Wrocław, spotkanie ?

woj. zachodniopomorskie, woj. dolnośląskie, woj. lubuskie
adama
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 971
Rejestracja: 12 sie 2014, o 23:07

Re: Wrocław, spotkanie ?

Post autor: adama » 16 paź 2016, o 15:23

ola39 pisze:Droga Imo
Zapomniałaś podać hasła .. Try Again :)

Ola
http://retro.pewex.pl/477988
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Wrocław, spotkanie ?

Post autor: ImaSumak » 16 paź 2016, o 19:33

Droga Olu,
Nie, nie zapomniałam. Ja nie potrzebuje haseł by się spotykać z ludźmi. Przedszkole oraz podstawówkę już mam dawno za sobą.
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
ola39
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 789
Rejestracja: 13 sty 2014, o 19:58
Lokalizacja: Wrocław,Nowa Ruda, każde miejsce z internetem

Re: Wrocław, spotkanie ?

Post autor: ola39 » 16 paź 2016, o 20:35

I see :)
Fajnie że będziesz ...
Choć mam wrażenie że mamy odmienne poczucie humoru :)
Ola
o: "Matka siedzi z tyłu ! "
Everything be made as simple as possible, but not SIMPLER !
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Wrocław, spotkanie ?

Post autor: ImaSumak » 16 paź 2016, o 21:13

ola39 pisze:I see :)
Fajnie że będziesz ...
Choć mam wrażenie że mamy odmienne poczucie humoru :)
Ola
o: "Matka siedzi z tyłu ! "
Ok, skoro to o poczucie humoru się rozchodzi, to oczywiście może być jeszcze:
- porucznik Zubert,
- pan tu nie stał,
- palę, bo właśnie rzuciłam palenie,
- łubudubu,
- zawartość cukru w cukrze
Itd.

Możemy też mieć przyklejone wąsy dla niepoznaki. Choć ja osobiście preferuję zwykłe spotkanie w konkretnym miejscu, o konkretnej godzinie, przy zarezerwowanym wcześniej stoliku na konkretne imię.
Tak spotykałyśmy się z dziewczynami w Trójmieście i to grało. Z tym że my nie ogłaszałyśmy "światu" gdzie się umawiamy, by uniknąć zbędnych gapiów, czy osób "przypadkowych", dla których intencją spotkania nie jest miłe spędzenie czasu, tylko gromadzenie danych na temat uczestniczek spotkania i puszczanie ich dalej w eter. Dlatego to spotkania czterdziestek przeszły do podziemia. :)

Oczywiście ja również się cieszę, z ewentualnego, kolejnego spotkania z Tobą :)
Lubię kiedy kobieta...
marinnaWR
super forma
super forma
Posty: 2070
Rejestracja: 21 maja 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław, spotkanie ?

Post autor: marinnaWR » 17 paź 2016, o 20:29

ooo fajnie dziewczyny, to spotkamy się 28.10 czy 15.11 ? Ta druga opcja to wtorek, będzie trudniej, ale z takim wyprzedzeniem też się uda :)
Awatar użytkownika
pannaeliza
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 969
Rejestracja: 25 cze 2015, o 17:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław, spotkanie ?

Post autor: pannaeliza » 17 paź 2016, o 20:50

Może też wpadnę. Zależy o której chcecie się w ten wtorek spotykać.
a czy ty wiesz, że czasem bywa tak i tak się zdarza, że kury, koguty zadziobują swe własne jajka i je jedzą?
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Wrocław, spotkanie ?

Post autor: ImaSumak » 19 paź 2016, o 21:57

Niestety wtorek 15.11., bo będę we Wrocławiu dosłownie przelotem. Czas mam więc mocno ograniczony. Niemniej jednak w godzinach popołudniowych z chęcią mogłybyśmy się umówić na jakiś późny obiad czy deser (będę dość głodna)- niczym w Pannach do wzięcia. :) Jakaś konkretna godzina Wam odpowiada?
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
pannaeliza
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 969
Rejestracja: 25 cze 2015, o 17:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław, spotkanie ?

