Londyn - old

zagranica
princessJ
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 132
Rejestracja: 9 sty 2007, o 00:00

Re: Londyn

Post autor: princessJ » 31 sty 2010, o 18:28

Dobra- to ja też się piszę na "zielone', wypady gdzieś w celach turystyczno- rozrywkowych, wypady na piwko i rozmowy przy piwku (tak- NLP to programowanie neurolingwistyczne) ewentualnie jeszcze wycieczki rowerowe mogę zorganizować bo już znam teren :cool: Do zobaczenia na Camden zatem...
linkae26
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 24
Rejestracja: 31 sie 2003, o 00:00

Re: Londyn

Post autor: linkae26 » 31 sty 2010, o 19:08

hej
zapowiada się ciekawie już niege doczekać się wiosny....................
pozdrawiam
Ewelina
natalia123
Posty: 9
Rejestracja: 26 sty 2010, o 01:24

Re: Londyn

Post autor: natalia123 » 31 sty 2010, o 21:38

na wypady w teren..gory itp jak najbardziej!!! :) juz sie ciesze ze jakis czas temu weszlam na ten temat na forum ..bo robi sie ciekawie i nie tylko imprezowo :)
do zobaczenia na camden
pozdrowionka
bombel
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 56
Rejestracja: 1 lip 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocek

Re: Londyn

Post autor: bombel » 1 lut 2010, o 00:43

Ja tez sie ciesze, ze jakos to sie wszystko rozruszalo :D Obgadamy szczegoly juz za...1.5 tyg! Szykujcie wiec wolne, udrazniajcie drogi(te co zza londexu) :cool:, popatrzcie na mapke-co, gdzie i jak i........do dziela, Dziewczyny!!!!
Pomyslcie, ze tak jeszcze raz przypomne, czego kazda z nas oczekuje od grupy, a moze co chcialaby w grupie robic.
Zdrowko!
mania535
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 14
Rejestracja: 3 sie 2008, o 02:00

Re: Londyn

Post autor: mania535 » 1 lut 2010, o 00:53

jaki ruch sie na forum zrobil :D
Moment
Posty: 3
Rejestracja: 18 lut 2009, o 01:00

Re: Londyn

Post autor: Moment » 1 lut 2010, o 01:21

hallo, hallo!
Ja tutaj jestem nowicjuszka forumowa, i mam ochote dolaczyc do was na Camden.
Wliczajcie mnie jak mozecie, prosze!
Jesli ktos sie ma ochote wczesniej przed 13.02 spotkac gdzies na piwo czy kawe to prosze sie odezwac przez wiadomosc i podam namiary.
pozdrawiam, Anna.
bombel
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 56
Rejestracja: 1 lip 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocek

Re: Londyn

Post autor: bombel » 1 lut 2010, o 20:36

Hej Moment! Witamy cieplutko! :D W sobote, ta sobote, idziemy z Justa rezerwowac miejsca w knajpie na Camden a potem bedziemy w cenrum, a dokladnie w Foley'sie na tootenham court rd-tej ponoc najwiekszej ksiegarni w Europie...Pojaw sie jesli bedziesz miala ochote. Zreszta ktokolwiek bedzie czul, ze chce przyjsc to prosze bardzo! :)
Nie jestem jeszcze pewna o ktorej godzinie. Pnie najlepiej bedzie sie kontaktowac bezposrednio. Mozecie dzwonic na 07746 482430. pozdrawiam!
busola77
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 15 lis 2009, o 01:00

Re: Londyn

Post autor: busola77 » 2 lut 2010, o 17:05

Czesc Wszystkim :)
Widze, ze robi sie interesujaco ;) bardzo mnie cieszy to przebudzenie.
Co do grupy.... moze ktoras z Was lubi pograc w pilke, kosza? Wiosna tuz tuz wiec moze gdzies w parku moglybysmy pograc? Ja juz wieki nie garalam ;) co Wy na to?
Jesli chodzi o 13- stego to, mysle, ze tez sie zjawie.

