HOLANDIA :)

zagranica
husky25
Posty: 4
Rejestracja: 11 lip 2014, o 01:23

Re: Dziewczeta w Holandii? Trzymajmy sie razem :)

Post autor: husky25 » 8 sie 2014, o 21:52

izas72 pisze:No chyba takie są tylko z Hagi. Nie maja czasu, lub mają lepsze zajęcia niż poznawanie nowych ludzi. Nie chca poszerzać grona o nowe osoby, zresztą jest sezon urlopów to tym bardziej. Pozdrawiam
Witamy po raz kolejny ;) Może warto byłoby jednak zebrać się do tzw. kupy i zorganizować jakieś "branżowe spotkanie" :D my akurat jesteśmy mobilne, weekendy mamy zazwyczj wolne więc być może istnieje możliwość zorganizowania jakiegoś wspólnego wypadu na piwko :) co wy na to?:D
smallthing
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 24
Rejestracja: 12 gru 2012, o 17:29

Re: Dziewczeta w Holandii? Trzymajmy sie razem :)

Post autor: smallthing » 12 sie 2014, o 09:37

A chcialaby ktoras sie spotkac w Holandii dzisiaj, w srode, w czwartek albo piatek? :)
popsisux
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 79
Rejestracja: 22 lut 2014, o 21:46

Re: Dziewczeta w Holandii? Trzymajmy sie razem :)

Post autor: popsisux » 12 sie 2014, o 11:18

Wczoraj byłam w Hadze i podtrzymuję swoje zdanie...
Okropne miasto (chociaż nie na prawach miejskich)
Ludzie się pchają pod samochody nie zważając na nic ugh
Pozdrowienia z 's-Gravenzande
izas72
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 20 kwie 2008, o 02:00
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Dziewczeta w Holandii? Trzymajmy sie razem :)

Post autor: izas72 » 13 sie 2014, o 19:37

popsisux pisze:Wczoraj byłam w Hadze i podtrzymuję swoje zdanie...
Okropne miasto (chociaż nie na prawach miejskich)
Ludzie się pchają pod samochody nie zważając na nic ugh
Pozdrowienia z 's-Gravenzande
No właśnie o tym pisałam poprzednim poście. "Bałagan" na ulicach, chodnikach i głowach, głównie kolorowi, pełno ich i chodzą jak "św krowy". No ale cóż trzeba mieć oczy dookoła..... :roll:
She must be the reason why God made a girl
She is so pretty all over the world...
cheeky_
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2014, o 13:43

Re: Dziewczeta w Holandii? Trzymajmy sie razem :)

Post autor: cheeky_ » 23 sie 2014, o 13:47

Breda...
chętnie się spotkam
Aisak1988
Posty: 4
Rejestracja: 21 mar 2014, o 16:40

Re: Dziewczeta w Holandii? Trzymajmy sie razem :)

Post autor: Aisak1988 » 25 wrz 2014, o 08:27

Hej :) cisza nastała w tym wątku.... Mieszkam w Hadze i zgadzam się z Wami. Haga to specyficzne miasto ale da się do tego przyzwyczaić. Mieszkam tu już kilka miesięcy i chciałabym w końcu poznać kogoś nowego. Wyskoczyć na kawę, piwo, grilla, zakupy. Cokolwiek :) mam tu znajomych ale jakaś odmiana się w końcu przyda :)
gwoździk^^
Posty: 6
Rejestracja: 8 paź 2006, o 00:00

Re: Dziewczeta w Holandii? Trzymajmy sie razem :)

Post autor: gwoździk^^ » 25 wrz 2014, o 09:30

Witam :) co do forum jestem za, pogubić się tu można, co do miasta to jestem z Tilburg-a, i nie narzekam ;), akurat mieszkam w sąsiedztwie z emerytami i zawsze to oni pierwsi na ulicy się witaj i uśmiechają :), ostatnio w sklepie jakaś starsza pani mnie zaczepiła i uruchomiwszy aktiviti doszłyśmy do porozumienia, że chciałaby powąchać płyny do płukania, Haga...zgodzę się z resztą , ale dzielnica Scheveningen już o wiele lepsze wrażenie sprawiła, polecam Goude odwiedzić, taki mały Amsterdam (ale raczej bez czerwonej dzielnicy), nie pamiętam gdzie to było, ale tu w moich okolicach jest Muzeum świń (dla ludzi z delikatnym nozdrzem ...odradzam), jak przejże zdjęcia dopisze jeszcze w jakie miejsca fajnie pojechać ;), pozdrawiam Aga
Awatar użytkownika
Speed_Of_Pain
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 82
Rejestracja: 6 sie 2007, o 00:00

