Neurolog w Krakowie

woj. małopolskie, woj. lubelskie, woj. podlaskie, woj. podkarpackie
benetka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 93
Rejestracja: 3 lut 2008, o 00:00

Neurolog w Krakowie

Post autor: benetka » 6 lip 2008, o 11:59

Dobry Neurolog poszukiwany.....w Krakowie....
Awatar użytkownika
osiol
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2193
Rejestracja: 17 sty 2006, o 00:00
Lokalizacja: znów gdzieś tam ;)

Post autor: osiol » 6 lip 2008, o 15:15

witch85 pisze:A w czym ma się specjalizować?
W chronicznych bólach głowy poproszę. Tak do 150 - 200 zł za wizytę. I gdzie można szybko i w miarę tanio zrobić EEG.
Awatar użytkownika
Ireth
super forma
super forma
Posty: 9197
Rejestracja: 17 cze 2004, o 00:00
Lokalizacja: Ørestad City

Post autor: Ireth » 6 lip 2008, o 18:28

osiol pisze:
witch85 pisze:A w czym ma się specjalizować?
W chronicznych bólach głowy poproszę. Tak do 150 - 200 zł za wizytę. I gdzie można szybko i w miarę tanio zrobić EEG.
Przepraszam, ze sie wetne.
Na chroniczne bole glowy, kolezanko, to dunski lekarz przepisal mi picie duzej ilosci wody, uprawianie sportu oraz cwiczenia rozciagajace miesnie karku. I zakaz brania tabletek przeciwbolowych, bo to one bol powoduja :cool:.
Nim nasza kolej zdążymy jeszcze
Wspomnieć proroctwa i przepowiednie
Znaki na niebie myśli piwniczne
Które niejedną zabrały noc
Awatar użytkownika
osiol
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2193
Rejestracja: 17 sty 2006, o 00:00
Lokalizacja: znów gdzieś tam ;)

Post autor: osiol » 6 lip 2008, o 21:14

Wiem że nasilają :/ Ale kark zadbany a głowa nie przestaje boleć (od pół roku mniej więcej) a czasami jest uderzenie bólu jakby ktoś mi kamieniem przyłożył. I zawsze w jednym miejscu. Więc szukam neurologa. Może co pomoże ;)
Awatar użytkownika
witch85
super forma
super forma
Posty: 4193
Rejestracja: 24 mar 2005, o 00:00

Post autor: witch85 » 6 lip 2008, o 21:20

Kup sobie ośle wiertarkę, i dokonaj miejscowej trepanacji czaszki. Demon powinien zwiać, tak przynajmniej w średniowieczu robił ;)
Awatar użytkownika
osiol
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2193
Rejestracja: 17 sty 2006, o 00:00
Lokalizacja: znów gdzieś tam ;)

Post autor: osiol » 6 lip 2008, o 21:23

Ten pomysł upadł :)

PS. Serio pytam czy ktoś w Kraku może polecić poradnię neurologiczną. W necie znalazłam takie cus: http://www.eeg.med.pl/ i takie cuś: http://www.neuromed.pl/
Awatar użytkownika
witch85
super forma
super forma
Posty: 4193
Rejestracja: 24 mar 2005, o 00:00

Post autor: witch85 » 6 lip 2008, o 21:43

Ja Ci moge tylko CMUJ klinikę poradzić. Jest tam kilku konowałów, ale mają specjalizację na Parkinsona i Alzheimera więc szansa, że na nich wpadniesz jest niewielka. Reszta wydaje się sensowna. Niestety jedna dobra neurolog, którą mogłabym polecić nazwiskiem poszła na emeryturę.
Awatar użytkownika
ruby
super forma
super forma
Posty: 1947
Rejestracja: 18 cze 2004, o 02:08

Post autor: ruby » 6 lip 2008, o 21:44

osiol pisze:Ten pomysł upadł :)

PS. Serio pytam czy ktoś w Kraku może polecić poradnię neurologiczną. W necie znalazłam takie cus: http://www.eeg.med.pl/ i takie cuś: http://www.neuromed.pl/
A czemu chcesz prywatne ? Musisz płacić ? Jak siedzisz w Kraku to polecam się dostać do Poradni Neurologicznej (Szpitala Uniwersyteckiego)
przy ul. Botanicznej 3 tel. (12) 424-86-00. Skierowanie tylko i hop-siup !
A jakieś badania robiłaś ?
Awatar użytkownika
osiol
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2193
Rejestracja: 17 sty 2006, o 00:00
Lokalizacja: znów gdzieś tam ;)

Post autor: osiol » 6 lip 2008, o 21:50

Muszę płacić nie mam ubezpieczenia. Będę coś kombinować :) Do Kraka wygodniej mi sie dostać ale jak nic sensownego nie znajdę (tzn. polecanego) to to sztolycy pojadę.
A tu sie podczepiłam pod wątek bo nie pomyślałam żeby u nas na forum o to pytać ;)
Awatar użytkownika
seven
super forma
super forma
Posty: 3963
Rejestracja: 9 wrz 2004, o 00:00
Lokalizacja: Wrocław/Kraków

Post autor: seven » 6 lip 2008, o 22:57

Dr Szczudlik (klinika) - jeśli go złapiesz w kraju :cool:
Bieganie za kobietami jeszcze nikomu nie zaszkodziło, niebezpiecznie jest je złapać.
/Jack Davies/
wernika
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 81
Rejestracja: 14 kwie 2007, o 00:00
Lokalizacja: lubelskie

Post autor: wernika » 7 lip 2008, o 10:15

hm... wszędzie do neurologów koleiki po miesiącu... wieęc zamiast dumać zapisz się do dowolnego... przerobiłam to z mamą...i nie koniecznie eeg tylko tomografię niech ci zrobią...
życie jest piękne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
astridix
Posty: 4
Rejestracja: 22 cze 2020, o 13:59

Re: Neurolog w Krakowie

Post autor: astridix » 7 sie 2020, o 14:24

dla dziecka czy osoby dorosłej?
Awatar użytkownika
amandi
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 26
Rejestracja: 30 paź 2005, o 00:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Neurolog w Krakowie

Post autor: amandi » 8 sie 2020, o 21:22

Jak neurolog w Krakowie, to Piotr Pijanowski - polecam z czystym sumieniem. Sama do niego chodzę od kilku lat. Dobry specjalista, skrupulatny, robi porządny wywiad, dokładnie bada, nie traktuje pacjenta po łebkach, lecz tłumaczy wszystko dokładnie i zrozumiale, poświęca pacjentowi dużo czasu i uwagi. Będąc u niego, ma się poczucie, że on naprawdę robi wszystko, by pomóc, a nie żeby tylko odbębnić kolejnego pacjenta. Doktor Pijanowski przyjmuje m.in. w Medicinie przy ul. Barskiej 12 i Grzegórzeckiej 67C. Można sobie sprawdzić dokładnie terminy u niego: http://medicina.pl/lekarze/pijanowski-p ... ny-przyjec. Prywatnie szybko da się umówić termin. Na NFZ też przyjmuje, ale wtedy na wizytę czeka się wieki.
Obsequium amicos, veritas odium parit
ODPOWIEDZ