Post autor: pannaeliza » 20 paź 2016, o 10:52

Ja mam niestety ruchomy grafik, czasem kończę pracę o 15, czasem o 17, a bywa, że i o 19-20. Konkretnie będę wiedziała za tydzień, więc dam Wam znać :)
a czy ty wiesz, że czasem bywa tak i tak się zdarza, że kury, koguty zadziobują swe własne jajka i je jedzą?
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Wrocław, spotkanie ?

Post autor: dobranocka14 » 20 paź 2016, o 13:43

Czyli 15 listopada obiad lub obiadokolacja a 28 (29?) października może wieczorne piwo? Może też jakieś wyjście do kina?
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Wrocław, spotkanie ?

Post autor: ImaSumak » 20 paź 2016, o 15:21

dobranocka14 pisze:Czyli 15 listopada obiad lub obiadokolacja a 28 (29?) października może wieczorne piwo? Może też jakieś wyjście do kina?
Mogłybyście choć raz pójść na jakiś film. :roll:
Tak z czystej ciekawości, jak to jest...
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Wrocław, spotkanie ?

Post autor: Wiosennagwiazda » 20 paź 2016, o 16:55

dobranocka14 pisze:Czyli 15 listopada obiad lub obiadokolacja a 28 (29?) października może wieczorne piwo? Może też jakieś wyjście do kina?
już Wam zazdroszczę :wink:
marinnaWR
super forma
super forma
Posty: 2070
Rejestracja: 21 maja 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław, spotkanie ?

Post autor: marinnaWR » 21 paź 2016, o 21:46

Jeśli 28 październik można zamienić na 29 (piątek na sobotę) to ja chętnie, bo jeśli to będzie sobota, to będziemy mogły przyjść obie, moja dziewczyna i ja. Może Ola zaproponuje jakiś film ? Ostatnio wybrała doskonale, więc i tym razem tak będzie :serce: a potem piwko lub herbata w tej knajpce obok Setki ?

Co do 15 listopada to godz 18 ? tylko gdzie ? Ja ostatnio jadłam w La Maddalena na Włodkowica, cudownie przyjaźnie, miła obsługa fajna resto, ale dość drogo. Za to bardzo smacznie. No ale ktoś może zaproponuje inne miejsce ?

@Wiosenna, znaczy się, że Ciebie nie będzie ? Szkoda.
Awatar użytkownika
pannaeliza
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 969
Rejestracja: 25 cze 2015, o 17:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław, spotkanie ?

Post autor: pannaeliza » 22 paź 2016, o 07:57

Jako, że jedzenie (a ostatnio niejedzenie, ale ma to wciąż wiele wspólnego) jest moim hobby, mogę zaproponować malarską25 albo pochlebną.

W pochlebnej minusem są średnio wygodne krzesła, jest taniej niż na malarskiej. Jedzenie w obu miejscach jest świetne. Zresztą wrocławianki pewnie znają te miejsca.

Lub papa bar :) w weekendy roi się tam od panów - alvaro, ale w tygodniu nie jest tak źle, jedzenie jest dobre, tylko ten pseudoelegancki wystrój bardzo mnie zawsze bawi, ale są duże stoły (ile nas będzie?).
a czy ty wiesz, że czasem bywa tak i tak się zdarza, że kury, koguty zadziobują swe własne jajka i je jedzą?
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Wrocław, spotkanie ?

Post autor: dobranocka14 » 22 paź 2016, o 12:05

marinnaWR pisze:Jeśli 28 październik można zamienić na 29 (piątek na sobotę) to ja chętnie, bo jeśli to będzie sobota, to będziemy mogły przyjść obie, moja dziewczyna i ja. Może Ola zaproponuje jakiś film ? Ostatnio wybrała doskonale, więc i tym razem tak będzie :serce: a potem piwko lub herbata w tej knajpce obok Setki
Sobota też jest dobrym pomysłem, mi pasuje jak najbardziej. Miło będzie was obie ponownie zobaczyć :)
Co do filmu to przedyskutujemy to z Olą :D
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Wrocław, spotkanie ?