Re: Dziewczeta w Holandii? Trzymajmy sie razem :)

Post autor: Speed_Of_Pain » 3 paź 2014, o 17:54

Cześć Dziewczęta!
Niedługo, bo prawdopodobnie za tydzień wraz z połóweczką przyjeżdżamy do Holandii i pewnie zatrzymamy się w Hadze. My przyjeżdżamy w celach zarobkowo-rekreacyjno-zwiedzających ;) Będziemy na miejscu szukać mieszkania do wynajęcia i takie tam inne "dodatki" jak choćby praca ;) Przez Polską agencję nie zdecydowałyśmy się wyjechać, dlatego ogarniać temat będziemy na własną rękę :)
Chciałybyśmy poznać inne dziewczęta :)
Kocham i jestem kochana :*
margolatka81
Posty: 1
Rejestracja: 31 maja 2008, o 02:00

Re: Dziewczeta w Holandii? Trzymajmy sie razem :)

Post autor: margolatka81 » 4 paź 2014, o 21:42

hej
Od niedawna mieszkam w Sliedrechcie (południowy rejon kraju)
Orientuje się ktoś czy tu są jakieś kluby? Miejsca gdzie można wyjść? Zawierać znajomości?
Tomboy
Posty: 6
Rejestracja: 23 paź 2014, o 01:40

Re: Dziewczeta w Holandii? Trzymajmy sie razem :)

Post autor: Tomboy » 24 paź 2014, o 03:15

Witajcie Drogie Panie:-)

Jest ktoś może z Bredy lub okolic?
Tomboy
Posty: 6
Rejestracja: 23 paź 2014, o 01:40

Re: Dziewczeta w Holandii? Trzymajmy sie razem :)

Post autor: Tomboy » 24 paź 2014, o 03:31

Są w Bredzie jakieś kluby les?
shobian
Posty: 1
Rejestracja: 15 wrz 2014, o 21:23

Re: Dziewczeta w Holandii? Trzymajmy sie razem :)

Post autor: shobian » 15 lis 2014, o 21:20

Cześć dziewczyny ;) Mieszkam w Hadze od niedawna, nie jest tak źle. Pozytywne miasto ;)
Ktoś jeszcze z Hagi? To można się zgadać ;)
Delicious88
Posty: 6
Rejestracja: 6 lip 2014, o 19:29

Re: Dziewczeta w Holandii? Trzymajmy sie razem :)

Post autor: Delicious88 » 17 lis 2014, o 20:23

Kilka osób z Hagi się tu przewinęło, ale jakiegoś wielkiego ruchu nie ma.

W ogóle, to przyszłam naskarżyć, że subskrypcja mi nie działa i nawet nie wiedziałam, że ktoś tu coś pisał!!!

Informuję, że forum założyłam... ale nie potrzebnie... Popromowałam je trochę na fb, na fun page'ach osób prowadzących polskie strony i blogi tu w Holandii, ale nic to nie dało. Oprócz mnie zarejestrowała się jeszcze jedna użytkowniczka, ale nie napisała żadnego posta, więc na całym forum jest tylko jeden - mój :D Starałam się i miałam nadzieję, że coś fajnego z tego wyjdzie, przede wszystkim fajne, ciepłe i przytulne miejsce na pogaduchy, plotkowanie i porady polek mieszkających w Holandii, ale nic z tego... Chyba, że zdecydujecie się przenieść stąd i razem je rozkręcimy ;P Dajcie znać.

Mam pytanko jeszcze - orientujecie się może gdzie w Holandii mogę kupić zestaw porządnych pędzli do makijażu??

