Poszukuję: pomoc psychologiczna

woj. zachodniopomorskie, woj. dolnośląskie, woj. lubuskie
marinnaWR
super forma
super forma
Posty: 2070
Rejestracja: 21 maja 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Poszukuję: pomoc psychologiczna

Post autor: marinnaWR » 13 sie 2016, o 19:30

Goldberry_ pisze:Hej dziewczyny :)
Czy któraś z Was byłaby w stanie polecić mi po pierwsze dobrego terapeutę (lub terapeutkę), a po drugie dobrego psychiatrę we Wrocławiu? Zależałoby mi na tym, aby były to osoby mające doświadczenie z nieheteroseksualnymi klientami, szczególnie jeśli chodzi o terapeutę, dlatego pytam tutaj.
Wysyłam Ci wiadomość na prw :)
RenataR
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2016, o 09:52

Re: Poszukuję: pomoc psychologiczna

Post autor: RenataR » 21 wrz 2016, o 09:57

doświadczony, dobry psycholog we Wrocławiu, Renata Raczyńska http://pomocpsycholog.pl Duża wartość dodana to również biofeedback do kontroli stresu i emocji. W oparciu o puls, tętno i przewodnictwo skóry. Polecam, opinie można sprawdzić na znanylekarz.
patunia26
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 16
Rejestracja: 20 wrz 2016, o 11:30

Re: Poszukuję: pomoc psychologiczna

Post autor: patunia26 » 21 wrz 2016, o 10:25

Rany kobiety czy świat oszalał czy WY? Czy naprawdę z każda kłótnią i z każdym problemem trzeba szukać porady psychologa? A nie można po prostu usiąść i porozmawiać bez emocji i wyjaśnić co się dzieje? Mam wrażenie że tak jak w Stanach nastąpiła moda na psychologów, jak nie chodzisz to nie jesteś kul. Jak to mówią :Boże zatrzymaj Świat ja wysiadam: Jak czytam to co Piszecie
Awatar użytkownika
lady_arya
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 23
Rejestracja: 10 wrz 2016, o 20:00

Re: Poszukuję: pomoc psychologiczna

Post autor: lady_arya » 22 wrz 2016, o 07:33

patunia26 pisze:Rany kobiety czy świat oszalał czy WY? Czy naprawdę z każda kłótnią i z każdym problemem trzeba szukać porady psychologa? A nie można po prostu usiąść i porozmawiać bez emocji i wyjaśnić co się dzieje? Mam wrażenie że tak jak w Stanach nastąpiła moda na psychologów, jak nie chodzisz to nie jesteś kul. Jak to mówią :Boże zatrzymaj Świat ja wysiadam: Jak czytam to co Piszecie
A pomyślałaś, że może istnieją osoby z problemami, z zaburzeniami, których problemów nie rozwiążesz zwykłą rozmową? Co wtedy? Porozmawiać z nimi bez emocji i wyjaśnić co się dzieje? :roll:
patunia26
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 16
Rejestracja: 20 wrz 2016, o 11:30

Re: Poszukuję: pomoc psychologiczna

Post autor: patunia26 » 28 wrz 2016, o 01:00

Rozumiem że owszem czasem jest potrzebna porada kogoś kto ma wykształcenie psycholigiczne, ale nie wydaje mi się że Miłość potrzebuje kogoś takiego. Jeżeli ona jest pomiędzy dwojgiem ludzi i w nią wkradają się nieporozumienia to właśnie to trzeba rozwiązywać rozmową, spokojem, Milością a nie psychologiem i najlepiej jak najszybciej nie czekać aż będzie za późno i zaczyna się szukanie psychologów. To miałam na myśli.
Wiedza-Radosna
Posty: 4
Rejestracja: 6 gru 2016, o 11:27

Re: Poszukuję: pomoc psychologiczna

Post autor: Wiedza-Radosna » 19 kwie 2017, o 18:38

Nie wskażę konkretnego nazwiska, ale podaję link do artykułu, gdzie są dość oryginalne wskazówki, jak znaleźć dobrego psychologa/psychoterapeutę. Trzeba się trochę napracować…
http://www.kontrapunkt.pro/2012/10/jak- ... peute.html
proti
Posty: 2
Rejestracja: 28 maja 2017, o 09:27

