Ursynów

woj. mazowieckie
cynamonlover
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 279
Rejestracja: 6 sty 2008, o 00:00

Post autor: cynamonlover » 9 mar 2009, o 17:59

heh :) To dobrze :wink:
Awatar użytkownika
dublaa
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 57
Rejestracja: 6 sie 2006, o 00:00
Lokalizacja: warszawa

Post autor: dublaa » 11 mar 2009, o 19:50

Cieszę się,ze Ci się spodobało Joey :D
Gymnasion jest pierwszym fitness clubem, do którego trafiłam więc ja nie mogę porównać z jakimkolwiek innym. Ale ostatnio jeździmy na targówek, bo na ursynowie popołudniami w tygodniu tłoki niesamowite i zdarzało się czekać na wolne maszyny, a na targówku luzy i maszynki nowsze :)
Awatar użytkownika
Joey
super forma
super forma
Posty: 1349
Rejestracja: 11 cze 2003, o 00:00
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Joey » 12 mar 2009, o 00:25

Żona dziś wskoczyła na Puławską późnym popołudniem i miała problem z dobiciem się do maszyny :evil: .

Na szczęście tak możemy sobie poustawiać dzień (i ustawiamy), że trenujemy na wyspanym ciele i bez tłumów, czyli przed południem :D
DwieTakie
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 2 kwie 2007, o 00:00

Post autor: DwieTakie » 13 mar 2009, o 22:31

My co prawda nie z Ursynowa ale po sąsiedzku z mokotowa. Na Ursynowie bywamy często. Mamy tam swoje ukochane baseny (koncertowa, hirszfelda, przy okazji pozdrawiamy ratowniczki :D ). Ostatnio odwiedzamy często gimnazjon właśnie na puławskiej. Jesteśmy bardzo zadowolone choć faktycznie trzeba uzbroić się w cierpliwość szczególnie wieczorową porą, ale chyba warto. Byłyśmy jakiś czas temu w gimnazjonie dla kobiet ale jakoś tak bez energii tam było, może te panie były akurat wyjątkowo zmęczone tego wieczoru.
Pozdrowienia
Awatar użytkownika
Joey
super forma
super forma
Posty: 1349
Rejestracja: 11 cze 2003, o 00:00
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Joey » 14 mar 2009, o 00:37

Ja wczoraj ok. południa wpadłam na Puławską, jak zobaczyłam wszystkich tych młodych ludzi to mi ze 20 lat odjęło i poleciałam z koksem na bieżni tak, że aż mi szczęka opadła, zwłaszcza, że mogłam jeszcze dłużej i dalej (ale się rozsądnie opanowałam).
Poprosiłam trenera o pokazanie mi sprzętu do "mojej" siłki, bo multum tego i stwierdzam, że moja obecna siłownia to skromniutka i zupełnie bez fajerwerków, a do tego jednak niekoniecznie skierowana do osób mniejszych gabarytów (znaczy wzrost i "rozpiętość skrzydeł").
Na koniec weszłam do zamglonej groty - o tak, to ja rozumiem, a nie jakieś "sanarium" ;-)

Widzę naprawdę duży potencjał dla zróżnicowanego treningu (zarówno w kategorii dni treningowe, jak i w kategorii samego konkretnego typu treningu), a to jest bardzo ważne - tak dla ciała, jak i dla główki, która ciałem kieruje.
DwieTakie
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 2 kwie 2007, o 00:00

Post autor: DwieTakie » 14 mar 2009, o 22:40

A tak apropos tego piwa, co to o nim wspominałyście wcześniej, to temat aktualny? bo tak po treningu warto schłodzić organizm, zapobiec zakwasom a i w milym towarzystwie czas spędzić przy tym piwku...
My się piszemy jak najbardziej!!!!
Awatar użytkownika
Sinistra80
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 68
Rejestracja: 21 wrz 2008, o 02:00

