Strona 1 z 1

marsz równości 2010

: 15 maja 2010, o 18:17
autor: wagadugu
Była któraś z Pań dziś na marszu w Krakowie? I jak wrażenia?

Ja niestety nie mogłam się pojawić :(

Re: marsz równości 2010

: 15 maja 2010, o 20:46
autor: loca
bylam:) bosko jak zwykle:) tylko ze nie jestem obiektywna, mam nietypowa wade wzroku - nie widze NOPu, jajek i agresii, tylko mile cieple osoby, staruszki usmiechajace sie i machajace rekami:) w tym roku specjalnie poszlam na sam przod zeby wkoncu zobaczyc te jaja i meble lecace - i nic...:)

Re: marsz równości 2010

: 16 maja 2010, o 13:15
autor: Monikaxx
loca pisze:bylam:) bosko jak zwykle:) tylko ze nie jestem obiektywna, mam nietypowa wade wzroku - nie widze NOPu, jajek i agresii, tylko mile cieple osoby, staruszki usmiechajace sie i machajace rekami:) w tym roku specjalnie poszlam na sam przod zeby wkoncu zobaczyc te jaja i meble lecace - i nic...:)
Ja też widziałam wiele uśmiechających się twarzy.. Szłam w środku i widziałam jajka leżące na ulicy..Kilku protestujących wyrostków otoczonych kordonem Policji, i jakaś grupa z Krzyżem koło wawelu także oddzielona Policą.. Dużo osób w oknach na ulicach uśmiechnięta, nawet machająca.. Ogólnie pozytyw.. Szkoda, że nas mało było ;(

Re: marsz równości 2010

: 18 maja 2010, o 18:05
autor: porcelain
I jeszcze JA :) aż z Warszawy dojechałam z przyjacielem, zgarnęliśmy też dwóch znajomych heteryków z Krakowa, powiedzieli że nigdy im się tak fajnie nie szlo przez miasto :) Ogólnie kolorowo i wesoło, tylko rzeczywiście mało ludzi, chociażby w porównaniu do parad w stolicy, ale i tak wrażenia pozytywne.

Re: marsz równości 2010

: 28 cze 2010, o 07:28
autor: Japonka
chill_out pisze:Witam wszystkie Panie :)

Zbieram grupę chętnych osób, żeby razem jechać z Krakowa na paradę Europride do Warszawy. Wyjazd z Krk planuję na 16 lipca. Dajcie znać, czy jesteście chętne.