiedziec co by ylo fajne dla lesbijek... Jesli same nie wplyniemy na to co i jak ma byc zostanie zadecydowane za nas. a repertuar muzyczny moglby sie rzeczywiscie zmienic bo ostatnio to jakas totalna porazka...

Do zobaczenia :cool:
Awatar użytkownika
Green
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 293
Rejestracja: 7 cze 2005, o 00:00

Post autor: Green » 2 wrz 2006, o 23:19

Ja myslę, że dla bardzo wielu osób "striptiz dla lesbijek" to hasło, które skutecznie zniechęca do odwiedzania lokalu.
Adna pisze:a to fakt...
ze striptiz dla lesbijek
to żenada..
fajniej by popatrzec na panią co umie i lubi tanczyć wogóle
( choćby i nawet kompletnie ubrana łacznie z kurtka była)
Nooo właśnie... :)
Awatar użytkownika
Leila
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 82
Rejestracja: 5 cze 2003, o 00:00
Lokalizacja: z natury rzeczy

Post autor: Leila » 3 wrz 2006, o 13:57

Green pisze:Ja myslę, że dla bardzo wielu osób "striptiz dla lesbijek" to hasło, które skutecznie zniechęca do odwiedzania lokalu.
E Green już nie udawaj świętej ; ))
i nie wybielajmy się tak znowu, bo w tym kraju i tak i tak nas nie lubią.
nie wydaje mi się sam fakt striptisu zniechęcający do wejścia do lokalu. raczej ujęłabym to tak, że niektóre dziewczyny poprostu nie zwracają na dany performacne uwagi (bo jest np żenujący)
isn't she lovely...
Adna
super forma
super forma
Posty: 2284
Rejestracja: 15 wrz 2004, o 00:00

Post autor: Adna » 3 wrz 2006, o 17:00

cóż byłam..i Idol..jest taki sobie..
choć własciwie szkoda
bo wystarczy,
ze nie dudnili by tak muzyka
zwłaszcza na poczatku do pustego parkietu..
dobrali pare lepszych utworów..

i mogła bym tam raz na jakis czas zaczac chodzic..

a co do striptizu..
nie rzecz w tym czy ktos jest swięty czy nie..
wszak zawsze mozna nie patrzec..

ale czy to co nam pokazuja
jest fajne czy nie..
a ja sie swego czasu "w pewnym lokalu" napatrzyłam
na niezaładne..
nieporuszająco erotycznie
i nieumiejące się poruszać w rytm panie...

co prawda wygląd rzecz gustu...
zreszta chyba zadko kogo sama golizna 'bierze"

no ale jak taki występ ma byc atrakcja..
no ta na Boginie niech bedzie
atrakcyjny choć artystycznie...
Awatar użytkownika
Green
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 293
Rejestracja: 7 cze 2005, o 00:00

Post autor: Green » 5 wrz 2006, o 00:22

Ooo, znowu ktoś mi ukradł myśli!... :D
O to właśnie chodzi - lokal, który oferuje "rozrywkę" na żenującym poziomie bezguścia, po prostu nie jest fajnym miejscem do fajnego imprezowania.

Ale oczywiście rozumiem...
Leila pisze: nie wydaje mi się sam fakt striptisu zniechęcający do wejścia do lokalu. raczej ujęłabym to tak, że niektóre dziewczyny poprostu nie zwracają na dany performacne uwagi (bo jest np żenujący)
... że niektóre dziewczyny mogą nie bez przyjemności zwracać na tego typu występy uwagę... :D
Awatar użytkownika
Pinkberry
super forma
super forma
Posty: 7088
Rejestracja: 11 sie 2004, o 00:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Pinkberry » 5 wrz 2006, o 20:53

Ale własciwie jak musiałby ten striptiz wyglądać, zeby on był dla lesbijek, a nie dla facetów?