Pozdrawiam
linkae26
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 24
Rejestracja: 31 sie 2003, o 00:00

Re: Londyn

Post autor: linkae26 » 2 lut 2010, o 17:35

hej!
z Tego co widze to trzeba będzie zarezerwować cały lokal :D ja przy dobrych wiatrach przywioze 3 koleżanki :) zapowiada się naprawde fajnie
pozdrawiam
Ewelina
natalia123
Posty: 9
Rejestracja: 26 sty 2010, o 01:24

Re: Londyn

Post autor: natalia123 » 2 lut 2010, o 17:40

coraz wiecej propozycji :) ja jak juz wczesniej pisalam uwielbiam chodzenie po gorach i ogolnie wypady w plener. a grac w kosza baardzo lubie!!! jeszcze kiedys probowalam swoich sil w tenisie wiec jak tylko ktos chetny sie znajdzie to moge sobie poprzypominac ja sie gra:) no i basen to jest miejsce gdzie czuje sie genialnie wiec jak ktos ma ochote na plywanie to zapraszam. a moze np ktoras z Was sie kiedys wspinala na sciance albo w plenerze? ja mialam pare lekcji ale niestety na tym sie skonczylo ale to nie znaczy ze nie mozna znowu zaczac .. co nie?:)
a i moze jakies wypady na wystawy foto itp??
pozdrawiam

PS jak ktos bedzie chcial sie odezwac wczesniej niz na Camden to podaje moj nr GG 7065054 :D
jucha_22
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 333
Rejestracja: 1 lip 2006, o 00:00

Re: Londyn

Post autor: jucha_22 » 2 lut 2010, o 23:43

ja sie chetnie zalapie na kosza, wypadami w plener tez nie pogardze i moze na camden do was dolacze
pozdrawiam
bombel
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 56
Rejestracja: 1 lip 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocek

Re: Londyn

Post autor: bombel » 3 lut 2010, o 13:52

Ja pisze sie na: kosza, siate, wypady na zielone, geeralnie wszystko co polaczone z ruchem, wystawy fotek,et :D
A co do soboty 6/02, to zostala ona przelozona na niedziele. Tak wiec, drogie DZIEWCZETA, jesli ktoras chce do nas dolaczyc aby pobuszowac w ksiazkach a potem na przyslowiowa coffe-zapraszam!
Sotkanie 13.02 na Camden o 20.00 nadal aktualne, oczywicie. Ciesze sie, ze jest nas coraz wiecej :D Witamy Juche! :sing:
Awatar użytkownika
kobietkaa
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 35
Rejestracja: 1 mar 2006, o 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Londyn

Post autor: kobietkaa » 3 lut 2010, o 19:43

Jak ja już dawno nie zaglądałam na forum a tu tyle nowości!!!
Cieszę się strasznie na nasze następne spotkanie już 13.02 :lol: hej!!!
Zrobiła się już pokaźna grupa chętnych na spotkania i późniejsze wypady na łono natury hehe :cool: Tak więc do zobaczenia dziewczęta już za niedługo...
"...Szczęście to tylko garść pełna wody - wiem jak szybko przecieka przez palce i jak trudno je zatrzymać na dłużej..."
linkae26
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 24
Rejestracja: 31 sie 2003, o 00:00

Re: Londyn

Post autor: linkae26 » 3 lut 2010, o 20:15

Witam!
tak po obserwacji forum i rozmowie z bąbelkiem widze że dużo pań emigrowało z naszego pięknego Wrocławia...................a ja się dziwie ja bywam w Scenie(teraz to ortopedia chyba) czasem że takie pustki................
13.02.10 będą kolejne 2 wrocławianki......
pozdrawiam
Ewelina
jeyxjey
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 77
Rejestracja: 3 lut 2010, o 20:52

Re: Londyn

Post autor: jeyxjey » 3 lut 2010, o 21:19

Wiatam witam Babelka i Krisznamurti AKA Amanda :D no i oczywiscie wszystkie te Panie ktore poznalam na ostatnim spotkaniu a nie pamietam imion oooops no i cala reszte ktorej jeszcze nie znam HEEEELLLLLOOOO :D
Ah zapomnialabym tu wczesniej wspomniana Justa czyli jeyxjey lub jxj

