Southampton i okolice:)

zagranica
Maga258
Posty: 6
Rejestracja: 9 gru 2011, o 22:41

Re: Southampton i okolice:)

Post autor: Maga258 » 27 lut 2012, o 18:43

hej, znalazlyśmy fajny lokal , bylyśmy tam wczoraj. poszalałyśmy z moja M.
zbytmocno
Posty: 2
Rejestracja: 8 sty 2012, o 22:30

Re: Southampton i okolice:)

Post autor: zbytmocno » 31 paź 2012, o 22:04

Hej ;) jest ktoś jeszcze w southampton? ;))) pozdrawiam
jolka82
Posty: 1
Rejestracja: 17 lis 2012, o 01:00

Re: Southampton i okolice:)

Post autor: jolka82 » 17 lis 2012, o 01:26

Jeszcze ktos jest ;-)
aleksandra1988
Posty: 2
Rejestracja: 2 sty 2013, o 12:00

Re: Southampton i okolice:)

Post autor: aleksandra1988 » 2 sty 2013, o 12:05

Hej dziewczyny! Jestem nowa w miescie, chetnie poznam inne "branzowki". Moze razem wszystkie gdzies wyskoczymy na miasto?
pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Lillien
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 11
Rejestracja: 6 sty 2013, o 00:24
Lokalizacja: UK

Re: Southampton i okolice:)

Post autor: Lillien » 8 sty 2013, o 18:28

Witam,
Jestem na forum do dawien dawna, coś około 7 lat ale niestety w związku z aferą związana z hasłami zostałam zmuszona założyć nowe konto :( trudno. Wracając do tematu, od 2 tygodni razem z partnerką mieszkamy w Gosport więc jakby nie patrzeć to niedaleko Southampton:) Narazie się zadomowiamy. Pozdrawiam wszystkie Panie z okolic .
zlotnik
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 44
Rejestracja: 2 gru 2007, o 00:00

Re: Southampton i okolice:)

Post autor: zlotnik » 11 sty 2013, o 16:45

Witam drogie Panie w Southampton i okolicy :D

Nie jestem bezposrednio zaangazowana w organizacje 21 finalu Wielkiej Orkiestry Swiatecznej Pomocy ale wiem gdzie sie odbywa w Southampton. Szczegoly na http://polishclub.co.uk/.

My wybieramy sie tam w niedziele, jako ze mieszkamy niedaleko niewykluczone ze rowniez w sobote.
Nie sadzicie, ze to moze byc fajna okazja do spotkania?

Pozdrawiam
Egoizm nie po­lega na tym, że żyje się tak jak się chce lecz na żąda­niu od in­nych by żyli tak jak my chcemy. Oscar Wilde
aleksandra1988
Posty: 2
Rejestracja: 2 sty 2013, o 12:00

Re: Southampton i okolice:)

Post autor: aleksandra1988 » 27 sty 2013, o 20:04

no kobiety pobudka:D chodzcie wyskoczymy gdzies;)
szept-zycia
Posty: 8
Rejestracja: 4 kwie 2013, o 18:31

Re: Southampton i okolice:)

Post autor: szept-zycia » 4 kwie 2013, o 20:23

Witamy wszystkie szanowne Panie:) jako nowe ( zarówno na wyspach jak i w portalu) pozdrawiamy serdecznie wszystkie dziewczeta z okolic Southampton. Ciesze się bo widzę że tutaj też można spotkać nie dość że krajanki to na dodatek Swoje dziewczyny;)
Amare humanum est, humanum ignoscere est.
zlotnik
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 44
Rejestracja: 2 gru 2007, o 00:00

Re: Southampton i okolice:)

Post autor: zlotnik » 15 kwie 2013, o 11:30

Witamy wszystkie szanowne Panie:) jako nowe ( zarówno na wyspach jak i w portalu) pozdrawiamy serdecznie wszystkie dziewczeta z okolic Southampton. Ciesze się bo widzę że tutaj też można spotkać nie dość że krajanki to na dodatek Swoje dziewczyny;)
Witamy w Southampton :D . Jakos trudno nam sie tu umowic na wieksze spotkanie. Mam nadzieje, ze jak juz deszcz na wyspach zacznie padac cieplejszy, czyli wiosna zawita na dobre :lol: latwiej bedzie nam wszystkim wyjsc z domu.
Zapraszam do nawiazania kontaktu.
Pozdrawiam
Egoizm nie po­lega na tym, że żyje się tak jak się chce lecz na żąda­niu od in­nych by żyli tak jak my chcemy. Oscar Wilde
zbytmocno
Posty: 2
Rejestracja: 8 sty 2012, o 22:30

