Przyjazny ginekolog

woj. małopolskie, woj. lubelskie, woj. podlaskie, woj. podkarpackie
Awatar użytkownika
oraya
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3055
Rejestracja: 16 lis 2008, o 01:00
Lokalizacja: Gdańsk

Przyjazny ginekolog

Post autor: oraya » 26 wrz 2011, o 22:51

Tutaj wymieniamy informacje na temat przyjaznych ginekologów
"... ja nic nie sądzę, głowa mnie od tego boli. Źle robi na mózg"
Awatar użytkownika
ania_90
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 109
Rejestracja: 11 kwie 2011, o 16:14
Lokalizacja: Kraków

Re: Przyjazny ginekolog

Post autor: ania_90 » 2 lis 2011, o 14:40

Ja chodzę do prywatnego do Kliniki Krakowskiej na Azorach (mehoffera 6) pan M. Dziechciowski. Ostatnio mu powiedziałam i zachował się bardzo w porządku, miły, uprzejmy i rzeczowy.
"The truth I have told was silence sometimes
But who's soul does not hide any crimes"
malgokot
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 3 sty 2012, o 18:50

Re: Przyjazny ginekolog

Post autor: malgokot » 16 sty 2012, o 19:21

Zapraszam do przesyłania informacji o przyjaznych ginekologach na stronie kobieta.kph.org.pl
jest tam formularz, przez który można wysłać info o przyjaznym ginekologu/ginekolożce.
Jeśli chcecie przyspieszyć proces dodawania, możecie dać znać swojemu ginekologowi/ginekolożce, czy zgadza się na opublikowanie swoich danych na stronie - jeśli tak - dajcie o nim znać z adnotacją, że się zgadza i wrzucam go do bazy :D
Awatar użytkownika
werewoolf
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 150
Rejestracja: 26 mar 2009, o 01:00

Re: Przyjazny ginekolog

Post autor: werewoolf » 24 sty 2012, o 22:11

W Białymstoku chodzę do Przychodni Położniczo-Ginekologicznej na ul. NMP Królowej Rodzin 21 do Iwony Nesterowicz, nie narzekam. Byłam u niej dwa razy, przebadała jak trzeba, może wydać się formalna, bo wydaje krótkie proste komendy, ale jeśli zależy Wam na dokładnym przebadaniu, to ona jest okej, przynajmniej dla mnie. Gdy powiedziałam że współżyję z kobietami, to przyznam, zrobiła oczęta do asystentki, ale podejrzewam, że mogłam być pierwszą, która zakomunikowała wprost, że to robi.

Nie zamierzam pytać się jej, czy mogę podać Jej dane jako przyjaznej lesbijkom, bo to nakręcanie moim zdaniem aury tajemnicy wokół bycia lesbijką czy biseksualną kobietą. Może czas nie szukać lesfriendly ginekologów/ginekolożek, ale otwierać się na ludzi. Bywa to stresujące, sama to przeżywam, ale wolę się otwierać niż czuć obawy całe życie i szukać "przyjaznych" miejsc czy ludzi.
To moje odczucie jednak, ale zachęcam.
malgokot
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 3 sty 2012, o 18:50

Re: Przyjazny ginekolog

Post autor: malgokot » 1 lut 2012, o 12:04

Jasne, warto się otwierać i przełamywać -jak najbardziej się z tym zgadzam :) . Przyjazny Ginekolog jako sam projekt jest obecni poszerzany, i ma być to baza ginekologów po prostu dobrych, otwartych, tolerancyjnych i kompetentnych. Nie chodzi tu tylko o to, by lesbijka poczuła się komfortowo (choć oczywiście jest to ważne), bo wie że dany ginekolog będzie otwarty, ale też by osoby bi, hetero czy trans wiedziały, że ten ginekolog oprócz tolerancji profesjonalnie się kobietą zaopiekuje. Lekarzy jest mnóstwo, dlatego też fajnie jest ułatwić komuś wybór, jeśli ma dylemat do kogo pójść
amorficzna
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 401
Rejestracja: 10 gru 2010, o 19:08
Lokalizacja: UK

Re: Przyjazny ginekolog

Post autor: amorficzna » 24 lut 2013, o 20:35

Kiedy mieszkałam w Polsce chodzilam do dra Konopki w Myślenicach i zawsze byłam zadowolona. Kiedy coś mnie niepokoiło i prosiłam o USG to miałam zrobione, kiedy chcialam tabletki antykoncepcyjne mimo, ze ciążą mi nie grozi, to zapytał o co chodzi i przepisywał. A kiedy już powiedziałam mu o swojej orientacji to wizyty u niego stały się wręcz miłe. Polecam :)

