Kochając kobiety we wrocławskim świecie

woj. zachodniopomorskie, woj. dolnośląskie, woj. lubuskie
truskawka20
Posty: 5
Rejestracja: 16 paź 2012, o 20:51

Re: Kochając kobiety we wrocławskim świecie

Post autor: truskawka20 » 16 paź 2012, o 21:33

Witam serdecznie! Jestem tu nowa więc proszę o wybaczenie jeśli sie za bardzo panoszę i trafiłam do nieodpowiedniego tematu. :) Jestem 20 -letnią dziewczyną, od roku mieszkam i studiuję we Wrocławiu. Jeśli chodzi o określenie mojej orientacji to nadal poszukuję siebie i mam nadzieję, że w końcu mi się to uda. :) Czy przebywa tutaj osoba równie niepewna, chcąca bez pośpiechu i zbędnej presji zbadać co jej w duszy gra? :) Jeśli nawet ktoś jest pewien siebie i swojej orientacji, a chciałby być mentorem młodziutkiej niewiasty też proszę pisać. Jestem otwarta na nowe znajomości i doświadczenia. Spędzić czas w fajnym miejscu i w doborowym towarzystwie można o każdej porze dnia i nocy. Pozdrawiam gorąco, truskawka. :)
logInlog
Posty: 5
Rejestracja: 21 cze 2012, o 00:40

Re: Kochając kobiety we wrocławskim świecie

Post autor: logInlog » 27 paź 2012, o 16:28

Dzisiaj Drogie Panie otwarcie sezonu snow/ski w bezsenności:) Pogoda dopisała ;)
Gesia_Skorka
Posty: 1
Rejestracja: 6 lis 2012, o 23:04

Re: Kochając kobiety we wrocławskim świecie

Post autor: Gesia_Skorka » 8 lis 2012, o 00:13

Oj cicho i spokojnie we wrocławskiej części forum... a szkoda :roll: Rozpoczęcie sezonu było bardzo udane, chyba zima będzie dobra :mrgreen:
Sztyletnica
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 25
Rejestracja: 7 sie 2012, o 20:19

Re: Kochając kobiety we wrocławskim świecie

Post autor: Sztyletnica » 30 lis 2012, o 13:02

Przestałam chodzić do Wody, bo wolę się wyszaleć, niż czuć na sobie gały gejów i być "skanowana". Nie chodzę do klubów, aby porównać cycki, ubrania czy wydawać pieniądze, tylko aby się wyszaleć i czuć się komfortowo a nie jak rastaman na imprezie u skinów.

Chodzę do " Od zmierzchu do świtu", bo lubię rocka i metal. Nie lubię muzyki klubowej, bo nie lubię remiksów skrzyżowanych z łupanką lecącą w kółko przez kilka godzin z lipnymi elementami dubstepu. Aczkolwiek ostatnio spodobał mi się "Log in". A także"Czarny kot" oraz "Niebo" na after party.

W sumie H2O to pożal się boże razy roftl dwa. Niby każdy jest indywidualistą a wszyscy ubierają się tak samo. Szczególnie geje: biała bluzeczka, dżinsy, adidaski i włosy na żel albo cały na czarno, na "ochroniarza". Lezbijki wyróżniają się stylem jak powiew świeżego powietrza. Na parkiecie nie wiadomo czy wszyscy stojąc maszerują czy tańczą. Niechcący nadepniesz komuś na buta, to drze mordę jak drechu a gębę mu zamyka pokazanie faka.

Mental tworzą bardziej geje niż lezbijki. Wszyscy się lubią i szanują do momentu, kiedy nie odwrócą się do ciebie.

Kiedyś chodziłam ze względów czysto socjologicznych. Przychodzą do mnie pijane geje i wyżalają się mi ze swojego życia. Zdzicha rzucił facet dla dziewczyny, która (no, oczywiście!!!) jest "kobietą pracującą w lesie" i przy każdym heteryku jej nogi rozjeżdżają się za piętnaście trzecia. Rysiu ożenił się parę miesięcy temu, bo rodzice go zmusili. Edwarda niedawno przeleciał i zostawił Radziu, który od 2ch lat jest z grubą i brzydką, ale dzianą heteryczką. Adam mówi, że Patryk źle robi fallatio i potrzebne mnie to jak ząb w tyłku. Stefan jest kiepski w łóżku, ale ma własne mieszkanie, KIA Seed, wiec on nie wie czy z nim zostać. Heniu strasznie przytył od rozstania i boi się, że żaden facet go nie zechce. Młody Grzesiu jest ze starym PiSowcem, który jest zagorzałym katolikiem i przykładnym ojcem. Spotykam mojego "ćwiczeniowca" ze studiów prawa, zawziętego konserwatystę, mizdrzącego się przy rurze ze swoim chłoptasiem. Sorry, ale każdy człowiek ma swój limit.