Re: Poszukuję: pomoc psychologiczna

Post autor: proti » 28 maja 2017, o 09:28

Taki ranking najchętniej polecanych psychologów widziałam ostatnio na http://mrfashion.pl
amelka18
Posty: 2
Rejestracja: 6 lip 2017, o 13:11

Re: Poszukuję: pomoc psychologiczna

Post autor: amelka18 » 10 lip 2017, o 11:09

Dziewczyny, jeśli któraś z was jest z okolic Szczecina i potrzebuje pomocy psychoterapeuty a nie psychologa czy innego psychiatry to moge wam polecic dr Roborta Butryna. Byłam jego pacjentką razem z moim mężem, uczęszczaliśmy na terapie malzenska. Namowic faceta na taka rzecz to jakas masakra… Dla zainteresowanych was zostawię link http://psychoterapia-szczecin.org/
fikuska
Posty: 2
Rejestracja: 4 sie 2017, o 15:42

Re: Poszukuję: pomoc psychologiczna

Post autor: fikuska » 4 sie 2017, o 15:57

Moim lekarzem jest Irena Maślankowska


Z czystym sumieniem polecam panią doktor
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Pełna zrozumienia, ciepła kobieta która ze spotkania na spotkanie wyciągneła mnie z poważnych problemów psychicznych. Stresująca praca w korporacji, rozwód, liczne losowe sytuacje komplikujące wszystko... myślałam że nie będę już żyła pełnią życia, popadnę w alkoholizm.. stracę kontakt z dziećmi
Każdemu kto zastanawia się czy psychoterapia w ogóle ma sens, mówię tak !! I polecam panią Maślankowską.
fikuska
Posty: 2
Rejestracja: 4 sie 2017, o 15:42

Re: Poszukuję: pomoc psychologiczna

Post autor: fikuska » 4 sie 2017, o 16:04

Ciezko bylo oooojjjj ciezko. Kaprysne dzieciaki, zdradzajacy maz, coraz wiecej problemow w pracy
\ :evil:

z terapia pomogla mi Irena Maślankowska. Powoli sobie radze
Hama
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2019, o 09:35

Re: Poszukuję: pomoc psychologiczna

Post autor: Hama » 25 mar 2019, o 09:40

W Szczecinie polecam pana Roberta -psycholog z sercem, która potrafi pomóc. Wizyty przebiegały w takiej atmosferze, że bez problemu byłam się w stanie otworzyć. Nigdy nie czułam się skrępowana mówiąc o problemach.Tak więc polecam. Kontakt podałam w linku.
https://psychoterapia-szczecin.org/
Kaolina
Posty: 1
Rejestracja: 3 wrz 2019, o 11:50

Re: Poszukuję: pomoc psychologiczna

Post autor: Kaolina » 3 wrz 2019, o 12:05

We Wrocławiu polecam Agnieszkę Tomaszewską https://www.tomaszewska.eu/psychoterapia-indywidualna
Pracuje z osobami LGBT. Kompetentnie i profesjonalnie pomaga, ale też z dużą empatią, ciepłem i zrozumieniem.
Awatar użytkownika
morze20
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 87
Rejestracja: 2 lut 2019, o 09:46
Lokalizacja: 3miasto

Re: Poszukuję: pomoc psychologiczna

Post autor: morze20 » 3 wrz 2019, o 12:29

Trójmiasto
Katarzyna Dułak Gdańsk
pracuje z osobami LGBT, profesjonalne podejście, ogromna empatia i zrozumienie,
po 2 spotkaniach poprawa o 70%
polecam :slonko:
daniela_77
Posty: 7
Rejestracja: 21 paź 2021, o 21:05

Re: Poszukuję: pomoc psychologiczna

Post autor: daniela_77 » 21 paź 2021, o 21:14

Ja chodzilam na NFZ do Pani Krupińskiej. Ale ona nie przyjmuje prywatnie
Awatar użytkownika
kmz2557
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 17
Rejestracja: 23 wrz 2022, o 12:52
Lokalizacja: szczecin
Kontakt:

Re: Poszukuję: pomoc psychologiczna

Post autor: kmz2557 » 23 wrz 2022, o 15:36

psychiatra, ale do polecenia (Szczecin):
Piotr Tybura 606 36 30 36
ODPOWIEDZ