Zrobil sie ruch i male zamieszanie wiec troche organizacji wprowadzam. Jako ze idziemy zarezerwowac przestrzen na 13go potrzebna orientacyjna liczba. Z tego co zrozumialam z gadaniny na 13go zapisaly sie:

Babel
Krisznamurti AKA Amanda
Natalia 123
PrincessJ
Edy Dimple
Moment
Busola77
Jucha22
Kobietkaa
Jeyxjey

Dajcie znac czy to tak czy nie tak no i czekamy na wieeeeecej kobiet.

Krisznamurti- mysle ze moze warto by bylo sprawdzic tego Mannequina. Cos tam o tym slyszalam. Ale jako ze to bedzie walentynkowa impreza moze byc calkiem ok. Trzeba by bylo poszperac jeszcze troche bo na pewno cos sie jeszcze dzieje i jako ze nie mam neta w domu narazie, Amanda would you? :D :D

Takze Panie miejsce jeszcze moze sie zmienic ale najprawdopodobniej bedzie to Black Cap.

Pozdrawiam cieplutko wszystkie i do uslyszenia/zobaczenia.
jeyxjey
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 77
Rejestracja: 3 lut 2010, o 20:52

Re: Londyn

Post autor: jeyxjey » 3 lut 2010, o 21:36

Zapomnialam dodac ze niedziela w ksiegarni jest aktualna, takze jak ma ktos ochote to podam swoj numer no i Babel tez gdzies tam wyzej zostawila swoj. 07958173189

Ciekawe co wyszperamy w tej najwiekszej w europie ksiegarni :cool:

Apropos wyjazdow i innych zainteresowan to chcialabym zaproponowac Full Moon Celebration :D, Amanda co ty na to? Mysle ze dam/damy rade a moze trzeba bedzie jednak podpatrzec Sharon!!! Ale to jak sie zrobi cieplej. A moze ktos juz robil cos takiego?

jxj
jeyxjey
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 77
Rejestracja: 3 lut 2010, o 20:52

Re: Londyn

Post autor: jeyxjey » 3 lut 2010, o 21:45

A i jescze jedno:

mam pokoj do wynajecia w 1 bedroom flat. mieszkanie do podzilau tylko ze mna, nowe, czyste, na poddaszu, przytulne i cieple. £100 za tydzien- tydzien z gory i tydzien depozytu. chatka jest na clapton przy samej stacji 3 sekundy od glownej ulicy. 5 min na nogach do stoke newington.

aby obejrzec albo po wiecej info- 07958173189.

jxj
Awatar użytkownika
klaudia01
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 93
Rejestracja: 2 paź 2005, o 00:00
Lokalizacja: UKland

Re: Londyn

Post autor: klaudia01 » 4 lut 2010, o 14:07

Hej a o mnie zapomniano :D
Ja zjawie sie u boku Kobietkaa
jeyxjey
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 77
Rejestracja: 3 lut 2010, o 20:52

Re: Londyn

Post autor: jeyxjey » 4 lut 2010, o 18:07

Nie zapomniano tylko przeoczono i do tego chwilowo, wiec na spotkanie 13/02 o 20.00 (prawdopodobnie na Camden) do tej pory zapisaly sie:

Babel
Krisznamurti AKA Amanda
Natalia 123
PrincessJ
Edy Dimple
Moment
Busola77
Jucha22
Kobietkaa
Klaudia01
Jeyxjey

strzalka
linkae26
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 24
Rejestracja: 31 sie 2003, o 00:00

Re: Londyn

Post autor: linkae26 » 4 lut 2010, o 21:49

hej
i jesze ja............................... + 2 kolezanki
pozdrawiam
Ewelina :cool:
jeyxjey
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 77
Rejestracja: 3 lut 2010, o 20:52

Re: Londyn

Post autor: jeyxjey » 5 lut 2010, o 14:06

Grupa rosnie:

Babel
Krisznamurti AKA Amanda
Natalia 123
PrincessJ
Edy Dimple
Moment
Busola77
Jucha22
Kobietkaa
Klaudia01
Linkae +2
Jeyxjey

Przy okazji- idziemy z Bablem do Black Cap w niedziele o 13.15 rezerwowac przestrzen i zostajemy na objad. Jak ktos ma ochote dolaczyc to zapraszamy.

