Okulista Wrocław

woj. zachodniopomorskie, woj. dolnośląskie, woj. lubuskie
Awatar użytkownika
magia_w
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 109
Rejestracja: 14 wrz 2010, o 23:14

Okulista Wrocław

Post autor: magia_w » 14 sty 2018, o 13:24

Witajcie Foremki :)
Rozglądam się za jakimś okulistą we Wrocławiu (moje patrzałki powoli przestają wystarczać). Pierwsze pingle robiłam w Fielmann (odział Kraków) i wbrew opinii (że to sieciówka) nawet się sprawdziły, ale robiłam je jakiś czas temu. Ostatnio zaczęłam przegląd opinie różnych optyków we Wrocławiu i mam już głowę 6/9 :)
Markowe oprawki typu Armani, HBoss czy RayBan itp., zupełnie nie robią na mnie wrażenia także bardziej zależy mi na jakimś rozsądnym wyborze oprawek niemarkowych do szkieł na żyłce (od dołu). I szkła z antyrefleksem, bo pracuję sporo przed ekranem monitora.
Lata lecą i ceny w miejscu nie stoją (wtedy za parę szkieł z antyrefleksem zapłaciłam ok 220-240 - niska wada wzroku).
Macie jakieś miejsca warte uwagi z fachową, pomocną kadrą. Fajnie jakby mieli też możliwość przeprowadzenia badania wzroku.

Pozdrawiam
Obrazek
Lukrecja79
Posty: 6
Rejestracja: 22 paź 2015, o 16:47

Re: Okulista Wrocław

Post autor: Lukrecja79 » 14 sty 2018, o 19:02

Ostatnio z moją dziewczyną byłyśmy okulary dla niej zamawiać .Na Bielanach Wrocławskich w salonie " Soczewki 24" zrobiono jej badanie,antyrefleksy i szkła dostała gratis ,zapłaciła tylko 225 zł za oprawki.Zadowolona jest bardzo :)
Awatar użytkownika
magia_w
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 109
Rejestracja: 14 wrz 2010, o 23:14

Re: Okulista Wrocław

Post autor: magia_w » 14 sty 2018, o 20:02

Szkła w gratisie? aż nie może być, ale zbadam tamten salon.
Szkła można teoretycznie wszędzie zrobić ale o pasujące oprawki już trudniej. Także jeśli trafię na oprawki które mnie "urzekną" to tam je kupie :)
Dzięki za podpowiedź.
Obrazek
Lukrecja79
Posty: 6
Rejestracja: 22 paź 2015, o 16:47

Re: Okulista Wrocław

Post autor: Lukrecja79 » 15 sty 2018, o 15:20

Proszę :) mam nadzieję,że nadal mają taką promocję ,i uda Ci się coś wybrać :)
Awatar użytkownika
magia_w
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 109
Rejestracja: 14 wrz 2010, o 23:14

Re: Okulista Wrocław

Post autor: magia_w » 21 sty 2018, o 17:53

Dzięki za namiar.
Byłam, przymierzyłam (i tylko jedne wpadły mi w oko ) ale nie kupiłam.
Co do promocji w "soczewki24" to naklejka była na zewnątrz, ale ni w ząb cena szkieł z antyrefleksem i ochroną przed niebieskim światłem + oprawki od Armaniego (i to nienajdroższe) promocyjnie nie wyglądały:D:D:D (ok 1100zł).
Zrobiłam jeszcze przegląd kilku salonów na mieście (wszędzie oprawki trendy modowe, pilotki, grube ramki z plastiku) i koniec końców wybrałam VideOptyk (1.krótki czas realizacji - mam małą wadę wzroku i że tak powiem niewygórowane wymagania typu progresy czy fotochromy, więc nie widzę przeszkody dla której czas powinien być dłuższy, 2. jak na mały punkt to spory wybór oprawek z żyłką i wreszcie 3. miła/uprzejma obsługa personelu, badanie na miejscu, oczy przemaglowane i wyszło ze w jednym oku wada się cofnęła), za całość dałam 620zł, oczywiście najwięcej wyszły szkła choć byłam w salonie w którym za same szkła mogłam zapłacić i 540zł.
Także troszkę kasy zostało w kieszeni to można zaszaleć na ciuchach :lol: :lol:
I co ważne, że Żonie się też podobują :serce:

Pozdrowionka :)
Obrazek
ODPOWIEDZ