Post autor: dobranocka14 » 22 paź 2016, o 12:08

ImaSumak pisze:
dobranocka14 pisze:Czyli 15 listopada obiad lub obiadokolacja a 28 (29?) października może wieczorne piwo? Może też jakieś wyjście do kina?
Mogłybyście choć raz pójść na jakiś film. :roll:
Głodnemu chleb na myśli :pilka:
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Wrocław, spotkanie ?

Post autor: ImaSumak » 22 paź 2016, o 12:12

Drogie Panie,
Bardzo dziękuję za odpowiedzi. Usystematyzujmy:
1. Godz. 18 ok, choć nie ukrywam, że 17 bardziej by mi odpowiadała, ale jeśli Wam nie, to się dostosuję. Zobaczymy jeszcze jak to wszystko będzie wyglądało u Elizy.
2. Będzie nas w porywach od 4 do 6 osób. To zależy czy Marianna przyjdzie sama czy ze swoją dziewczyną, no i czy pojawi się Ola39, a może Panna Eliza też nie przyjdzie sama? To wtedy byłoby nas 7.
3. Marianno nie obraź się, ale Eliza kojarzy mi się z dobrym jedzeniem, może więc zdamy się na jej propozycje?
4. Dalsze ustalenia przenoszę na pw. Widownia nam nie potrzebna.
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Wrocław, spotkanie ?

Post autor: ImaSumak » 22 paź 2016, o 12:39

dobranocka14 pisze:
ImaSumak pisze:
dobranocka14 pisze:Czyli 15 listopada obiad lub obiadokolacja a 28 (29?) października może wieczorne piwo? Może też jakieś wyjście do kina?
Mogłybyście choć raz pójść na jakiś film. :roll:
Głodnemu chleb na myśli :pilka:
I owszem, ale ja do kina nie chadzam :)
Lubię kiedy kobieta...
marinnaWR
super forma
super forma
Posty: 2070
Rejestracja: 21 maja 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław, spotkanie ?

Post autor: marinnaWR » 23 paź 2016, o 11:51

Ja nie jestem jakąś bywalczynią dobrych wrocławskich restauracji, więc z ochotą zdam się na zdanie takiej właśnie.
Przejrzałam propozycje Elizy i knajpka Pochlebna podoba mi się najbardziej :) więc swój głos oddaję na Pochlebną. Krzesła faktycznie niewyszukane, ale co tam.
izar
Posty: 8
Rejestracja: 23 paź 2016, o 13:12

Re: Wrocław, spotkanie ?

Post autor: izar » 23 paź 2016, o 14:01

Cześć wszystkim :)

Tak się zastanawiamy, czy można się do Was przyłączyć ? Jeśli tak, to na czym w końcu stanęło? 28? 29? Kino? Piwo? Gdzie i kiedy ostatecznie?
W przyszły weekend będzie pewnie tłoczno -wszędzie, może jakaś mała wskazówka dla nas, jak Was poznamy? :)


Pozdrawiamy! (z nadzieją, że macie więcej niż 20lat;),
izar
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Wrocław, spotkanie ?

Post autor: dobranocka14 » 23 paź 2016, o 18:43

izar pisze:Cześć wszystkim :)

Tak się zastanawiamy, czy można się do Was przyłączyć ? Jeśli tak, to na czym w końcu stanęło? 28? 29? Kino? Piwo? Gdzie i kiedy ostatecznie?
W przyszły weekend będzie pewnie tłoczno -wszędzie, może jakaś mała wskazówka dla nas, jak Was poznamy? :)


Pozdrawiamy! (z nadzieją, że macie więcej niż 20lat;),
izar
Jasne, że możecie :) Dzień: 29 październik. Film jeszcze nie wybrany. Szczegóły będą :)
Awatar użytkownika
jamie
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 163
Rejestracja: 23 cze 2006, o 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław, spotkanie ?

Post autor: jamie » 24 paź 2016, o 19:45

15.11 brzmi dobrze :-)
"Baba jest jak głupia piosenka - raz ci wejdzie do głowy i nie możesz przestać o niej myśleć"
Klan urwisów
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Wrocław, spotkanie ?

