Londyn - old

zagranica
linkae26
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 24
Rejestracja: 31 sie 2003, o 00:00

Re: Londyn

Post autor: linkae26 » 15 lut 2010, o 21:51

nio dziewczęta czepiły się biednej Eufori.................a to napewno takie sympatyczne pozytywnie nastawine do życia dziewcze :D
pozdrawiam i mam nadzieje ze do szybkiego na rowerkach lub siatce
Ewelina
Awatar użytkownika
klaudia01
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 93
Rejestracja: 2 paź 2005, o 00:00
Lokalizacja: UKland

Re: Londyn

Post autor: klaudia01 » 15 lut 2010, o 22:10

Nas niestety nie bedzie poniewaz 28.02 jedziemy do Polski na tydzien.Chetnie pojawimy sie na nastepnym spotkaniu.Trzeba bedzie ustalic w jakie dni i ile razy w tyg.bedziemy grac.Niedziele bylyby najlepsze z racji tego,ze zazwyczaj kazdy ma wolne.Pilke oczywiscie mamy jak juz mowilysmy na spotkaniu:)Pozdrawiam :D
eufobia
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 107
Rejestracja: 11 maja 2005, o 00:00

Re: Londyn

Post autor: eufobia » 16 lut 2010, o 00:34

czuje sie-niezaskoczona :D

zawsze twierdzilam,ze wiekszosc lesb jest nienormalna,a te wyjatkowe 10% gina pod natlokiem wariatek.

przykre,ale okazuje sie,ze dowiodlyscie tego niestety po calej linii :D

naprawde laski mi nikt nie robi,ze tu moge sobie napisac,to smo i owo,bo co rusz okazuje sie,ze wieksza hipokryzja wychodzi z co-po-niektorych,jakze 'yntelygentnych' i 'frashliffych'-ciekawe zjawisko-obrzuce blotem,ale zabanuje,zeby sie nie mogla wytrzec :D piekne,w rzeczy samej czysta poezja :D

w odpowiedzi jak moja impreza? po stokroc lepiej niz tych,ktorzy nazywaja dobra zabawa upijanie sie,jakiez to smutne i jakze przykro bylo to ogladac-nie musze i w moim 2-gim kochanym miescie.

ciekawa historia z lansowaniem sie bab z krakowa i warszawy :D moja nie poszla sie tam lansowac,bo nie musi-znam jej wartosc i fakt,iz jest bezcennym skarbem. ufam-stad byla sama,a wiem,gdzie byla-camden to moja dziura. wiem z kim byla-nie wybieram jej towarzystwa,ale nie mowie tez,zeby nie poszla poznac osoby,ktore ma ochote poznac osobiscie. chociaz w cyrku tym uczestniczyc sama nie musze. wierze,ze zrobi 'przesiew',a ja nie bede wdawac sie w watpliwe dyskusje z osobami,ktore nie-pieknie oceniaja innych,nie wiedzac nawet kto zacz.

czekam na ban-ana (l) :D

i jestem pewna,ze poznam niektore osoby :)
bombel-impreza to nie jest udane miejsce do organizowania sie,ale podziwiam za niezlomnosc. mnie by sie zupelnie nie chcialo, po tym co tu 'wchodzi'.
princessJ
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 132
Rejestracja: 9 sty 2007, o 00:00

Re: Londyn

Post autor: princessJ » 16 lut 2010, o 01:00

przypominam- NIE karmimy trolla
bombel
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 56
Rejestracja: 1 lip 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocek

Re: Londyn

Post autor: bombel » 16 lut 2010, o 02:44

Eh..., zasiegnelam jezyka to i owdzie w sprawie wynajecia sali i.....hmm....Zazwyczaj trzeba wplacic wpisowe na rok-50-60 dzindziorow o glowy ( ot, takie membersheep) a przy kazdorazowym wynajmowaniu dodatkowo jakies 20-25 za godzine. Info mam z 1szej reki od kolegi, co to ze mna na chacie mieszka-gra chlopak w kosza i siate daleko od centrum aby bylo taniej (w centrum drozej). Mysle, ze to ma sens ale wtedy gdy grupa bedzie w miare stala, czyli przynajmniej te 10 osob, choc idealnie powinno byc 12.
Inna mozliwosc to spotykanie sie w parku/boisku outsidowym i granie. Nawt jesli jeszcze troche o wiosny, to powinno byc nam cieplo, bo przeciez bedziemy grac...INTENSYWNIE... :pilka: Wazne aby deszczu nie bylo...