Post autor: Sinistra80 » 15 mar 2009, o 01:55

DwieTakie pisze:Mamy tam swoje ukochane baseny (koncertowa, hirszfelda, przy okazji pozdrawiamy ratowniczki :D ).
Też pływam na Hirszfelda i bardzo lubię to miejsce. A na Koncertową uczęszczałam wieki temu czyli w podstawówce 8)
To może polecicie jakieś fajne solarium, gdzie można się wygrzać nie ryzykując poparzeń.
DwieTakie
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 2 kwie 2007, o 00:00

Post autor: DwieTakie » 15 mar 2009, o 08:15

Oj, nie jesteśmy ekspertkami od solarium. Ostatnio korzystałyśmy właśnie w owym Gymnasionie na Puławskiej i było w miarę ok :cool: , ale raczej unikamy sztucznego słońca ze względów zdrowotnych a może bardziej z obawy przed przybywającymi zmarszczkami.. :(
a więc do zobaczenia, Sinistra80 w wodzie :-) ...a pozostałe panie na bieżni
Awatar użytkownika
Joey
super forma
super forma
Posty: 1349
Rejestracja: 11 cze 2003, o 00:00
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Joey » 15 mar 2009, o 19:42

DwieTakie pisze:A tak apropos tego piwa, co to o nim wspominałyście wcześniej, to temat aktualny? bo tak po treningu warto schłodzić organizm, zapobiec zakwasom a i w milym towarzystwie czas spędzić przy tym piwku...
My się piszemy jak najbardziej!!!!
Hem... od czasu, kiedy zaczęłam dbać o kondycję (czyli trenować), jakoś straciłam ochotę na alkohol i nawet, gdy mi podane - "nie wchodzi". Piwo przestało smakować... A na zakwasy wolę sobie zaaplikować drinka z BCAA i L-glutaminą :lol:

Ale nie wykluczam jakiegoś wspólnego treningu (tzn. w tym samym czasie) i miłego afterka, ale może tak dopiero po Wielkanocy - na razie w zdyscyplinowanym trybie dzielę czas między spore zlecenie, trening, sen i kobietę, na nic innego czasu aktualnie nie starcza :cry:
DwieTakie
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 2 kwie 2007, o 00:00

Post autor: DwieTakie » 17 mar 2009, o 20:56

Wiesz, Joey, ale to tak naprawdę nie chodzi o ten alkohol.. zwłaszcza o przymuszanie kogoś do picia.. My trenujemy prawie całe swoje 30-letnie życie i zakwasów prawie nigdy nie miewamy, ale też dobrego drinka nigdy nie odmawiamy :-)
ale być może mamy inne podejście do sportu,trenujemy dla porządnej dawki endofrin, a nie dla przyładowania w tricepsie ;-) więc odżywek "dla tytanów" się raczej wystrzegamy, ale każdy ma przecież własne potrzeby i preferencje.. :-)
Awatar użytkownika
Joey
super forma
super forma
Posty: 1349
Rejestracja: 11 cze 2003, o 00:00
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Joey » 18 mar 2009, o 00:53

Ej, no bez żartów, BCAA i L-glutamina to nie odżywki dla tytanów, a zwyczajne zabezpieczenie mięśni przed katabolizmem.

Co do Gymnazjonu Multikino zgadzam się - te panie jakieś takie mało energiczne (chociaż nie kwestionuję, że dawały z siebie wszystko). Za to mają tam bardzo wiele zajęć ze strechingu, które zamierzam sobie włączyć do programu. Ładne mięśnie i dobra wydolność niewiele znaczą, gdy ciało sztywne, jak deska :evil:

Multikino ma też jedną poważną przewagę nad Puławską - jest gdzie wpaść na piwko/soczek "po" :D
DwieTakie
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 2 kwie 2007, o 00:00

