Miejsce na randke - Wrocław

woj. zachodniopomorskie, woj. dolnośląskie, woj. lubuskie
cotuduzopisac
Posty: 1
Rejestracja: 16 paź 2009, o 00:00

Miejsce na randke - Wrocław

Post autor: cotuduzopisac » 5 lis 2009, o 12:05

Hej :)
Jaką knajpkę polecacie na pierwszą randke? Chodzi mi o cos z klimatem, z nastrojowa muzyką, wygodnym siedzeniem itp, wiem wiem duzo tych wymagan;) móglby być tez półmrok w tej knajpce a zeby swiatlo mi po oczach nie swiecilo. No i stoliki takie dla 2 osob a nie od razu kanapy wielosobowe:) nie chce zajmowac niepotrzebnego miejsca :) Dziekuje za wszelkie propozycje:)
Awatar użytkownika
Rilla
super forma
super forma
Posty: 1927
Rejestracja: 2 kwie 2006, o 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Rilla » 6 lis 2009, o 03:11

Na pierwszą randkę to chyba właśnie lepiej nie od razu aż tak intymnie, tylko bardziej swobodnie :> Jeszcze przyjdzie czas na prywatność w publicznym miejscu, jak się znajomość rozwinie. Ale to tylko moje zdanie.

Natomiast jak chodzi o "knajpki", ostatnio przypadło mi do gustu Coffee Planet w Rynku. Szczególnie ze względu na miękkie siedzonka w półmroku i niezłe late, które jest naprawdę Duże, a nie po prostu w zwyczajnym kubku.
Awatar użytkownika
klawdiachauchat
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 16 sie 2009, o 00:00

Post autor: klawdiachauchat » 6 lis 2009, o 10:52

Coffee Planet jest poza tym gayfriendly, co też się liczy. Robią świetne mojito... A jeżeli chcecie pójść na kolację, a nie tylko kawę czy drinka, polecam Vapiano. Jest dużo przestrzeni i można się gdzieś zaszyć.
PS Powodzenia :)
marinnaWR
super forma
super forma
Posty: 2070
Rejestracja: 21 maja 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: marinnaWR » 6 lis 2009, o 17:37

Też lubię Coffee Planet, za pyszne ciastka, wspaniałą kawę. Jedyny mankament to ceny, jak na mój gust wygórowane.
Awatar użytkownika
Rilla
super forma
super forma
Posty: 1927
Rejestracja: 2 kwie 2006, o 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Rilla » 6 lis 2009, o 17:49

marinnaWR pisze:Też lubię Coffee Planet, za pyszne ciastka, wspaniałą kawę. Jedyny mankament to ceny, jak na mój gust wygórowane.
Na mój też. Ale tak raz na miesiąc-dwa sobie mogę pozwolić na szaleństwo :)
ssuzi
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 44
Rejestracja: 14 wrz 2006, o 00:00

Post autor: ssuzi » 11 lis 2009, o 11:46

Graciarnia :-)
marinnaWR
super forma
super forma
Posty: 2070
Rejestracja: 21 maja 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: marinnaWR » 11 lis 2009, o 12:05

ssuzi pisze:Graciarnia :-)
W podobnym klimacie: Mleczarnia. I więcej zakamarków. Ale tosty lepsze w Graciarni.
ssuzi
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 44
Rejestracja: 14 wrz 2006, o 00:00

Post autor: ssuzi » 11 lis 2009, o 15:56

zgadzm się.
Greczka
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2012, o 15:54

Re: Miejsce na randke - Wrocław

Post autor: Greczka » 29 maja 2012, o 15:58

A ja lubię chodzić jeszcze do Grand Cafe na Grunwaldzie.
marvelgirl
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2012, o 21:56