Przepyslałam i stawiam na to,z ę musialaby tanczyć tak, jakby tanczyła na parkiecie kompletnie się zatracajac, tylko że nago :)
Awatar użytkownika
Leila
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 82
Rejestracja: 5 cze 2003, o 00:00
Lokalizacja: z natury rzeczy

Post autor: Leila » 5 wrz 2006, o 23:24

Pinkberry pisze:Ale własciwie jak musiałby ten striptiz wyglądać, zeby on był dla lesbijek, a nie dla facetów?

Przepyslałam i stawiam na to,z ę musialaby tanczyć tak, jakby tanczyła na parkiecie kompletnie się zatracajac, tylko że nago :)
całkiem niezła myśl... ja dołączyłabym jakiś fajny image.. np ta pani mogłaby mieć na początku na sobie jakiś fajny smoking.., z melonikiem, albo kabaretkiii.., takie czarne. i czarne szpilki... ostatecznie, mogłyby jakieś dwie panie ze sobą tańczyć : D no tak.., chyba nie do konca tak jest, że to na nas nie działa : )))

hmm.. zaczynam mieć dużo pomysłów.. szkoda że nie mogę jeszcze być menagerką i - już tancerką ; )))))
isn't she lovely...
klub idol
Posty: 3
Rejestracja: 6 wrz 2006, o 00:00

witam wszystkich

Post autor: klub idol » 6 wrz 2006, o 19:53

Witam Was serdecznie.

Zostałam wydelegowana do reklamy i obserwacji Waszych spostrzerzeń na temat nowego klubu "Idol" przez menadżerów i byłabym wdzięczna za cenne uwagi na jego temat. Piszcie, co mamy zmienić, co poprawić, co Wam odpowiada a co nie. Wasze opinie są dla nas bardzo ważne, a wrecz bezcenne :cool:
oto kilka ciekawostek które mogą się Wam przydać a propos klubu:

piatek i sobota od 21
w srode od 20 -dyskoteka
w piatek drag queen show
w sobote tez 2 dj'ów i chippendales

Piszcie śmiało.
Pozdrawiam serdecznie :)


"IDOL"
Awatar użytkownika
Leila
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 82
Rejestracja: 5 cze 2003, o 00:00
Lokalizacja: z natury rzeczy

Post autor: Leila » 6 wrz 2006, o 20:32

witaj Idol
miło że wpadłaś
o klubie idol padło już pare komentarzy, więc jak ci się chce to poczytaj. ja już o tym pisałam, ale mogapisać jeszcze raz. chciałybyśmy by jakiś dzień w tygodniu był tylko dla dziewczyn i żeby towarzyszyła mu nie zagłośna muzyka, czyli żeby można było porozmawiać. ta muzyka mogłaby być np klubowa albo jazzująca.
a z takich już PR-owych sztuczek, to podpowiem, że zupełnie trafnym przedsięwzięciem jest organizowanie imprez "tematycznych", tzn z jakiejś okazji, z jakimś wątkiem przewodnim etc. (po uprzednim info np na naszych stronach internetowych)
isn't she lovely...
klub idol
Posty: 3
Rejestracja: 6 wrz 2006, o 00:00

...

Post autor: klub idol » 6 wrz 2006, o 21:10

Dziękuję Leila.

Oczywiście wcześniej przeczytałam wszystkie wasze cenne komentarze, dlatego też postanowiłam nawiązać z Wami kontakt. Nie ukrywam że zalezy nam na Waszym uznaniu w takim samym stopniu jak u gejów. Przekazałam pomysł o wieczorach wyłącznie dla Was, też wydaje mi sie to dobrym pomyslem, tylko widzisz, nie ma zbyt duzo takich klubow, ktore by sie na to zgadzały, ponieważ jest to mało opłacalne, wiadomo, że jeśli wstep jest wolny to zarabia sie wylacznie na alkoholu, a pija z reguly wiecej Panowie :wink: ale obiecuje że spróbujemy coś z tym zrobić, planujemy takie imprezki na czwartki.
Co do muzyki, to wciąż zmieniamy ludzi- dj'ów którzy nie spisują się najlepiej i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że jest o niebo lepiej.
Mówicie też że za głośna... eh chłopaki tyle wydali na sprzęt że muszą się nim pochwalić, ale już ja im przypiłuje pazurki :lol:

pozdrawiam
"IDOL"
Awatar użytkownika
Leila
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 82
Rejestracja: 5 cze 2003, o 00:00
Lokalizacja: z natury rzeczy

Re: ...