No i co Wy na to???? :?:

Sprobjcie jeszcze same sie podowiadywac i, a noz-wideec, uda nam sie jednak cos zorganizowac na 7.03. Jesli nie, a deszczu nie bedzie, proponuje polaaaane...Przerzucimy sznur miedzy drzewami i"siatke"mamy. Ot, troche improwizacji tylko rozwija wyobraznie (oby sedzina nie miala jej i tak juz zbyt wybujalej) :mrgreen:

Ach..., zapomnialam dodac, ze przecieram oczy i nadal nie wierze! Forum sie ROZRUSZALO! A my pewnie tuz za nim :slonko:
Niestety, ale poki co odpadam z jakichkolwiek rowerow, etc-nie ma mnie w najblizsze 2 weekendy. Bede sie ruszac inaczej...

P.S. A do tego "100-tu milowego lasu" ile mil trzeba jechac???????
Ostatnio zmieniony 16 lut 2010, o 11:47 przez hrabianka, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączenie dwóch następujących po sobie postów.
jeyxjey
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 77
Rejestracja: 3 lut 2010, o 20:52

Re: Londyn

Post autor: jeyxjey » 16 lut 2010, o 14:10

Hrabianko,

Jasne, ale jak powiem ze moze sobie wampirzyc gdzie indziej to bedzie to nie fer w stosunku do innych :wink:


jxj
princessJ
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 132
Rejestracja: 9 sty 2007, o 00:00

Re: Londyn

Post autor: princessJ » 16 lut 2010, o 16:02

no to czekamy na pogode, siatke przez drzewo i gramy :cool:

jxj do stumilowego lasu od ciebie bedzie sie jechało jakies 45 min- w zaleznosci jaka masz kondyche, bo to pod gore troche (z powrotem caly czas z gorki)- ale wrazenia sa bezcenne :) Za wszystko inne zapłacisz karta MasterCard :lol:
linkae26
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 24
Rejestracja: 31 sie 2003, o 00:00

Re: Londyn

Post autor: linkae26 » 16 lut 2010, o 17:00

witam!
to ja rowerek juz szykuje.......... nio i piłke do siatki równiez....................jestem za grą w plenerze zawsze się człowiek dotleni ...............
pozdrawiam :cool:
jeyxjey
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 77
Rejestracja: 3 lut 2010, o 20:52

Re: Londyn

Post autor: jeyxjey » 16 lut 2010, o 17:38

princessJ pisze:no to czekamy na pogode, siatke przez drzewo i gramy :cool:

jxj do stumilowego lasu od ciebie bedzie sie jechało jakies 45 min- w zaleznosci jaka masz kondyche, bo to pod gore troche (z powrotem caly czas z gorki)- ale wrazenia sa bezcenne :) Za wszystko inne zapłacisz karta MasterCard :lol:
A na pewno wiesz skad ja jade? :D bo ja myslalam o pociagu do chingford
jeyxjey
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 77
Rejestracja: 3 lut 2010, o 20:52

Re: Londyn

Post autor: jeyxjey » 16 lut 2010, o 17:43

linkae26 pisze:witam!
to ja rowerek juz szykuje.......... nio i piłke do siatki równiez....................jestem za grą w plenerze zawsze się człowiek dotleni ...............
pozdrawiam :cool:
Poki co to chyba walki blotne mozemy zaplanowac!!! :cool: :cool: :cool: ........w sumie to spodobal mi sie moj pomysl hehehehehe
jeyxjey
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 77
Rejestracja: 3 lut 2010, o 20:52

Re: Londyn

Post autor: jeyxjey » 16 lut 2010, o 17:48

Bombel :cool: :cool:

Trzeba znalezc jakies niezle blotowisko na walki bo chyba z siatki w plenerze to nici poki co :D

Przy okazji mam pare numerow na sale dla Ciebie do sprawdzenia:
http://www.ymcaclub.co.uk/contact.html
http://www.kajimacommunity.co.uk/contact_us.html
http://www.camden.gov.uk/ccm/content/co ... -centre.en

Wszystkie powyzsze wynajmuja sale na siatke i badmingtona.

A na rower to do Chingford musicie dojechac (pociagiem :wink: )
linkae26
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 24
Rejestracja: 31 sie 2003, o 00:00

Re: Londyn

Post autor: linkae26 » 16 lut 2010, o 17:49

ja jestem za....................... :lol:
princessJ
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 132
Rejestracja: 9 sty 2007, o 00:00

Re: Londyn

Post autor: princessJ » 16 lut 2010, o 19:20

Pociagiem do Chingford mozna dojechac- poczatek pociagu jest na Liverpool, potem dojezdza do Walthamstow no i do Chingford. I tam będzie najlepiej się spotkać, przy stacji. Ja pojadę rowerem z Walthamstow więc jak ktoś chce się przyłączyć na Walthamstow to zapraszam. No i jak jest fajna pogoda to przyjemniej się jeździ, ale dla mnie każda pogoda jest dobra :)

A po siatce możemy sobie Dzień Kobiet gdzies w pubie urządzić hehehe- co wy na to?