Re: Southampton i okolice:)

Post autor: zbytmocno » 18 maja 2013, o 22:25

To co? Kiedy organizujemy spotkanie? ;)))
szept-zycia
Posty: 8
Rejestracja: 4 kwie 2013, o 18:31

Re: Southampton i okolice:)

Post autor: szept-zycia » 1 cze 2013, o 19:52

Witam, i jak tam drogie kolezanki mysle ze wiosna zawitala juz na wyspach :cool: ( patrzac na dzieci kapiace sie w morzu.....przy 16 stopniach brrrrrr....nie jestem zmarzlakiem ale to jak dla mnie sport extremalny :lol: ) nie chce sie narzucac ale tak przegladam forum i widze ze zorganizowanie spotkania ciagnie sie jak ostatnia minuta przed wysciem z pracy :lol:
Moze ustalimy jakis termin i co bedzie to bedzie :wink:
Milego popoludnia wszystkim foremkom :twisted:
Amare humanum est, humanum ignoscere est.
zlotnik
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 44
Rejestracja: 2 gru 2007, o 00:00

Re: Southampton i okolice:)

Post autor: zlotnik » 3 cze 2013, o 16:38

Witam, i jak tam drogie kolezanki mysle ze wiosna zawitala juz na wyspach ( patrzac na dzieci kapiace sie w morzu.....przy 16 stopniach brrrrrr....nie jestem zmarzlakiem ale to jak dla mnie sport extremalny ) nie chce sie narzucac ale tak przegladam forum i widze ze zorganizowanie spotkania ciagnie sie jak ostatnia minuta przed wysciem z pracy
Moze ustalimy jakis termin i co bedzie to bedzie
Witam,
Wiosna zawitala, a wedlug niektorych dzieciakow to juz nawet pelnia lata :D.
Rozmawialysmy ostatnio ze znajomymi, ze warto byloby w koncu zorganizowac to spotkanie w wiekszym towarzystwie i wstepny termin ustalilysmy na druga polowe lipca dopiero. Wiem, ze to dosc odlegly termin ale moze wlasnie latwiej Wam bedzie - Drogie Kolezanki z Southampton i okolic - zaplanowac wolny dzien, najlepiej w weekend. Proponuje sobote 13 lipca badz 20, spotkanie w Southampton Common Park albo w ktoryms z parkow w centrum. Potem mozemy wybrac sie gdzies do pubu albo ..... pozostac w parku, pograc w pilke (siatkowka?) albo badmintona i napic sie polskiego piwa z puszeczki :lol: . Czekam na odzew na gg albo prosze o wiadomosci na priva.

Pozdrawiam
Egoizm nie po­lega na tym, że żyje się tak jak się chce lecz na żąda­niu od in­nych by żyli tak jak my chcemy. Oscar Wilde
kharyi
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 182
Rejestracja: 29 mar 2009, o 01:00

Re: Southampton i okolice:)

Post autor: kharyi » 4 cze 2013, o 00:19

Jeśli któraś ma ochotę na winko i jazde na rowerze w parq narodowym South Downs to zapraszamy do Petersfield.
Sob/Niedz 8-9.6 [kontakt na privie]
Aga2305
Posty: 2
Rejestracja: 6 cze 2013, o 19:04

Re: Southampton i okolice:)

Post autor: Aga2305 » 26 cze 2013, o 21:35

hej dziewczyny, no dalej umówmy się, przecież to świetny pomysł!!!!
zlotnik
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 44
Rejestracja: 2 gru 2007, o 00:00

Re: Southampton i okolice:)

Post autor: zlotnik » 3 lip 2013, o 22:54

Witam ponownie mieszkanki Southampton i okolic,

Niniejszym oglaszam, ze data pierwszego Teczowego Zlotu w Southampton została wyznaczona na niedziele 14 lipca 2013 ok. godz. 13-tej w Southampton Common Park, wejście od Hill Lane, naprzeciwko Bellemoor Tavern, 250 Hill Lane, Upper Shirley, Southampton, Hampshire, SO15 7NU. Ponieważ to dość duży park, spróbujemy się ulokować blisko wejścia. Na Hill Lane można zaparkować auto.