Post autor: DwieTakie » 18 mar 2009, o 22:49

ale z Puławskiej blisko do Reala, a tam piwo za 1,90! :-)
..no to żarcik oczywiście.. :-D
no tak, katabolizm, cellulitis, sztywność w kościach w pewnym wieku są nieuchronne i chwała tym, którzy wiedzą, co z tym zrobić! ;-) może kiedyś na ten Gymnasion przy Multikinie znów się skusimy, ale tylko pod warunkiem tego "po", bo na razie jesteśmy wierne Puławskiej :-)
pozdrawiamy!
Awatar użytkownika
Joey
super forma
super forma
Posty: 1349
Rejestracja: 11 cze 2003, o 00:00
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Joey » 20 mar 2009, o 20:28

Streching był ok, ale chyba wolę sobie ten program wykonywać w domku, na podłodze, bo jakoś tak się czułam zestresowana ciasnotą na sali. Nie mówiąc już o tym, że po strechingu chciałam sobie troszkę poareobować - nix, wszystkie maszyny zajęte, natomiast w dziale siłki przeżyłam wielki zawód - cała maszyneria oferuje tylko opór naboju pneumatycznego :evil: Zostały wyłącznie wolne ciężarki...

Tak więc też obstawiam Puławską. Jednakże w chwili obecnej daję cielsku odpocząć, bo mnie jakaś infekcja grypowa usiłuje rozłożyć na lopatki :(

A tak generalnie - macie jakieś stałe dni, kiedy tam chodzicie? Godziny? Bo może faktycznie warto się zgadać.
Awatar użytkownika
Sinistra80
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 68
Rejestracja: 21 wrz 2008, o 02:00

Post autor: Sinistra80 » 11 kwie 2009, o 00:24

DwieTakie pisze: hirszfelda, przy okazji pozdrawiamy ratowniczki :D ).
A Ratowniczki tu zaglądają?

Jeśli tak, to ja chciałam bardzo, bardzo podziękować za "załatwienie" wolnego toru w czwartek wieczorem :)
MJ
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 43
Rejestracja: 1 paź 2008, o 02:00

Post autor: MJ » 19 cze 2009, o 11:26

Ja też z Ursynowa, chętnie nawiąże znajomości z les tu mieszkającymi...
Awatar użytkownika
bass
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 334
Rejestracja: 21 cze 2009, o 02:00

Post autor: bass » 21 cze 2009, o 10:55

Ja też z Urysnowa :D dopisuje się do tej wspaniałej elity :cool:
Awatar użytkownika
bass
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 334
Rejestracja: 21 cze 2009, o 02:00

Post autor: bass » 21 cze 2009, o 13:47

Wybiera się ktoś na Dni Ursynowa? :)
Kika77
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 17
Rejestracja: 25 lip 2008, o 02:00

Post autor: Kika77 » 23 cze 2009, o 23:59

pet76 pisze:kabaty
ja sie siluje w bodyshape
a ja w bodyshape ćwiczę aqua aerobic :D
edyedy
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 18
Rejestracja: 3 kwie 2009, o 02:00

Post autor: edyedy » 7 lip 2009, o 00:07

ja tez Ursynów a moja z Mokotowa Pozdrawiam :D
Awatar użytkownika
bass
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 334
Rejestracja: 21 cze 2009, o 02:00

Post autor: bass » 7 lip 2009, o 04:39

też jestem z Ursynowa i też miałam kobietę z Mokotowa :D
Awatar użytkownika
judy
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 26
Rejestracja: 16 sty 2006, o 00:00

Post autor: judy » 10 lip 2009, o 23:48

popieram ..Gymnasion na Puławskiej zdecydownie najlepszy, tłok jak cholera, klima czasem wysiada, czeka sie długo na maszyny...ale jakos bardzo mi to nie przeszkadza. Ze wszystkich Gymnasionow ten pasuje mi najbardziej.
Awatar użytkownika
MAURI
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 72
Rejestracja: 26 kwie 2005, o 00:00
Lokalizacja: Kabaty

