Małopolska ... Szukam !!

woj. małopolskie, woj. lubelskie, woj. podlaskie, woj. podkarpackie
Emii6994
Posty: 2
Rejestracja: 22 mar 2022, o 08:51

Małopolska ... Szukam !!

Post autor: Emii6994 » 22 mar 2022, o 09:08

Cześć! Mam 28lat , jestem w związku z facetem , z którym mieszkam od roku. Ale... Potrzebuje kobiety.
Dawno, dawno temu miałam jakieś pieszczoty z koleżanką i od tamtej pory pragnę więcej ...
Koleżanka, mimo iż była ode mnie 2 lata starsza , to wyglądała i zachowywała się jak młodsza... I najbardziej takie kobiety mi się podobają. Młodsze ...
Jeśli zaś chodzi o wygląd, marzy mi się blondynka... Ale to nie żaden warunek . Chciałabym po prostu, żeby między nami zaiskrzyło, żebyśmy miały o czym rozmawiać i miło spędzać czas ...
Nie szukam koleżanki tylko do zabawy , chciałabym, żeby była moja przyjaciółką, żebyśmy mogły razem spędzać czas, jeździć gdzieś na wakacje ... A może i żeby z nami zamieszkała...
Facet wie o moich fantazjach i wspiera je, nie ma nic przeciwko temu ...

Jeśli chodzi o mnie, to mam ciemne włosy , brąz oczy, 170cm i niestety jestem gruba ..😞 wiem, napewno ktoś z was skrytykuje żebym się wzięła za siebie ... Próbowałam . I nawet mi się to udało, ale później, mój ostatni związek , kosztował mnie sporo nerwów , przez co znowu przytyłam ... Powoli staram się ogarnąć, ale ciężko jest , tym bardziej że mam niedoczynność tarczycy i to nie ułatwia ....

Jeśli jesteś w stanie zaakceptować mnie taka jaką jestem, nie ładna, gruba , ale za to z wielkim sercem i troskliwą, pomocną. Co niestety zawsze było wykorzystywane przeciwko mnie...

To mam nadzieję że się odezwiesz i się poznamy , a oprócz tego nawiążemy miłą i długą relacje....
Zofiaakcja
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2020, o 21:54

Re: Małopolska ... Szukam !!

Post autor: Zofiaakcja » 27 lip 2022, o 15:45

Przypinam się do postu, też poszukuje Koleżanki :-P
ODPOWIEDZ