Strzalka
bombel
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 56
Rejestracja: 1 lip 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocek

Re: Londyn

Post autor: bombel » 6 lut 2010, o 17:46

Eh! To znowu ja po kilku dnaich nieobecnosci z powodu braku zasiegu! Zebyscie widzialy jakie rusztowania i anteny ze stolikow, krzesel, etc budowalam w jedynym puncie, w ktorym byl zasieg!!! Sikalam ze smiechu :D niestety, laptop dosiegnal przwie sufitu a zasieg doszedl raptem do 56 cos tam na cos tam.....
Jestem juz spowrotem, w swoim wlasnym pokoju i oczom nie wierze :!: Rozgadalysmy sie jakby kazda z nas polknela porcje grzybkow! :cool:
Do listy trzeba jeszcze dolaczyc Gienie, ktora postara sie przyjsc z 3giem przyjaciol/znajomych z Pl-u :)
Jeyxjey, czy moglabys spozadzic nowa, aktualna liste, please? Idzie Ci to najlepiej, zdaje sie :cool:
A tak przy okazji..., nie moglas sobie latwiejszej ksywy wmyslic???? Musze ja kopiowac i wklejac, albo przepisywac jak osiol z kartki... :evil:

Dziewczyny, tak jescio dla przypomnienia:
-jutro rezerujemy z Just (jeyxjej) pewnie cala gore w black cub na camden o 13.15 i zostajemy aby przekasic male co-nieco. Potem natoiast, co kon zza krzaka, gnamy na tottenham do Folleysa (czy jak to tam sie pisze...) Jesli ktoras z Was chcialaby sie przylaczyc to nadajcie na nasze telefony-wisza na forum (na naszych calkiem niedawnych postach)

Dla tych, co to lubia sie wspinac (wlaczajac mnie)informacja: tworz sie grupa w Pl-u, ktora prawdopodobnie sie z nami jakos polaczy, zajmujaca sie wspinaczka, wyjazdami, rytualami kobiet, etc :D Ale wszystko obgadamy 13.02.10 w BLACK CUB na CAMDEN o 20.00 :!: :!: :!: :sing:
bombel
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 56
Rejestracja: 1 lip 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocek

Re: Londyn

Post autor: bombel » 6 lut 2010, o 18:18

Nie wierze! No po prostu nie wierze! razem ze mna bedzie nas 19 babek!!! :D Jesli jeszcze ktos dolaczy, moze Piwnooka (odzywala sie kiedys ale slad po niej na forum zagina) to bedzie na 20-DWUDZIESTKA "jak w morde"! :slonko:
Sluchajcie, to bedzie MEGA 1sze spotkanie londexowejspolecznosci les i bi :D (wliczam tereny podlondynskie, too)
Bosko! Przyniesmy ze soba pomysly, wizje, potrzeby, etc. Zreszta pisalam juz o tym.
Mordka dla wszystkich! :-P
olikre2
Posty: 9
Rejestracja: 3 gru 2008, o 01:00

Re: Londyn

Post autor: olikre2 » 6 lut 2010, o 22:09

hello :)
widze ze organizujecie jakies potezne spotkanie :) suuuper :):) mieszkam blisko camden wiec mozliwe ze tez zawitam jak nic innego nie wypadnie :) pozdrowionka
bombel
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 56
Rejestracja: 1 lip 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocek

