Przyjazny ginekolog

woj. śląskie, woj. opolskie, woj. świętokrzyskie
Awatar użytkownika
oraya
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3055
Rejestracja: 16 lis 2008, o 01:00
Lokalizacja: Gdańsk

Przyjazny ginekolog

Post autor: oraya » 26 wrz 2011, o 22:52

Tutaj wymieniamy informacje na temat przyjaznych ginekologów
"... ja nic nie sądzę, głowa mnie od tego boli. Źle robi na mózg"
Awatar użytkownika
Skaterin
super forma
super forma
Posty: 4143
Rejestracja: 12 sie 2006, o 00:00
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Przyjazny ginekolog

Post autor: Skaterin » 27 wrz 2011, o 23:11

KATOWICE
Sei pisze:Jakoś sobie poradziłam znalazłam panią ginekolog w Katowicach. Co prawda za pierwszą wizytę płaciłam te 100 zł, ale przy okazji zrobiła mi badania cytologiczne i zbadała piersi.
Jak któraś chciałaby skorzystać z jej usług to przyjmuje w Katowicach, ul.Opolska 11 (tel. 032 253 75 07) i na ul. Kopernika 13/3 (tel. 032 25 13 139). Pani doktor Krystyna Pawelec.

http://www.sco-katowice.com.pl/home.php

- Pierwsza wizyta 100 zł z badaniem cytologicznym (bezbolesnym) (wyniki po 2 tygodniach).
- kolejna wizyta 60 zł
- Przepisanie recepty 20 zł , chyba, że zmiana na inną (podobno bezpłatna, ale jeszcze nie wiem, zmienię za miesiąc bo już się na jedne tabsy wykosztowałam).

Pani doktor przyjmuje w co drugą środę w godzinach popołudniowych (ja byłam na 16:30 dzisiaj).

Bardzo miła starsza pani, przepisała mi jakieś nowe tabletki antykoncepcyjne, (bo chciałam zmienić, bo jak miałam Novynette to przytyłam parę kg) to przypisała mi jakąś nowość na rynku YAZ Czego osobiście nie polecam ze względu na cenę 41 zł za 1 op. za te Novynette zdarzało mi się płacić tyle samo, ale za 2 op. a nie 1. Dla mnie to chore, ale w sumie mogłam zapytać o cenę, a poszłam na nowość.

No to tyle.

OPOLE

katrinaA pisze:Na szczęście w Opolu jest ginekolog gayfrindly!!!! Jestem po wizycie ze swoją partneką :D i przeżyłyśmy!!! spokojnie, miło i bez niepotrzebnego skrempowania Umówiłyśmy się na podwójną wizytę Wcześniej chodziłyśmy oddzielnie ale w końcu trzeba było pójść razem ... polecam Niedrogi wizyta ok 70-80 zl w zależności od potrzeb Przyjmuje w pobliżu ronda
dr Piotr Tarnowski , ul Poświatowskiej Opole
"ciebie bym nie chciala nawet gdybys byla noblistka o urodzie miss swiata." crystall, 14/10/2010
malgokot
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 3 sty 2012, o 18:50

Re: Przyjazny ginekolog

Post autor: malgokot » 16 sty 2012, o 19:18

Zapraszam do przesyłania info o przyjaznych ginekologach na stronie kobieta.kph.org.pl
Jest tam formularz przez ktory można przesłać info.
Jeśli chcecie przyśpieszyć ten proces dodania lekarza do bazy, zapytajcie swojego ginekologa/ginekolożkę czy zgodzi się na opublikowanie danych na stronie Przyjaznego Ginekologa - jeśli tak, dajcie o nim znać i wklejam go/ją do bazy!:)
Awatar użytkownika
Saren
super forma
super forma
Posty: 1130
Rejestracja: 10 kwie 2012, o 16:39
Lokalizacja: pogranicze

Re: Przyjazny ginekolog

Post autor: Saren » 18 kwie 2012, o 17:12

Polecam- Beata Wróbel DG.
Więcej informacji w sieci.
Polecam z czystym sumieniem i jako ginekologa, i jako seksuologa.
"Niby pomiędzy czarnym i czerwonym występuje różnica wektora w interioryzacji... metody i cel mają podobny " E.S.L
alternatywniee1
Posty: 1
Rejestracja: 1 lut 2013, o 22:39

ginekolog przyjazny lesbijkom

Post autor: alternatywniee1 » 1 lut 2013, o 22:42

Witam, szukam ginekologa tolerancyjnego i przyjaznego dla lesbijek w województwie Śląskim. Liczę na Waszą pomoc! :)
czincz
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 75
Rejestracja: 6 sty 2013, o 17:09

Re: Przyjazny ginekolog

Post autor: czincz » 1 lis 2013, o 15:05

Będę bardzo wdzięczna za AKTUALNE informacje dotyczące ginekologa w Katowicach.

Zaglądałam na stronę 'przyjazny ginekolog", niestety nie udało mi się znaleźć żadnych namiarów na Kato.
Chciałabym umówić się na podwójną wizytę wraz ze swoją partnerką.
Jeśli którakolwiek z Was zna dobrego, tolerancyjnego i profesjonalnego lekarza - proszę o namiar.
Z góry dziękujemy :)
Tyszanka
Posty: 1
Rejestracja: 12 lut 2016, o 17:04

Przyjazny ginekolog

Post autor: Tyszanka » 12 lut 2016, o 17:19

Polecam Dea Salus, pracuje tam 4 panów ginekologów i jedna Pani. :D
Miejsce polecam ze względu na komfortowe warunki, bardzo dobrze wyposażony gabinet, w pełni zachowaną intymność kobiety. Lekarze ci są bardzo taktowni, delikatni oraz serdeczni. Samo miejsce jest przyjazne przyszłym i obecnym mamom. Można tam wykonać KTG, badania prenatalne, badania cytologiczne, hormonalne i bakteriologiczne, założyć wkładkę domaciczną itd. Polecam;)
ODPOWIEDZ