Serdecznie zapraszam.
Egoizm nie po­lega na tym, że żyje się tak jak się chce lecz na żąda­niu od in­nych by żyli tak jak my chcemy. Oscar Wilde
Aga2305
Posty: 2
Rejestracja: 6 cze 2013, o 19:04

Re: Southampton i okolice:)

Post autor: Aga2305 » 6 lip 2013, o 14:21

ja ze swoja partnerką będziemy na 100%
zlotnik
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 44
Rejestracja: 2 gru 2007, o 00:00

Re: Southampton i okolice:)

Post autor: zlotnik » 12 lip 2013, o 16:51

Hej,

Ok. 10 osob potwierdzilo swoje przybycie na Teczowy Zlot w Southampton. Oczami wyobrazni, jako znak rozpoznawczy widze teczowa flage, ale slyszalam glosy zeby sie az tak nie afiszowac ;(. Dlatego sugeruje, prosze o wiadomosc na priva z potwierdzeniem przybycia a ja podam nr telefonu, pod ktorym w dniu zlotu bedzie mozna uzyskac wskazowki dotyczace dokladnej miejscowki w parku. Na wszelki wypadek zaloze tez teczowe szelki :lol: .
Poniewaz bedzie to swego rodzaju piknik zachecam do zabrania ze soba kocykow, kapeluszy, parasoli :lol: , pilek, przekasek i koniecznie czegos do picia :D . Najlepiej wode bo ma byc goraco :lol: ale oczywiscie co kto lubi :wink:

Pozdrawiam i zapraszam :D
Egoizm nie po­lega na tym, że żyje się tak jak się chce lecz na żąda­niu od in­nych by żyli tak jak my chcemy. Oscar Wilde
pigalle
Posty: 3
Rejestracja: 23 mar 2004, o 00:00

Re: Southampton i okolice:)

Post autor: pigalle » 15 lip 2013, o 16:35

i jak się udał piknik? ;) bardzom ciekawa, gdyż miejsce mi dobrze znane, ale chyba prędko nie zawitam tam.
zlotnik
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 44
Rejestracja: 2 gru 2007, o 00:00

Re: Southampton i okolice:)

Post autor: zlotnik » 22 lip 2013, o 15:23

Hej,

Piknik sie udal :D . W niewielkim gronie, ale bylo milo. Nowe znajomosci zostaly nawiazane. Ale na przyszlosc, park to chyba nie jest najlepsze miejsce na takie spotkanie, zwlaszcza kiedy jest tak goraco i lepiej pojechac nad wode. Ale ktoz mogl przewidziec, ze do Wielkiej Brytanii zawita prawdziwe lato :slonko: :roll:

Pozdrawiam
Egoizm nie po­lega na tym, że żyje się tak jak się chce lecz na żąda­niu od in­nych by żyli tak jak my chcemy. Oscar Wilde
Czeetos
Posty: 1
Rejestracja: 22 sty 2013, o 21:04
Lokalizacja: Southampton

Re: Southampton i okolice:)

Post autor: Czeetos » 2 sty 2014, o 09:51

Witam:)Czy na tej stronie naprawde nie ma nikogo,kto mial by ochote spotkac sie?Lub jest chetny wybrac sie ze mna w chwilach wolnych na silownie?Jeszcze nie wiem gdzie:)Bo w miescie jestem od niedawna.Ale mysle ze wspolnie znajdziemy odpowiednia aby moc zadbac o kondycje. :pilka:
muzyka49
Posty: 3
Rejestracja: 4 wrz 2013, o 18:49

Re: Southampton i okolice:)

Post autor: muzyka49 » 11 sty 2014, o 15:24

proszę, skontaktuj sie ze mna :)
podam Tobie pewna informacje, (....myslę, że bedziesz kontent).:)
muzykainiemuzyka@poczta.fm
aspidistra
Posty: 4
Rejestracja: 31 sty 2014, o 20:42

Re: Southampton i okolice:)

Post autor: aspidistra » 1 lut 2014, o 17:38

Hallo,hallo... :wink: Czy Southampton spi? Tyle jest odslon tego watku a nikt sie nie odzywa,co jest brak odwagi czy czasu aby sie spotkac?A moze tylko ja jestem wolna ,reszta zajeta jest swoja druga polowa :roll: Dziewczyny ja wiem ze zimno i pada ale mysle ze miło bylo by sie spotkac w wiekszym gronie na kawie :mrgreen: Pozdrawiam ciekawskich zagladajacych co sie dzieje w watku "southampton i okolice"
zlotnik
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 44
Rejestracja: 2 gru 2007, o 00:00

Re: Southampton i okolice:)

Post autor: zlotnik » 7 mar 2014, o 15:42

Hej dziewczyny!