Przypomniało mi się- Epping Forest też nadaję sie do grania w siatke- tam jest taka duża polana na początku- resztę się wymyśli :cool:
olikre2
Posty: 9
Rejestracja: 3 gru 2008, o 01:00

Re: Londyn

Post autor: olikre2 » 16 lut 2010, o 19:39

hejo:) trzeba wkoncu cos napisac bo kilka dni nie zagladalam :) za duuzo imprez:P:P a co do siatki to chyba obojetnie gdzie zeby byla pilka siatka i kilka osob :):) milo bylo was poznac tych oczywiscie co byli na imprezce i co ich widzialam i mam nadzieje ze coraz wiecej bedzie takich :) chociaz co do mnie to chyba musze przystopowac hehe :):)
bombel
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 56
Rejestracja: 1 lip 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocek

Re: Londyn

Post autor: bombel » 17 lut 2010, o 12:33

Pamietam, pamietam o nie karmieniu, ale....

Eufobio, organizowanie sie na imprezach to faktycznie moze nie najlepszy pomysl. Jednak my sie nie organizowalysmy. My sie spotkalysmy w celu poznania. Teraz, kiedy sie juz poznalysmy, zaczynamy sie organizowac na forum. :)

Eufobio, napisalas:
"zawsze twierdzilam,ze wiekszosc lesb jest nienormalna,a te wyjatkowe 10% gina pod natlokiem wariatek"

Skad wzielas takie statystyki??? Czy to oznacza, za isnieje korelacja pomiedzy orientacja sexulana a chorobami psychicznymi? Zakladam z definicji, ze nienormalnosc to choroba psychiczna w bardzo szerokim pojeciu.
W ktorej grupie siebie widzisz??? Jednak zanim odpowiesz na to pytanie, dokladnie pomysl nad odpowiedzia.
Widzisz, spoleczenstwo zawsze opiera norme na wiekszosci. To wiekszosc (upodobania, odbior rzeczywistosci, zachowania) dyktuje normy spoleczne w kazdym spoleczenstwie. Zazwyczaj to/ci, co/ktorzy zanajduja sie w miejszosci, sa poza nawiasem normalnosci....Jakkolwiek odpowiesz na moje pytanie pewnie nie bedziesz z zadowolona z wyniku...
Jesli zaklasyfikujesz sie w 10% wedlug podzialu, ktory przedstawilas-zaliczasz sie do mniejszosci, czyli grupy osob, ktore nie spelniaja warunkow normalnosci....Jesli wobec tego przklasyfikujesz sie do spolecznosci 90%, spelniasz wszelkie normy nienormalnosci wedlug swojego podzialu. Jedyna opcja, ktora mozesz ewentualnie rozwazyc jest zmiana orientacji seksualnej, jesli wciaz chcesz podazac swoimi statystykami i byc normalna.....
jeyxjey
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 77
Rejestracja: 3 lut 2010, o 20:52

Re: Londyn

Post autor: jeyxjey » 17 lut 2010, o 18:05

Bombel

To byloby na tyle!!!!! buhahahahahaha :cool: :cool: :cool:
jeyxjey
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 77
Rejestracja: 3 lut 2010, o 20:52

Re: Londyn

Post autor: jeyxjey » 17 lut 2010, o 18:10

PrincessaJ ale uknulas! :mrgreen: Rowery, siatkowka i dzien kobiet razem :shock: To chyba w jakas marcowa sobote, byle po 6tym. Moze weekend po w takim razie?......jak pogoda dopisze. A jak nie to potrzeba plan B. :D
coffe1
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 51
Rejestracja: 26 paź 2003, o 00:00

Re: Londyn

Post autor: coffe1 » 17 lut 2010, o 18:56

Ja i Linkae 28.02 bedziemy w stumilowym lesie a dokladnie w Ponurym Zakatku Klapouchego o godz.12.
olikre2
Posty: 9
Rejestracja: 3 gru 2008, o 01:00

Re: Londyn

Post autor: olikre2 » 17 lut 2010, o 19:47

po co jakies plany najlepsze sa spontany :):)
linkae26
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 24
Rejestracja: 31 sie 2003, o 00:00

Re: Londyn

Post autor: linkae26 » 17 lut 2010, o 20:13

o widze że zgłosiłam się na ochotnika znowu :cool:
wyjścia nie mam więc 28 rowerki.................
mam nadzieje ze sie ktosik dolaczy
pozdrawiam
ps.
Bombel bende pamiętać aby z Tobą nie zadzierać pozdrawiam :)
princessJ
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 132
Rejestracja: 9 sty 2007, o 00:00