Post autor: Leila » 7 wrz 2006, o 22:04

klub idol pisze:a pija z reguly wiecej Panowie
jesteśmy troche innym targetem niż faceci... bardziej wymagające
ale jeśli to miejsce sprawi wrażenie choć troche 'naszego', jest szansa, że będzie nas przychodzić coraz więcej
isn't she lovely...
Awatar użytkownika
Green
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 293
Rejestracja: 7 cze 2005, o 00:00

Post autor: Green » 7 wrz 2006, o 23:41

Nie jest tak, że na kobietach nie można zarobić. Po prostu trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie, po co kobiety przychodzą do klubu, i do tego dostosować ofertę. A skoro na razie nie ma żadnego lokalu dla kobiet, to jest szansa na zdobycie całkiem sporego rynku - nawet jeśli jest wymagający... a może po prostu inny?

Więc po co kobiety chodzą do klubu? ¯eby:
1. poznać kogoś i/lub
2. spotkać się ze znajomymi i pobawić
3. inne pomysły?...

Podobno większość kobiet to słuchowcy - potrzebują rozmawiać, słyszeć ton głosu, intonację, no i zawartość! Dlatego zarówno opcje 1, jak i 2 wymagają przestrzeni, w której można POROZMAWIAÆ, a nie ryczeć sobie do ucha. Myślę, że dobrze by było, żeby w pomieszczeniach, w których się nie tańczy, muzyka była tłem, a nie zagłuszaczem.

No i oczywiście nie może być tak, że na parkiecie jest tyle decybeli, że w uszach dzwoni! Wystarczy, że jest głośno; naprawdę muzyka NIE MUSI OG£USZAÆ, żebyśmy się dobrze bawili. Prosty test - jesli staniemy obok kogoś i powiemy (powiemy, nie wrzaśniemy) coś prosto do ucha, a ta osoba nas nie rozumie - to muzyka jest za głośno. A to jest męczące, i ludzie powoli odpływają z parkietu...

No i sprawa MUZYKI - koniecznie trzeba coś z tym zrobić, jest tyle dobrej muzyki do tańczenia, nie można ludziom puszczać tego, co do tej pory, bo się zniechęcą już na początku. (Byłam dwa razy, do trzeciego razu mnie zniechęciła właśnie muzyka - ale z relacji wiem, że bylo równie fatalnie.) Jeśli DJ ma puszczać jakieś tandetne disco/dance z umc-umc, tanimi syntezatorami i piszczącymi panienkami, to już lepiej niech włączy jakąś Madonnę albo Boba Sinclaira, nawet niech lecą całe płyty, byle tylko nie to umc-umc... :(

Aha, no i oczywiście prośba odwieczna - o WENTYLACJÊ. Nie wszyscy ludzie palą i nie wszyscy chcą dusić się w dymie, a potem śmierdzieć na kilometr. Naprawdę sporo osób, które usiłuję namówić do wyjścia na imprezę, odpowiada, że nie chcą iść tam, gdzie trzeba do siebie wrzeszczeć, a potem się zwyczajnie śmierdzi.