Re: Londyn

Post autor: bombel » 7 lut 2010, o 02:30

No to bedzie nas juz na pewno 20! :D do tego rowniez NA PEWNO dolaczy wspomniana przeze mie PIWNOOKA i byc moze 2 nasze znajome. To by juz dawalo sume 23 dziewczyn/kobiet :!: Byc moze rozpuszcze moj jezyk to tu, to tam i...wynik bedzie wciaz ten sam gdyby ktoras z roznych powodow odpadla z listy...
Olikre, jak dlugo jestes w snowbordzie? Pytam, bo pod koniec marca jedziemy (ja plus 3) na narty. Jako, ze ani nart ,ani snowbordu nie mialam nigdy pod nogami, zdecyduje sie pewnie na snowbord. Moze masz jakies refleksje porownawcze na temat obu sportow? Mysle tez troche przyszlosciowo, bo umiejetnosci snowbordowe przydalyby mi sie do latawca...
olikre2
Posty: 9
Rejestracja: 3 gru 2008, o 01:00

Re: Londyn

Post autor: olikre2 » 7 lut 2010, o 19:01

W sumie na snowboardzie jezdzilam 2 sezony i strasznie mi sie podobalo :) a co do nart to nie mam porownania chociaz slyszalam ze sa latwiejsze ale po co isc na latwizne jak mozna pojezdzic z adrenalinka :) tez bym chetnie sie wybrala ale czasu brak :/ ehhhh ale naprawde warto i szybko mozna sie nauczyc :) ja juz za 2 razem pojechalam posmigac na czerwonym szlaku :) co tam ze bylo duzo upadkow :)
bombel
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 56
Rejestracja: 1 lip 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocek

Re: Londyn

Post autor: bombel » 8 lut 2010, o 02:33

Za drugim razem? Masz na mysli po 2giej lekcji, a w zasadie po 1szej chyba...Wow! W wyobrazni juz sobie wyobrazam moje skoki, przewroty, eh!!! Pewnie zasypie Cie pytaniami jesli uda Ci sie przywlec na spotkanie. Slyszalam, ze buty sa juz tak zrobione, ze chcac nie chcac, kolana masz ugiete. Czy to prawda? Nie ma normalnych butow, w ktorych mozesz sobie regulowac sama kat nachylenia sekundy na sekunde, ze tak "nieszczesliwie" powiem?
olikre2
Posty: 9
Rejestracja: 3 gru 2008, o 01:00

Re: Londyn

Post autor: olikre2 » 8 lut 2010, o 18:37

hehe spoko :) ja mialam tylko 1 lekcje snowboardu i za 2 razem juz sama z kolega pojechalam ktory tez sie uczyl:) a co do butow to prawda nie dosc ze ciezkie to jeszcze usztywniaja Cie tak ze masz zgiete kolana :) ale to lepiej chociaz sama nie musisz sie za bardzo wyginac:) musisz sprobowac cudowne przezycie jak raz sprobowalam to sie wrecz zakochalam:)

Every Wednesday @ Etrusco Bar 1 Hardwick Place (right next door to Mornington Crescent tube station) £3 Entrance DJ Caz on the decks (G-spot, Heaven, Shush) Dont miss it!!!! xxSOAP! LAUNCH NIGHT Location:Etrusco Bar (Mornington Crescent) Time:8:00PM Wednesday
POLECAM NAPRAWDE WARTO
bombel
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 56
Rejestracja: 1 lip 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocek

Re: Londyn

Post autor: bombel » 11 lut 2010, o 11:15

Dzieki Olikre, za info. Mam nadzieje, ze wyciagne z Ciebie wiecej info na zywo w sobote jesli sie pojawisz :) Rozumiem, ze kluby wymienione ponizej uzyjemy nanastepne spotkania :D

Dziewczyny, dzisiaj juz czwartek. Mysle, ze najwyzsza pora aby jeszcz :D e raz przypomniec, to co wiemy jz od dawna:

Spotykamy sie w liczbie PONAD 20 (jesli kazda z nas przyjdzie) w BLACK CUP na Camden Town o 20.00 w SOBOTE :!: :sing: :slonko:
olikre2
Posty: 9
Rejestracja: 3 gru 2008, o 01:00

Re: Londyn

Post autor: olikre2 » 11 lut 2010, o 16:53

Pewnie naprawdo warto muzyczka swietna :) atmosfera tez :) postaram sie byc zeby Tobie wszystko ze szczegółami opowiedziec:):)
Zablokowany