Zawsze sobie mówiłam "nigdy więcej! Co ja jestem? Psychoterpeutką?!" I tak co piątunio... do pierwszego shota, tzw. "trafiony nie zatopiony". Im więcej pije i palę fajek, słuchając tych lacrimosów, tym bardziej wydają mi się zabawne. Niestety z porannym kacem żałuję, ze nie potańczyłam sobie, tylko przesiedziałam na pupie prawie całą noc, upojona gejowskimi opowieściami, quasi-parodii "Lubiewa" Witkowskiego.
magda_wroc701
Posty: 8
Rejestracja: 10 mar 2013, o 20:17

Para z Wrocławia pozna pare

Post autor: magda_wroc701 » 10 mar 2013, o 20:23

Witajcie,
Jesteśmy parą z trzyletnim stażem i mieszkamy we Wrocławiu.
Brakuje nam znajomości z innymi parami dlatego postanowiłyśmy napisać ten wątek.
Mamy po 29 i 35 lat :wink:
Jeśli są tu jakieś zainteresowane znajmością pary to prosimy o kontakt :D
zwyklaona
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 8 lut 2012, o 19:45

Re: Para z Wrocławia pozna pare

Post autor: zwyklaona » 20 mar 2013, o 09:23

Witam. My prawie 29 i prawie 38 i prawie 4 lata stażu :D I też z Wrocławia.
flyingaway
Posty: 2
Rejestracja: 24 lut 2013, o 19:48

Re: Kochając kobiety we wrocławskim świecie

Post autor: flyingaway » 10 maja 2013, o 12:22

Witajcie,
ostatnio zastanawiałam się z przyjaciółką nad tym gdzie w tak dużym mieście szukać prawdziwych kobiet, kochających kobiety.
Podczas każdego wypadu do branżowych lokali czuję się pośród młodzieży o średniej wieku 16 lat jakbym kompletnie do tego nie pasowała. Młode kobiety, przypominające młodych chłopców, muzyka, która powoduje, że człowiekowi chce się wyjść z takiego lokalu...
Gdzie spotykają się kobiety kobiece, w wieku 30+, prowadzące kulturalne rozmowy o życiu, hmm?
przecinek__
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 17
Rejestracja: 29 lis 2012, o 22:54

Re: Kochając kobiety we wrocławskim świecie

Post autor: przecinek__ » 10 maja 2013, o 18:05

flyingaway pisze:Gdzie spotykają się kobiety kobiece, w wieku 30+, prowadzące kulturalne rozmowy o życiu, hmm?
Ostatnio w parkach :)
flyingaway
Posty: 2
Rejestracja: 24 lut 2013, o 19:48

Re: Kochając kobiety we wrocławskim świecie

Post autor: flyingaway » 11 maja 2013, o 14:28

w takim razie usiądę w jednym na ławeczce z ambitną książką w rączce i będę cierpliwie czekać :):)
truskawka20
Posty: 5
Rejestracja: 16 paź 2012, o 20:51

Re: Kochając kobiety we wrocławskim świecie

Post autor: truskawka20 » 3 cze 2013, o 16:41

A macie może do polecenia konkretne parki? :D
przecinek__
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 17
Rejestracja: 29 lis 2012, o 22:54

Re: Kochając kobiety we wrocławskim świecie

Post autor: przecinek__ » 3 cze 2013, o 18:06

truskawka20 pisze:A macie może do polecenia konkretne parki? :D
Szczytnicki? Leśnicki? Południowy? :)
slonecznie12
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 29
Rejestracja: 4 sie 2019, o 14:58

Re: Kochając kobiety we wrocławskim świecie

Post autor: slonecznie12 » 27 lis 2019, o 10:38

Szczytnicki fajny ładny park ale samej nie radze tam byc...duzo jest zboczuchow:)
ODPOWIEDZ