Pozdrawiam z Hagi :)
takaWlasnieJa
Posty: 1
Rejestracja: 18 lis 2014, o 22:59

Re: Dziewczeta w Holandii? Trzymajmy sie razem :)

Post autor: takaWlasnieJa » 18 lis 2014, o 23:05

Witam,

temat umarł śmiercią naturalną, czy może jeszcze ktoś tutaj zagląda? Udało się zorganizować jakieś spotkanie? :)
Ja mieszkam w Tilburgu,miło byłoby się poznać :)
Tomboy
Posty: 6
Rejestracja: 23 paź 2014, o 01:40

Re: Dziewczeta w Holandii? Trzymajmy sie razem :)

Post autor: Tomboy » 19 lis 2014, o 02:29

Hej Dziewczyny:-)

Jestem za spotkaniem.Mieszkam w Bredzie.
Pozdrawiam:-)
Skrzat_87
Posty: 2
Rejestracja: 22 lis 2014, o 23:24

Re: Dziewczeta w Holandii? Trzymajmy sie razem :)

Post autor: Skrzat_87 » 29 lis 2014, o 15:21

Witam,

Drogie dziewczęta z okolic Hagi jestem tu od niedawna i z chęcią nawiążę nowe znajomości. Piszcie na GG 50668415 lub e-mail stanus2011@gmail.com
skeletrino
Posty: 4
Rejestracja: 8 gru 2014, o 12:16

Re: Dziewczeta w Holandii? Trzymajmy sie razem :)

Post autor: skeletrino » 8 gru 2014, o 12:21

Siemka :cool: Ja jestem z Zaandam i chetnie poznam jakies dziewczyny z ktorymi da sie pogadac no i spotkac :D
zima2014
Posty: 1
Rejestracja: 11 gru 2014, o 21:21

Re: Dziewczeta w Holandii? Trzymajmy sie razem :)

Post autor: zima2014 » 11 gru 2014, o 21:45

Witajcie
wybieramy się do Holandii. Czy mogłabym Was prosić o podanie nazw solidnych agencji pracy tymczasowych, które organizują wyjazd z Polski. Nie mamy doświadczenia, obawiamy się tego, czego obawiać się należy w takich sytuacjach. Chcemy wyjechać z Polski. Napiszcie, proszę o możliwości znalezienia pracy, jak to zrobić najbezpieczniej. i jak najszybciej .Czekam na parę słów. :cry: :?:
skeletrino
Posty: 4
Rejestracja: 8 gru 2014, o 12:16

Re: Dziewczeta w Holandii? Trzymajmy sie razem :)

Post autor: skeletrino » 13 gru 2014, o 15:38

hej, jesli chcesz wyjechac i to agencja ma ten wyjazd zorganizowac polecam Worktoday. Polska firma placa na czas no i odrazu z zaakwaterowaniem. Znajomi rok temu wyjechali do rotterdamu z tej agencji. Sprobuj Zadzwonic albo wyslac maila do TEMPO TEAM. To jest holenderska agencja pracy i zatrudniaja polakow na produkcje w Zaandam. Maja mozliwosc zaakwaterowania tylko trzeba sie dogadac. Warunki pracy tez nie sa najgorsze. Tyle mi do glowy przychodzi. Mam nadzieje ze jakos pomoglam :)
skeletrino
Posty: 4
Rejestracja: 8 gru 2014, o 12:16

Re: Dziewczeta w Holandii? Trzymajmy sie razem :)

Post autor: skeletrino » 13 gru 2014, o 15:42

a jesli interesuje Cie praca w hotelu to polecam polska firme dzialajaca w Amsterdamie. Arbex. Rownierz oferuja prace z zaakwaterowaniem no i preferuja ludzi z polski. Placa dobrze jak na dzisiejsze realia. Moja rada sprobuj zachaczyc sie o hausekeeping jak wyrobisz doswiadczenie prace znajdziesz zawsze. Szczegolnie w Amsterdamie czy innych wiekszych miastach :)
Tomboy
Posty: 6
Rejestracja: 23 paź 2014, o 01:40

Re: Dziewczeta w Holandii? Trzymajmy sie razem :)

Post autor: Tomboy » 14 gru 2014, o 16:39

Witajcie:-)
A ja polecam Adecco i Randstad.2 najlepsze agencje pracy w Holandii.
Kamilczak
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 15
Rejestracja: 25 maja 2014, o 20:37

Re: Dziewczeta w Holandii? Trzymajmy sie razem :)