Re: Londyn

Post autor: princessJ » 17 lut 2010, o 23:02

Wiec ustalone- 28 luty w Zakątku Kłapouchego w samo południe- niezależnie od weather conditions :) Czy mam robić liste? :cool:

A potem tydzien po dniu kobiet siatka i piffko- tak? Czy dobrze zrozumialam?
linkae26
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 24
Rejestracja: 31 sie 2003, o 00:00

Re: Londyn

Post autor: linkae26 » 18 lut 2010, o 16:22

witam
rób liste..................a jak pogoda nie dopisze przywieziemy piwko i będziemy piły z żalu że nie pojezdzimy :cool: do naszego samochodu wejdzie z 9 osób na upartego :D a tak poważnie to w niedziele do kościoła wszyscy i na tace dawać w intencji dobrej pogody................ :slonko:
princessJ
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 132
Rejestracja: 9 sty 2007, o 00:00

Re: Londyn

Post autor: princessJ » 18 lut 2010, o 17:10

Moje drogie- ale to mialo być jeżdżenie rowerami po lesie a nie samochodem :lol: Ktoś jeszcze się pisze- lista nadal otwarta :pilka:
linkae26
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 24
Rejestracja: 31 sie 2003, o 00:00

Re: Londyn

Post autor: linkae26 » 18 lut 2010, o 18:16

a Ty myślisz ze ja rowerkiem bende 60 mil poginać aby pojezdzić na rowerku?????????????????????????????/ :D
rowerki samochodzikiem przyjada..........
jeyxjey
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 77
Rejestracja: 3 lut 2010, o 20:52

Re: Londyn

Post autor: jeyxjey » 18 lut 2010, o 18:20

Ja sie pisze na 28go na rowery. Jak bedzie padac zawsze mozna przeczekac w samochodzie u dziewczyn a pozniej w las, a po deszczu jaki zapach :D.......zawsze pub jest tez blisko.......
Jak myslicie z lunchem- kazdy przyniesie cos do podzialu, kazdy sobie czy sunday roast w pubie? :cool: ktos ma termos? hahahahaha
jeyxjey
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 77
Rejestracja: 3 lut 2010, o 20:52

Re: Londyn

Post autor: jeyxjey » 18 lut 2010, o 18:21

A przy okazji dawania na tace za pogode-dajcie lepiej mi i na to samo wyjdzie :slonko: :slonko: :slonko:
linkae26
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 24
Rejestracja: 31 sie 2003, o 00:00

Re: Londyn

Post autor: linkae26 » 18 lut 2010, o 18:45

ja zglaszam termos i karton piwka .........................
princessJ
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 132
Rejestracja: 9 sty 2007, o 00:00

Re: Londyn

Post autor: princessJ » 18 lut 2010, o 21:45

No wiem że nie mialas zamiaru po lesie samochodem jezdzic hehehe W ramach jedzonka mozemy tez jakiegos Fish and Chipsa zaliczyc albo inne cudo a jak bedzie padac to poogladamy od środka okoliczne puby hahahaha Nie no- moze nie bedzie- wyśle smsa do naszego księdza, niech nam załatwi pogode :cool: on tam ma wtyki...
princessJ
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 132
Rejestracja: 9 sty 2007, o 00:00

Londyn- silna grupa pod wezwaniem

Post autor: princessJ » 18 lut 2010, o 21:53

Witam drogie panie- ponieważ nasza grupa zaczęła aktywnie działać nowy wątek nam się należy. A co! Prezydentową grupy jest Bombel- to już ustalone- wszelkie wnioski za i przeciw proszę kierować do hmmm...nie wiem do kogo :lol:

Spotkania będą się odbywać regularnie- to też już ustalone- co do ich kształtu będą prowadzone dyskusje.

Ja bym się jeszcze na jakis koncert wybrała więc dorzucam do worka pomysłów również i ten.
Niniejszym nowy wątek uważam za otwarty :faja:
bombel
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 56
Rejestracja: 1 lip 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocek

Re: Londyn- silna grupa pod wezwaniem

Post autor: bombel » 19 lut 2010, o 01:07

O cholera! Bosko! :D To ja sie zrzekam prezydentury-nawet lepiej mi z tym bedzie :mrgreen: Ciesze sie, ze nasze sobotnie spotkanie okazalo sie tak owocne :slonko:
Na watku poprzednim JXJ wrzucila linki do filmu o Banksy'm-ktoras chetna? sobota, 6.03!
Jak juz pisalam, chwilowo zamilkne-do poniedzialku w nocy. Od wtorku bede sie pojawiac, a potem znow out of service do next wtorku.
Zdrowko!
Zablokowany