Wybiera sie ktos dzisiaj do The London Hotel na Oxford Street na wystepy Drag Quenn?

http://www.the-london.co.uk/?events=fai ... oo-la-voix
Egoizm nie po­lega na tym, że żyje się tak jak się chce lecz na żąda­niu od in­nych by żyli tak jak my chcemy. Oscar Wilde
madness4
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 26
Rejestracja: 7 wrz 2013, o 19:17

Southampton, Bournemouth, Poole...

Post autor: madness4 » 10 maja 2014, o 23:24

Hej Dziewczyny :wink:
Pod koniec maja przeprowadzam sie do Southampton. Moja znajomosc miasta ( droga ze stacji do retail park i spowrotem) jak i ludzi jestem bardzo okrojona.
Wierze,ze jednak,ze znajdzie sie tutaj ktos chetny na wieczorny wypad na piwo,kawe tudziez sok :)
sercewrozterce
Posty: 1
Rejestracja: 5 maja 2014, o 21:52

Re: Southampton, Bournemouth, Poole...

Post autor: sercewrozterce » 11 maja 2014, o 13:37

Witaj;)Od pewnego czasu jestem mieszkanka tego miasta.Wiec milo mi będzie w imieniu reszty mieszkańców powitać:))Cie.Jak również myślę ze uda nam się umówić na spacer na którym to poznasz uroki tego miasta.
Pozdrawiam.
Milena83-83
Posty: 3
Rejestracja: 27 lut 2014, o 21:44

Re: Southampton i okolice:)

Post autor: Milena83-83 » 18 maja 2014, o 04:30

Czesc dziewczyny! Czy ktoras wybiera sie na parade do Brighton drugiego sierpnia? Moze ktoras, rowniez jak ja szuka towarzystwa tego dnia? Pozdrawiam!
Milena83-83
Posty: 3
Rejestracja: 27 lut 2014, o 21:44

Re: Southampton i okolice:)

Post autor: Milena83-83 » 18 maja 2014, o 07:35

aspidistra pisze:Hallo,hallo... :wink: Czy Southampton spi? Tyle jest odslon tego watku a nikt sie nie odzywa,co jest brak odwagi czy czasu aby sie spotkac?A moze tylko ja jestem wolna ,reszta zajeta jest swoja druga polowa :roll: Dziewczyny ja wiem ze zimno i pada ale mysle ze miło bylo by sie spotkac w wiekszym gronie na kawie :mrgreen: Pozdrawiam ciekawskich zagladajacych co sie dzieje w watku "southampton i okolice"

Ja jestem za, tylko u mnie jest problem z dostosowaniem sie do czasu. Ale jesli sie laski umowicie I czas bedzie mi pasowal to napewno bede. :)
madness4
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 26
Rejestracja: 7 wrz 2013, o 19:17

Re: Southampton i okolice:)

Post autor: madness4 » 29 maja 2014, o 23:57

No i nastal ten dzien,kiedy zawitalam do owego miasta i czesciowo sie osiedlilam ;)
Jesli macie ochote na odmozdzajacy wieczor przy piwie,jestem za! Potrzeba troche relaksu od pracy :)
Awatar użytkownika
Ice_Cooling
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 30
Rejestracja: 3 sie 2013, o 16:51
Lokalizacja: Soton

Re: Southampton i okolice:)

Post autor: Ice_Cooling » 5 cze 2014, o 17:10

No to chyba czas się przywitać, przybywam osiedlić się w Southampton już za 22 dni :) zatem może ktoś będzie miał ochotę się spotkać, może trochę pomóc w poznaniu miejsca ?
Pozdrawiam
The hurt of emptiness,the hurt of wanting,the hurt of missing,the hurt is killing me.Turn my head off forever,ever blind...
aspidistra
Posty: 4
Rejestracja: 31 sty 2014, o 20:42

Re: Southampton i okolice:)

Post autor: aspidistra » 11 wrz 2014, o 23:00

Wiosna minela ,lato przeminelo... a tu cisza jak makiem zasiał. Gdzie sie podzialyscie drogie dziewczeta i panie?
ODPOWIEDZ