Post autor: dobranocka14 » 24 paź 2016, o 20:28

Co do spotkania 29 października - jeśli zaczniemy od kina, to w NH o 15.30 będzie film "Certain women"
http://www.kinonh.pl/film.do?id=12740

Tylko czy ten film i ta godzina będzie odpowiadała?

Możemy też poczekać do środy i wybrać coś z oferty Multikina z Pasażu Grunwaldzkiego. Też jest z czego wybrać.

Jak dogadamy film i godziną seansu to ustalimy godzinę spotkania w knajpie.
izar
Posty: 8
Rejestracja: 23 paź 2016, o 13:12

Re: Wrocław, spotkanie ?

Post autor: izar » 26 paź 2016, o 17:42

Hej,
jesli chodzi o sobote, to my jak najbardziej jestesmy za!, natomiast w srode odpadamy.
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Wrocław, spotkanie ?

Post autor: dobranocka14 » 26 paź 2016, o 21:35

izar pisze:Hej,
jesli chodzi o sobote, to my jak najbardziej jestesmy za!, natomiast w srode odpadamy.
Sobota jest aktualna.
Marinna zaproponowała knajpkę obok setki.Ja nie byłam tam uprzednio więc nie wiem o jakiej jest mowa.
Marinno- możesz podać info? Godzina 20?

Wcześniejsze kino jest aktualne ale to może - dla chętnych - na pw.
marinnaWR
super forma
super forma
Posty: 2070
Rejestracja: 21 maja 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław, spotkanie ?

Post autor: marinnaWR » 26 paź 2016, o 22:26

dobranocka14 pisze:
izar pisze:Hej,
jesli chodzi o sobote, to my jak najbardziej jestesmy za!, natomiast w srode odpadamy.
Sobota jest aktualna.
Marinna zaproponowała knajpkę obok setki.Ja nie byłam tam uprzednio więc nie wiem o jakiej jest mowa.
Marinno- możesz podać info? Godzina 20?

Wcześniejsze kino jest aktualne ale to może - dla chętnych - na pw.
Kurcze nie pamiętam nazwy tej knajpki...ale jeszcze poszukam. Za to trafię :D
A może skorzystać z rad Elizy (bo pisała, że się zna a poza tym Ima jej ufa) i po kinie zahaczymy Pochlebną, Papa Bar, albo Malarską25 ?
Co do filmu, to ja jestem na tak, zobaczmy Certain women :) Moja dzieweczka dołączy do nas po filmie :*
Awatar użytkownika
pannaeliza
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 969
Rejestracja: 25 cze 2015, o 17:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław, spotkanie ?

Post autor: pannaeliza » 27 paź 2016, o 09:46

Dziewczyny, w sobotę papa bar nie przypadnie wam do gustu. Polecam to miejsce późnym popołudniem w tygodniu, od czwartku do niedzieli zaczyna tam być zbyt tandetnie, chyba że nie przeszkadza wam towarzystwo dziewczyn z pupami na wierzchu i panami klepiącymi je tam przy każdej okazji :) takie pseudoeleganckie miejsce na pseudopodryw, ale jedzenie nadal ok.
a czy ty wiesz, że czasem bywa tak i tak się zdarza, że kury, koguty zadziobują swe własne jajka i je jedzą?
marinnaWR
super forma
super forma
Posty: 2070
Rejestracja: 21 maja 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław, spotkanie ?

Post autor: marinnaWR » 27 paź 2016, o 23:39

pannaeliza pisze:Dziewczyny, w sobotę papa bar nie przypadnie wam do gustu. Polecam to miejsce późnym popołudniem w tygodniu, od czwartku do niedzieli zaczyna tam być zbyt tandetnie, chyba że nie przeszkadza wam towarzystwo dziewczyn z pupami na wierzchu i panami klepiącymi je tam przy każdej okazji :) takie pseudoeleganckie miejsce na pseudopodryw, ale jedzenie nadal ok.
Eliza a może coś innego nam na ten wieczorny poseansowy wieczór polecisz ? Jakieś swobodne miejsce z dużym stołem, aby więcej niż cztery osoby się zmieściły, z dobrymi trunkami i przekąską ? To chyba znów Pochlebna 8)
Awatar użytkownika
pannaeliza
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 969
Rejestracja: 25 cze 2015, o 17:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław, spotkanie ?

