Przyjazny ginekolog

woj. zachodniopomorskie, woj. dolnośląskie, woj. lubuskie
Awatar użytkownika
oraya
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3055
Rejestracja: 16 lis 2008, o 01:00
Lokalizacja: Gdańsk

Przyjazny ginekolog

Post autor: oraya » 26 wrz 2011, o 22:52

Tutaj wymieniamy informacje na temat przyjaznych ginekologów
"... ja nic nie sądzę, głowa mnie od tego boli. Źle robi na mózg"
Awatar użytkownika
Skaterin
super forma
super forma
Posty: 4143
Rejestracja: 12 sie 2006, o 00:00
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Przyjazny ginekolog

Post autor: Skaterin » 27 wrz 2011, o 23:00

WROCŁAW
tara1 pisze:Tomasz Walasek. Byłam u niego po raz pierwszy u ginekologa, polecam. Bardzo spokojny, taktowny facet, delikatny. Informacja o mojej orientacji ujęła go niemal tak, jak ta o moim imieniu.
Anonimowa22 pisze:ja chodzę do corfamedu na kluczborskiej do doktor Zabielskiej - jest śliczna jak z obrazka i się skupić na wizytach nie mogę ale fajnie się z babką gada i jest b.miła, dobry fachowiec z niej i gdy na pytanie o partnera odpowiedziałam że nie mam partnerki to skwitowała tylko "aha,rozumiem" i tyle:)
POLICE
Chloe_ pisze:To może nie w Sz-nie, ale w Policach... Dr Tarnowski, przyjmuje też chyba w Przecławiu. Koło 50tki facet, bardzo fajny, taki wyluzowany. Jeżeli cię interesuje, to napisz mi na priv, podam ci jego numer. :)
"ciebie bym nie chciala nawet gdybys byla noblistka o urodzie miss swiata." crystall, 14/10/2010
malgokot
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 3 sty 2012, o 18:50

Re: Przyjazny ginekolog

Post autor: malgokot » 16 sty 2012, o 19:21

Zapraszam do przesyłania informacji o przyjaznych ginekologach na stronie kobieta.kph.org.pl
jest tam formularz, przez który można wysłać info o przyjaznym ginekologu/ginekolożce.
Jeśli chcecie przyspieszyć proces dodawania, możecie dać znać swojemu ginekologowi/ginekolożce, czy zgadza się na opublikowanie swoich danych na stronie - jeśli tak - dajcie o nim znać z adnotacją, że się zgadza i wrzucam go do bazy :D
kprez
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 235
Rejestracja: 8 sie 2010, o 23:42

Re: Przyjazny ginekolog- SZCZECIN

Post autor: kprez » 18 mar 2012, o 11:35

Polecacie kogoś w Szczecinie?
"Zdobyć serce dziewczyny jest stosunkowo prosto. Zaczynamy od nacięcia wzdłuż linii mostka..."
tamara124
Posty: 1
Rejestracja: 9 sty 2013, o 11:22
Lokalizacja: szczecin

Re: Przyjazny ginekolog

Post autor: tamara124 » 9 sty 2013, o 11:34

Ja szczerze polecam dr Oronowicz- ze Szczecina- spokojna, mila, delikatna i konkretna. Polecam
kprez
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 235
Rejestracja: 8 sie 2010, o 23:42

Re: Przyjazny ginekolog

Post autor: kprez » 10 sty 2013, o 13:54

Akurat co do tej pani mam mieszane uczucia, zraziłam się do niej, mój portfel też.

Za to polecam prof. Różewickiego z Reduty Ordona. Fachowiec, za wszystkie badanie max 80 zł, wynik na następny dzień, brak kolejek.
"Zdobyć serce dziewczyny jest stosunkowo prosto. Zaczynamy od nacięcia wzdłuż linii mostka..."
grinda
Posty: 3
Rejestracja: 28 sie 2014, o 11:32

Re: Przyjazny ginekolog

Post autor: grinda » 28 sie 2014, o 11:45

To ja się wypowiem o doktorze Michaliku z gabinetu przy Jedności. chodzę tam na kontrolne wizyty. Lekarz bardzo miły, odpowiada spokojnie na każde pytanie. Nie jest do nikogo uprzedzony i nie traktuje pacjentek z góry, a niestety znałam różnych lekarzy... Jakby ktoś chciał namiary na Pana Tomasza to znajdzie je tutaj: http://ginekolog-michalik.pl Pozdrawiam serdecznie :)
zuzaaa
Posty: 4
Rejestracja: 19 lis 2015, o 13:03

Re: Przyjazny ginekolog

Post autor: zuzaaa » 20 lis 2015, o 11:37

Ja chodzę do Magdaleny Miś-Michałek z przychodni Eskulap, wszystkie rutynowe badania wykonuje od ręki, i patrząc po różnorodności ludzi w poczekalni nie przejmuje się nie tylko orientacją pacjentek ale i narodowością :) Widać, że musi się cały czas doszkalać bo jest niesamowicie nowoczesna i na bierząco z nowinkami medycznymi. Polecam kiedyś do niej zajrzeć :)
Ewcia88
Posty: 8
Rejestracja: 17 wrz 2015, o 11:03

Re: Przyjazny ginekolog

Post autor: Ewcia88 » 25 sty 2016, o 22:48

Michalik zdecydowanie na tak, we Wrocku :) moja kumpela robiła sobie tam zabieg laserowy - http://ginekolog-michalik.pl/laser-aphr ... y-i-sromu/
Tessi
Posty: 8
Rejestracja: 14 lip 2015, o 12:30

Re: Przyjazny ginekolog

Post autor: Tessi » 30 paź 2017, o 22:35

Jak prywartnie to dr Michalik, przyjmuje w sumie blisko centrum. Zawsze sprawnie i konkretnie te wizyty mi u niego mijały, fajny, pozytywny człowiek. http://ginekolog-michalik.pl/ tu jest kontakt i można się tez do niego umówić przez neta.
karolina_m_gor
Posty: 1
Rejestracja: 26 lut 2018, o 22:41

Przyjazny lesbijkom ginekolog w Poznaniu

Post autor: karolina_m_gor » 29 maja 2018, o 18:03

Hej Dziewczyny,
jak w tytule, czy znacie w Poznaniu ginekologa przy ktorym moblabym otwarcie mowic o swojej orientacji i planach poczecia dziecka poprzez inseminacje domowa? Gabinet, gdzie w trakcie ciazy moglabym przychodzic ze swoja partnerka?

Wasze odpowiedzi (i podpowiedzi) beda dla mnie ogromna pomoca,
Dziekuje,
Karolina
ODPOWIEDZ