Re: Miejsce na randke - Wrocław

Post autor: marvelgirl » 30 maja 2012, o 00:25

Bardziej rockowe klimaty to Od Zmierzchu do Świtu jeżeli tylko chcecie posiedzieć przy jakimś drinku, posłuchać dobrej muzyki (odradzam wtorki, bo wyją na karaoke :d), z takich bardziej spokojniejszych miejsc no to polecam 12 igieł zaraz obok Empiku jak się wychodzi tylnim wyjściem po lewej stronie, czekoladziarnia też taka sama droga jak do igieł, a jeżeli chodzi o restaurację to chyba zależy od tego jaka kuchnia Wam odpowiada, ja to bym chciała iść do meksykańskiej restauracji, która jest na obrzeżach rynku (zaraz koło torów tramwajowych jak się idzie w stronę tego sklepu z klockami lego to trzeba skręcić w lewo) warto tam się wybrać, bo nawet jeżeli randka nudna to można popatrzeć na ładne panie kelnerki w skąpych strojach, a od czasu do czasu zorro przeleci Wam przed oczami,a no i ceny też nie są jakieś super wygórowane.
Jeżeli lubicie sushi to tylko i wyłącznie DAREA na Kuźniczej 43 :)))
Awatar użytkownika
OurSolemnHour
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 78
Rejestracja: 24 lis 2008, o 01:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Miejsce na randke - Wrocław

Post autor: OurSolemnHour » 31 maja 2012, o 08:50

Również polecam Graciarnie. Mleczarnia też sympatycznie, na rynku może być Literatka. na Włodkowice jest dużo fajnych knajpek. i na Bogusławskiego również, ale nie są to chyba knajpki na randkę.
Silias
Posty: 1
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 22:12

Re: Miejsce na randke - Wrocław

Post autor: Silias » 3 kwie 2013, o 22:15

Może ktoś podać fajną knajpkę na obiad/kolację we dwoje niedaleko pergoli? :) taka żeby można był samemu gdzieś siąść i żeby ceny nie były bardzo wygórowane
Awatar użytkownika
Irmo
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 281
Rejestracja: 26 gru 2012, o 17:25

Re: Miejsce na randke - Wrocław

Post autor: Irmo » 3 kwie 2013, o 22:51

Jakby jednak bliżej rynku - to Globetrotter, ceny niewygórowane, na randkę dobrzy i gay friendly jak cholera :)
Awatar użytkownika
Hexadecimal
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 63
Rejestracja: 9 kwie 2013, o 02:31

Re: Miejsce na randke - Wrocław

Post autor: Hexadecimal » 9 kwie 2013, o 03:10

Czy randka musi od razu oznaczać rozwalanie chorej ilości kasy w zatłoczonym miejscu publicznym? Ej, wiosna idzie, niedługo piknikować będzie można! Tyle parków we Wrocławiu, ba, lasy nawet! Pilczycki, leśnicki, mokrzański, ratyński... Tyle miejsc do spacerów, często rzadko uczęszczanych i dających spokój od hałasu, tłoku i rutyny. Czy tylko ze mnie jakaś taka staromodna, butchowata d*pa, która woli park linowy od płaszczenia tyłka przy kolejnym kawsku? :)
Awatar użytkownika
Irmo
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 281
Rejestracja: 26 gru 2012, o 17:25

Re: Miejsce na randke - Wrocław

Post autor: Irmo » 9 kwie 2013, o 22:52

No i tym sposobem mamy idealne randki - wyspa linowa, następnie dupsko przy kawsku ;)
Awatar użytkownika
lyn4
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 21
Rejestracja: 8 kwie 2013, o 00:22

Re: Miejsce na randke - Wrocław

Post autor: lyn4 » 12 kwie 2013, o 22:04

Przy Borowskiej jest taki mały paskudny park, przynajmniej tak go pamiętam, kiedy byłam tam pierwszy raz. W zeszłym roku kiedy tylko zrobiło się ciepło urwałam się ze swoją dziewczyną z zajęć, poszłyśmy przed siebie. Niestety nie trafiłyśmy na zbyt urokliwe miejsce ale tak czy siak przyjemne wspomnienie ^^
Awatar użytkownika
Purple_line
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 47
Rejestracja: 19 mar 2013, o 14:42