Post autor: pannaeliza » 28 paź 2016, o 08:15

marinnaWR pisze:
pannaeliza pisze:Dziewczyny, w sobotę papa bar nie przypadnie wam do gustu. Polecam to miejsce późnym popołudniem w tygodniu, od czwartku do niedzieli zaczyna tam być zbyt tandetnie, chyba że nie przeszkadza wam towarzystwo dziewczyn z pupami na wierzchu i panami klepiącymi je tam przy każdej okazji :) takie pseudoeleganckie miejsce na pseudopodryw, ale jedzenie nadal ok.
Eliza a może coś innego nam na ten wieczorny poseansowy wieczór polecisz ? Jakieś swobodne miejsce z dużym stołem, aby więcej niż cztery osoby się zmieściły, z dobrymi trunkami i przekąską ? To chyba znów Pochlebna 8)

Pochlebna lub szynkarnia lub bułka z masłem lub krvn - tendencyjnie ale spoko alkohol, duże stoły i dobre przekąski. Jak mi coś jeszcze wpadnie do głowy to napiszę, teraz jestem jeszcze zaspana :) w Coffee nie lubicie siedzieć? Też spełnia kryteria i w sobotę będzie tam chyba spokojnie bo impreza jest dzisiaj
a czy ty wiesz, że czasem bywa tak i tak się zdarza, że kury, koguty zadziobują swe własne jajka i je jedzą?
marinnaWR
super forma
super forma
Posty: 2070
Rejestracja: 21 maja 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław, spotkanie ?

Post autor: marinnaWR » 28 paź 2016, o 22:51

Wielkie dzięki Eliza :)
dzwoniłam do Szynkarni, może oddzwonią.
Spisałam adresy:
pochlebna --Adres: Świętego Antoniego 15--tel 733 035 081
szynkarnia --Adres: Świętego Antoniego 15--733 808 134
bułka z masłem--ul. Włodkowica 8a 50-072 Wrocław (Nie prowadzimy rezerwacji stolików)
krvn (coctail bar)--Świętego Antoniego 40--rezerwacja przez formularz--około 50zł/osoba
Te wszystkie miejsca fajne są. Nie wiem jak z rezerwacją. Jeszcze wykonam jakieś telefony jutro, ale ogólnie jestem dobrej myśli, bo knajpki są nie tylko dobre, ale i w niewielkiej od siebie odległości.

Bilety zakupione, bo rezerwacja nie działa z racji festiwalu filmów, więc przed seansem mogłoby być za późno na zakup. Trzeba być około pół godziny przed seansem, bo bilety nienumerowana a dodatkowo chcemy siedzieć "w kupie" :D
Biletów jest 9 (tyle osób potwierdziło obecność) ale wiem, że jeszcze jedna dziewczyna będzie i osobiście bilet dokupiła.

@Izar sprawdź priv
Awatar użytkownika
ola39
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 789
Rejestracja: 13 sty 2014, o 19:58
Lokalizacja: Wrocław,Nowa Ruda, każde miejsce z internetem

Re: Wrocław, spotkanie ?

Post autor: ola39 » 29 paź 2016, o 09:40

Hej
Bardzo Dziękuję Marinna za organizacje i pomoc.

Po kinie proponuje spotkanie dla dziewczyn które nie koniecznie chciał/mogły iść na seans.

Będziemy czekały po seanse w holu na parterze kina NH . o godz 16.45 do 17.00 - wtedy pójdziemy do knajpy.

Dam jeszcze ogłoszenie.

Do miłego zobaczenia :) !

Ola
Everything be made as simple as possible, but not SIMPLER !
ODPOWIEDZ