A na koniec coś pozytywnego - bardzo mili barmani! :)
Awatar użytkownika
rudra
super forma
super forma
Posty: 1570
Rejestracja: 9 sty 2005, o 00:00

Post autor: rudra » 8 wrz 2006, o 09:57

a ja się wstydzę jak jakaś obca baba rozbiera się dla mnie i to przy ludziach.. brrr.. gołe baby mnie nie podniecają.. podniecają mnie te, które kocham :P poza tym piersi czy nogi to tylko anatomia :twisted: he he he.. może dlatego jestem nudystką :)
Działaj i realizuj świat drzemiący w tobie, co czynisz potężnie daj odczuć innym, a stworzysz wokół siebie jakby żar miłości. [RR]
gretchen
super forma
super forma
Posty: 5801
Rejestracja: 13 lis 2005, o 00:00
Lokalizacja: no direction home

Post autor: gretchen » 8 wrz 2006, o 19:26

rudra pisze:może dlatego jestem nudystką :)
widziałam dziś piękną nudystkę w tv... konkretnie nie wiem, czy była piekna, bo nie patrzyłam na twarz... była albo ze słowenii, albo ze słowacji... w każdym razie nazwa kraju przykrywała biust... duży i jędrny... a mama siedzi obok i: ładne piersi. bardzo ładne piersi... mama twierdzi, że kobiety jej nie podniecają. im jestem starsza tym bardziej w to wątpię :wink:
Now you don't talk so loud
Now you don't seem so proud
Awatar użytkownika
~Emjotka~
super forma
super forma
Posty: 4591
Rejestracja: 15 wrz 2005, o 00:00

Post autor: ~Emjotka~ » 8 wrz 2006, o 19:30

gretchen pisze:mama twierdzi, że kobiety jej nie podniecają. im jestem starsza tym bardziej w to wątpię :wink:
Przybij... mam wrażenie, że moja jest wyraźnie zainteresowana obiema płciami... :P
Kada izgovaram reč Ništa,
stvaram nešto što se ne smešta u bilo kakvo nepostojanje.
gretchen
super forma
super forma
Posty: 5801
Rejestracja: 13 lis 2005, o 00:00
Lokalizacja: no direction home

Post autor: gretchen » 8 wrz 2006, o 19:35

moja zachwyca się pośladkami dody i twierdzi, że jej biust jest naturalny. zawsze twierdziła, ze kobiece ciało jest o wiele piękniejsze, a mężczyźni są mało urokliwi. ach, z lat młodzieńczych pozostała mi chyba skłonnośc do wyolbrzymiania :P
Now you don't talk so loud
Now you don't seem so proud
Awatar użytkownika
Leila
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 82
Rejestracja: 5 cze 2003, o 00:00
Lokalizacja: z natury rzeczy

Post autor: Leila » 9 wrz 2006, o 00:25

gretchen pisze:..zawsze twierdziła, ze kobiece ciało jest o wiele piękniejsze, a mężczyźni są mało urokliwi
moja mother też tak twierdzi. ale przy tym, jest niewątpliwie zdeterminowana hetero :roll: [/i]
isn't she lovely...
Awatar użytkownika
osa
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 153
Rejestracja: 11 lis 2004, o 00:00
Lokalizacja: 3miasto:)

Post autor: osa » 13 wrz 2006, o 21:31

fajnie ze ktos z klubu chce cos zmienic:-) Ja mam tylko inne "ale"- czy wszystkie fajne imprezy dla dziewczyn musza odbywac sie w tygodniu (ja niestety naleze do tych nieszczesnikow ktorzy pracuja od pon do pt od 8-16) lub w niedziele (tak jak wyzej:-))- pewnie zaraz zostane zakrzyczana przez reszte foremek ze to nie ma nic do rzeczy- ale dla mnie i dla wielu moich znajomych ma bo szczerze mowiac jak mam isc do klubu to chce sie w nim bawic a nie myslec ze rano wstaje do pracy.

druga rzecz jesli chodzi o temat grupy docelowej- to jest bardzo wazne do kogo klub Idol chce trafic ze swoja oferta bo nie da sie zadowolic wszystkich.. O muzyce to juz nie bede pisac bo zgadzam sie z przedmowczyniami...