Re: Miejsce na randke - Wrocław

Post autor: Purple_line » 12 kwie 2013, o 22:27

Hej, dziewczyny :D
Ponieważ pierwsza randka przesunęła mi się o tydzień, chciałabym wymyślić jakieś fajne miejsce, do którego mogłybyśmy się udać. Od razu mówię, że nie chodzi mi o jakieś kawiarenki, tylko coś ciekawego do zobaczenia, cokolwiek co można obejrzeć i przy okazji porozmawiać. Chodzimy do liceum, więc najlepiej coś dość swobodnego, a przy okazji obie jesteśmy nieśmiałe i ciężko nam się rozmawia w szkole, jestem strasznie spięta i nie umiem się rozluźnić..Bardzo proszę o jakieś konkretne propozycje, to dla mnie naprawdę ważne :serce:
Awatar użytkownika
Irmo
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 281
Rejestracja: 26 gru 2012, o 17:25

Re: Miejsce na randke - Wrocław

Post autor: Irmo » 12 kwie 2013, o 22:35

lyn4 pisze:Przy Borowskiej jest taki mały paskudny park, przynajmniej tak go pamiętam, kiedy byłam tam pierwszy raz. W zeszłym roku kiedy tylko zrobiło się ciepło urwałam się ze swoją dziewczyną z zajęć, poszłyśmy przed siebie. Niestety nie trafiłyśmy na zbyt urokliwe miejsce ale tak czy siak przyjemne wspomnienie ^^
Jeżeli myślimy o tym samym miejscu, to ja nie wiem czy to miejsce na miano parku zasłużyło, bardziej coś na kształt terenu-raczej-zielonego :D Aczkolwiek też mam stamtąd całkiem sympatyczne wspomnienia :) Na następny taki wypad polecam piknik w Południowym :)
Purple_line pisze:Chodzimy do liceum, więc najlepiej coś dość swobodnego, a przy okazji obie jesteśmy nieśmiałe i ciężko nam się rozmawia w szkole, jestem strasznie spięta i nie umiem się rozluźnić..Bardzo proszę o jakieś konkretne propozycje, to dla mnie naprawdę ważne
Polecam muzea - jeżeli lubicie zwiedzać. Ciekawym, tanim i rzadko uczęszczanym jest muzeum etnograficzne :) Natomiast na cieplejszy dzień - ogród japoński :)
Awatar użytkownika
lyn4
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 21
Rejestracja: 8 kwie 2013, o 00:22

Re: Miejsce na randke - Wrocław

Post autor: lyn4 » 12 kwie 2013, o 22:43

"teren-raczej-zielony" haha:D raczej-zabłocony-powinien-być-zielony:P Muzeum etnograficzne jest trochę nudne.
Awatar użytkownika
Purple_line
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 47
Rejestracja: 19 mar 2013, o 14:42

Re: Miejsce na randke - Wrocław

Post autor: Purple_line » 12 kwie 2013, o 22:49

Irmo - muzeum etnograficzne jest bardzo małe o ile pamiętam, poza tym chciałabym coś bardziej uniwersalnego, żeby jej przypadkiem nie zanudzić :oops: Myślałam nad pewną wystawą grafiki, ale nie jest to aż tak ciekawe. Nie wiem, czy to coś pomoże, ale Ona interesuje się rysunkiem, tworzeniem komiksów, różnymi mechanizmami. A jeżeli nie to, to może jakieś miejsce, gdzie się można rozluźnić? Bo park jest fajny, ale przy niej tak mi serce bije, że wszystkie tematy wypadają mi z głowy, a tak przynajmniej mogłabym się odnieść do tego co widziałyśmy :)
Awatar użytkownika
Irmo
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 281
Rejestracja: 26 gru 2012, o 17:25

Re: Miejsce na randke - Wrocław

Post autor: Irmo » 12 kwie 2013, o 22:56

Nie jest bardzo małe, lecz jeżeli interesuje się rysunkiem, to wystawy w Muzeum Narodowym, bądź w Ratuszu, będą jak znalazł - dużo do oglądania plus stuprocentowe zagięcie czasu (tyczy MN) :) Wejdź również na pik.wroclaw.pl i zobacz co się w planowanym dniu randki dzieje. A może warto by zajrzeć również na wrock.pl i porozglądać się za ciekawymi koncertami przypadającymi na "ten" dzień? Zawsze też zostaje kino ;)
lyn4 pisze:"teren-raczej-zielony" haha:D raczej-zabłocony-powinien-być-zielony:P Muzeum etnograficzne jest trochę nudne.
Ej, z tym, że nudne, to się nie zgodzę, podobało mi się :) To również kwestia atrakcyjności wystawy czasowej, ule i wieś dolnośląska nie wszystkich kręcą, rozumiem :D
Awatar użytkownika
Purple_line
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 47
Rejestracja: 19 mar 2013, o 14:42