Post autor: Kamilczak » 15 gru 2014, o 20:08

Hej Dziewczyny.
Słyszałam od kolegi z pracy o polskiej agencji Pran która współpracuje z holenderskim Randstad.Jego opinia jest pozytywna. Z tego co mówil to agencja załatwia wszystko,zakwaterowanie, ubezpieczenie, BSN czyli odpowiednik polskiego nip. Itp. Osobiście nie miałam przygód z tego typu agencjami pracy, ale kolega jest zadowolony i juz pracuje w ten sposób od kilku lat.
pran.nl
Powodzenia ;)



zima2014 pisze:Witajcie
wybieramy się do Holandii. Czy mogłabym Was prosić o podanie nazw solidnych agencji pracy tymczasowych, które organizują wyjazd z Polski. Nie mamy doświadczenia, obawiamy się tego, czego obawiać się należy w takich sytuacjach. Chcemy wyjechać z Polski. Napiszcie, proszę o możliwości znalezienia pracy, jak to zrobić najbezpieczniej. i jak najszybciej .Czekam na parę słów. :cry: :?:
Kamilczak
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 15
Rejestracja: 25 maja 2014, o 20:37

Re: Dziewczeta w Holandii? Trzymajmy sie razem :)

Post autor: Kamilczak » 15 gru 2014, o 20:34

skeletrino pisze:Siemka :cool: Ja jestem z Zaandam i chetnie poznam jakies dziewczyny z ktorymi da sie pogadac no i spotkac :D


Hej ;)
W Zaandam dużo dziewczyn do pogadania i spotkania :P
skeletrino
Posty: 4
Rejestracja: 8 gru 2014, o 12:16

Re: Dziewczeta w Holandii? Trzymajmy sie razem :)

Post autor: skeletrino » 18 gru 2014, o 13:37

hahahaha to napewno.. :)
Awatar użytkownika
FenixGirl
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 19
Rejestracja: 13 lis 2014, o 11:53

Re: Dziewczeta w Holandii? Trzymajmy sie razem :)

Post autor: FenixGirl » 29 gru 2014, o 20:56

Melduję się i ja z Moją A.- bliskie okolice Hagi. Co robicie w noc Sylwestrową? Ktoś... Coś...? :tancze:
znajdzieszmnie
Posty: 7
Rejestracja: 14 gru 2014, o 22:23

Poznajmy sie w Holandi

Post autor: znajdzieszmnie » 7 sty 2015, o 20:02

Hej, jakiś czas temu przyjechałam do Holandi w okolice Roterdamu... i tak sobie pomyślałam że może znalazła by się jakaś chetna kobieta żeby wyjść coś zjeść, napić i pokazać mi moze jakies miłe miejsca. Podaje swój numer komórki: +31634492847 pozdrowienia
m1234
Posty: 1
Rejestracja: 18 sty 2015, o 02:16

Re: Dziewczeta w Holandii? Trzymajmy sie razem :)

Post autor: m1234 » 18 sty 2015, o 16:09

Witam jestem z Etten-Leur szukam jakiejs kolezanki (do pogadania,napicia sie kawy itd.itp)
xprzytulankax
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 33
Rejestracja: 30 lis 2013, o 14:25

Re: Poznajmy sie w Holandi

Post autor: xprzytulankax » 17 mar 2015, o 11:38

Hej hej ;) też od niedawna jestem w Holandii, dokładnie w Hadze. Chętnie poznałabym jakąś sympatyczna koleżanke :D :cool:
xprzytulankax
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 33
Rejestracja: 30 lis 2013, o 14:25

Haga

Post autor: xprzytulankax » 17 mar 2015, o 11:44

Witam witam! Niedawno przyjechałam do Hagi i troche smutno bez branżowych koleżanek :P Może są chętne na jakies spotkanie, piweczko w weekend czy co tam której pasuje :P :cool: Niebardzo orientuje się w okolicy, więc może ktoś ze mną pozwiedza i pokaze ciekawe miejsca? 8)
PinkLipstick66
Posty: 1
Rejestracja: 4 maja 2015, o 00:07

Re: Haga

Post autor: PinkLipstick66 » 5 maja 2015, o 11:24

Hej, mieszkam niedaleko Hagi, wiec mozemy sie spotkac na piwko i ploteczki, znam Holandia wiec moge pokazac Ci kilka pieknych miejsc. Jesli znajdziesz chwile to pisz, zostawiam swoj nr tele: +31685772846 :)
ODPOWIEDZ