A jesli chodzi o zarobienie na klientach (bo w koncu to ma byc klub a nie instytucja chartytatywna) to wszytsko zalezy od wladz klubu co zaproponuja i jaka klientele uda im sie namowic do przyjscia na impreze- dziewczyny wbrew obiegowej opinii tez potrafia zostawiac duze pieniadze w klubach tylko musza niec zachete do przyjscia i zostania- facetom wystarczy podejrzewam parkiet z jakas muza ponoc do tanczenia i alkohol poza tym faceci czesciej uprawiaja clubbing a dziewczyny wola (tak jak to juz ktos napisal) przyjsc do klubu spotkac sie ze znajomymi pobawic przy dobrej muzyce. My wymagamy po prostu wiecej...

Co do pozytywow- barmani bardzo sympatyczni i to chyba niestety jak na razie jedyny pozytyw.
Mam nadzieje, ze poprawi sie image klubu i pojawia sie jakies reklamy co w klubie sie dzieje.
Pozdrawiam, 8)
Awatar użytkownika
Japonka
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3906
Rejestracja: 3 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Japonka » 14 wrz 2006, o 10:51

Bylam w ostatnia sobote w Idolu w wiekszej gromadzie znajomych i bawilam sie naprawde swietnie. Musze przyznac, ze muzyka sie poprawila i Dj rowniez.

Wydaje mi sie ze klub Idol w zalozeniu ma byc klubem dla wszystkich, bez zgledu na plec czy orientacje. Taki klub w ktorym moga sie dobrze bawic i lesbijki i heteroseksualne pary.
I chyba taka regula mi najbardziej odpowiada.
Pozdrawiam Piękne Panie
Awatar użytkownika
Leila
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 82
Rejestracja: 5 cze 2003, o 00:00
Lokalizacja: z natury rzeczy

Post autor: Leila » 17 wrz 2006, o 21:49

z tego co słyszłam, poza nikłym zainteresowaniem dziewczyn z portalu les.art żaden inny portal nie wykazał zainteresowania inicjatywą klubu idol
isn't she lovely...
Awatar użytkownika
Green
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 293
Rejestracja: 7 cze 2005, o 00:00

Post autor: Green » 18 wrz 2006, o 23:32

Leila pisze:z tego co słyszłam, poza nikłym zainteresowaniem dziewczyn z portalu les.art żaden inny portal nie wykazał zainteresowania inicjatywą klubu idol
A jaką konkretnie inicjatywą? I czy klub skontaktował się z portalami? Chodzi o zainteresowanie użytkowniczek czy redaktorek? Tak z ciekawości pytam, bo nie mam informacji...

P.S. Aaa... faaaajny awaaatar... : )))
Awatar użytkownika
Japonka
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3906
Rejestracja: 3 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Japonka » 19 wrz 2006, o 16:47

Jako redaktorka portalu KK osobiscie moge potwierdzic, ze oficjalnie nikt sie na nas nie zglosil. Zadnej inicjatywy ze strony klubu nie bylo, a cala dyskusja o klubie oparta jest na zasadzie poczty pantoflowej.

Cieszymy sie jednak, ze otworzyl sie w Warszawie kolejny klub "friendly" i to chyba wszystko. Wiem tez, ze mozna wynajac sale na prywatna impreze.

Slyszalam, ze od przyszlego tygodnia juz wejscie bedzie platne caly czas 10 zl od osoby. Mnie to sie nie podoba, ale coz. I troszke jest chyba za drogo.

A to czy klub bedzie sie cieszyl powodzeniem, cze bedzie przez nas lubiany i czy bedziemy do niego ochoczo uczeszczaly, to juz zupelnie inna bajka.
Pozdrawiam Piękne Panie
Awatar użytkownika
Leila
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 82
Rejestracja: 5 cze 2003, o 00:00
Lokalizacja: z natury rzeczy

Post autor: Leila » 19 wrz 2006, o 17:39

Green pisze: A jaką konkretnie inicjatywą? I czy klub skontaktował się z portalami? Chodzi o zainteresowanie użytkowniczek czy redaktorek? Tak z ciekawości pytam, bo nie mam informacji...