Re: Miejsce na randke - Wrocław

Post autor: Purple_line » 12 kwie 2013, o 23:11

Irmo, dzięki. Normalnie kupiłabym ci wielką czekoladę i uściskała, ale nie będę się narażać twojej dziewczynie :cool: Zaraz zacznę poszukiwania miejsca idealnego :mrgreen:
Awatar użytkownika
Irmo
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 281
Rejestracja: 26 gru 2012, o 17:25

Re: Miejsce na randke - Wrocław

Post autor: Irmo » 12 kwie 2013, o 23:25

Ale ja chcęęę :D Cieszę się, że mogłam pomóc i powodzenia w poszukiwaniach :)
Awatar użytkownika
Hexadecimal
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 63
Rejestracja: 9 kwie 2013, o 02:31

Re: Miejsce na randke - Wrocław

Post autor: Hexadecimal » 13 kwie 2013, o 01:48

Purple_line pisze:Irmo, dzięki. Normalnie kupiłabym ci wielką czekoladę i uściskała, ale nie będę się narażać twojej dziewczynie :cool: Zaraz zacznę poszukiwania miejsca idealnego :mrgreen:
Uważaj, jestem agresywna, groźna, napakowana i butchowata. ;)

Nie no, luz. :cool: Nawet jak dostanie, to nic mi nie powie i się nie podzieli, więc będziesz bezpieczna. :D
Awatar użytkownika
Irmo
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 281
Rejestracja: 26 gru 2012, o 17:25

Re: Miejsce na randke - Wrocław

Post autor: Irmo » 13 kwie 2013, o 14:10

Hexadecimal pisze:
Purple_line pisze:Irmo, dzięki. Normalnie kupiłabym ci wielką czekoladę i uściskała, ale nie będę się narażać twojej dziewczynie :cool: Zaraz zacznę poszukiwania miejsca idealnego :mrgreen:
Uważaj, jestem agresywna, groźna, napakowana i butchowata. ;)

Nie no, luz. :cool: Nawet jak dostanie, to nic mi nie powie i się nie podzieli, więc będziesz bezpieczna. :D
Taaaak! :lol:
Awatar użytkownika
Purple_line
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 47
Rejestracja: 19 mar 2013, o 14:42

Re: Miejsce na randke - Wrocław

Post autor: Purple_line » 13 kwie 2013, o 19:08

A na jutrzejszy Les chillout się wybieracie? Wtedy mogłabym ci wręczyć tą obiecaną czekoladę, Irmo :wink:
Awatar użytkownika
lyn4
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 21
Rejestracja: 8 kwie 2013, o 00:22

Re: Miejsce na randke - Wrocław

Post autor: lyn4 » 13 kwie 2013, o 22:28

A o co chodzi?
Awatar użytkownika
Irmo
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 281
Rejestracja: 26 gru 2012, o 17:25

Re: Miejsce na randke - Wrocław

Post autor: Irmo » 15 kwie 2013, o 23:30

Ajajaj, bo impreza była przedwczoraj, ale będzie after party, a wcześniej jeszcze impreza kobieca 26 :)
epea
Posty: 1
Rejestracja: 3 wrz 2019, o 16:11

Re: Miejsce na randke - Wrocław

Post autor: epea » 15 paź 2019, o 13:04

Hej, podbijam temat. Wrocław, miejsce na randkę gay friendly 2019? Słucham 😎
markaro69
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 29
Rejestracja: 10 kwie 2015, o 21:10

Re: Miejsce na randke - Wrocław

Post autor: markaro69 » 24 paź 2019, o 18:56

Ja, to , zanim będę zastanawiać się gdzie wyskoczyć na randkę, musiałabym mieć z kim wyskoczyć :) Jest tutaj jakaś chętna dwudziestoparolatka? :cool:
ODPOWIEDZ