Post autor: MAURI » 8 wrz 2009, o 14:36

Mieszka jeszcze jakaś Pani na Ursynowie, albo bardziej uściślę: na Kabatach;) ?
Bo z tego co widzimy, jak chodzimy po osiedlu z Żonką, to czasem widać jakieś pary, inne niż my :cool:
iwonka
Posty: 1
Rejestracja: 13 wrz 2009, o 00:00

hej

Post autor: iwonka » 13 wrz 2009, o 10:02

witam wszystkich :):) Czy ktos chodzi na basen na SGGW???, albo na aerobik, od jakiegos czasu zaczelam tam bywac jest naprawde fajnie nie za bardzo mam z kim chodzic wiec musze sama, może ktos sie przyłaczy,
dodgeries
Posty: 3
Rejestracja: 14 wrz 2009, o 00:00

Post autor: dodgeries » 21 wrz 2009, o 21:10

a skoro o miejscach do treningów to może któraś chodzi do klubu Puella na Kabatach?
cicely11
Posty: 4
Rejestracja: 23 lip 2009, o 02:00

ursynow wporzo

Post autor: cicely11 » 3 paź 2009, o 16:57

drogie laseczki, niezle posciki!!!! dawno nie bylam na silce, bo przez ostatnie lata, tak mi bicepsy urosly, ze sie przez drzwi zadne nie moge przecisnac. siedze wiec w domu na ursynowie i czekam czekam czekam, kiedy one zmaleja? a moze przyjdziecie do mnie, bo chcialabym z kims pogadac oprocz pana z frisco. moje koty czasem wygaduja historyje o dzielni. ze nowe leski, ze zonki, wolnosc i swoboda, a moje bicepsy nie chca zmalec, nie chca uwiednac, sa wielgachne, choc nie trenuje prawie cale zycie. :evil: na basen tez nie chodze, bo sie nie mieszcze, ale czesto sie kapie w wannie. co o mnie myslicie panienki? buziaki w raczki dla damulek z ursy, ps jak bylo na dniach ursynowa?
malinova
Posty: 6
Rejestracja: 25 paź 2009, o 02:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: malinova » 25 paź 2009, o 13:43

A ja od niedawna mieszkam na ursynowie (konkretnie natolin :)) i szczerze mówiąc jeszcze zbytnio nie wiem co gdzie i jak... I mimo mojego zamiłowania do spacerów, nie widziałam żadnej pary dziewczyn.
Awatar użytkownika
Joey
super forma
super forma
Posty: 1349
Rejestracja: 11 cze 2003, o 00:00
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Joey » 25 paź 2009, o 17:51

My razem nie chodzimy na spacery, tylko wypełniamy na zmianę obowiązki wobec psów. A jak chodzimy razem, to i tak nie za rączkę, dlatego raczej nas w ten sposób nie zauważysz.

Ale jesteśmy tu, na Natolinie :-) Dobrze ukryte za koronami alejki pomników natury :D
cicely11
Posty: 4
Rejestracja: 23 lip 2009, o 02:00

my tez z natolina

Post autor: cicely11 » 27 paź 2009, o 10:52

a dokładniej między natolinem i imielinem pomieszkujemy, a w bloku naszym co najmniej jedna para jeszcze les mieszka, wiec wszedzie nas pelno, tylko moze nie tak oficjalnie, ale jak ktos ma radar, to powinien zauwazyc :-)
Awatar użytkownika
Emilia28
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 34
Rejestracja: 27 sty 2009, o 01:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Emilia28 » 20 lis 2009, o 18:36

ja mieszkam i pracuję
Awatar użytkownika
meridon
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 144
Rejestracja: 22 wrz 2009, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: meridon » 20 lis 2009, o 20:04

Hejka.Ja mieszkam rzut kapeluszem od gymnasionu na Puławskiej,ale rzadko widzę nasze Panie,chyba dobrze się kryją.Dopiero w styczniu planuję pójść na ćwiczenia,ale mam małego"pietra",bo przybyło mi przez lata ciałka,a tam same laski i martwię się,że będą się śmiać.Ale co mi tam!Spróbuję.
Jestem spokojem,tęsknotą,miłością,wolnością.Jestem sobą.
ODPOWIEDZ