P.S. Aaa... faaaajny awaaatar... : )))
rzeczywiście wymiana informacji polega chyba wyłącznie na poczcie pantoflowej czyli tanio i praktycznie, ale jak przychodzi co do czego, to nic z tego nie ma.

czy klub się kontaktował, to nie słyszałam, może powie nam Koleżanka o nicku klub-idol, jeśli jeszcze tu zagląda :)

dorzuce jeszcze swoje 3 grosze do przedmówczyni. 10 zł za wejście do klubu takiego idol jest troche przesadzone. jak się wymaga od klientów należałoby im też stworzyć warunki, a sam z siebie idol tzw duszy czy fajnego klimatu niestety nie posiada :(
ja przynajmniej nie zamierzam chodzić do idola tylko tylko z tego powodu, że jest to jedyna branżowa impreza w mieście

ps. a dzięki :)
isn't she lovely...
Awatar użytkownika
osa
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 153
Rejestracja: 11 lis 2004, o 00:00
Lokalizacja: 3miasto:)

Post autor: osa » 5 paź 2006, o 08:55

dziewczyny mam pytanie ile z Was poszlo w sobote do Idola wiedzac ze wejscie jest darmowe?

A co do platnego wejscia to w tych 10zl jest wliczone 1 piwo tylko co jesli ktos nie pije piwa... o tym klub raczej juz nie pomyslal...

No coz moze kiedys to sie jednak zmieni i wroca czasy dawnego para...

pozdrawiam, 8)
Awatar użytkownika
Green
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 293
Rejestracja: 7 cze 2005, o 00:00

Post autor: Green » 5 paź 2006, o 21:29

Dopóki nie usłyszę od znajomych, że przestali ogłuszać ludzi hałasem, że muzyka jest mniej beznadziejna i że włączyli wentylację... to nie wybieram się, choćby przy wejściu rozdawali talony na łyskacza, różowe majtki i złote boa.
gretchen
super forma
super forma
Posty: 5801
Rejestracja: 13 lis 2005, o 00:00
Lokalizacja: no direction home

Post autor: gretchen » 5 paź 2006, o 21:55

ja bym na różowe majtki i złote boa poszła...

chociaż szybciej skusiłabym się na złote majtki i różowe boa...
Now you don't talk so loud
Now you don't seem so proud
Awatar użytkownika
doominika
super forma
super forma
Posty: 2912
Rejestracja: 14 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Londyn

Post autor: doominika » 5 paź 2006, o 22:46

Niezadowolone panie zapraszam do Londynu - tu 7 dni w tygodniu kluby dla pan ( a jest ich cala masa) sa pelne. Rowniez te gdzie mozna poogladac rozbierajace sie dziewczyny. I jakos nie zauwazylam zeby sie to lesbijkom nie podobalo, wrecz przeciwnie :cool: Ochrona czesto powtarza - " nie dotykac pan, nie dotykac" ;) A rece same leca :lol: :lol: :lol:

W kwesti warszawskich klubow to ja mam pytanie za 100 punktow - we wtorki, srody gdzies mozna sie pobawic czy nie bardzo :) ?
Viva la revolución
Awatar użytkownika
Japonka
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3906
Rejestracja: 3 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Japonka » 5 paź 2006, o 23:06

Green pisze:Dopóki nie usłyszę od znajomych, że przestali ogłuszać ludzi hałasem, że muzyka jest mniej beznadziejna i że włączyli wentylację... to nie wybieram się, choćby przy wejściu rozdawali talony na łyskacza, różowe majtki i złote boa.
To ja Ci juz to moge teraz potwierdzic. Muzyka poza sala taneczna nie jest tak bardzo uciazliwie glosna, sa juz zdecydowanie lepsi DJ'e i na sali jest taka klima, ze az mrozi.
Pozdrawiam Piękne Panie
ODPOWIEDZ