P.S. Przyjmuje też chyba w Krakowie na Dywizjonu 303.
blonderedhead
Posty: 5
Rejestracja: 6 cze 2013, o 11:01

Re: Przyjazny ginekolog

Post autor: blonderedhead » 6 cze 2013, o 11:03

A może któraś z was dziewczyny ma do polecenia jakiegoś przyjaznego ginekologa w Lublinie?
enabio
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 26
Rejestracja: 11 lis 2011, o 16:41

Re: Przyjazny ginekolog

Post autor: enabio » 12 cze 2013, o 12:45

hej :D

najlepszy jak dla mnie gin w krakowie dr.urszula dajda
przyjmuje we wtorki na fundusz w rydygierze a prywatnie w polsko franc centrum i w alwerni koło krakowa

prowadzimy z moją partnerką naszą ciaże właśnie u niej i jest rewelacja!!!

naprawdę polecam
Koshka
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 133
Rejestracja: 29 lis 2013, o 19:09

Re: Przyjazny ginekolog

Post autor: Koshka » 14 wrz 2014, o 21:36

Któraś z Was się orientuje co do ginekologów w Rzeszowie? Jest kogo polecić?
zlepek słów ze mnie, zlepek nut, niekoniecznie sensownych
bonarre
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 107
Rejestracja: 9 gru 2012, o 21:55

Re: Przyjazny ginekolog

Post autor: bonarre » 3 lut 2015, o 16:57

Rzeszów - Monika Dobrowolska- Kwiatek, przyjmuje na Ks. Jałowego
crebillonne
Posty: 5
Rejestracja: 4 cze 2014, o 13:02

Re: Przyjazny ginekolog

Post autor: crebillonne » 29 kwie 2015, o 18:40

Też chwalę sobie dr Dajdę. Przyjemna atmosfera, wizyta mija miło (nawet dla mnie, która ginekologa odwiedzać zupełnie nie lubi) no i przede wszystkim zupełnie neutralna reakcja na informację, że sypiam z kobietami. Polecam
kotkot86
Posty: 1
Rejestracja: 17 lut 2016, o 12:46

Re: Przyjazny ginekolog

Post autor: kotkot86 » 30 paź 2017, o 11:42

Osobiście mogę polecić w Krakowie Panią doktor Jaworską przyjmuje w imedzie przy comarchu https://imed24.pl/poradnie-i-specjalisc ... ka-lek-med. Zajmuję się również ginekologią dziecięcą, miał okazję być u niej z 10 córą. Pani doktor stworzyła przyjazną atmosferę, ja wcześniej z córką porozmawiałam co jest bardzo ważne przed taką wizytą i obyło się bez łez.
klada
Posty: 1
Rejestracja: 15 gru 2017, o 19:08

Re: Przyjazny ginekolog

Post autor: klada » 15 gru 2017, o 22:12

nie znam przyjaznego ginekologa :(
anka77
Posty: 1
Rejestracja: 10 maja 2019, o 08:50

Re: Przyjazny ginekolog

Post autor: anka77 » 10 maja 2019, o 08:52

Jak dla mnie to najlepsza jest Pani Monika Knapik-Rybka nie mogę powiedzieć złego słowa prowadziła mi dwie ciąże i wszystko odbyło się bez problemów . Do tej pory chodzę do niej na kontrolne wizyty.
Betsi888
Posty: 1
Rejestracja: 29 lut 2020, o 18:25

Re: Przyjazny ginekolog

Post autor: Betsi888 » 29 lut 2020, o 18:26

bonarre pisze:
3 lut 2015, o 16:57
Rzeszów - Monika Dobrowolska- Kwiatek, przyjmuje na Ks. Jałowego
Również polecam, bardzo dobra Pani doktor. Byłam na zabiegu kolposkopii
astridix
Posty: 4
Rejestracja: 22 cze 2020, o 13:59

Re: Przyjazny ginekolog

Post autor: astridix » 7 sie 2020, o 14:23

jeżeli chodzi o kraków to polecam doktor lisiewicz, która przyjmuje w klinice vesuna. pani doktor prowadziła moją ciążę, a teraz chodzę do niej na rutynowe kontrole.
ODPOWIEDZ